AT&T کارگران آخرین تلفات از coronavirus رکود

AT&T بزرگترین شرکت مخابرات اعلام کرد که در نظر دارد به اخراج هزاران نفر از کارگران و 250 از آن فروشگاه های خرده فروشی. این تصمیم تا حدی در پاسخ به ادامه ویرانی اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر.

این شرکت تایید کرد به خروجی اخبار Axios که 3,400 تکنسین و کارشان را از دست خواهد رفت و 250 فروشگاه های خرده فروشی بسته خواهد شد. کسانی که خرده فروشی تعطیلی را تحت تاثیر قرار 1,300 شغل خرده فروشی. AT&T را تایید نمی کند چه تعداد شغل خواهد بود و نسبت به دولت است که آنها خواهد بود “قابل ملاحظه است.”

تبلیغات:

فروشگاه تعطیلی برنامه ریزی شده بود قبل از همه گیر اما شتاب آن به گفته مدیران شرکت که اضافه شده است که کارکنان وجود دارد ارائه خواهد شد کار دیگری در درون سازمان. کارگران که در حال گذاشته شدن داده خواهد شد قطع پرداخت و شش ماه از شرکت ارائه مراقبت های بهداشتی.

اگر چه AT&T تصمیم بود مسلما نهفته انقباض از صنعت تلفن همراه در بازار با توجه به T-Mobile ادغام با حداکثر سرعت دویدن همه گیر شد و یک عامل مهم به عنوان به خوبی. AT&T با ارسال بیانیه ای به Axios توضیح داد که کاهش تقاضا برای محصولات میراث همراه با افسردگی به صدمه زدن به کسب و کار خود نیاز به “هدفمند اما قابل ملاحظه کاهش در نیروی کار ما در سراسر مدیران مدیران و اتحادیه به نمایندگی از کارکنان سازگار با ما قبلا اعلام تحول ابتکار. علاوه بر این ما می شود از بین بردن بیشتر غیر حقوق و دستمزد کارگران — اکثریت قریب به اتفاق که در خارج از ایالات متحده — از ما مدیران یا اتحادیه به نمایندگی از کارکنان.”

در پاسخ به اخبار کریس شلتون رئیس مخابرات کارگران آمریکا گفت که “اگر ما در یک جنگ برای حفظ اقتصاد ما رفتن در طول این بحران به همین دلیل است که AT&T رد نیروهای?”

تبلیغات:

این اولین بار نیست که همه گیر شده است و تلفات در صنعت ارتباطات از راه دور. در ماه مارس T-Mobile اعلام کرد که بسته شد حدود 80 درصد از فروشگاه های خود را در حالی که در حدود همان زمان با حداکثر سرعت دویدن اعلام کرد آن را به طور موقت نزدیک تقریبا 71 درصد از آن در فروشگاه های خرده فروشی در سراسر کشور. در ضمن Verizon هشدار داد در یک ثانیه پر کردن که “COVID-19 ممکن است بر توانایی ما تولید کنندگان و فروشندگان به ارائه محصولات و خدمات به ما. برخی از این عوامل می تواند به افزایش تقاضا برای محصولات و خدمات ما, در حالی که دیگران می تواند به کاهش تقاضا و یا آن را مشکل تر برای ما برای خدمت به مشتریان ما.”

خیلی از سرزنش برای بحران اقتصادی کنونی می توان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که موفق به اجرای آزمایش اولیه سیاست های کافی و یا حفاظت از کارگر مانند بسیاری از کشورهای دیگر. در واقع کشورهای دیگر با قوی تر رفاه اجتماعی متحده معرفی اقدامات است که نگهداری کارگران در اشتغال و جلوگیری از کسب و کار از سازندگان و تخمگذار کردن کارگران حتی زمانی که آنها می تواند باز نمی شود.

با توجه به مرکز آمریکا از پیشرفت ملت است که در زمان این گونه اقدامات تنها شاهد افزایش ناچیز نرخ بیکاری: استرالیا از 5.1 درصد در ماه فوریه به 6.2 درصد در ماه آوریل آلمان از 5 درصد در ماه فوریه به 5.8 درصد در آوریل و کره جنوبی از 3.3 درصد در ماه فوریه به 3.8 درصد در ماه آوریل است. آمریکا نرخ بیکاری سر به فلک کشید از 3.5 درصد در ماه فوریه به 14.7 درصد در ماه آوریل نشان می دهد که اگر مناسب اقدامات سیاست قرار داده شده است به جای آمریکا و نرخ بیکاری افزایش یافته و در حدود همان سطح و استرالیا و آلمان و کره جنوبی — حدود 17 تا 18 میلیون بیشتر آمریکایی ها می خواهم که شغل خود را در حال حاضر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی