حداقل این بیماری همه گیر را بکشند شرکت April Fools’ جوک


A deflating balloon with the Google logo on it

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از گتی ایماژ به علاوه.

این یک مبارزه برای پیدا کردن نقره لنت های این روز است. هر لذت فراهم شده توسط surreality از ماندن در خانه در تمام طول روز هر روز سلام من را از دست داد 5 پوند از غذا خوردن کمتر حلقه های پیاز!—افست با علم به این که مردم در حال مرگ هستند و بسیاری از خواهد بیش از حد اگر ما نبود همه در خانه ماندن. هر چند من سعی کردم به ماندن شادمان در طول این هنوز زود همه گیر مجبور مثبت می تواند احساس مانند یک توهین به هر کسی درد و رنج را در خط مقدم از این بحران است. وجود یکی بدون ابهام صعودی اما. بیا جمعه ما تقریبا قطعا امان از unfunny سالانه ترسناک نشان می دهد که شرکت های بزرگ April Fools’ شوخی است.

هر بهار این خواهد بود معضل از زمان ما است. در آوریل 1, شرکت های بی شماری از تظاهر آنها انسان با حواس طنز و مجموعه های بازاریابی خود را به تیم های سست به تصور و استقرار یک سری از پانل از شوخی برای افرادی که به اندازه کافی احمق به ثبت نام برای لیست ایمیل و یا به دنبال آنها را در توییتر. محصول جعلی راه اندازی risible ویژگی های جدید dumb مراجع به معروف داستان های علمی تخیلی فیلم و کتاب—همه اینها مشترک “شوخی” که شرکت “کشش” هر یک از آوریل 1. این belabored “سنت” است که یک تابع از اینترنت راه اندازی مایل به فریب مردم را به تفکر که آنها متفاوت از دیگر کسب و کار و کسب و کارهای دیگر که مایل به فریب مردم را به فکر که آنها در اینترنت راه اندازی است. شوخی در, شما, شرکت های بزرگ امریکا: هیچ کس تا به حال شده است فریب خورده توسط شما, جوک های بد!

هر چند که من نمی تواند با اطمینان بگوید که این عمل شد پدیده اینترنت گوگل شده است یکی از lamest شرکت کنندگان است. افتتاحیه گوگل April Fools’ شوخی در مارس 1, 2000, درگیر یک محصول جعلی به نام “MentalPlex” استادانی که به جستجو در اینترنت با خواندن querier ذهن. “جستجو دقیق تر و سریع تر با گوگل MentalPlexTM” این سایت را صفحه خانگی خواندن آموزش به کاربران برای “حذف کلاه و عینک” و “پروژه تصویر ذهنی از آنچه شما می خواهید برای پیدا کردن.” اعتباری که در آن به علت: این MentalPlex تهوع شد و به نوعی خنده دار, اگر تنها برای بودن تا رمان. سپس آن را واقعا طراوت بود برای یک شرکت به رها کردن حجاب از نزاکت و به همه از روی شوخی استادانه درست شده بدون هیچ دلیل در همه. آن انسانی گوگل تا آنجا که آن را مصرانه خواست تا عکس از یک دسته از پیشرفته نشستن در میز خود در دره سیلیکون کشیدن این شوخی فقط به خاطر آن ترک آنها را.

در طول سال, اما, گوگل سالانه شوخی تبدیل به یکی از کسانی که سنت است که هیچ کس در واقع لذت می برد مانند ارسال کارت های تعطیلات و یا حضور در رژه. همیشه metastasizing شرکت تا به حال طولانی متوقف شد و فقط یک موتور جستجو و تنظیم مناظر خود را در واقع تبدیل شدن کل اینترنت; در همین حال April Fools’ جوک نگه داشته به آینده تولید ناهماهنگی شناختی به عنوان Google جهان-بلعیدن نیت مالیده تا در برابر April Fools’ شوخی بودند که به نحوی حتی بیشتر performatively twee از گوگل دودل بود هر روز از سال. در آوریل 1, 2014—برای مثال به نه ماه پس از ادوارد اسنودن نشان داد که گوگل و دیگر شرکت ها بود که با همکاری آژانس امنیت ملی در آن منشور نظارت داخلی ابتکار—گوگل وانمود به راه اندازی یک سرویس به نام “Google Apps برای کسب و کار سگ” بود که “مجموعه ای از کسب و کار برنامه های بهینه سازی شده برای مهار سگ های انرژی در محل کار.” در تاریخ 1 آوریل سال 2018 ماه قبل از اتحادیه اروپا خواهد خوب گوگل بیش از 5 میلیارد دلار برای نقض ضد تراست شرکت خود را رونمایی کرد “شوخی بد آشکارساز” است که گوشی های هوشمند خود را اسکن و حذف تمام جوک های بد که بودند ذخیره شده وجود دارد. خنده دار!

در طول راه هر شرکت پیوست و در این obfuscatory تلاش به نقطه که در آن روزنامه نگاران شد deluged هر ماه مارس با روابط عمومی رزین های امیدوار کننده منحصر به فرد تحریم شده به نظر می رسد در چگونه DiscountDogBeds.com قصد دارد به جشن April Fools’ با پذیرش دم شوخ طبع به عنوان پرداخت. که یک شرکت April Fools’ شوخی با راه اما واقعی آنهایی بودند که حدود گنگ است. نگاهی آمازون چاپ و نشر را تا سال 2018 اعلام کرد که داشتن فتح جهان کتاب تجارت آن را به زودی ارائه همه مورد علاقه خود را انسان نویسندگان به طور مستقیم به خانه خود را. یا مزرعه از تنقلات غنی’ 2019 تهوع در مورد آن با نام تجاری جدید خط “جنسیتی آشکار موزارلا چوب.” بسیاری از زمان, شرکت, April Fools’ جوک در سراسر مانند سال بدترین Super Bowl commercials اما با ارزان تر تولید ارزش است.

در این سال به لطف coronavirus همه گیر را نابودی تحمل ما برای شرکت تلون مزاج ما نمی خواهد که به تحمل گوگل آخرین شوخی به عنوان شرکت اعلام کرده است که آن را نشسته April Fools’ Day. اگر این کمبود مربوط به روابط عمومی رزین در صندوق پستی من در حال حاضر هیچ نشانه ای از دیگر سریال April Fools’ مجرم در حال برنامه ریزی به دنبال کت و شلوار. وجود دارد قطعا در چند شرکت است که آیا اقدام به عنوان اگر این طبیعی مارس و آنها را سزاوار همه تمسخر شما می تواند ایستادن برای ارسال راه خود را. با شانس coronavirus را بکشند شرکت April Fools’ شوخی خوب است.

این نیست که من reflexively ضد April Fools’ Day. من و خواهرم دارای سابقه ای طولانی در تلاش برای فریب یکدیگر هر سال با استادانه درست شده, راست, رو, جوک, که, در طول سال ها رشد کرده اند کمتر و کمتر jokey و بیشتر و بیشتر رونده. ما به دروغ به یکدیگر در مورد تصادفات ماشین و پزشکی حوادث و دیگر چیزهای وحشتناک همه به شخص دیگر به حالت تعلیق ناباوری خود و به طور جدی آن را برای یک لحظه در آن نقطه کسیکه شوخی زننده کند می تواند با صدای بلند فریاد زدن “آوریل احمق!” و قطع تلفن در پیروزی. آن را بی رحمانه اما صادقانه!

آنچه من در برابربه طور خاص است این عینک از سود به دنبال موسسات تلاش برای تظاهر آنها همچنین دوستان خود. یکی از این بیشتر تشدید اثرات اینترنت تصاحب شرکت های بزرگ زندگی بوده است anthropomorphizing بازرگانی. هر dumb نام تجاری می خواهد به تظاهر خود را خنده دار و/یا absurdist و/یا بطور غیر عادی و مرموز aggro رفیق. اما بر خلاف بسیاری از جوک ها که در آن گوینده را هدف این است که شنونده را به خنده یا فکر یا احساس می کنید برخی از دیگر noncommodifiable احساس نقطه از این شرکت April Fools’ شوخی است برای ترویج نام تجاری وفاداری دوره است. مارک های جهان در تاریخ 1 آوریل و در هر روز در حال تظاهر به دوست خود را به منظور فروش شما هوشمند بلندگو و همبرگر. هیچ چیز وجود دارد در واقع خنده دار در مورد آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>