حداقل 36,000 مرگ و میر می تواند مانع شده اند اگر فاصله اقدامات تحمیل شده بود هر چه زودتر: مطالعه

آمریکا می توانست مانع دهها هزار نفر از مرگ و میر با تحمیل اجتماعی فاصله اقدامات بین یک تا دو هفته قبل از آن با توجه به مطالعه توسط محققان در دانشگاه کلمبیا.

تحلیل تخمین زده است که 54,000 کمتری از مردم فوت کرده اند با آغاز ماه مه تا به حال اجتماعی فاصله محدودیت تحميل شده در مارس 1 — دو هفته قبل از اکثر آمریکایی ها متوقف شد, ترک خانه های خود. این تاخیر منجر به 83 درصد مرگ و میر بیشتر.

تبلیغات:

این مطالعه همچنین نشان داد که حدود 36,000 مرگ و میر می تواند مانع شده اند اگر این محدودیت در محل قرار داده شد و تنها یک هفته پیش از آن.

“این یک تفاوت بزرگ” سرب محقق جفری شمن متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا نیویورک تایمز گفت. “که لحظه ای در زمان ابتلا به این که در فاز رشد — فوق العاده مهم در کاهش تعداد مرگ و میر.”

یافته های جدید برجسته آسیب های ناشی از تلاش برای تطهیر شدت این ویروس توسط سیاستمداران مانند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که ادعا مارس 9 در توییتر است که تنها وجود دارد “546 مورد تأیید” و اعلام کرد که “هیچ چیز تعطیل است” و “زندگی و اقتصاد بر روی بروید.” محققان تخمین زده شده است که ده ها هزار نفر از مردم در حال حاضر آلوده شده است در ایالات متحده, که در آن نقطه.

تبلیغات:

اما آن را نه تنها مغلوب ساختن پیشی جستن. به عنوان رهبران در کالیفرنیا و واشنگتن اعمال محدودیت های سخت اولیه نگه داشته و ویروس های موجود در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و شهردار نیویورک, بیل د Blasio نادیده گرفته و توصیه از بالا, مقامات بهداشت و تاخیر سخت محدودیت. در د Blasio مورد شهردار حتی از مردم خواست تا از رفتن به کافه ها و رستوران ها زمانی که شهر در حال حاضر به شیوع آن با توجه به های اخیر گزارش های تحقیقی توسط نیویورکر و ProPublica.

د Blasio نشد این شهر مدارس تا مارس 15, تقریبا یک هفته پس از نیویورک آغاز شد و به رهبری این کشور در موارد مثبت. رئیس جمهور نمی توصیه به اجتناب از سفر و گروه های بزرگ تا مارس 16. کومو را به اقامت در خانه سفارش را اثر تا مارس 22.

تحلیل “باعث می شود یک مورد فوتی و فوری است که حتی کمی زودتر اقدام در نیویورک می توانست بازی در حال تغییر” دکتر لورن Ancel Meyers, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه تگزاس در آستین گفت: بار. “این به معنی این است که اگر مداخلات رخ داده بود دو هفته قبل بسیاری از COVID-19 مرگ و میر و موارد را مانع شده اند در اوایل ممکن است فقط در شهر نیویورک بلکه در سراسر آمریکا”

تبلیغات:

اجتماعی فاصله شده است بسیار موثر در مهار گسترش با توجه به یک مطالعه اخیر منتشر شده در مجله امور بهداشت و درمان.

“تصویب دولت تحمیل اجتماعی فاصله اقدامات کاهش روزانه نرخ رشد 5.4 درصد پس از 1-5 روز 6.8 پس از 6-10 روز 8.2 پس از 11-15 روز و 9.1 پس از 16-20 روز” مطالعه مطالعه که توسط محققان از دانشگاه جورجیا دانشگاه کنتاکی و دانشگاه لویی یافت. “برگزاری مقدار داوطلبانه اجتماعی فاصله ثابت این نتایج حاکی از 10 بار بیشتر گسترش مارس 27 بدون [پناهگاه در محل سفارشات] (10 میلیون نفر) و بیش از 35 برابر بیشتر گسترش بدون” ممنوعیت اجتماعات بزرگ, school closings, اقامت در خانه سفارشات و سازندگان: از خدمات و سرگرمی و کسب و کار.

تبلیغات:

با وجود دیر پاسخ ایالات متحده مانع از حدود 35 میلیون بیشتر موارد به عنوان یک نتیجه از محدودیت با توجه به یافته.

استارک یافته در آمد که در تمام 50 ایالت حرکت به بازگشایی پس از هفته از مستندات طراحی نگرانی از کارشناسان. مغلوب ساختن پیشی جستن آنها را رد کرد و اصرار دارد پنج شنبه که “من راه زود است.”

“کلمبیا نهادی است که بسیار لیبرال” او ادعا کرد. “من فکر می کنم این فقط یک سیاسی کار ضربه اگر شما می خواهید به حقیقت را می دانم.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>