درخواست یک معلم: دختر من می خواند همان کتاب و بیش از بیش و بیش از. این است که بد است ؟


A girl reading a book.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس monkeybusinessimages/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. در علاوه بر این به ما سنتی مشاوره هر پنج شنبه ما از ویژگی های مجموعه ای از معلمان از سراسر کشور پاسخ دادن به آموزش و پرورش خود سوال است. یک سوال برای ما معلمان? ایمیل [email protected] و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

من 7 سال در حال ورود به کلاس دوم در پاییز و مشتاق خواننده. در چند ماه گذشته او واز در عادت خواندن همان کتاب بارها و بارها حتی اگر او دارای کتاب های جدید در دسترس است. به طور خاص او را نگه می دارد بازخوانی این استخوان رمان گرافیکی سری رامونا کتاب توسط بورلی کلیری و دو کتاب از هری پاتر سری (من نمی خواهد اجازه دهید او در حرکت سوم مگر اینکه ما آن را بخوانید با صدای بلند با هم). معلمان او را ساخته اند توصیه هایی برای شبیه کتاب است که او ممکن است مانند و او نرخهای پایین به آنها را به طور خلاصه و سپس به عقب می رود به مورد علاقه خود را. من باید نگه دارید هل دادن او به گسترش افق دید خود و یا فقط خوشحالم که او را دوست دارد به خواندن ؟

—مایل به بالا بردن یک خواننده

عزیز WtRaR,

اوه این یکی از آسان! هر دو اما بیشتر از دومی. فقط خوشحالم که او را دوست دارد به خواندن. او را حرکت می کند هنگامی که او آماده است.

کودکان و نوجوانان عشق را تکرار تماشای همان فیلم آواز همان آهنگ ها و بله خواندن همان کتاب. آنها سخت سیمی به ترجیح می دهند آشنایی احتمالا تکاملی چیزی است که کمک می کند تا نگه داشتن نوزادان به مراقبان.

اما تکرار نیز کمک می کند تا بچه ها یاد بگیرند. یک مطالعه نشان داد که شنیدن کلمات مشابه در همان داستان کمک کرده است بیش از شنیدن همان کلمات در داستان های مختلف.

در این کتاب ذکر شده شما باید لایه—موضوعات پیچیده, شخصیت, درگیری—پس از بازخوانی آنها لازم است برای درک و تجزیه و تحلیل عمیق. من قول می دهم او را نه فقط به حل و فصل برای چه آسان یا آشنا; او گرفتن چیزی جدید در هر زمان او آنها را خواند.

در همان زمان آن را نمی تواند صدمه دیده نشان می دهد کتاب های جدید در هر یک بار در در حالی که. چیزی دیگری به گرفتن علاقه داشتن به او و سپس او را در خواندن آن … احتمالا صد بار.

—خانم اسکات (کلاس هشتم, معلم, کارولینای شمالی)

تخته سنگ به حمایت شما نیاز دارد در حال حاضر. ثبت نام برای تخته سنگ به علاوه به نگه داشتن خواندن توصیه شما طلب هر هفته.

بچه ها من حضور در مدرسه در یک کوچک با کمبود بودجه روبرو مدرسه منطقه. زمانی که این بیماری همه گیر زده منطقه رسیده به خانواده و پرسش و پاسخ در مورد کامپیوتر و دسترسی به اینترنت در خانه. چهار هفته پس از مدارس بسته مدرسه خود را شروع ایمیل “انتخاب تخته” با فعالیت های اساسی که اختیاری برای تکمیل. (برای مثال من kindergartner می تواند مرتب کردن کفش های خود را به انواع مختلف به عنوان یک “ریاضی” انتساب. من کلاس چهارم گفته شد برای ایجاد یک Facebook وضعیت برای یک شخصیت در یک کتاب “خواندن.”)

هیچ اضافی معلم آموزش برای کل سال است. من فرض بر این است که این استاندارد در سراسر منطقه و به عنوان یک خانواده ما خریداری کرده و اجرا چند های مختلف دوره های آموزشی برای جلوگیری از بچه ها از دست دادن زمین. من به تازگی متوجه شدم که سه تن دیگر از مدارس ابتدایی در منطقه ما بودند همه ارائه آموزش تصویری و آموزش از راه دور به دانش آموزان خود را. من از احساس است که منطقه بود انجام بهترین آنها می تواند در شرایط دشوار به داشتن احساس افتضاح که فرزندان من خواهد بود در پشت تمام همسالان خود در سراسر شهرستان. من واقعا می خواهید برای رسیدن به اصل چون من احساس می کنم مثل او تا دانش آموزان خود را به شکست است.

چه شده است بهترین راه برای عبارت این ؟ من می دانم این است که یک زمان دشوار است اما من واقعا عصبانی چرا که من احساس می کنم او کاهش یافته است توپ. من که از خط ؟

—از سمت چپ از یادگیری پارتی

عزیز سمت چپ از یادگیری پارتی

زمانی که من برای اولین بار جزئیات سوال خود را سه روز پیش من خشمگین بود از طرف شما. خشم و وحشت زده. شما خارج از خط در تمام. تا به حال من نوشته شده است پاسخ من سه روز پیش به من پیشنهاد شارژ به اصل و اجازه دادن به او را.

داشتن بهره را از زمان و بازتاب پاسخ من کمی تغییر کرده است. من هنوز هم فوق العاده عصبانی از طرف شما. من وحشت زده است که فرزندان خود محروم بودند آموزش و درمان را تا inequitably. این یک وضعیت وحشتناک.

اما من پیشنهاد می کنم بیشتر استراتژیک پاسخ. به جای رها کردن کلامی خود خشم و به طور بالقوه ایجاد دراز مدت خصمانه رابطه, من به شما پیشنهاد بازی بازی طولانی. هدف شما باید اجازه دهید به اصل می دانم که چگونه ناراحت و نا امید هستید و تقاضای توضیح اما برای انجام این کار در اندازه گیری محاسبه می شود در راه است.

به او بگویید که شما آموخته ام در مورد این اختلاف در آموزش. توصیف احساسات خود را از خشم و ناامیدی و سردرگمی است. تقاضای توضیح. اما نگه داشتن خلق و خوی خود را.

شما نمی توانید بازیابی قبلی سه ماه آموزش برای کودک خود را. اما شما می توانید اجازه دهید اصل می دانم که چگونه شما ناراحت هستند به این امید که او احساس می کند مجبور به انجام بهتر در آینده. او ممکن است به نور و تغییر راه خود را, اما او همچنین ممکن است بهسازیها به سادگی راضی نگه دارید. به عنوان ناگوار آن را به عنوان ممکن است به جیر جیر چرخ اغلب گریس می شود و حتی در آموزش و پرورش است. تلاش اغلب ساخته شده برای تبدیل ناراضی پدر و مادر به رضایت پدر و مادر است. پدر و مادر که بیان نارضایتی خود را در یک مستقیم unapologetic اما راه مودبانه اغلب مشاهده شده در یک دور مثبت نور از یک تهدید فریاد رجزخوانی پدر و مادر است. اگر رویکرد شما به این وضعیت با یک درجه از ادب و ادب این اصل ممکن است بیشتر تمایل به تواند مفید باشد در آینده است.

راهپیمایی به اصل و پانسمان او را بدون شک احساس خوب و برای تلفن های موبایل از چیزهایی که او سزاوار آن, اما آن را می سازد هیچ حس به سوزاندن یک پل است که ممکن است اثبات مفید در آینده.

—آقای خاموشی (کلاس پنجم معلم, Connecticut)

پسر من تبدیل خواهد شد 5 نزدیک به پایان ماه ژوئن پس از او است که میله میله برای شروع مهد کودک در پاییز. او معمولی تا کمی اندازه کوچک از لحاظ جسمی اما او بسیار و خروجی بسیار کنجکاو آکادمیک. او شده است در مراقبت روز برای سال او را دوست دارد و مردم و مدرسه. به این دلایل من قبلا از طریق روان بحث و تصمیم گرفت آن را خوب بود برای او را به جلو بروید و شروع این سال حتی اگر او می تواند در سمت.

شما می توانید معلمان واقعا گفتن در اطراف مدرسه راهنمایی یا دبیرستان که بچه ها (شاید به خصوص پسران) هستند و آنهایی که جوان? و آیا شما فکر می کنم این باعث می شود یک تفاوت بزرگ و یا آن را کاملا بستگی به بچه ؟ در حال حاضر وجود دارد به اضافه چین و چروک از COVID-19. به نظر می رسد که در بیشتر او را انجام خواهد داد و دو روز در هفته در فرد آموزش در پاییز و احتمالا همه سال و من در شک و تردید است که او را به مهد کودک تجربه. خواهد آن را پس از آن بود که ارزش تکرار مهد کودک زیر سال, اگر ما به همه در شخص راهنما و یا خواهد او خسته به اشک با درسی پس از آن ؟

—شاید نه تصمیم

سلام MND,

در حالی که من می توانم صحبت می کنند به صورت متوسط یا بالا معلمان مدرسه, من قطعا می توانید بگویید که جوان تر دانش آموزان در کلاس دوم کلاس. من تا به حال یک دانشجو در این سال بود که کاملا انگشت شماری عمدتا به دلیل بلوغ خود را در سطح نزدیک بود که از یک کلاس برای اولین بار. در حالی که او در نهایت آمد, آغاز سال یک چالش بزرگ—این سخت بود برای دریافت از طریق یک درس بدون حواس پرتی از او منحرف یادگیری دانش آموزان دیگر. که گفت:, آن را نمی کند به نظر می رسد مانند فرزند خود را به همین موضوع و بر اساس آنچه شما گفته اید به نظر نمی رسد مثل این است که در کنار یک تفاوت بزرگ را برای او.

اما من می شنوم نگرانی خود را در اطراف چه یادگیری را مانند پست-همه گیر. متاسفانه, آن را سخت به بگویید که چه این سال آینده و یا حتی یکی پس از خواهد شد مانند نگاه آکادمیک به مدارس تلاش برای تقویت مهارت های علمی است که ممکن است به اندازه کافی جذب شده توسط دانش آموزان است.

بهترین توصیه من می تواند به شما برای رفتن با دل و روده خود را. شما قطعا می تواند نگه دارید در مهد کودک برای یک سال. با توجه به آنچه که در مدرسه بازگشایی برنامه خواهد شد به احتمال زیاد مانند سال آینده من شک دارم او را از دست بسیار است. ترین مهد کودک در کلاس های درس تمرکز بر مفاهیم مانند شمارش تا 100 علاوه بر ساده و تفریق و یادگیری کلمات دید. که محتوا را می توان به راحتی تدریس از راه دور با کمی والدین پشتیبانی می کند. اما به نظر من واقعی آموزش در مهد کودک اتفاق می افتد از طریق تعاملات شخصی در میان دانش آموزان است که نمی توان از طریق آموزش از راه دور. وجود دارد یک مورد ساخته شود که انتظار از یک سال او را ارائه احتمالا بیشتر غنی سازی مهد کودک تجربه.

من هم خود را بپرسید پسر چه نظر او است و آن را به در نظر گرفتن. اگر او آماده و هیجان زده شروع به مهد کودک شما می تواند آن را امتحان کنید برای اولین بار دو ماه و ببینید که چگونه از آن می رود. اگر آن کار نمی کند برای شما پس از آن می تواند انتقال او را به محیط مهد کودک و شروع تازه در مهد کودک زیر سال. من تا به حال چندین دانش آموزان شروع سال در مدرسه و سپس رها کردن در اطراف دسامبر به دلایل مختلف. در حالی که این قطعا نیست من توصیه می شود آن را غیر معمول نیست و می تواند یک راه حل مناسب برای خانواده خود را در پرتو این شرایط منحصر به فرد.

—آقای Hersey

من به طور معمول شامپانی پر انرژی عاشق یادگیری همیشه مایل به کمک کردن تقریبا 9 سال تبدیل شده است مطلق این سه هفته. او همیشه لذت بردم از کتاب ما می خواهم به عنوان خوانده شده با هم در طول تابستان بود و خواننده مشتاق لذت بردم مختلف ورزشی و همیشه بسیار دوست داشتنی است. در حال حاضر او را عصبانی در همه زمان ها حاضر به شرکت در هر چیزی در اطراف خانه مژه ها از زمانی که او می شنود کلمه بدون, طوفان از اتاق اگر او نمی خواهم به شنیدن آنچه که می شود گفت به طور غریزی مقصر ما برای همه چیز (به خصوص کارهایی که او انجام داده بود او را ترک حوله در طبقه) است به طوری فوق العاده مهربان است و کاملا بی ادب.

ما سعی کرده ایم در نظر گرفتن دور تلویزیون زوم با قابلیت بازی کردن با همسایه, قرص, زمان, خانواده, بازی زمان. هیچ چیز کار می کرد. ما سعی کرده ایم با آرامش با او صحبت تکرار کرد که منفی صحبت نمی تواند تحمل. ما حتی به او داده شده کمتر محدودیت در امیدوار است که او را ضربه کمتر است. هیچ چیز در حال کار است. او حاضر به صحبت کردن با ما. ما هنوز هم اجازه او را برای حضور در اردوهای تابستانی (که متفاوت هستند و سپس او عادی اردوگاه زیرا تمام کسانی که لغو شد) و او را آغاز کرده است یکی از ورزش (اما او حاضر به تمرین برای یکی دیگر از ورزش) در امیدوار است که داشتن فعالیت ها و یک حس عادی کمک خواهد کرد. آن نیست. احساس می کنم مثل این قرنطینه است شکستن ، ما در پایان عقل و من وحشت زده که اگر مدارس نمی بازگشت به حالت عادی (در فرد در تمام طول روز) در پاییز ما از دست دادن او برای همیشه لطفا برای. آن است که مصرف گسترده تلفات در ازدواج من. علاوه بر درمان (که ما اصلا بودجه برای) آنچه می تواند ما را قبل از اینکه خیلی دیر شده ؟

—من تا به حال آن را

عزیز من تا به حال آن

این سخت است برای تشخیص این مشکل از راه دور, اما حسم به من می گوید که شما به سادگی ممکن است در برخورد با یک جدید و تاسف مرحله رشدی خود, دختر, را, زندگی, احتمالا تشدید این بیماری همه گیر و همه از ارتباط تغییرات در زندگی فرزند خود را. آن را غیر معمول نیست برای فرزندان دختر خود را در سن شروع به هل دادن مرزهای و پیدا کردن آن را دشوار است به کنترل احساسات خود را به عنوان تبدیل شدن آنها مستقل تر انسان است. شما حتی ممکن است در برخورد با برخی از اوایل شروع بلوغ است. هورمون های مواج و مانند.

متاسفانه پیشنهاد من این است که سوار آن را به عنوان بهترین شما می توانید حفظ انتظارات معقول بلکه affording او آزادی و حریم خصوصی را به عقب نشینی به اتاق خواب او و ناپدید می شوند زمانی که او بخواهد. شما همچنین می توانید مشورت با پزشک متخصص اطفال خود را برای مشاوره. پزشکان نیست درمانگران اما آنها اغلب مشاوره عالی در شرایطی مانند این.

من برخی از مشاوره استاندارد است که من اغلب به پدر و مادر جدید, و آن را ممکن است برای شما اعمال می شود بیش از حد: کودک خود را اتخاذ خواهد شد برخی از فوق العاده آزار دهنده و خسته کننده رفتارهای طول سال. خبر خوب این است که تقریبا همه آنها موقتی هستند. خبر بد این است که آنها فقط در آینده نگه دارید.

بیشتر مربوط به جنبه ای از خود را در نامه ای عظیم تلفات که دختر خود را رفتار مصرف در ازدواج خود را به دلیل این است که مطمئنا نه تنها زمان در زندگی خود را هنگامی که دختر خود را در حال رفتن به شما را به چالش. من می خواهم شما را تشویق به حمایت از یکدیگر در همه والدین گیری و حفظ متحد و رویکرد تیم به مدیریت رفتار.

به یاد داشته باشید: فرزند شما روزی قصد ترک خانه خود را و شروع به زندگی خود را, اما شما و همسرتان با هم خواهد بود برای همیشه لطفا برای. همسر خود را در رابطه تقریبا مهم تر از رابطه شما با دختر خود را به دلیل آن خواهد شد در نهایت تاثیر شادی از هر کس در خانه است. خوب به هر یک از دیگر حتی زمانی که زندگی با یک, کوچک, امیدوارم موقت شیطان.

شاید تلفات در ازدواج خود را همه گیر است-مربوط به عنوان به خوبی. در حالی که من و همسرم باید ذخیره مقدار زیادی از پول در طول همه گیر نیست و نیاز به نگهداری از کودکان ما همچنین می دانیم که ما در میانهی شب در واقع در سمت چپ صفحه اصلی و لذت بردم شرکت هر یک از دیگر بدون بچه ها در آنچه احساس می کند مانند دهه.

این می شود سخت در یک زن و شوهر. همچنین به طور کامل انتظار می رود با توجه به این شرایط بی سابقه ای.

یک بار دیگر می تواند خوب به هر یک از دیگر.

—آقای خاموشی (کلاس پنجم معلم, Connecticut)

مشاوره بیش از تخته سنگ

دختر من دانشجوی سال اول در دبیرستان و او به تازگی یک تکلیف در علوم زندگی است که به نظر می رسد نامناسب است. انتساب است برای بچه ها برای شناسایی کسی که در خانواده خود که از سرطان درگذشت و پس از آن دانش آموزان قرار است به تحقیقات این نوع از سرطان و ایجاد یک پوستر به نمایش برای کل مدرسه. این به نظر می رسد مانند یک ایده وحشتناک و تهاجم به حریم خصوصی. من باید بحث به معلم ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>