“آتلانتا را از دست رفته و به قتل” تیز است یادآوری بررسی یک مورد خدشه دار سوالات پاسخ داده نشده

در طی سه سال 1979 تا 1981 حداقل 30 آفریقایی کودکان و بزرگسالان جوان در آتلانتا ربوده و کشته شدند. وین ویلیامز یک جوان سیاه شد و پس از آن دستگیر و به اتهام با قتل. در آن زمان مسئولان شهرستان تا حد زیادی از آن ساخته شده به نظر می رسد به عنوان اگر آن را یک باز-و-بسته مورد یک قاتل زنجیره ای است.

اما چهار دهه بعد در سال 2019 آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین بازگشایی شد و مورد “آتلانتا را از دست رفته و به قتل: از دست رفته کودکان” پنج قسمت مجموعه مستند HBO, بررسی تناقضات و سوالات پاسخ داده نشده در اطراف این وحشتناک, قتل وحشیانه که منجر به این تصمیم.

تبلیغات:

خطوط کشیده شده حق دور. بسیاری از خانواده های قربانیان قانع نشده ویلیامز قاتل (ویلیامز را حفظ کرده است و بی گناهی خود را در طول) و بسیاری از روزنامه نگاران و اعضای جامعه نیز شک و تردید. دولت و مقامات اجرای قانون در حال قاطعانه معتقدیم آنها حق مرد در خدمت زندگی در زندان است.

قسمت اول باز می شود در آتلانتا در سال 1970 یک شهر است که زمان به عنوان یک نمونه درخشان از پیشرفت به ویژه هنگامی که مینارد جکسون شهردار شد, حمایت رهبران شکوفایی, سیاه, کسب و کار منطقه است. اما پس از آن اجساد دو نوجوان پسر بودند و در جنگل پیدا و سپس بدن تعداد فقط نگه داشته و رو به افزایش و در حال افزایش است.

“آتلانتا را از دست رفته و به قتل” آسان نیست سازمان دیده بان و نه باید آن را. مدیران سام Pollard Maro Chermayeff, Jeff Dupre و جاشوا بنت تکیه بر جدی فیلم آرشیوی از اخبار شبانه داستان در مورد قتل, عکسهای از قربانیان و بسیاری از فیلم از تشییع جنازه با تابوت کودک به اندازه بودن کاهش در زمین است.

تبلیغات:

اما این مستند نیز قطاری از چه عجیب و غریب, مرض رسانه های سیرک این موارد ساخته و چگونه آتلانتا مقامات که تا به حال در دهه گذشته را صرف تلاش برای افزایش شهرت شهر به عنوان یک مقصد برای کسب و کار و گردشگری bristled زیر چشم ماموران فدرال و ملت بزرگ.

در حالی که رئیس جمهور رونالد ریگان بود و اظهارات در مورد چگونه کاخ سفید خواهد انجام همه چیز آنها می توانند برای کمک به کامیل بل مادر یکی از قربانیان گفت: پلیس آتلانتا “حتی نمی تواند گرفتن سرد است.” در جهت کوتاه, همه چیز در زمان به نوبه خود برای عجیب و غریب به عنوان psychics شد پرواز در برای دیدن آنچه که آنها الهی در مورد وضعیت و بیل کازبی ستاره دار در یک “غریبه خطر” عمومی-اعلام خدمات.

آنچه منجر به یک قرار است در مورد تنها الهام بخش killer شروع به در نظر گرفتن اقدامات لازم برای تغییر او M. O. برای از بین بردن مدارک و شواهد. لذا خیلی از شواهد استفاده می شود به پین ده ها تن از قتل در ویلیامز ضمنی در بهترین اما آنچه در “آتلانتا را از دست رفته و به قتل” آیا خوب است که به جای فقط مصاحبه شک و تردید در اعتقاد و آشکار از دست رفته منجر و مظنون آن را واقعا می شود به قلب چرا مقامات شد و خیلی سریع به سعی کنید به این موارد است. جای تعجب نیست که بخش بزرگی از این نقاط به نفرت نژادپرستانه گروههای اما این منجر به نادیده گرفته شد توسط محققان در آن زمان به دلیل است که مناسب نیست با آتلانتا فراگیر شهرت – اما آن را نمی شد نادیده گرفته شده توسط این سری از فیلمسازان.

تبلیغات:

زمانی که شهردار کف و آتلانتا رئیس پلیس اریکا سپر اعلام کند که آنها خواهد بود بازگشایی تحقیقات سپر باعث می شود بیانیه “من فکر می کنم که در برخی از موارد وجود دارد متفاوت خواهد بود مشکوک ؟ بله.”

“آتلانتا را از دست رفته و به قتل می پرسد” چه جدید و متفاوت مشکوک به معنی برای خانواده ها است. بله این یک جنایت واقعی داستان و همچنین به عنوان یکی که به کنکاش مسائل گناه و بی گناهی و شکسته (که اغلب در طول تاریخ نژادپرستانه) سیستم عدالت کیفری — اما آن را نیز یک تفکر از چه بسته در واقع به نظر می رسد برای کسانی که تحت تاثیر خشونت های مبتنی بر نژاد و جنایت. وجود دارد هیچ پاسخ روشن فقط به عنوان هنوز هم وجود دارد هیچ روشن مظنون در قتل, اما آنچه در این docuseries باعث می شود واضح است که یک جامعه مسئولیت به سوال بپرسید و برای دفاع از آن آسیب پذیر ترین اعضای.

تبلیغات:

“آتلانتا را از دست رفته و به قتل: کودکان از دست رفته” برای اولین بار در تاریخ یکشنبه, آوریل 5 در 8 p. m. ET.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>