درخواست یک معلم: من باید اجازه دهید دختر من یک سال فاصله?


The back of the head of a girl wearing a grad cap is seen in front of a notebook and various shapes of various colors.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس Karly جونز در Unsplash.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. در علاوه بر این به ما سنتی مشاوره هر پنج شنبه ما از ویژگی های مجموعه ای از معلمان از سراسر کشور پاسخ دادن به آموزش و پرورش خود سوال است. یک سوال برای ما معلمان? ایمیل askateacher@slate.com و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

من دبیرستان ارشد او “فارغ التحصیلی” در هفته گذشته (رانندگی در یک دایره در اطراف مدرسه در حالی که مردم honked) و در حال حاضر در تلاش برای کشف کردن چه باید بکنید در مورد دانشگاه. او پذیرفته شده است به محلی ما دانشگاه دولتی و برنامه ریزی شده بود در حضور وجود دارد در پاییز در حالی که هنوز زندگی در خانه و کار پاره وقت. اگر دانشگاه در حال برنامه ریزی در انجام کلاس های آنلاین در پاییز (آن را هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شد برنامه ریزی برای سال آینده, بنابراین ما نمی دانیم با این حال) او به من گفت که او می خواهد به یک سال فاصله به جای.

او ضروری کارگر پس از او همچنان به کار و صرف نیست و سال آینده نشستن در اطراف انجام هیچ چیز نیست. و من قطعا می تواند درک مایل به رفتن به سال اول دانشگاه با هیچ چیز اما کلاس های آنلاین. این دانشگاه دارای یک برنامه بورس تحصیلی را پوشش می دهد که حدود 70 درصد از شهریه برای چهار سال است و او واجد شرایط که بورس تا 16 ماه پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان تا این طرح قرار نیست او بورس تحصیلی را در معرض خطر. اما به من این احساس هنگامی که شما از عادت بودن در مدرسه که به نوعی تبدیل به عادت جدید و من نمی خواهم او را برای پایان دادن به رفتن به کالج. من می خواهم به شنیدن برخی از مربیان در صورتی که این در واقع یک ایده خوب است. من می دانم که او را به خود او تصمیم بدون در نظر گرفتن اما من می خواهم ورودی خود را. با تشکر.

—مدرسه آنلاین بدبو

عزیز آنلاین مدرسه بدبو

من از تصمیم خود برای سال فاصله است.

من درک می کنم که چرا شما نگران هستید. قول من سابق دبیرستان به دانش آموزان گفت که آنها را به یک سال به کار قبل از رفتن به کالج و هرگز ثبت نام. اما آن دسته از افراد جوان نیست که یک طرح واقعی. دختر خود را, از سوی دیگر پذیرفته شده است به یک کالج با یک بورس تحصیلی با ارزش است که او می تواند تسلیم. در مورد من فکر می کنم او به احتمال زیاد به بازگشت به مدرسه. طرفداران فاصله سال اغلب با استناد به آماری است که 90 درصد از دبیرستان grads که با یک سال فاصله در کالج ثبت نام سال آینده.

در حالی که او در فاصله سال متفاوت خواهد بود نسبت به این امر شده اند که ما در این میان از یک بیماری همه گیر از آن هنوز هم می تواند بسیار مفید و ارزشمند است. شاید او آن را لذت بردن از بیش از یک سال از دوره های آنلاین. و یا او ممکن است متوجه تنها کار کشیدن و عجله بازگشت به مدرسه. در هر صورت من فکر می کنم یک سال فاصله است و شایسته راه به صرف این بیماری همه گیر.

برای تو و دختر خود را به بهترین

—خانم هالبروک (بالا, معلم مدرسه, سکس تگزاس)

ما 5 سال است که تا پایان سال گذشته چند هفته از مدرسه آموزش از راه دور. او یک خواننده جدید. او می تواند به عنوان خوانده شده بیشتر یک هجا کلمات و بسیاری از دو هجا کلمه است. او نشانی از یک کار خوب خواندن کلمات منفرد و به خوبی در او کوچک از راه دور خواندن کلاس. اما او مقاوم به تمرین خواندن.

او معلم گفت: یکی از مهم ترین چیز برای انجام در حال حاضر است خود را به عنوان خوانده شده به ما 20 دقیقه در روز است. این اتفاق نمی افتد چرا که او می گوید: این خیلی سخت است. ما باید برخی از آسان مبتدی کتاب خواندن او باید قادر به خواندن. ما سعی کرده ایم FaceTime خواندن با مادر بزرگ خود را اما دختر من نمی خواهم به آن را انجام دهد. ما پیشنهاد کرد که او و خواندن یک کتاب هم بیش از FaceTime. دوباره جواب این است: “هیچ.”

در این زمان من فکر ما باید صبر کنید تا زمانی که مدرسه است و سپس اولویت بندی خواندن زمانی که او ندارد دیگر مدرسه. اما چگونه ما او را در گذشته از ترس او است که او نمی داند که برخی از کلمات ؟ و چگونه ما کشف اگر این تنبلی و ترس یا خجالت ؟ من اضافه کردن او تا به برخی از مسائل توجه ما در تشخیص.

من او را می خواهم برای ادامه به بهبود او نیست پشت در سال آینده. من هم نمی خواهم به فشار بیش از حد در این زمان استرس زا.

—آیا می خواهید برای بالا بردن خواننده

عزیز WtRaR,

آن را برای تلفن های موبایل به من مانند دختر خود را در حال توسعه در یک سرعت معمولی. آن کاملا معمول است برای بچه ها به رد خواندن در این سن و سال مهم نیست که چقدر سرگرم کننده ما بزرگسالان فکر می کنم ما در حال ساخت آن است. فکر می کنم از یادگیری به عنوان خوانده شده مانند کار کردن: هنگامی که شما فقط از شروع آن می تواند بسیار ناراحت کننده اما با گذشت زمان ما شروع به از آن لذت ببرید. دختر خود را معلم کاملا حق خواندن برای 20 دقیقه در روز است که احتمالا مهم ترین فعالیت های علمی شما می تواند انجام شود در حال حاضر. که گفت: شما برخی از گزینه های در مورد چگونگی رسیدن به این هدف است.

برای مثال تمرین خواندن کلمات منفرد و شمارش به سمت او 20 دقیقه ای هدف است. بنابراین آیا داشتن کسی به عنوان خوانده شده به او. بسیاری از معلمان از این فکر می کنم 20 دقیقه حکومت مرتب کردن بر اساس مانند تمرین های ورزشی. شما نمی خواهید به انجام چیزی مشابه به همین در هر زمان به خصوص در آغاز راه است. گاهی اوقات شما در حال بلند کردن وزنه و یا در حال اجرا دریل; بار دیگر شما در حال تماشای فیلم یا مطالعه راهکار است. زمانی که تمرین چگونه به خواندن گاهی اوقات شما را به خواندن یک کتاب; بار دیگر شما را در دانش صدا و پژواک; هنوز هم بار دیگر رشد می خواند به شما. در حالی که او ممکن است بخواهید به خواندن به مادر بزرگ او هنوز هم می تواند بسیاری از ارزش آموزشی از داشتن مادر به عنوان خوانده شده به او.

من هم می خواهم سعی کنید به شکستن که 20 دقیقه به پنج دقیقه تکه های در طول روز است. در سال تدريس من در بر داشت که یک بچه توجه span معمولا برابر سن خود را در دقیقه (5 سال برابر با پنج دقیقه). بنابراین شکستن آن را به چهار جلسه سریع یک روز و به تدریج ترکیب این جلسات در طول زمان خواهد شد کمک به سهولت او را به یک مطلب اختصاصی خواندن بلوک. علاوه بر این من می خواهم چک کنید و ببینید اگر این کتاب شما را برای او کتاب او علاقه مند است. ارائه خود را با برخی از انتخاب در مواد خواندن نیز می تواند الهام بخش او برای جزئیات بیشتر. من امیدوارم که این کمک می کند!

—آقای Hersey (کلاس دوم معلم واشنگتن)

من یک حرفه ای سوئیچ و من یک کار تدریس دبیرستان مطالعات اجتماعی سال آینده. من بسیار هیجان زده برای شروع هر چند من می دانم که مدرسه ممکن است بسیار متفاوت در پاییز. من در تلاش برای دریافت شروع به سر در برخی از جنبه های عملی تدریس هستم و نه پیدا کردن مقدار زیادی از مشاوره های جامد بر روی چیزهایی که من باید آماده خرید و یا می دانم به درخواست من به عنوان راه اندازی کلاس های درس من (فرض کنید ما خواهد بود حداقل گاهی اوقات در کلاس های درس ما). چه پیشنهادی دارید برای چیزهایی که من می توانید هم اکنون و/یا آنچه که من باید توجه داشته باشید به درخواست من به عنوان حل و فصل ؟ با همه چیز در حال تغییر بسیار, اگر من می تواند به آماده سازی در حال حاضر من امیدوارم که کمتر به مقابله با بعد.

—من نمی دانم آنچه که من نمی دانم

عزیز من نمی دانم آنچه که من نمی دانم

تبریک! من خیلی هیجان زده برای شما! من با بسیاری از “حرفه ای سیستمهای” معلمان و من لذت بردن از دیدگاه های منحصر به فرد آنها را به آموزش.

اولین چیزی که توصیه من به شما این است که رسیدن به مطالعات اجتماعی بخش صندلی و از او بخواهید به شما اتصال با معلم در مدرسه خود را در حالت ایده آل کسی که تدریس خواهد شد همین موضوع بود. این همکار می تواند به شما lowdown خاص خود را در مدرسه و کمک به شما در شناسایی آنچه به آماده شدن برای ترم پاییز. این فرد می تواند به شما کمک کند با همه چیز از nitty-ریگ دار مانند مدرسه چه منابع شما نیاز به ایده هایی برای آموزش و مدیریت کلاس درس.

من می دانم شما درخواست برای برخی از ایده های در مورد چگونه برای آینده خود را آماده فیزیکی کلاس درس است که بدیهی است که مهم است, اما من به شما توصیه به صرف زمان آماده شدن برای آموزش. شما نیاز به خود را آشنا با برنامه درسی. درخواست خود را با بخش صندلی برای دسترسی به راهنمای برنامه درسی (که اغلب به نام “دامنه و توالی”) و یک کتاب درسی در صورت امکان. (متاسفانه بسیاری از مدارس تعطیل هستند در حال حاضر, بنابراین آن را نمی ممکن است به شما یک فیزیکی کتاب درسی.) اگر دولت خود را موظف است آزمون استاندارد برای موضوع شما پیدا کردن یک نسخه آنلاین و خواندن آن را بنابراین شما می دانید آنچه که انتظار می رود از دانش آموزان (مگر اینکه البته دولت خود را تعلیق است این آزمون با توجه به coronavirus). اما شما ممکن است کشف که در خود مدرسه و معلمان خود را توسعه برنامه درسی. این است یکی دیگر از منطقه که در آن یکی از همکاران مفید خواهد بود.

همانطور که شما بدون شک متوجه وجود دارد بسیاری از ناشناختهها در حال حاضر در مورد آنچه در مدرسه را مانند نگاه در پاییز. اما خود آموزش تقریبا قطعا باید آنلاین جزء در سال آینده; استفاده از تابستان برای یادگیری آنلاین یادگیری مدیریت پلت فرم. من منطقه با استفاده از بوم اگر چه شما ممکن است از چیزی متفاوت مانند گوگل کلاس درس. یک همکار می تواند ارائه راهنمایی در مورد چگونگی مدرسه پیاده سازی آموزش آنلاین و ممکن است به شما اجازه مرور آنلاین خود را از مواد درسی.

یکی دیگر از جنبه های مهم آماده سازی برای آموزش در نظر دارد طرح خود را برای مدیریت کلاس درس. برخی از معلم برنامه های آمادگی صرف زمان قابل توجهی در این جنبه از آموزش اما بسیاری از سال اول معلمان blindsided با چالش مدیریت یک اتاق پر از نوجوانان است. اگر شما همین حالا شروع سال با یک طرح مسائل مانند تلفن های همراه و مکالمات جانبی ممکن است شما درایو آجیل. (نکته: منع استفاده از تلفن همراه در کلاس. من دانش آموزان پر کردن تلفن های خود را در یک ماشین حساب و یا کفش کدی در کلاس; من ارائه قدرت نوار به طوری که آنها می تواند شارژ دستگاه.)

یکی از چیزهایی که من فکر می کنم شما قطعا باید خرید هفتگی برنامه ریز. من اصلا استفاده از معدن برای درس برنامه ریزی بلکه برای مدیریت جلسات مختلف و وظایف و مهلت. آموزش نیاز سازمان است.

آموزش است که احتمالا رفتن به بسیار بسیار سخت تر از شما فکر می کنید آن بود. حتی اگر شما کودکان خود را در خانه حتی اگر شما دوستان با بسیاری از معلمان و حتی اگر شما یک فرد واقعی راه رفتن به اتاق با چشمان باز, آموزش سخت است. اما آن را نیز الهام بخش! من امیدوارم که شما پیدا کردن شادی در آموزش متوسطه به عنوان من. موفق باشید!

—خانم هالبروک (بالا, معلم مدرسه, سکس تگزاس)

مشاوره بیش از تخته سنگ

من دوست دارم 7 ساله پسر به نام “اندرو” اما من از آنها بدم میاید نام مستعار “اندی.” هنگامی که ما او را به نام “اندرو” به توافق رسیده ایم که تنها با استفاده از نسخه طولانی و هرگز از نام مستعار. تا زمانی که در این سال هر کس او را به نام “اندرو.” ما نقل مکان کرد و در طول تابستان و به نوعی او را تبدیل به “اندی” در مدرسه جدید خود را! باید چه کار کنم ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesViagrabomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynabahisnowsweet bonanzatropical tiki oynagüvenilir medyumgüvenilir medyumşehirlerarası evden eve nakliyatPapaz BüyüsüDomuz Yağı Büyüsüantalya escortbuca günlük daireOmeglegates of olympus oyna