“در خانه با Amy Sedaris” است که این نوع از بیماری همه گیر آشپزی مطالب ما سزاوار

پس از همه گیر آغاز شده و بسیاری از مردم را انتخاب کرده اند به اشغال ذهن خود و مدیریت خود را با نگرانی های داخلی پروژه های: نان موز, خمیر ترش, استارت, #TheStew, #ThePasta (و به دنبال آن چشمگیر لغو هر دو #TheStew و #ThePasta), Dalgona قهوه باغ پیروزی Dalgona matcha, بالا بردن جوجه بچه.

چیزی وجود دارد که غیر قابل انکار گرم و سالم و بی خطر در مورد روند نسبت به برخی از آنچه توصیف می کنند به عنوان “شهری homesteading” اما نیز وجود دارد چیزی عجیب و غریب و مبهم بیهوده در مورد همه چیز, بیش از حد. جهان اطراف ما است که به معنای تجسم که GIF شعله ور آشغال شناور پایین آب گرفتگی خیابان و من صرف در آخر هفته گذشته را مقید کردن انرژی ساخت 72 babka گره به صورت مجازی فروش پخت. خرید در فروشگاه های مواد غذایی است که هنوز هم یک بیگانه تجربه شما فقط می توانید مدیریت محتوای بسیاری از CSA جعبه و ظروف لازم نیست خود را انجام دهد.

تبلیغات:

و بدون نشان دادن بهتر صحبت می کند و به این عجیب و غریب های ظریف هر دو فشار و فرار ذاتی خانوادگی از “در خانه با Amy Sedaris” است که در حال حاضر در آن فصل سوم در TruTV.

Co-ایجاد شده توسط Sedaris و پل Dinello که همچنین کار با هم در Sedaris محبوب “غریبه ها با آب نبات” “در خانه” است absurdist ارسال تا از خانه سرگرم کننده برنامه های برجسته حکایت از داخلی و کمال و به آرامی مسخرگی کسانی از ما که به خرید آن.

در طول دوره از یک ساعت و نیم برنامه — که اغلب فوق العاده تم خاص مانند “پخت و پز شام ماهی برای تجار و بازرگانان” — Sedaris دستور بینندگان از طریق یک سری از بخش های. او آشپز, او, صنایع دستی, او ارائه می دهد قوانین و مقررات راهنمایی او به دیدار با همسایگان و بسیاری از آنها نیز در حاشیه کار در صنعت مهمان نوازی.

تبلیغات:

آن را به عنوان اگر Ina Garten حال فرار از واقعیت اما در ادامه به “Barefoot Contessa,” جایگزین مورد علاقه او جفری با تونی چاقو مرد. که گفت:, آن را, راست, طنز; Sedaris در واقع نوشته دو نسبتا جدی خانه سرگرم کننده کتاب “من مانند شما: مهمان نوازی تحت تاثیر” و “ساده زمان: صنایع دستی برای مردم فقیر.”

بیشتر از همه چیز Sedaris باعث می شود در “در خانه” در او مبهم یکپارچهسازی با سیستمعامل نقاشی با مداد رنگی صورتی و آووکادو سبز studio, آشپزخانه تقریبا کار می کند اما همیشه وجود دارد چیزی است که فقط کمی خاموش. مانند او مینیاتوری درخت کریسمس — decked با میگو خام — و یا او را “یونانی placemats” ساخته شده با Drachma و boatload از نوار چسب دو طرفه.

برخی از دیگر خلاقیت فقط لذتبخش متوسط موجود در یک relatable قلمرو یافت جایی بین مطلق شکست شما می بینید در “میخ” و کمال از یک مارتا استوارت کرافت; این عرصه است که بسیاری از قرص نان من پخته در طول بیماری همه گیر از sloppily بافته challah به کمی ریگ بول به پایان رسید تا

تبلیغات:

اما در جایی که Sedaris واقعا دگرگون متوسط صفحه اصلی سرگرمی برنامه برای لذت بخش, اثر, است در اینکه او چگونه است به طور مداوم بیشتر از احساسی آشکار تر از معمولی خود را ایستاده و هم بزنید میزبان. نگاهی به مقدمه “Confectionaries” قسمت.

“چیزهای شیرین بازی یک بخش بزرگ در زندگی ما,” او می گوید: در یک تن روشن. “ما استفاده از آنها را به جشن تولد پاداش فرزندان ما و برای فریب راکون به تله.”

تبلیغات:

Sedaris طول می کشد نفس و همچنان فقط به عنوان خوش “گاهی اوقات ما با استفاده از آنها به کنسول خودمان بعد از وحشتناک شکستن آن نوع از شکستن یو پی اس شما را دیدم. شما می دانم که او تا به حال یک مشکل با تعهد بنابراین شما سعی به جالب در مورد آن.”

در این مرحله او یک تکه از کیک slathered با صورتی روشن و شکر و تخم مرغ و آن را نگه می دارد در دست او است. “به او مقدار زیادی از فضای.” او طول می کشد یک نیش می زنند و سپس یکی دیگر. “و سپس از جایی به او می رسد آن را به طوری که او می تواند ازدواج زن شما نمی دانید در مورد چه کسی حامله است با او فرزند دوم.”

مبادله در نان موز برای کیک و صحنه — Sedaris زمزمه “من خوب من خوب هستم” بیش از یک خوب پخته — یک بیماری همه گیر ،

تبلیغات:

همچنین باعث می شود “در صفحه اصلی با Amy Sedaris” نخست مشاهده در حال حاضر است که آن را به یاد یکی از روزها هنگامی که از دیدن همسایگان خود و شاید داشتن آنها را پاپ در, یک اتفاق به طور منظم. Sedaris است که همیشه با یک تنوع از مهمانان و بازدید کنندگان مانند Michael Cera, Justin Theroux, رز بایرن, Juliette Lewis, Ellie Kemper و Fred Armisen.

و آنها به نظر می رسد همه شادتر پس از سرگرم Sedaris — حتی مایکل شانون (که خیلی فوق العاده به نوبه خود به عنوان یک مرد که در نقش یک قهرمان جنگ در فیلم) و حتی پس از او باعث می شود آنها را اجرا عجیب و غریب خود تفسیر از یک “بازی” ،

در حالی که “در خانه” pokes در این ایده از داخلی و کمال آن را انکار کند که چیزی وجود دارد شاد — شاید حتی به آرامی تحول — در مورد پخت و پز تهیه و سرگرم کننده است. آن را فقط به فریم آن را در راه های مختلف تاکید کرد با این شرط که درگیر شدن در تمام این فعالیت ها باید یک مجرا برای خلاقیت خود را فقط به عنوان این نشان می دهد بدیهی است که در خدمت به عنوان است که برای Sedaris خودش. آن را aspirational تلویزیون در نوعی حس میکنیم اما نه در زندگی معمولی بار و به عنوان “در خانه” وجود دارد و در جهان همه خود را در آن یک مسهل فرار از واقعیت کنونی.

تبلیغات:

“در خانه با Amy Sedaris” پخش چهارشنبه ها در 10 p. m. ET در TruTV. فصل 1 و 2 می تواند جریان در HBO حداکثر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>