ورزشکاران می خواهید به بازی های المپیک 2020 به تعویق افتاد. کمیته بین المللی المپیک هنوز هم نمی خواهد تکان دادن.

ورزشکاران در سراسر جهان خواستار 2020 المپیک تابستانی در توکیو به تعویق افتاد تا Covid-19 همه گیر تحت کنترل است. اما تا کنون بین المللی المپیک کمیته برگزار کرده است در ساخت هر گونه تغییرات به برنامه های خود را.

در حال حاضر کمیته بین المللی المپیک را موضع رسمی این است که بازی های المپیک آغاز خواهد شد در تاریخ 24 ژوئیه به عنوان برنامه ریزی شده. مارس 12 دیدم سنتی روشنایی مشعل در المپیا یونان و اگر چه رله مشعل لغو شد پس از روز دوم به دلیل نیاز به جلوگیری از جمعیت شعله رسیده توکیو روز جمعه به عنوان برنامه ریزی شده.

در طولانی مصاحبه با نیویورک تایمز روز پنج شنبه رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ نشانه سازماندهی بدن ممکن است به تعویق انداختن بازی ها, اما که آن را نمی خواهد هر گونه تصمیم گیری از جمله در آینده نزدیک. “آن را نمی خواهد مسئول در هر راه برای تنظیم تاریخ و یا گرفتن یک تصمیم در حال حاضر,” او گفت:, “خواهد بود که بر اساس حدس و گمان در مورد آینده تحولات است.”

باخ نه مجموعه ای از تاریخ که توسط کمیته بین المللی المپیک را به یک تصمیم نهایی در مورد به تعویق انداختن بازی ها, بازی گفت که او نمی خواهد حدس و گمان اما او باقی مانده است شرکت در گفت که او نمی خواهد آنها را لغو کند.

چون این بازی ها شده اند رسما به تعویق افتاد, ورزشکاران گیر کرده در یک حالت برزخ است. آنها هنوز هم در حال انتظار برای قطار برای بازی در این ورزشگاه جایی که آنها قرار است به آموزش بیشتر شده است و تعطیل. و باخ آخرین مصاحبه می آید پس از هفته پیام از کمیته بین المللی المپیک خواستار ورزشکاران برای ادامه برنامه ریزی برای حضور در بازی های المپیک در ماه جولای coronavirus یا نه.

در مارس 7, باخ با صدور نامه ای به المپیک تشویق آنها به ادامه آموزش برای بازی “با” کامل بخار'” به طوری که “ما المپیک, جامعه می تواند یک بار دیگر متحد کردن کل جهان در یک رقابت مسالمت آمیز.” روز چهارشنبه روزنامه نیویورک تایمز گزارش مقامات کمیته بین المللی المپیک برگزار شد و دو ساعت به کنفرانس تلفنی با ورزشکاران المپیک و کمیته ملی المپیک اصرار ورزشکاران به ادامه آموزش و توصیف coronavirus به عنوان “یک بیماری کشنده.”

به طور فزاینده المپیک, کمیته ورزش و فدراسیون در حال صحبت کردن در برابر کمیته بین المللی المپیک فعلی “صبر کنید و ببینید” موضع تماس را برای این بازی ها به طور رسمی به تعویق افتاد.

روز جمعه در ایالات متحده آمریکا شنا با صدور نامه سرگشاده ای به ما المپیک و پارالمپیک کمیته درخواست که این بازی به تعویق افتاد برای یک سال.

“حق و مسئول چیزی که برای انجام شده است به رسمیت شناختن همه سلامت و ایمنی و مناسب تشخیص تلفات این جهانی و همه گیر است که مصرف در فرآورده های ورزشی,” ایالات متحده آمریکا شنا نامه می خواند. “این فراتر از مرزها و ایجاد اغتشاش ویران در کل جمعیت از جمله کسانی که از ما محترم رقبا است.”

ایالات متحده آمریکا آهنگ و درست به دنبال کت و شلوار در روز شنبه با یکی دیگر از باز کردن نامه. “ما همه تجربه ژرف اختلالات و همه زندگی نهفته بودن بر این اساس” نوشت: USATF. “جایگزین حرکت رو به جلو در وضعیت کنونی می تواند در بهترین منافع ورزشکاران ما (به عنوان مشکل است که تصمیم ممکن است).”

ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک هنوز به ایجاد یک بیانیه اما آن را با ارسال یک بررسی برای اعضای آن در روز جمعه پرسیدن چه آن موضع باید باشد.

در حالی که ما در المپیک و پارالمپیک کمیته باقی مانده است و تمایلی به ایجاد یک درخواست رسمی کمیته بین المللی المپیک ، کمیته المپیک برای هر دو کشور نروژ و برزیل صادر اظهارات خواهان بازی به تعویق افتاد. و فردی ورزشکاران و المپیک شروع به صحبت کردن به عنوان به خوبی.

“این بحران بزرگتر از حتی بازی های المپیک گفت:” شش-زمان المپیک و فعلی کمیته بین المللی المپیک ورزشکاران عضو کمیسیون هیلی Wickenheiser در بیانیه ای در توییتر در روز سه شنبه. Wickenheiser که در حال حاضر در آموزش برای تبدیل شدن به یک دکتر رفت و در “من فکر می کنم کمیته بین المللی المپیک اصرار این حرکت پیش رو با چنین اعتقاد غیر حساس و غیر مسئولانه با توجه به وضعیت بشریت است.”

“برای همه کسانی که ورزشکاران در ایالات متحده بلکه در سراسر جهان مانند ایتالیا و چین که در تکمیل مستندات من فکر می کنم آن را عادلانه تر رقابت در توکیو اگر المپیک به تعویق افتاد به هر زمان آنها نیاز به آماده شود” لوری هرناندز که موفق به کسب یک مدال طلا در ژیمناستیک در سال 2016 گفت: نیویورک تایمز در روز شنبه.

در ضمن یک نظر سنجی منتشر شده دوشنبه گذشته در ژاپن نشان داد که 69.9 درصد از مردم انتظار نیست بازی های المپیک برای رفتن به جلو در توکیو در این تابستان. اما هزینه های مالی از لغو این بازی خواهد بود قابل توجه برای ژاپن که در حال حاضر سرمایه گذاری حداقل $12.6 میلیارد به بازی های المپیک 2020. در یک ویدئو کنفرانس در روز دوشنبه ژاپن شینزو آبه اعلام تعهد خود را برای میزبانی این بازی ها.

“من می خواهم برای برگزاری بازی های المپیک و پارالمپیک کاملا,” او گفت: “به عنوان اثبات این که نژاد بشر را تسخیر جدید کروناویروس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>