Passengers from China Southern Airlines flight CZ319 arrive at Perth International Airport on February 2, 2020 in Perth, Australia.

مسافران از هواپیمایی جنوبی چین پرواز CZ319 می رسند پرت فرودگاه بین المللی در فوریه 2 سال 2020 در پرت استرالیا است.

Paul Kane/گتی ایماژ

استرالیا پیوست و ایالات متحده به طور موقت ممنوع غیر شهروندان که به تازگی در چین به عنوان تلفات از شیوع کروناویروس افزایش یافته و به 259. این دو کشور به سختی و به تنهایی به عنوان روسیه و ژاپن و پاکستان و ایتالیا اعلام کرده اند برخی از محدودیت های مسافرتی. به طور فزاینده ای منزوی چین اعلام کرد که تعداد کل موارد رسیده بود 11,791 و بیش از 20 کشورهای دیگر گزارش های اضافی 137 موارد است.

پکن به شدت انتقاد کرد علیه ایالات متحده برای آن محدودیت و گفت که آن را در تضاد با سازمان بهداشت جهانی توصیه علیه ممنوعیت سفر. “فقط به عنوان این که توصیه می شود در برابر محدودیت های مسافرتی ایالات متحده با عجله به رفتن در این راه مخالف. قطعا نه یک ژست حسن نیت” گفت: وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying. روز جمعه تصریح کرد که تماس خود را به شما تحمیل هر گونه قوانین که محدودیت مسافرت و یا تجارت است. “محدودیت های مسافرتی می تواند باعث بیش از آسیب خوب با مانع info-های پزشکی و زنجیره تامین و آسیب رساندن به اقتصاد” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت. “ما مصرانه از کشورها و شرکت ها را مبتنی بر شواهد سازگار گیری.”

ایالات متحده ممنوعیت ورود اتباع خارجی به جز اعضای خانواده از شهروندان و دارندگان اقامت دائم که به چین سفر کرده در دو هفته گذشته. محدودیت های اثر را در بعد از ظهر یکشنبه. آمریکایی ها که به هوبئی استان که در آن شیوع سرچشمه را اجباری 14 روز در قرنطینه. “کم خطر است در ایالات متحده” وزیر بهداشت الکس آذر گفت: “اما کار ما این است که به نگه داشتن که خطر کم تا آنجا که ما می توانیم.” به عنوان مکان های بیشتری دسترسی نزدیک به شهروندان از چین, دولت در هنگ کنگ است نه مرز خود را بسته و یا متوقف لینک های حمل و نقل با سرزمین اصلی چین است. که رهبری یک اتحادیه به نمایندگی از هزاران نفر از کارکنان پزشکی در هنگ کنگ به فراخوان یک اعتصاب شروع شنبه اگر دولت نزدیک مرز با سرزمین اصلی چین است.

وجود دارد در حال رشد ترس در مورد آنچه که این ویروس جدید را به اقتصاد چین به عنوان کسب و کار متعدد در سراسر کشور بسته شده اند. اپل روز شنبه گفت تمام رسمی خود را در فروشگاه ها و دفاتر شرکت های بزرگ بسته خواهد شد تا فوریه. 9. دولت چین در حال حرکت است به سرعت برای اعمال اندازه گیری به تقویت مالی آن به عنوان سیستم های همه انتظار یک فروش در بازار در روز دوشنبه. سفر نیز به شدت محدود شده است به عنوان بیش از یک دوجین شرکت های هواپیمایی گفت: آنها کاهش و یا کاملا تعلیق عملیات و از چین است. دلتا به عنوان مثال گفت که آخرین آن چین محدود پرواز خواهد ترک در فوریه. 1 و آخرین پرواز بازگشت به ایالات متحده خواهد بود که در فوریه. 2.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی