نویسنده علامت o’connell: برای ترمیم این بیماری همه گیر است از یک محاکمه اجرا برای آخرالزمان

Coronavirus همه گیر است حال و روز ناکجاآباد. متاسفانه این مسائل از یک رمان علمی تخیلی در آینده نزدیک یا یک واقعیت. اگر متوقف نشده این بیماری همه گیر را تهدید می کند به تبدیل شدن به یک نوع جدید از حالت عادی یکی که در آن درد و بدبختی مزمن هستند و در نتیجه به تدریج دیده می شود که قابل قبول است. خسارت در حال انجام است و تنها بدتر خواهد شد ،

این بیماری همه گیر در حال حاضر به کشته شدن بیش از 70 ، 000 نفر در ایالات متحده است. یک میلیون یا بیشتر آلوده می شوند. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت — در چه ممکن است عمدی undercount — در حال حاضر گزارش پروژه های که در ماه ژوئن 1 حداقل 3000 نفر می میرند از COVID-19 هر روز.

تبلیغات:

ویرانی اقتصادی نیز قابل توجه: حداقل 20 درصد از آمریکایی ها از کار هستند. تریلیون دلار در ثروت و درآمد را نیز تخریب کرده است. آسیب های ناشی از این فاجعه خواهد بود بین نسلی در راه نیست و در عین حال قابل درک یا تصور است.

اما برای برخی از مردم coronavirus همه گیر است که یک نوع آرمانی رویایی. بسیاری از جناح راست مسیحیان دیدن ترکیبی از این بیماری همه گیر و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان چیزهای خوب است. چرا ؟ از آنجا که در اساطیر این وقایع هستند منادی از آخرالزمانی “پایان زمان” تایتانیک نبرد بین خوب و بد که در طی آن مسیحیان واقعی که “نجات” خواهد بود raptured دور به بهشت. نوشتن در Rolling Stone, باب موزر توصیف قدرت این آشفته فانتزی بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت:

در حالی که رسانه ها به طور معمول فقط با استفاده از تعبیری “مسیحی” برای توصیف چنین اعتقادات این مردمی مسیحی گرایان که نظر دوم آمدن مسیح به عنوان یک رویداد است که در آن امریکا را نقش پیشرو با تشکر از تاسیس آن به عنوان یک “مسیحی” ملت و آن یهودی-مسیحی اصول است. آنها همچنین به عنوان شناخته شده خلسه مسیحیان با تشکر از اعتقاد راسخ خود را که قبل از همه چیز شروع به گرفتن واقعا زشت در زمین با خدا-ارسال جنگ و آفت به مراتب بدتر از COVID-19 آنها خواهید بود پیچید به آسمان یکهوبرای زندگی در صلح و آرامش ابدی سعادت و برتری اخلاقی در حالی که هر کس دیگری — از جمله مسیحیان کمتر — رنج می برد سال’ ارزش آنقدر وحشتناک عذاب قبل از نهایی زمین-از بین بردن نبرد بین جنگجو عیسی و شیطان در روز قیامت و قضاوت نهایی که در آن یهودیان و دیگران که حاضر به تبدیل در حال محکوم به شکنجه ابدی در جهنم…. در حال حاضر بت پرست خود پادشاه است منتهی ما از طریق واقعی کتاب مقدس به اندازه طاعون — با هدایت پایان زمان مسیحیان است.

به عنوان یک کلاس گانگستر سرمایه داری plutocrats مشاهده بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان یک فرصت برای کسب درآمد از بدبختی انسان و گسترش قدرت خود را بیش از امریکا و جهان است.

تبلیغات:

بسیاری از نئو-فاشیست و دیگر اعضای جهانی حق هستند “accelerationists” که می خواهید را در مورد تخریب چند نژادی دموکراسی در آمریکای شمالی و اروپا به طوری که آنها می تواند به بازسازی جامعه غربی به عنوان سیاه و سفید و یا سفید تحت سلطه استبداد. Nonwhite مردم و یهودیان و مسلمانان و دیگر “عناصر نامطلوب” کشته خواهد شد به بردگی گرفته شده و یا تبعید از طریق یک آخرالزمانی “مسابقه جنگ.”

علامت o’connell نویسنده کتاب جدید “یادداشت از یک آخرالزمان: یک سفر شخصی به پایان دنیا و بازگشت.” او مقالات و نوشتن های دیگر برجسته شده است در مجله نیویورک تایمز و گاردین.

در گفتگوی ما o’connell نشان دهنده در غرابت از انتشار یک کتاب در مورد پایان جهان فقط به عنوان جهان است و مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس. او توضیح می دهد که چگونه بلایای طبیعی فرصتی برای راست افراطی و همچنین plutocrats و اقلیت حاکم برای پیشبرد خود را ضد اجتماعی در دستور کار — و چگونه چنین افرادی برنامه ریزی برای زنده ماندن کتاب مکاشفات یوحنا. اوکانل همچنین استدلال می کند که این بیماری همه گیر ممکن است ارائه فرصت برای بهترین بشریت برای دفاع از خود به جای نوظهور به بربریت به عنوان بسیاری از doomsday preppers, survivalists یک percenters و دیگران را هم پیش بینی کرد و شاید امیدوار بود.

تبلیغات:

با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس جدید خود کتاب هم به خوبی به پایان رسیده و یا بسیار به طرز وحشیانه ای به پایان رسیده است.

گمان می کنم آن است که هر دو. اما من واقعا نمی تواند تصمیم بگیرد. من در حال مصاحبه به تازگی و از من خواسته شد اگر “یادداشت از یک آخرالزمان” نبوی است. این کتاب در واقع برعکس. زمان تصادف محض است. چشم انداز یک بیماری همه گیر همزمان با رونمایی از کتاب من به نظر می رسید بنابراین دور از ذهن است. چه کسی می توانست پیش بینی شده است ؟ وجود دارد مقدار زیادی از نمایشی طنز در اطراف این زمان بندی برای کتاب من در یک لحظه مردم در حال صحبت کردن در مورد چیزی به جز آخرالزمانی چگونه همه چیز را احساس می کند.

تبلیغات:

علاوه بر این چشم انداز است که این بیماری همه گیر کوروناویروس فقط می تواند تبدیل به بخشی از کودکان به طور معمول تجربه واقعیت کاملا جدی برای من. من امیدوارم که این کودکان زمانی که آنها بزرگسالان, آیا به نظر نمی آید و در این لحظه با کروناویروس که رویداد منحصر به فرد که در آن همه چیز به جهنم رفت. من امیدوارم که آنها به یاد داشته باشید آن را به عنوان برخی از نوع عجیب و غریب, عجیب و غریب interlude که همه ما تا به حال به از طریق زندگی می کنند.

آخرالزمان است و هرگز به پایان جهان. این ایده که مردم برای رسیدن به و استفاده به عنوان یک راه برای ایجاد حس غیر قابل درک و زمان به چالش کشیدن. آخرالزمان است و یک راه برای مدیریت عدم قطعیت و هرج و مرج و تغییر ناگهانی. کسانی که بار زمانی که ایده آخرالزمان پرورش می دهد سر خود را, و من فکر می کنم این لحظه با این بیماری همه گیر است که قطعا یکی از آن لحظات.

در ساخت حس از این لحظه بسیار مهم است به برجسته چگونه یک فرد ناکجاآباد یا آخرالزمان است دیگر مدینه فاضله و رویا. برخی از مردم شده اند در انتظار یک فاجعه مانند بیماری همه گیر کوروناویروس به منظور بازسازی جهان است.

تبلیغات:

یکی از چیزهایی که نگه داشته است من در طول این منحصر به فرد تجربه وحشتناک است این ایده که همه چیز در حال رفتن به تغییر در جامعه به دلیل این که این تغییرات ممکن است مفید برای تعداد زیادی از مردم است. این حقایق است که نشان می دهد با یک فاجعه جهانی را نمی توان به راحتی نادیده گرفت. فاجعه می درخشد نور را در چگونه جوامع اساسا ساختار. وجود خواهد داشت و آن دسته از افرادی که می خواهید برای ایجاد تغییر مثبت وجود خواهد داشت و بد بازیگران که با استفاده از آن همه گیر برای پیشبرد کمتر امیدوار و بیشتر منفی چشم انداز آینده و جامعه است.

یکی از ترسناکترین چیز در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس است که وجود دارد مردم در حال حاضر برای آنها این فاجعه یک فرصت است.

Coronavirus و نابودی آن را به من اعتصاب به عنوان یک استعاره برای Trumpism. شما زندگی در بریتانیا. است coronavirus به عنوان یک استعاره برای مبارزه با تروریسم در اروپا در انگلستان و اروپا به طور گسترده تر?

تبلیغات:

در شرایط استفاده از استعاره برای برخی از زمان در اینجا در انگلستان و اروپا همه چیز به نظر می رسید در حال حاضر خود را به عنوان یک پایه برای مبارزه با تروریسم در اروپا. اما من نمی بینم coronavirus به عنوان یک استعاره برای هر چیزی. بله راه هایی وجود دارد که در آن کاملا نشان می دهد خیلی در مورد راه ما زندگی می کنند در غرب و جاهای دیگر در این لحظه در تاریخ است. اما چگونه می تواند این بیماری همه گیر کوروناویروس یک استعاره برای چیز دیگری که در آن غالب است موضوع گفتگو — واقعا تنها چیزی است که اکثر مردم در حال صحبت کردن در مورد ؟

شما درست است که می گویند که این ویروس خود را در ایالات متحده در زمینه یک جامعه گسترده ای مشکل است. اما این ویروس است, مرکزی و هسته اساسی مشکل در کشور خود. مشکل این است که رادیکال نابرابری در جامعه مجنون رویکرد به مراقبت های بهداشتی Trumpism و دیگر مسائل که coronavirus’ تاثیر بسیار بدتر در کشور خود نسبت به دیگران است.

در فیلسوف فردریک جیمسون کتاب “Archaeologies آینده” او استدلال می کند که داستان های علمی تخیلی ممکن است تمرکز بر روی آینده, اما در واقع همه نوشتن در مورد آینده است که واقعا اکتشاف در حال حاضر. شما چگونه مذاکره که تنش ؟

در راه هر دو از کتاب های من شده اند در مورد “آینده”. “به یک دستگاه” در مورد افرادی که با وسواس فانتزی نسخه آینده. “یادداشت از یک آخرالزمان” نیز در مورد برخی از نسخه های آینده است. اما من علاقه مند به ساخت پیش بینی ها در مورد آنچه در زندگی می خواهم در آینده و یا فکر کردن در مورد جایگشت های مختلف فن آوری و یا سیاست و یا چگونه می خواهیم به زندگی می کنند در سال 2065 و یا آنچه شما باید. این موضوع نه برای من جالب است.

تبلیغات:

من علاقه مند هستم در حال حاضر و گذشته نزدیک شده است. برای من آینده این است که واقعا یک راه برای فکر می کنم از طریق پیچیدگی حاضر. راه هایی که ما تصور آینده همیشه باید به همان اندازه با گذشته به عنوان آنها را با هر چیز دیگری است. آینده است نه یک چیزی که واقعی است. این فقط یک ایده است.

از نظر راه بحران در حال حاضر یک نوع فرصت برای برخی از مردم چگونه هستند plutocrats و مگا-افراد ثروتمند مانند Peter Thiel آماده شدن برای آخرالزمان است ؟

برای من, Peter Thiel تقریبا در عمل به عنوان یک استعاره راه را برای من به سرمایه گذاری همه از نگرانی و نفرت در مورد افراطی مظاهر سرمایه داری. در این راه Peter Thiel یک نوع هدیه ای است که فقط در دادن نگه می دارد. بخش زیادی از اولین کتاب من “به یک دستگاه” بر Peter Thiel تلاش برای زندگی ابدی و شرکت های مختلف او را به سرمایه گذاری در, به عنوان یک راه برای انجام این هدف است.

در کتاب جدید من Thiel یک استعاره برای هولناک ترین جنبه های سرمایه داری اخلاقی از درجه اعتبار ساقط در قلب تمام ایدئولوژی و سیستم. راهی که او تصور بازمانده از فروپاشی تمدن بسیار جالب است تا جایی که آن را به یک راه فکر کردن در مورد چگونه در حال حاضر با اواخر مرحله سرمایه داری است افزایش رانش دور از هر نوع سرمایه گذاری در دموکراسی است. چه Thiel نشان دهنده این است که این ایده از آینده را متعلق به تعداد بسیار کمی از بسیار هوشمند دور اندیش اساسا خود افراد علاقه مند.

تبلیغات:

یکی از پاسخ ها به این بیماری همه گیر کوروناویروس و فروپاشی اقتصادی در اینجا در ایالات متحده شده است این پیشنهاد توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پیروان او است که افراد مسن و آسیب پذیر باید حاضر به مرگ برای “اقتصاد است.” آن را تقریبا به یک شکل قربانی کردن انسان.

تمدن ها قرار می گیرند. و آنها کاملا به طور ناگهانی. در واقع برخی از استادانه ترین و پیچیده سابق تمدن تمرین برخی از نوع قربانی کردن انسان به عنوان مرکزی برای فرهنگ خود را. یک مثال کلاسیک خواهد بود آزتک. آنها معتقد بودند که قربانی کردن انسان لازم بود برای ادامه راه خود را از زندگی. چنین فرهنگ واقعا بر این باور بودند که آنها تا به حال برای کشتن برای دلجویی از خدایان و برای اطمینان از برداشت خوب و یا برخی از انواع دیگر از رفاه.

در حال حاضر آن را فقط اتفاق می افتد که آنها در اشتباه بودند. جامعه مدرن را متقاعد کرده است افراد آن است که ما باید فراتر از چنین رفتاری. قربانی کردن انسان به نظر می رسد بیش از حد وحشیانه به ما در حال حاضر. اما در واقعیت خود ما مدرن تمدن مبتنی بر قربانی کردن انسان در اشکال مختلف.

غنی ساختمان لوکس پناهگاه برای زنده ماندن “پایان روزها” و برای اطمینان اجتماعی و قدرت سیاسی در آینده است. چه آشکار است که در مورد جامعه غربی و فرهنگ ؟

تبلیغات:

کسانی که پناهگاه یک کلاسیک پر از شکوفه شدید استعاره برای سرمایه داری در حال حاضر در برخی تصور آینده. غنی ساختمان لوکس بقا پناهگاه خصوصی در سینما DNA گاوصندوق زیرزمینهای شراب و دیگر اسراف راه مانده به پایان جهان. همانطور که می رود, “آن را آسان تر است به تصور پایان جهان از پایان سرمایه داری.”

چه این پناهگاه لوکس نشان می دهد در مورد چگونه جهانی یک درصد و سایر اقلیت تصور کنید جامعه ؟ آنها به سادگی رد تعهدات و مسئولیت هایی است که انسان باید به یک دیگر ؟

آن است که آیا در روز قیامت preppers که انباشت اسلحه و یخ خشک کردن مواد غذایی و یا میلیاردرهای خرید تکه های از جزیره جنوبی نیوزیلند روش این است که پس از نگاه اول خود را و زنده ماندن در هزینه افراد دیگر و یا زنده ماندن در خارج از چهار چوب از افراد دیگر است. در همه این موارد آن است که تمدن به عنوان یک ایده و ساختار در نظر گرفته است که بسیار شکننده چیز. از نقطه نظر جامعه ضعیف است, ساخت یک لایه بسیار نازک از هنجارهای اجتماعی است که آویزان بر روی یک پرتگاه هرج و مرج و خشونت است.

این preppers که بسیار غنی هستند که این ساختمان لوکس پناهگاه باید یک حس است که مردم در حال رفتن به سرعت بازگشت به برخی از نوع حیوانی و وحشیگری یک بار به اندازه کافی شدید بحران می آید همراه است. این ایده متحرک بسیاری از این جناح راست آخرالزمانی گرفته است. آن است که سرمایه داری به افراطی. به شدت غنی و لوکس پناهگاه است فقط یک نتیجه گیری منطقی از این جامعه دردار و سرمایهداری خود را.

اما چنین نتیجه گیری هم غلط است. در طول بیماری همه گیر از آنچه که من دیدن شده است مردم بیشتر شده است با هم کشیدن. جامعه و جامعه بسیار انعطاف پذیر تر از ما شده است منجر به این باور است. که چیزی است که برای محاسبه در جهان بینی های آخرالزمانی مردم preppers و…. برای آنها این است که آنچه قرار است اتفاق می افتد. آنها معتقد بودند که این بیماری همه گیر قرار بود برای ایجاد یک دولت از توده ناآرامی های مدنی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>