Austin شهردار استیو آدلر در مبارزه با این بیماری همه گیر: “هنگامی که این ویروس می آید می آید سریع”

شهر Austin اشغال یک مکان منحصر به فرد در تگزاس است. آن را جوان و ران و سیاسی غیر عادی یکی از چند نقطه آبی در وسط عظیم تاریخی عمیق-قرمز دولت و معروف است برای رفتن در برابر دانه از دولت که خود مشهور است برای رفتن در برابر غلات است.

آن را عجیب و غریبتر آن را نیز دولت سرمایه و خانه را به یکی از بزرگترین موسسات آموزش عالی در کشور 50,000-دانشجو دانشگاه تگزاس است که هنوز هم در حال برنامه ریزی برای بازگشایی به عنوان برنامه ریزی شده در این پاییز.

تبلیغات:

اما پویایی سیاسی در تگزاس در حال تغییر و آستین همراه با دولت های دیگر بزرگ و متنوع فرهنگی مراکز شهری مانند دالاس و سن آنتونیو و هوستون کمک درایو است که تغییر کند. اخیر سنبله در COVID-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان با این حال رانده شده توسط کالیفرنیا ، گرگ ابوت را بی پروا و با عجله بازگشایی بر اساس طرح تقریبا به طور انحصاری بر منافع سیاسی روشن ساخته اند که تگزاس هنوز راه طولانی برای رفتن.

Austin شهردار استیو آدلر یک دموکرات اولین منتخب در سال 2014 را به گروگان خود را با رشد سریع شهر — در حال حاضر نزدیک به یک میلیون نفر — از طریق Sturm und Drang از بحران است. تا زمانی که به تازگی Austin مانند تگزاس به طور کلی به نظر می رسید به خوبی انجام می دهند. آن آدلر فشار در کنار رهبران بزرگ دیگر شهرستانها تگزاس که در نهایت مجبور ابوت به قفل کردن دولت در ماه مارس و آستین ساکنان را تا حد زیادی شده است نمونه در رفتار خود.

اما پس از یک ماه به طور فزاینده ای آرام محدودیت در تگزاس بزرگ شده راحت تر و به طور فزاینده تلفن همراه. مانند بسیاری دیگر از آمریکایی ها در بسیاری از جاهای دیگر آنها خود را متقاعد بحران شد. موارد شروع به سنبله در سراسر کشور در ماه ژوئن و در پایان ماه بستری شدن در بیمارستان را آغاز کرده بود به افزایش نیز هست. در حال حاضر نرخ مرگ و شروع به تیک رو به بالا و همچنین, پس از هدف قرار دادن یک کم در اوایل ماه ژوئن و شهرهای تگزاس همراه با دیگر خورشید کمربند متحده مانند آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا هستند در این کشور بزرگترین نقاط.

تبلیغات:

این هفته Austin دوباره وارد “منطقه قرمز” برای coronavirus عفونت آوردن آدلر به یک پرتگاه: او را تعطیل پایتخت دولت یک بار دیگر در مخالفت با فرماندار?

سالن صحبت با آدلر در مورد که امکان بسیار واقعی و همچنین فشارهای چهره او به عنوان شهردار اختیارات و محدودیت های خود و دشواری زندگی یا مرگ تصمیم گیری در یک زمان از عدم اطمینان و بی اعتمادی.

(این مصاحبه ویرایش شده برای طول و وضوح.)

تبلیغات:

شما می توانید شروع با اتفاقاتی که در آن آستین در حال حاضر ؟

از نظر نظارت بر آنچه اتفاق می افتد با این ویروس در جامعه ما, ما شروع به تمرکز خیلی وقت پیش در بستری — به عنوان مخالف به موارد جدید — به طوری که ما می تواند یک استاندارد که در برابر ما می تواند باعث توسعه و هشدارهای به طوری که ما می تواند برنامه ریزی و تغییر رفتار با زمان کافی برای تاثیر آنچه که برای ما اتفاق می افتد.

تبلیغات:

بنابراین در اواخر ماه مه ما یک خطر نمودار برای جامعه ما است که نشان داد که در آن ما شد. در آن زمان ما می خواهم تماس بگیرید که نوع زرد منطقه است. تاپیک آبی و سبز منطقه اگر ما را بهتر از ما انجام شد. و پس از آن ما تا به حال یک پرتقال و یک منطقه در سطح خطر اگر ما شروع به دیدن افزایش عفونت های ویروسی و بستری شدن در بیمارستان در جامعه است.

و سپس ما توسعه یافته باعث طوری که اگر ما آمار مشخصی معیار ما می دانیم که در آن نقطه ما نیاز به به طور چشمگیری تغییر آنچه ما انجام شد از نظر رفتار در جامعه و یا ما را دنبال کنید از یک منحنی که تا به حال ما قریب به اتفاق ما بیمارستان. ما تا به حال یک نمره که نقل مکان کرد و ما را از زرد به نارنجی و در حال حاضر ما انجام داده ایم که در حال حرکت در حال حاضر از نارنجی به قرمز است.

در حال حاضر ما در حدود 70 بستری شدن در بیمارستان در روز است. و طراح به ما گفت که وقتی رسیدیم جایی بین 70 و 123 [یک روز] ما نیاز به حرکت به یک خاموش کردن و یا ما را پایمال بیمارستان های ما. که آیا این تعداد نزدیک به 70 یا نزدیک به 123 بستگی دارد که چگونه سریع ما در حال حرکت بودند به آن منطقه است. خیلی سریع تر از ما در حال حرکت بودند هنگامی که ما وارد آن محدوده هر چه زودتر ما را به حرکت به پناهگاه در محل.

تبلیغات:

حدس من این است که ما در حال رفتن به در احتمالا 75 تا 90 بستری شدن در بیمارستان این هفته است. احساس من این است که ما ممکن است پیدا کردن که ما قصد داریم به عنوان سریع به امروز به عنوان ما در حال حرکت بودند دو هفته پیش که ما در حال شتاب گرفتن سرعت بیشتر از دو هفته پیش. وجود دارد بیشتر ویروس انتقال دو هفته پیش از امروز.

اگر این مورد است که ممکن است ما را خریداری خودمان یک هفته دیگر قادر به این تصمیم به تعطیل. و اگر ما می تواند همچنان به کاهش بستری شدن در بیمارستان شاید ما خریداری کرده اید یکی دیگر از دو هفته یا سه هفته. و اگر ما می توانید خرید که بسیاری شاید اگر ما حفظ آن ما می تواند جلوگیری از خاموش شدن و تعداد ما خواهد تاج و سر به پایین. ما نمی دانیم.

[در روز جمعه بعد از ظهر آدلر گزارش داد که Austin در هفت روز, روزانه, میزان بستری شدن “است و در واقع کاهش یافته است بیش از گذشته دو هفته و نیم. چند روز پیش ما بودند تا 75 و در حال حاضر ما در حال به پایین زیر 70. … که گفت: این یک نگرانی واقعی است و من فکر می کنم ما حاشیه به عمل به طور قابل توجهی پایین تر از آن است که با پایان 123.”]

تبلیغات:

به عنوان شهردار چه سطح از کنترل شما ورزش در سراسر شهرستان است که می تواند کمک به مقابله با بستری شدن در بیمارستان ،

قدرتمند ترین ابزار است که من به عنوان شهردار که احتمالا هر یک شهردار است, قلدر منبر و توانایی برای تنظیم دستور کار و یا اولویت های جامعه است. ما می توانیم بحث در مورد سفارشات و این نوع از مسائل. اما مهم ترین قدرت من است توانایی برای به دست آوردن اطلاعات به جامعه به طوری که آن می تواند تصمیم گیری.

بنابراین با تخمگذاری خطر چارچوب در آن رنگی از مناطق که در آن هر روز در جامعه می تواند تماشای آنچه اتفاق می افتد به هفت روز در حال اجرا به طور متوسط از بستری شدن در بیمارستان می تواند آنها را درگیر در آنچه اتفاق می افتد و آنها را درک آنچه در آن به معنای یک ماشه. و پس از آن جامعه می تواند تصمیم بگیرد که آیا یا نه آنها باید تغییر رفتار برای جلوگیری از افزایش و یا اینکه آیا آنها درست با ماشه های آینده.

به عنوان یک مقیم, من درک است که منابع و من در واقع از آن استفاده می شود. من تغییر رفتار من بر اساس این اعداد. اما می خواهم بدانم که در نظر شما چگونه سازگار یا مسئول Austin شده است به خصوص به دنبال عظیم دولت است. فقط این هفته گزارش شد که حداقل هشت کلانترها در تگزاس در حال امتناع از اجرای خوب که ابوت تحمیل کرده است ایالت برای پوشیدن ماسک. می تواند شما را در مقابل شهر خود را با عملکرد این مسخره خطرناک نگرش برخی از مردم در برخی از نقاط این دولت ؟ چون من خیلی افتخار این شهرستان است.

تبلیغات:

من بیش از حد. آن شهرستانها که نقل مکان کرد و دولت به مستند بازگشت در ماه مارس. به عنوان شما به یاد فرماندار نیست آماده به حرکت می کند. اما او اجازه شهرستانها به حرکت می کند و بنابراین شهرستانها را تقریبا در کنسرت با یک دیگر. ما قادر به گرفتن بیش از 60 درصد از جمعیت این دولت به مستند بسیار موثر است.

و ما که با اتخاذ سفارشات اما من به شما بگویم که یک بخشی از جامعه بود که در حال حاضر در حال حرکت در این جهت به هر حال به این دلیل که آنها نیز همان گزارش های خبری و همان داده ها و اعداد است که رهبران به دنبال در. سفارشات نوع تحت فشار قرار دادند مردم در سراسر زیرا سفارشات ارسال یک واقعا پیام مهم است که آن را جدی و مهم است و این مرحله ما نیاز به دلیل آنها موثر و کار می کنند.

بنابراین ما قادر به در واقع بسته همه چیز را هنگامی که ما به آن محل. و سپس فرماندار آمد و شروع به باز کردن اقتصاد قرار می دهد که ما در برخی از اندازه گیری از خطر است. که در آن نقطه در زمان ما نیاز به سازمان دیده بان اعداد و به چشمان من فرماندار در حال حرکت بود به سرعت از مرحله یک به دیگری بدون واقعا ارزیابی چه تاثیر بود از این مراحل است که ما در حال حرکت بودند ، اما هنوز هم تعداد ما اقامت داشتند نسبتا ثابت است. وجود ندارد سنبله بزرگ. اما به عنوان ما به خرداد ما شروع به دیدن یک افزایش قابل توجهی.

که در آن نقطه ما فشرده فرماندار به عنوان سخت به عنوان ما می تواند به انجام یک ایالت ماسک سیاست که او تمایل به انجام. به اعتبار خود او در مورد اهمیت پوشیدن ماسک و او نبود جانبی برای داشتن یک تصویر گرفته شده از او با پوشیدن ماسک. اما وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین انجام است و پس از آن در واقع ساخت ماسک های اجباری چون من فکر می کنم این یک اشتباه پیام. اگر شما نمی آن را اجباری مردم تعجب اگر آن را اختیاری, شاید این است که مهم است.”

تبلیغات:

این پیام را می شود حتی بیشتر اشتباه زمانی که شما می شنوید رئیس جمهور صحبت کردن و یا معاون فرماندار صحبت به این دلیل که آنها به نظر می رسید تقریبا ایجاد پیام عمدا که این ویروس مهم نیست و این امر از بین برود. ما فقط به حال به آن اجازه اجرا از طریق سیستم. رئیس جمهور به طور خاص گفت که پوشش اختیاری بود و او که قرار بود به آن را انجام دهد. چه نوع از پیام که ارسال به یک جامعه?

ابوت گفت: بخش خصوصی است که او می دانست که بازگشایی اقتصاد منجر به افزایش موارد. او بخش خصوصی مخالف آن را انجام می دهند اما رفت با باد سیاسی. خود را در بحث با او انجام ملاقات شما با موفقیت ؟ آنها مولد و آیا شما او را به عنوان persuadable?

من را محدود به تماس به طور مستقیم با فرماندار. من تا به حال بیشتر در تماس با رئیس ستاد و برخی از انتصاب به coronavirus نیروی کار. اما من تشویق شده اند از همان ابتدا که فرماندار گفت که او خواهد بود که پس از علم و داده چرا که او به دنبال در همان علم و اطلاعات است که من به دنبال در. بنابراین این امر می تواند سخت تر و در برخی دیگر از کشورهای جایی که من دیده ام دیگر فرمانداران که به نظر می رسد به طور کامل untethered میکنند به علم و به داده ها.

که گفت: منظورم این است که بدیهی است که او در برخورد با نظرات شخصی و یا سیاسی خود را تشکیل شده است. من هستم و نه نگران مورد اینکه آیا گفتن مردم آنها را مجبور به پوشیدن ماسک impinging در آزادی بهره چون من فکر نمی کنم که کسی تا به آزادی علاقه به گسترش بیماری به خانواده من است. اما من می دانم که یک نگرانی فرماندار بود و این یکی از دلایلی است که چرا او نمی خواهد ایجاد ماسک اجباری در یک زمان هنگامی که آن را مفید برای جلوگیری از این مسیر است که ما خودمان را با پذیرش به بیمارستان و Icu.

تبلیغات:

در ماه ژوئن او به ما اجازه نیاز است که کسب و کار دستور ماسک و یک گام در مسیر درست است اما همان نیست که او الزامی آن از یک پیام نظر. او در نهایت آن را انجام داد اما من آرزو می کنم او انجام داده اند که هر چه زودتر. در روز شنبه قبل از جولای 4, اجازه دادن به ما در ایجاد ماسک اجباری ؟ دوباره خوب اما من آرزو می کنم او تا به حال آن را انجام داده هر چه زودتر.

آیا شما می بینید ابوت رویکرد به عنوان یکی از هیئت ، مشکل این است که من دیده ام با رئیس جمهور رها کردن همه مسئولیت شده است این روند از هیئت — نه فقط مسئولیت اما از سرزنش که جریان را به سطح محلی. آیا شما احساس می کنید ابوت در حال حاضر عبور و نه فقط مسئولیت که از برخی جهات خوب است اما همچنین عبور از سرزنش ؟ آیا شما شده است در تماس با دیگر شهرداران در این مورد ؟

خوب شهرستانها صحبت شده است و شهرستانها شده اند نشست. این یک گروه دو حزبی از شهرداران که فرماندار یک نامه درخواست او را برای انجام یک ایالت پوشش سفارش و یا حداقل به محلی حوزه های قضایی توانایی انجام یک خود به خود که من فکر می کنم رسوب او اجازه ما نیاز به کسب و کار نیاز به ماسک.

من به عنوان خوانده شده ترین بیانیه اخیر از فرماندار. فرمانداران و شهرداران در حال انجام همه چیز آنها می توانید سعی کنید به حرکت و رفتار در جامعه است.

در حال حاضر من معتقدم که بهترین راه برای حرکت و رفتارهای یک جامعه است که برای دستگیری و یا بلیط به چند نفر. و به اندازه کافی وجود ندارد افسران پلیس و یا معاون کلانتر قادر به اجرای یک تغییر رفتار در یک جامعه با اجرای آن که در راه است.

ما مستندات و یا اقامت در خانه سفارشات در مارس و آوریل, اما ما هرگز دستگیر و یا یکی از هر کسی. راه شما می توانید یک جامعه برای حرکت دادن آن اطلاعات داده ها قادر به درک و چرا از آن مهم است که آن را موثر و با رفتار خود آنها در واقع می تواند تغییر مسیر از حوادث در شهرستان خود را. و اگر شما می توانید به طور موثر ارتباط برقرار کنید که پیام و سپس شما باید یک جامعه است که تغییرات آن رفتار و آن حرکت می کند.

آیا شما و سپس احساس سرخوردگی زمانی که شما نگاه کنید به بیشتر های پراکنده در مناطق شرق و غرب تگزاس هر دو شرق و غرب که در آن جوامع به هر دلیل نیست اقدام همان راه روی داده است که شاید مردم در آستین و دیگر شهرهای بزرگ? آیا شما احساس می کنید قرار می دهد که شهر شما در خطر است ؟

من تمرکز بر آنچه اتفاق افتاده است در دیگر شهرستانها عمده دلیل من فکر می کنم که بیشترین تاثیر را در آنچه اتفاق می افتد در شهرستان. برخی از این مناطق کوچکتر شده اند نادیده گرفتن اطلاعات و علم و در حال حاضر نیاز به مقابله با آن. و جوامع خود را در حال حاضر نیاز به بازسازی و رفتارهای خود را بیش از حد به آنها بیشتر بدانید.

تگزاس جمهوریخواه کنوانسیون نشده است لغو و یا به تعویق افتاد. آیا شما فکر می کنم وجود دارد انگیزه ای برای ابوت اجازه می دهد تا شهرداران به نزدیک به طوری که او می تواند به آنها را دوباره با این سرزنش هیئت — و نه برای مقابله با مقاومت از لغو کنوانسیون خود را ؟

شما می دانید من نمی خواهم به سعی کنید به فکر می کنم از طریق مناسب جهت استراتژیک برای هر دو خواهان یا ابوت در یک حزبی جهت.

دلیل ما که در آن ما در حال حاضر است چرا که زمانی که شما برای باز کردن اقتصاد و سعی کنید به آن را در راه است که به نظر می رسد مانند راه اقتصاد باز شد در گذشته شما ایجاد بیش از حد بزرگ یک فرصت برای این ویروس به گسترش است. فرماندار صاحب آن است.

اما بدون در نظر گرفتن شغل من این است که سعی کنید به نگه داشتن جامعه من به عنوان امن به عنوان من می توانم. بنابراین من بحث به طور مستقیم به جامعه من و من گفت: “در حال حاضر اگر شما می توانید اقامت در خانه در خانه بمانند. جلوگیری از گروه. اگر شما بیرون بروید مطمئن شوید که شما ماسک. مطمئن شوید که شما فاصله اجتماعی.”

من فکر می کنم وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین رفتار ما در جامعه امروز از بعد از دو یا سه هفته از ماه ژوئن است. برای بهتر. و من فکر می کنم که در بخشی به دلیل جامعه درک وجود یک خطر بیشتر است. آنها بوده ام با شنیدن پیام در مورد چه مدل نشان می دهد در مورد اعداد در بیمارستان های ما و ما Icu.

و سپس اجتماعی فوران از [Black Lives Matter] تظاهرات که خیلی شدید برای چند روز در آستین. من حدس می زنم یکی از عوارض جانبی که ممکن است مردم شد راحت تر بودن در خارج از خانه و یا در خارج.

و یا بسیاری از مردم باقی ماند در داخل زیرا آنها نمی خواهند به خارج که در آن تظاهرات بودند اتفاق می افتد. شما می دانید ؟ پس از یک اپیدمیولوژیک نظر شما نمی دانید که چه حقایق هستند. اما به نظر نمی رسد به عنوان اگر تظاهرات منجر به سنبله در شهر. ما در حال دیدن نیست که anecdotally از قرارداد ردیابی است که ما انجام می دهیم.

چه شما گرفته شده از دیگر شهرداران که با شما صحبت کردم در تگزاس و یا کشورهای دیگر?

من بحث را به شهرداران تمام وقت در تعداد زیادی از انجمن های مختلف. من تحت تاثیر قرار با مقدار ارتباطی که اتفاق می افتد در میان رهبران شهر. رک و پوست کنده در شش سال که شهردار من دیده ام که اتفاق می افتد بیشتر و بیشتر شهرستانها انجام بیشتر و بیشتر به طور مستقیم با هر یک از دیگر. بیشتر و بیشتر شهرستانها در حال تبدیل شدن واقعی رشد در نوآوری و اقتصادی واقعی موتور. و این متفاوت است.

بله من آموخته ایم و بسیاری از بسیاری از مردم رفتن به تصمیم گیری اولیه به جنوب غربی که مطلع شد با آنچه اتفاق می افتد در میامی با رویداد خود را و نیواورلئان و سن خوزه که کمی جلوتر از ما در منحنی بلکه شهرداران از سراسر جهان است. من شده است در تماس های تلفنی متعددی و زوم چیز با شهرداران از شهرستانها عمده در سراسر جهان است. بله همه را با بهره گیری از آنچه هر کس دیگری در حال انجام است.

من فکر می کنم یکی از چیزهایی که شما در یادگیری این است که هنگامی که این ویروس می آید می آید سریع می باشد. و از آن است که رشد نمایی است که تکان دهنده و تعجب آور است.

وجود دارد محدود به چگونه موثر و حتی داده های روزانه می تواند به دلیل تاخیر بین عفونت و بستری شدن در بیمارستان و سپس بین بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر. به عنوان شهردار شما به دنبال پایین جاده اما افراد دیگر را درک ممکن است تاخیر. این است که یک مشکل?

آره. منظورم این است که زمانی که شما در حال تلاش برای همه از خواب بیدار آن را بسیار آسان تر به پیام زمانی که نیروهای دشمن در مقابل دروازه. آن را سخت تر می گویند “دشمن اینجا نیست اما آنها در حال رفتن به اینجا در دو و نیم هفته” چرا که همه به نظر می رسد در مقابل دروازه و آنها نمی بینم هر کسی وجود دارد. آنها می خواهند برای رفتن به رختخواب.

پس از آن سخت تر است. اما این باعث می شود آن را کمتر مهم است. و همه در اینجا یک فرصت برای دیدن آنچه که در نیویورک اتفاق افتاده. آنها می تواند آنچه که در ایتالیا اتفاق افتاده است. بنابراین آن را مانند آن را بدون اطلاعات. اما آن را سخت تر به فروش برساند. اما مردم هوشمند است و بسیاری از آنچه ما باید انجام دهید این است که فقط دراز کردن اطلاعات و داده ها به طوری که مردم می توانند آن را ببینید.

شما مسئول مدارس در Austin, اجازه دهید به تنهایی و کالج ها. اما فقط در حدود سه هفته ما را ظاهرا باید ده ها هزار نفر از مردم فرود در شهر که در دانشگاه تگزاس می آید و برای سقوط. فقط این هفته مدرسه ارسال یک ایمیل گفت که یکی از کارگران وادار سازد که آلوده این بهار مرده است. افکار خود را بر این شهر میزبانی این هجوم از دانشجویان نه تنها در سراسر کشور بلکه در سراسر کشور و بین المللی است ؟ آیا شما سعی به مدرسه متوسط پس به صحبت می کنند برای دیدن آنچه که آنها در حال فکر کردن ؟

ما باید به طور منظم جلسات. این دانشگاه دارای یک نماینده است که با این نسخهها کار میکند در این شهرستان به عنوان منطقه مدرسه و جامعه ، بنابراین همه ما در حال صحبت کردن است. و من نگران آینده دانش آموزان عقب. بخشی از راه است که با این نسخهها کار و یا کار نمی کند وابسته است چگونه منظم دانش آموزان با توجه به پوشیدن پوشش صورت و حفظ اجتماعی فاصله. بخشی از آن را برای رفتن به این بستگی دارد که چگونه به خوبی این دانشگاه است که در ایجاد انتظار در جامعه خود راه همان است که ما تا به حال برای ایجاد این توقع در اینجا. بخشی از آن است که انجام کارهایی مانند نگه داشتن میله بسته شده به طوری که شما در واقع یک دسته بهتر یا شانس بهتری برای ساخت آن موفق شوند.

آیا شما پیش بینی این مدرسه باز ماندن و یا آیا شما پیش بینی به طور کامل آنلاین ترم و یا برخی از ترکیبی? همانطور که شما گفته اید این ویروس به سرعت حرکت می کند و اعداد نیست به دنبال خوب در حال حاضر.

آیا می دانید که. من فکر می کنم بخشی از این بستگی دارد که چه virus بار است که در شهرستان. اگر ما نیاز به ما می شود تلاش برای شاتر شهر — در صورتی که تنها چیزی که ما می توانید انجام دهید به منظور قادر به محافظت از خود. بدیهی است که آخرین رفت و آمد مکرر. اما من در مورد این دانشگاه بازگشت. ما در ادامه کار با UT و انجام چیزهایی که ما نیاز به انجام در این شهرستان قادر به مقابله با آن.

من نمی دانم در مورد فوتبال. من نمی دانم در مورد تالار اجتماعات. من فکر می کنم که احتمالا چیزی متفاوت از برخی از دانش آموزان به آینده. اما چگونه این دانشگاه که کند و چه هنجار های فرهنگی آنها را ایجاد و با آن ما خواهد شد و به دنبال آن است.

بدیهی است که ما به دنبال پایین جاده. گرفتن virus بار پایین به اندازه کافی به طوری که اگر دانشگاه آینده ارائه یک چالش است که ما در یک محل قادر به خاموش کردن و مقابله با آن اگر ما نیاز به این مهم است.

اما من توصیه نمی شود دانشگاه نیست [دانش آموزان را بازگشت] از آنجا که خیلی از این بستگی دارد که چگونه آنها آن را انجام دهد. فوتبال, هر چند — اگر می خواهید آنها را نگه دارید در یک بازی فوتبال با 100000 نفر من هستم رفتن به بسیار آوازی که در مورد.

آن را احساس می کند تقریبا مانند ما در آن هفته در ماه مارس درست قبل از اینکه به پایین سقوط کرد که در آن وجود دارد فقط این نوع عاطفی hush. آن را احساس می کند مانند ما در پرتگاه از چیزی است دوباره. چگونه شما کشتی که با عدم اطمینان ؟ آیا شما قادر به می گویند با هر نفس آنچه که ما قادر خواهیم بود در آستین و یا ایالت در هفته های آینده?

من در برخورد با عدم قطعیت است. من با خرید و فروش آن در تمام طول روز به طوری که این کار واقعا 24/7. منظورم این است که آن سخت است برای من از ماه مارس قادر به حرکت گذشته این کار را در هر نقطه به دلیل عدم اطمینان و تلاش برای بازی کردن بسیاری از گزینه های مختلف و حالات بنابراین آماده می شود به دلیل آن را بسیار نامشخص است.

یکی از درسهایی که ما یاد گرفتیم واقعا به خوبی در مارس و آوریل بود که ما قادر به سنگ تیز کردن مدل های ما به طوری که ما در واقع می تواند آمد تا با برخی از پیش بینی فن آوری. کسانی که پیش بینی فن آوری نشان داد به من که نمی توانیم برخورد فقط کور است که اگر ما در مسیر اشتباه ما خواهد بود قادر به شناسایی ما در یک مسیر اشتباه در زمان ما قادر به آن را تعمیر.

وجود دارد برخی از اطمینان است که می آید از آن. و که در آن ما در حال حاضر. به همین دلیل وجود یک نوع سکوت تن. ما درست در لبه. آیا ما بسته همه چیز را یا نه ؟ پاسخ به این نیست مگر اینکه ما عبور 70. خوب ما عبور 70. اما وجود دارد برخی از صلح از ذهن دانستن است که اگر ما در مسیر اشتباه, ما باید قادر به شناسایی آن در زمان قادر به آن را تغییر دهید.

چگونه شما در حال مصرف این شخصا و یا از لحاظ جسمی عاطفی و روانی — تمام ماه است که شما بوده ام در یک موقعیت مسئولیت 24/7 است ؟ من می توانید ببینید پریشانی و خستگی در چهره شهرداران و فرمانداران به عنوان آنها در کنفرانس های مطبوعاتی.

من فکر می کنم که صحبت من به همکاران من در سراسر کشور, من فکر می کنم همه خسته. همه را به درک اهمیت این لحظه. همه واقعا درگیر بدیهی است که در این. من فکر می کنم هر یک از ما مسئولیت داریم که واقعا تمرکز بر تلاش برای امن نگه داشتن جوامع ما و من فکر می کنم همه است. آدرنالین را برای رفتن بیشتر از زمان. ما یک تیم بزرگ. وجود دارد بسیاری از مردم واقعا هوشمند است که همه در این کار است. من فکر می کنم همه می سازد از هر کس دیگری.

محروم و جوامع محروم در آستین تمایل به لحاظ جغرافیایی جدا شده و تغییرات استارک و سریع از جامعه به جامعه است. آیا به نظر شما این ویروس مصرف نامتناسب و میر در جوامع اقلیت به عنوان آن را در جای دیگر?

بله. بار این ویروس در حال سقوط به طور نامتناسبی در جوامع رنگ, چرا که آنها آنهایی که بیشتر در معرض. آنها آنهایی که در معرض خطر بیشتر است. آنها آنهایی هستند که حداقل قادر به آب و اجتماعی و اقتصادی وقفه. و وجود دارد مقدار زیادی از دلایل آن است. اما این افراد در معرض بیشترین خطر در اینجا از رنگ جوامع.

جوامع از رنگ نامتناسب گرفتن ویروس رفتن به بیمارستان و مرگ از ویروس. آنها افرادی که دارای حداقل فرصت را قادر به محافظت از خود و خانواده خود را با کار کردن در خانه. آنها آنهایی که اقتصادی ما اولین پاسخ دهندگان. آنها به مراقبت های بهداشتی کارگران قفسه جوراب زنانه ساقه بلند. آنها به مردم است که همه ما انتظار داریم به کار کردن به طوری که به طور کلی جامعه ، آنها جوامع است که به طور نامتناسبی در حال آمدن از خانه های کوچکتر و خانه با چند نسل از اعضای که باعث افزایش خطرات برای همه کسانی که به دلایل و بیشتر نسل از دریافت سهم عادلانه از غذاهای سالم و دسترسی به مراقبت های بهداشتی. همه اینها را اضافه کنید.

آیا شما از دیدن آن منعکس شده در این شماره ؟

اطمینان حاصل کنید. درصد از افراد در بیمارستان های ما این است که بیش از 60 درصد اسپانیایی. درصد از افراد در حال مرگ در میان آمریکایی های آفریقایی تبار — من فکر می کنم این میزان سه برابر بیشتر از سفید پوستان بود.

من می شنوم شما سرفه و آن را به ذهن من که آتلانتا شهردار Keisha لنس کف فقط تست مثبت است. من امیدوارم که شما OK. شاید آن را فقط به ماه و ماه از این و شما خسته هستید.

من فکر می کنم که آنچه در آن است. من تست شد یک بار آن را ندارد. من نه نشان دادن هر یک از علائم دیگر ندارد و درجه حرارت. بنابراین من دارم خودم. من فکر می کنم آن را فقط به آلرژی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>