جمهوری خواه ایالت جونی ارنست از آیووا گفت: اهدا کنندگان در جمع آوری کمک در واشنگتن در ماه مارس گذشته که فدرال هزینه های غیر برنامه های اختیاری مانند مدیکر خدمات درمانی و امنیت اجتماعی است “خارج از کنترل” و نیاز به “تغییر” در آینده است.

که با توجه به 55-دوم کلیپ صوتی منتشر شده چهارشنبه, آیووا, خط شروع. در ضبط ارنست خواسته است توسط شرکت کننده و اینکه آیا او در هیئت مدیره با سن. دیوید پردو (R-Ga.) تماس برای کاهش مدیکر و مدیکید.

تبلیغات:

“من فکر می کنم همه ما از آنجا که ما درک می کنیم که ما غیر از هزینه های اختیاری در حال رشد است مثل این” ارنست پاسخ داد که برای انتخاب مجدد در سال 2020 است. “هر کس بر هزینه های اختیاری به دلیل این چیزی است که ما می توانیم کنترل در کنگره است. بقیه بر روی خلبان اتوماتیک و خارج از کنترل است. ما باید به کشف کردن راه هایی برای احترام به تعهدات است که ساخته شده اند اما ایجاد تغییرات برای آینده است. چه کنیم که من نمی دانم.”

مترقی گروه حمایت از امنیت اجتماعی آثار توییتی که “تغییر” است “کد برای کاهش.”

کیمبرلی گراهام یکی از پنج دموکرات رقابت برای سرنگون ارنست در ماه نوامبر توییتی پنج شنبه که “ما به سختی به سرمایه گذاری در سلامت و رفاه مردم ما آن را به عنوان است و جونی ارنست فکر می کند که حتی بیش از حد است.”

تبلیغات:

“جونی کار نمی کند برای مردم آیووا نمایندگان شان” اضافه شده گراهام. “جونی با این نسخهها کار برای ثروتمند اهدا کنندگان که پر مبارزات انتخاباتی او خزانه.”

کلیپ های صوتی می آید ماه پس از دموکراتیک super PAC آمریکایی پل ارسال شده تصویری از ارنست گفتن تاون هال مخاطبان در ماه اوت که اعضای کنگره باید مذاکره تغییرات امنیت اجتماعی “پشت درهای بسته” برای جلوگیری از موشکافی از حمایت گروه ها و مطبوعات است.

“لحظه ای به شما می گویند ما نیاز به آدرس تامین اجتماعی رسانه ها چکش شما حزب مخالف است چکش شما — ‘وجود دارد می رود, ننه جان بیش از یک صخره'” گفت: ارنست که در گذشته بیان شده برای حمایت از خصوصی سازی تامین اجتماعی.

تبلیغات:

“وجود دارد یک مسئله واقعی در خارج وجود دارد” افزود: حزب جمهوری خواه و سناتور “و تا زمانی که ما در حال چکش به عنوان اعضای کنگره حتی گفت: ما نیاز به انجام کاری در مورد آن شما در حال رفتن به پیدا کردن افرادی که مایل به گام به جلو و آن را انجام دهد.”

تماشا کنید:

تبلیغات:

ادی مائورو دیگر دموکرات در حال اجرا برای ارنست سنا صندلی گفت: “جمهوری خواه “باید شرمنده” و موقعیت خود را در مدیکر پزشکی و هزینه های تامین اجتماعی.

“دوباره جونی ارنست نشان داده است که او مایل به فشار خانواده های ما به فقر با یک لبخند” مائورو توییتی چهارشنبه. “برنامه های او برنامه ای برای برش یک تاسیسات برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی