درخواست یک معلم: دخترم خسته شده بود در طول آموزش از راه دور. باید از او جست و خیز یک کلاس ؟


A girl raises her glasses while sitting cross-legged and holding a book.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. در علاوه بر این به ما سنتی مشاوره هر پنج شنبه ما از ویژگی های مجموعه ای از معلمان از سراسر کشور پاسخ دادن به آموزش و پرورش خود سوال است. یک سوال برای ما معلمان? ایمیل [email protected] و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

سوال من شامل به دنبال در پیش رو برای سال آینده تحصیلی است. من دلیلی برای باور کردن که من مدرسه منطقه انتخاب خواهد شد “اجتماعی ترویج” همه دانش آموزان به کلاس بعدی تنها به دلیل مقاطعه در چندین محیط های یادگیری و دسترسی آنلاین مسائل در حالی که درجه بندی قرار می تواند بیش از حد بسیاری از دانش آموزان در یک نقطه ضعف است که من درک می کنم.

اگر این مورد است, آن را کوته نظر داشتن یکی از فرزندان من جست و خیز یک کلاس ؟ او در حال حاضر در درجه دوم اما او کار کرده است بالاتر از سطح برای بسیاری از سال در بسیاری از مناطق است. نگرانی من این است که سال آینده او باید هفته از اتلاف زمان مدرسه در حالی که دانش آموزانی که در حال اجرا پشت سر گذاشت تا به یک سطح است که او در حال حاضر به تصویب رسید. مدرسه او را تکمیل و در حال حاضر (که بیشتر آن به نظر می رسد مانند کار مشغول است) در حال حاضر باعث او را به از دست دادن انگیزه برای انجام کار خود را به عنوان به خوبی به عنوان او قادر به. اگر شما فکر می کنم که یک ایده بد آیا شما پیشنهادات خود را برای چگونگی نگه داشتن او درگیر با مدرسه ؟

—به جست و خیز و یا به جست و خیز

عزیز جست و خیز

من تقریبا همیشه مخالف به دانش آموزان پرش نمرات. در حالی که کودکان درگیر و پیشرفت تحصیلی مهم توسعه اجتماعی است که یک دانش آموز دستخوش فقط به عنوان مهم و پرش نمرات می تواند ایجاد مشکلات در این زمینه هم از نظر از دست دادن از یک سال و اجتماعی و اختلاف سنی که نتایج.

کودک خود را در مدرسه حداقل 13 سال و احتمالا بسیاری دیگر. این نسبی بریدن از زمان در این طرح بزرگ از آموزش و پرورش او است نه به اندازه کافی معنی دار به خطر می آید که با پرش از یک درجه است.

“پیدا کردن چیزی است که دختر خود را هیجان زده است و یا کنجکاو در مورد, و اجازه می دهد که شور و شوق به رشد از وجود دارد.” — آقای Dicks

پرش یک درجه نیز مصنوعی مختصر دختر خود را در دوران کودکی. این بدان معنی است که او از دست می دهد و یک سال در خانه با ترک برای یک سال زود است و این بدان معنی است که او راه اندازی بزرگسالان او زندگی در سال های اولیه بیش از حد. دوران کودکی خیلی با ارزش به کوتاه شدن آن از یک سال به منظور به حداکثر رساندن علمی پیشرفت است.

من شک دارم که اکثر دانش آموزان و معلمان احساس می کنند که بسیار از یادگیری در حال وقوع در طول این سه ماه گذشته شده است به برخی از رشته مشغول کار است. هنگامی که شما می توانید آموزش یک دانش آموز در کنار هم و در دسترس خواهد بود برای کمک به در راه های کوچک و بزرگ, آموزش باید بسیار در دسترس و مناسب برای استقلال است که همیشه بهترین راه برای به چالش کشیدن یک کودک است. من دانش آموزان را ساخته اند جامد رشد علمی در طول این همه گیر و کسانی که به ویژه مناسب برای مطالعه مستقل و یا کسانی که با پدر و مادر به طور کامل قادر به کمک در یادگیری به خوبی انجام داده اند. اما حتی در این موارد والدین و دانش آموزان تشخیص محدودیت های این نوع از یادگیری است.

به جای تلاش برای نگه داشتن او درگیر در مدرسه, من پیشنهاد می کنم نگه داشتن او در یادگیری درگیر. زمانی که او از دسترسی به ذهن خود را برای یادگیری چیزی جدید است که چیز جدید می تواند تقریبا هر چیزی. من به دانشجویان رشته آی فون, عکاسی, برنامه نویسی, زبان اشاره, آشپزی باغبانی و اساطیر در حال حاضر. این دانش آموزان در حال هل دادن خود را فراتر از برنامه های درسی و من آنها را به ارائه ایده ها و پشتیبانی به دنبال یادگیری این. آنها نه پیشرفت در سراسر برنامه درسی ریاضیات و یا گسترش درک خود را از تاریخ ایالات متحده, اما آنها آموزش تفکر و حل مسئله. که باید هدف باشد. پیشنهاد من این است برای پیدا کردن چیزی است که دختر خود را دوست دارد و پیدا کردن یک راه برای او به یادگیری و یا پیشرفت این مهارت است.

دوست من برای مثال او دختران خود را باز Etsy فروشگاه آنلاین به منظور فروش تزیینات از گردنبند آنها را. دختران طراحی سایت و آموخته ها به موجودی خرید آهنگ و هزینه های بیشتر. او این کار را به خاطر او ابراز علاقه entrepreneurism.

پیدا کردن چیزی است که دختر خود را هیجان زده است و یا کنجکاو در مورد, و اجازه می دهد که شور و شوق برای رشد وجود دارد. این یک راه بسیار بهتر و شاید بهترین راه برای تعامل با فرزند خود را در یادگیری است.

—آقای خاموشی (کلاس پنجم معلم, Connecticut)

کمک! چگونه می توانم پشتیبانی, تخته, بنابراین من می توانید خواندن تمام مشاوره از عزیز احتیاط و مراقبت و تغذیه, درخواست یک معلم و چگونه به آن را انجام دهد ؟ پاسخ: پیوستن به تخته سنگ به علاوه.

دختر من که تبدیل 4 در پایان ماه فوریه در مورد برای تکمیل او سال اول پیش دبستانی و او تا به حال برخی از مشکل تنظیم به آن است. در حالی که او را به خانه از اواسط ماه مارس با توجه به COVID-19, معلمان او به ما گفته اند که زمانی که مدرسه در جلسه بود او گاهی اوقات خواهد اجرا در سراسر اتاق جیغ زمانی که او احساس نا امید. (ظاهرا این رخ داده است بیشتر در حین انتقال و یا اگر او در حال مبارزه با یک وظیفه است.)

این رفتار بدیهی است که مخل به دیگر نه دانش آموزان در کلاس به عنوان معلم او. این کلاس دارای یک گوشه که دانش آموزان می توانید انتخاب کردن به استفاده از برای آرام کردن و ظاهرا دختر من گاهی اوقات استفاده می شود که. اما بیشتر از نه, معلم او را تاکتیک به دختر من برای جلوگیری شد به او بگویید که اگر او متوقف نمی جیغ او را مجبور به رفتن به خانه که کار می کرد.

من احساس نمی کنم که من 4 ساله که گفت او را به خانه فرستاد مناسب است. من هم آن را دوست ندارم چون فکر می کنم در نهایت دختر من متوقف نخواهد شد زمانی که او گفت این و … پس از آن چه ؟ من چگونه می توانم آدرس این با مدرسه در پاییز ؟ باید چه کار کنم برای مدافع برای دختر من?

—تهدید خالی

عزیز خالی تهدیدات

من نمی فهمم معلمان که فکر می کنم “اگر شما X شما ارسال خواهد شد صفحه اصلی” موثر است تاکتیک. آن را نمی. فکر می کنم در مورد رفتار احتمالی که کودک یادگیری است: اگر من X من برای رفتن به خانه از مدرسه که تقاضا پایین است و یک در یک با توجه به احتمال بالاتر است. بنابراین هر بار که یک کودک می خواهد به فرار از تقاضا و یا می خواهد توجه بیشتر آنها در حال رفتن به منتشر می کنند که رفتار. بعلاوه حتی اگر کودک نمی خواهند به خانه فرستاد (که چیزی است که ما می خواهیم) اگر یک معلم dangles که تهدید بیش از یک کودک سر به این معنی که قدرت خود را می آید از ترس کودک از والدین رهگیری به جای هر گونه اقتدار معلم است. که بد مدیریت کلاس درس. به عنوان معلمان ما می خواهید (و یا باید) بچه ها به گوش دادن به ما به خاطر آنها به ما اعتماد و یا آنها می خواهند به ما لطفا یا چون آنها می دانند که ما در اینجا به آنها کمک کند. نه به این دلیل که اگر آنها نمی, مامان و رفتن به دیوانه.

مشکل دیگر با این تاکتیک است که دختر خود را نه در حال آموزش برای مقابله با ناامیدی تنظیم احساسات خود و یا رویکرد یک وظیفه است که دشوار به نظر می رسد تمام مهارت او نیاز به کنار آمدن با زندگی است.

بنابراین: چه کاری انجام دهید ؟ شما درست نیست به تایید این و شما باید آن آدرس. من می دانم که من می گویم این اغلب در این ستون اما گام اول است (و همیشه باید) صحبت کردن به او زمان معلمان به طور مستقیم. در حالی که من به طور معمول به پدر و مادر به شنیدن معلم استدلال کردن برای اولین بار در این مثال من فکر می کنم معلم است پس اشتباه شما یک راست به تماس با آنها را بر روی آن: “من موافقت می کنم که او نمی تواند اجرا در سراسر جیغ, اما تهدید به خانه خود ارسال منطقی نیست.” در صورتی که احساس می کند بیش از حد تهاجمی شما می توانید سعی کنید: “من می بینم که چگونه این رفتار نامناسب است و مخل اما من می خواهم به مطمئن شوید که او در حال یادگیری مهارت های مقابله ای او نیاز دارد به طوری که او مجبور نیست به توسل به بداخلاقی زمانی که همه چیز دشوار است. آنچه می تواند ما را با هم برای کمک به او در ساختن آن مهارت دارید؟”

اگر معلم پاسخ نمی دهند به خوبی که من می خواهم درخواست برای ملاقات با معلم و هر کس دیگری در مدرسه خود را در دسته مدیریت رفتار—اصل و هر روانشناسان یا اجتماعی کارگران و یا فلان چیز. اگر رفتار او خیلی بد است که ارسال او واقعا خود را تنها راه چاره (که من صمیمانه, صمیمانه شک!), سپس شما نیاز به این تیم کمک کند به ترتیب برای ارزیابی رفتار و ممکن است هر گونه مداخلات درمانی.

به پاک کردن آن واقعا نمی مانند صدا دختر شما نیاز به درمان و یا ویژه پیش دبستانی. آن را برای تلفن های موبایل مانند او نیاز به آموزش داده شود که چگونه به مقابله با مشکل چیز بدون پرتاب مناسب است. امیدوارم برگزاری این نوع نشست باید به کمک خار هر کس به آدرس رفتار بیشتر مناسب است.

در نهایت این که آیا شما قادر به مناسب مدافع برای دختر خود فقط با معلم و یا اگر شما نیاز به شامل او مافوق مطمئن شوید که تهدید دیگر استفاده می شود. شما نمی خواهید برای دیدن چه اتفاقی می افتد اگر تهدید متوقف می شود که موثر در گرفتن او به رفتار. آن را نمی خواهد بسیار, بنابراین مطمئن شوید که آن را دریافت نمی کند به آن نقطه.

—خانم Sarnell (پیش دبستانی معلم آموزش و پرورش ویژه نیویورک)

من ارشد فارغ التحصیلی از کالج در چند هفته. در زمان من در دانشگاه من کمک کرده بود عمیقا توسط معاون اداری در گروه علمی. من فکر نمی کنم او می داند که او چقدر تحت تاثیر قرار زندگی من, اما من با آن مواجه تعدادی از موانع در طول کارشناسی که مانع دانشگاهی پیشرفت و او خیلی مفید بود (در راه ارومیه اغلب نبودند) در هدایت من از طریق دانشگاه بوروکراسی هنوز به پایان تحصیل من در زمان.

من می خواهم به ارسال نشانه ای از قدردانی من اما با توجه به اینکه من دیگر در محوطه دانشگاه و او در حال کار از خانه من مطمئن هستم که چه چیزی مناسب است. در اصل من برنامه ریزی شده بود در رها کردن گل و یک کارت در میز او هفته گذشته از مدرسه. اما از آنجا که ما می دانستم که هرگز یکدیگر را به خوبی شخصا آن را به نظر می رسد بی دست و پا خود را بپرسید صفحه اصلی آدرس پستی به ایمیل در حال حاضر. در همان زمان آن را به من اعتصاب به عنوان عجیب و غریب به ارسال چیزی شبیه به یک کارت هدیه از طریق ایمیل. وجود دارد هر گونه هدیه کوچک شما فکر می کنم ممکن است مناسب باشد یا باید من فقط به خوب با تشکر از شما ایمیل ؟

—به دنبال الهام بخش

عزیز دنبال

تبریک! چقدر دوست داشتنی است که شما به فکر این است که شما با دریافت مدرک خود را در زمان.

من و بعد فورا رفت واز یک میلیون هدیه در طول سال—لیوان قهوه, دیوار آویختن طلا و جواهر, زیور آلات کریسمس, رفتار, هدیه, کارت, پول نقد و مقدار زیادی بیشتر—و من به شما بگویم هیچ چیز وجود دارد که من درک بیشتر و یا حرکت می کند که من بیشتر از یک قلبی با تشکر از شما نامه.

بهترین نامه بیان صمیمانه قدردانی و خاص ارائه نمونه از چیزهایی که من انجام داده است که به کمک دانش آموز. آنها بحث در مورد چگونگی اعمال من کمک کرد در آن زمان و چه انشعابات آنها تا به حال در این دانش آموز آینده.

ساده اما بسیار معنی دار است.

من فکر می کنم یک ایمیل کاملا مناسب اجتماعی در این زمان از راه دور. اگر شما می خواهید به ضمیمه e–کارت هدیه برای یک رستوران که ارائه منظقه وانت و یا تحویل او احتمالا می خواهم آن را قدردانی میکنیم—چون کسی که می خواهد به شام دوباره—اما من فکر نمی کنم لازم است.

من شک ندارم شما مدرک خود را و آنچه شما آموخته ام از این زن در مورد کمک به دیگران و جهان را به مکانی بهتر است. چه راهی به افتخار او.

—خانم اسکات (کلاس هشتم, معلم, کارولینای شمالی)

مشاوره بیش از تخته سنگ:

دختر من دانشجوی سال اول در دبیرستان و او به تازگی یک تکلیف در علوم زندگی است که به نظر می رسد نامناسب است. انتساب است برای بچه ها برای شناسایی کسی که در خانواده خود که از سرطان درگذشت و پس از آن دانش آموزان قرار است به تحقیقات این نوع از سرطان و ایجاد یک پوستر به نمایش برای کل مدرسه. این به نظر می رسد مانند یک ایده وحشتناک و تهاجم به حریم خصوصی. من باید بحث به معلم ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>