نویسنده مکس بروکس در آمریکا فقیر همه گیر پاسخ و چرا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است “یک ادمکش دلقک”

ایالات متحده در زمان واقعی dystopian کابوس است که همه بیش از حد واقعی است.

این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به گسترش در سراسر کشور با بیش از 130,000 آمریکایی کشته شده توسط این بیماری است. این کشور به رهبری neofascist رژیم است که به طور فعال در تلاش برای صدمه زدن به شهروندان از طریق عمدی غفلت و شرارت. ایالات متحده است که در میان یک فروپاشی اقتصادی که رقیب خواهد شد اگر نه پیش افتادن از رکود بزرگ. و در عین حال بسیار ثروتمند آمریکایی در حال بهره مندی از هرج و مرج اقتصادی و درد انسان و به طور کلی تخریب ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

تبلیغات:

جهانی آب و هوا فاجعه همچنان ادامه دارد و ساخته شده بدتر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و حزب جمهوری خواه سیاست.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است که آن دسته از آمریکایی ها که نمی کند از او حمایت – بیش از نیمی از جمعیت — خائن هستند. تهدید واقعی است: مغلوب ساختن پیشی جستن دستورات طرف مقابل باید خیابان اراذل و اوباش و همه فن حریف کلاه قرمز MAGA اراذل و اوباش که در حال حاضر به کشتن و مردن برای او.

قدرت توسط یک یاغی دادستان کل و ضد دموکراسی حزب جمهوریخواه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نزدیک است-توقف در تلاش خود را به طور کامل بر روی استبدادی رهبر در قالب ولادیمیر پوتین. آن است که احتمال بیشتری نسبت به نه که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و عوامل خود را پیدا خواهد کرد یک راه برای دکل و یا در غیر این صورت دستکاری 2020 انتخابات ریاست جمهوری به طوری که او می تواند باقی بماند در دفتر به طور نامحدود.

تبلیغات:

به تازگی در توییتر “پیشتازان فضا” آیکون George Takei خلاصه خطر از این ماه های آینده به عنوان:

گوش کردن. نیمه دوم سال 2020 به احتمال زیاد خواهد شد ارائه تمام شیوه ای از هرج و مرج با پایین ترین نرخ های جدید ما در عین حال نزول است. از پیش پا افتاده به هولناک به کشنده است . . . این همه در جدول. این بدان معناست که بیش از هر زمان دیگری ما نیاز به ماندن متمرکز و تعیین می شود. چشم به جایزه دوستان.

چنین لحظه ای است که سفارشی ساخته شده برای استعداد و بینش نویسنده مکس بروکس.

در پرفروش خود را در سال 2006 کتاب “جنگ جهانی Z: تاریخ شفاهی از جنگ زامبی” – که مدل در نگار خاتم وهابیت کلاسیک “خوب جنگ” – بروکس با استفاده از در سراسر جهان شیوع زامبی به عنوان یک استعاره برای سارس ویروس شکست خورده حمله امریکا به عراق, مصرف و نمونه های دیگر از زمانی که دولت های استکبار و شکست تخیل منجر به فاجعه است.

تبلیغات:

بروکس’ کتاب جدید “انتقال: یک حساب دست اول از راینر Sasquatch قتل عام” می گوید داستان از یک فوران آتشفشانی و پس از آن حمله و محاصره توسط sasquatches در شمال غربی اقیانوس آرام در یک شهر غنی خود آگاهانه مترقی فن آوری های وابسته و مهارت های زندگی-محروم مردم (بروکس توصیف آنها به عنوان “تمام این overeducated جدا شده ساکنان شهرستان که به صورت خیالی و شاعرانه جهان طبیعی است.”)

شخصیت ها در “انتقال” مجبور به اقامت در داخل خانه های خود. خود را با تکنولوژی بالا ابزارهای بدون کمک کند. دولت از هیچ کمک. اعتماد به نفس و مهارت های بقا جداگانه زنده را از مرده.

تبلیغات:

در نهایت در “انتقال” the sasquatch تبدیل به یک استعاره برای coronavirus همه گیر بی کفایت رهبری دولت و عمومی است که تا حد زیادی آمادگی و مجهز به بیمار برای زنده ماندن در یک بحران طولانی مدت.

در این گفتگو بروکس توضیح می دهد که چگونه coronavirus همه گیر و تاثیر مخربی در جامعه آمریکا بود تقریبا به طور کامل قابل پیشگیری است. بروکس همچنین جزئیات چگونه در چندین نقطه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بارها و بارها ساخته شده نادرست تصمیم گیری که منجر به کنترل مشکل تبدیل شدن به یک فاجعه است. او همچنین سهام امید در مورد توانایی مردم آمریکا به جدید انطباق طبیعی است که زندگی در طول یک بیماری همه گیر.

این گفتگو صورت گرفت قبل از جورج فلوید تظاهرات و مردم را به قیام. آن را نیز ویرایش شده برای وضوح و طول.

تبلیغات:

شما نوشته شده است در مورد جامعه-تغییر حوادث و فجایع دیگر در “جنگ جهانی Z” و در حال حاضر کتاب جدید خود “انتقال.” چگونه آن را احساس می کنید برای دیدن آنچه که شما باید در مورد نوشته شده است در یک فرم و یا دیگری می پیوندند در زمان واقعی ؟

من خیلی خوشحال فقط برای دیوانه فاجعه پسر که می نویسد: در مورد چیزهایی که نمی آیند درست است. در کتاب جدید من پیش بینی نیست هر چیزی فی نفسه من فقط به دنبال عقب به آنچه اتفاق افتاده است با این بیماری همه گیر کوروناویروس. برخی از مردم توصیف ناکامی دولت ایالات متحده در طول این بیماری همه گیر به عنوان یک “شکست تخیل است.” که فقط مزخرف; 9/11 یک شکست بود از تخیل به این دلیل که هیچ کس تا به حال گرفته شده خطوط هوایی و سقوط آنها را به ساختمان های بلند قبل از اینکه به عنوان یک عمل از تروریسم است. بیماری های همه گیر وجود داشته است از آغاز تاریخ بشر است. آنچه اتفاق افتاده و می افتد با ایالات متحده پاسخ کلی به این بیماری همه گیر کوروناویروس – به خصوص در سطح فدرال با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او – یک شکست از حافظه صلاحیت و شجاعت.

این فاجعه ملی طرح تشریح دقیقا چگونه دولت ایالات متحده و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس جمهور باید در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. که طرح تصفیه شده و کامل در طول سال های بسیاری است. واقعیت این است که برگ برنده دولت استفاده نمی کنید آن را یک نوع جنایت جنگی علیه مردم آمریکا.

تبلیغات:

اگر رئیس جمهور تهمت و دولت او بودند صالح چگونه خواهد آنها را در پاسخ به coronavirus همه گیر?

صلاحیت شده اند که لحظه ای چین گفت: سازمان جهانی بهداشت در مورد ویروس دولت ایالات متحده را در پاسخ به حفاظت از کشور و جهان است. هنگامی که چین گفت که تهمت و دیگر رهبران این کشور شده اند باید کاری برای جلوگیری از این ویروس را از آمدن به ایالات متحده – و اگر ویروس بود برخورد این کشور آماده می شود که برای جلوگیری از وحشت.

دولت ایالات متحده می توانست ramping تا تولید مورد نیاز تجهیزات پزشکی. چین و چروک در زنجیره تولید و لجستیک و زنجیره ای برای مواد لازم و تامین می توانست اتو کنید. برنامه شده است می تواند در حال حاضر در محل برای اطمینان از حداکثر همکاری بین دولت فدرال و ایالتی و محلی می باشد.

دولت ایالات متحده همچنین باید به حال در جایی عظیم عمومی پیام رسانی و مبارزه و آموزش است که باید گفت به مردم آمریکا “به گوش شما می دانید که بیماری شما در مورد شنیده ام در چین ؟ آن را در اینجا. در حال حاضر آن را پایان جهان, اما آن را جعل و آن چیزی به آرامی گرفته شده است. ما کار کرده اند به ذخیره تمام تجهیزات نیاز داریم.

تبلیغات:

همه ما بهداشت و درمان کارگران آموزش دیده و امن و محافظت شده است. ما در حال حاضر تست کیت بنابراین اگر شما به این بیماری پس از آن ما قادر خواهد بود به شما اجازه می دانم و سپس عمل درآمده است. ما به عنوان یک کشور در حال رفتن به خوب.” مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به انجام این کار است.

بی کفایت دولت رهبری است یکی از طریق خطوط خود را در کتاب “انتقال” و “جنگ جهانی Z.” اما آنچه از آن مسئولیت فردی خود و تصمیم گیری های جمعی در زمان بحران ؟

در نهایت همانطور که در کتاب “جنگ جهانی Z” و “انتقال” من مقصر ما. این همه پایین می آید به مردم آمریکا که مسئول دولت را به دلیل بی کفایتی در یک دموکراسی نمایندگی مردم در نهایت به سرزنش. چینی ها می تواند سرزنش برتر پینگ برای هر coronavirus مرگ است. او تمام قدرت و تمام سرزنش.

اما تا آنجا که من مقصر این بیماری همه گیر کوروناویروس فاجعه در طول تاریخ بی کفایت رهبر در قالب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشکلات بسیار عمیق تر از او. ایالات متحده دست و پنجه نرم کردن با یک نظام سلامت. بسیاری از آمریکایی ها باور ندارند در علم و عقل. وجود دارد conspiracists که در واکسن و داروی دیگر. کنگره برش CDC بودجه سال پیش و هیچ اعتراض عمومی. مردم آمریکا از پرداخت مالیات و رای آنها. به این ترتیب مردم آمریکا مجبور به تحمل حداقل برخی از اندازه گیری از مسئولیت این بیماری همه گیر کوروناویروس را ویرانی در این کشور است.

تبلیغات:

و زمانی که من صحبت می کنند از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بی کفایتی من فقط از جمله افرادی که به او رای دادند اما کسانی دیگر آمریکایی که تصمیم به رای دادن در سال 2016. این افراد گفت: “هیلاری کلینتون و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هستند” و دیگر کارهای احمقانه مانند “من قصد ندارم برای رای دادن چون من الهام گرفته است.” کل این فاجعه است که در آنها بیش از حد. این افراد ممکن است الهام گرفته شده اند هیلاری کلینتون اما حداقل او یک متخصص در دولت و رهبری و مدیریت بوروکراسی. اگر یک فرد نمی تواند تفاوت بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که یک ادمکش دلقک و هیلاری کلینتون و سپس چنین فرد خرس هیچ مقدار کمی از مسئولیت این فاجعه با این بیماری همه گیر و همه مشکلات دیگر آن را باعث شده است و نشان داد.

چه هستند برخی از نقاط چوک در جامعه آمریکا که به ویژه آسیب پذیر به اختلال?

لجستیک است بزرگ. بسیاری از مردم درک نمی کنند که چقدر پیچیده اقتصاد امریکا و راه ارائه محصولات و خدمات واقعا است. است وجود دارد یک قدردانی بزرگ در میان مردم و بسیاری از رهبران این کشور به صورت فیزیکی درگیر تدارکات در اقتصاد آمریکا است .

یکی دیگر از چوک نقطه ارتباطات است. آمریکایی ها در حال حاضر شاهد چگونه متکی آنها در اینترنت و دیگر اشکال ارتباطات است. اگر چه که سیستم از اینترنت به تلفن همراه, همه شکسته شدن ؟ مردم در حال رفتن به بسیار منزوی و آسیب پذیر است. این فن آوری دیجیتال نیز ایجاد یک حس کاذب از جامعه و متصل بودن به یک دیگر در راه معنی دار. در کتاب جدید من “انتقال “یکی از تم ها تاکید می کنم این است که چگونه شخصیت ها و جامعه ما بیش از حد متکی به تخصص بدون درک این نوع از ارتباط و وابستگی به دیگران را ایجاد می کند.

تبلیغات:

در “انتقال” وجود دارد این شخصیت ها که بسیار بسیار تحصیل کرده و به خوبی پرداخت می شود اما کسانی که نمی دانم چگونه به تغییر نور لامپ. چرا باید از آنها ؟ آنها در زندگی “خانه هوشمند” که اگر چیزی را اشتباه می رود یک سیگنال ارسال خواهد شد به یک نوکر که می رسند در برقی بدون راننده, ون آن را برای شما تعمیر و سپس ترک است اما – و وجود دارد chokepoint – هیچ حسابداری برای چه اتفاقی می افتد زمانی که به طور ناگهانی است که وابستگی متقابل قطع است و شما باید به خودتان بستگی دارد. چه چیزی شما را بکنید هنگامی که مهارت های خود را تنها مفید در یک جهان که بود و نه دنیای جدید شما شده اند محوری ،

چه نوع از تحقیقات شما را برای “انتقال”?

برای هر ساعت از نوشتن من صرف بین 10 تا 100 ساعت تحقیق. برای شخصیت من نیست که برای رفتن بسیار دور چون من سفر در محافل اجتماعی با افرادی که بسیار بسیار تحصیل کرده و بسیار خوب پرداخت شده اما کاملا بی فایده و خارج از خود را بسیار باریک و رشته. این افراد در بالای اجتماعی و اقتصادی هرم در امریکا و جهان است اما قادر به مراقبت از خود در راه اساسی. این ایده به صورت کتاب در آمد از رعایت آنها. “انتقال” در ابتدا به فروش می رسد به عنوان یک فیلم چند سال پیش بخشی از این پروژه از نگاه مردم در جهان و تفکر “اوه خدای من. آنها نمی توانند از خودشان مراقبت کنند.”

وجود دارد نیز در دست تحقیق است. برای مثال شخصیت تا به حال به سلاح های صنایع دستی از ابتدا. من که. من در زمان دقیق همان مصالح و دقیق همان ابزار برای دیدن اگر من می تواند انجام دهد همان سلاح های استفاده شده در این کتاب است.

نیز یکی از چالش های بزرگ در این کتاب این است که تعلیق ناباوری که در آن من تا به حال برای پاسخ به این سوال که “چرا نمی نویسه فقط راه رفتن به پایین کوه رینیر و فرار؟” من رفتم تا به محل دقیق در شمال غربی اقیانوس آرام که در آن داستان می گیرد. من به سختی می تواند راه رفتن با توجه به شاخ و برگ و موانع دیگر. من منطقی متناسب با مرد و من می توانم در یک مقدار زیادی از پیاده روی و کمپینگ و من نه تنها می تواند راه رفتن از وجود دارد.

با توجه به شما و خانواده خود را میراث در هالیوود چگونه می توانم به شما فکر می کنم coronavirus همه گیر است که به تاثیر صنعت سرگرمی?

این است که به تاثیر عناصر خاصی از صنعت سرگرمی در راه است که هیچ کس به طور کامل با دست و پنجه نرم و حل و فصل شود. یک مثال: از آنجا که از اینترنت هیچ کس مبادرت به فروش سی دی و دی وی دی دیگر. کمی وجود دارد که درآمد حاصل از رسانه های فیزیکی. اکثر پول های ساخته شده توسط کمدین و موزیسین – و آنها در حال رفتن به سخت ترین ضربه – می آید از بودن در جاده ها مشغول به کار سالن های مختلف. محبوبیت فقط تبلیغات برای اجرای زنده.که در آن پول است.

یکی از مخاطبین من به من توضیح داد قبل از همه گیر واقعا آمار چگونه هدف از کمدین استفاده می شود به اندازه کافی جاده کنسرتهایی به ساخت تا به اندازه کافی پایه فن به طنزهای تلویزیونی. که مدل و سپس شما زندگی می کنند تلویزیون باقیمانده از پایه کابل برای همیشه لطفا برای. که تغییر کرده است: شما را کمتر پول انجام یک تلویزیون نشان می دهد در حال حاضر از شما در جاده ها است.

در نهایت کمدین در حال رفتن به وحشیانه آمار و نوازندگان به دلیل تلاقی تکنولوژی و این بحران بهداشت عمومی.

در پایان چگونه می توانم به شما فکر می کنم جامعه آمریکا است که رفتن به تغییر coronavirus همه گیر?

آمریکایی ها هستند و منحصر به فرد مناسب برای این بحران در برخی از راه. آمریکایی ها نیز منحصر به فرد نامناسب برای همه گیر نیز هست. آمریکایی ها همیشه پمپاژ-پانچ در ابتدا چون ما خیلی isolationist و فردی است که بدان معنی است که ما به ندرت می بینیم یک بحران در آینده است. با این حال ما نیز باید بسیار قدرتمند توانایی خود را دوباره اختراع. ما همیشه به نظر می رسد به بیرون آمدن با هم و هر چه فرهنگ و هنجارهای ما استفاده کرده اند و آنها را به روز رسانی.

من باور دارم که قدرت می آید از یک جوان و متنوع کشور است. ما دیر به مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس اما من معتقدم که ما باید فرهنگی توانایی آن را شکست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>