دولت های اقتدارگرا هستند خواستار آمریکایی نفاق بیش از مینیاپولیس


Armored vehicles roll down the streets of Minneapolis. A uniformed guardsman stands in the foreground.

مینه سوتا گارد ملی نیروهای گشت در یک خیابان در مینیاپولیس در روز جمعه.

Kerem Yucel/گتی ایماژ

ایالات متحده اغلب chides دیگر سازمان ملل برای حقوق بشر است. این کشورها به نوبه خود به طور معمول سریع به حمله با چنگال در نمونه آمریکایی نفاق. که قطعا مورد با پلیس به قتل جورج فلوید و پس از آن تظاهرات و ناآرامی در مینیاپولیس.

روسیه وزارت امور خارجه قرار دادن یک بیانیه اشاره کرد که “این حادثه است که از برای اولین بار در یک سری از مظاهر بی قانونی و ناموجه خشونت توسط” ماموران اجرای قانون در ایالات متحده است.” آن را به دولت رفت که “مشکلات سیستمیک در حقوق بشر (persian) باید به وضوح انباشته. در میان آنها: تبعیض در نژادی, قومی و یا مذهبی; پلیس استبداد; تعصب دادگستری; ازدحام در زندان ها; کنترل نشده استفاده از سلاح گرم و به معنی دفاع از خود ” توسط افراد خصوصی و بسیاری از دیگران است.” آن را به پایان می رسد با توجه اخیر آمریکا خروج از سازمان ملل و شورای حقوق بشر و اصرار واشنگتن برای بازگشت به انطباق با جهانی حقوق بشر هنجارهای.

Hesameddin آشنا بالا مشاور حسن روحانی رئیس جمهور ایران توییتی در مورد وضعیت در مینیاپولیس, برچسب زدن وزیر امور خارجه مایک Pompeo:

با توجه به خشم آمریکا در واکنش به وقایع اخیر در هنگ کنگ آن را تعجب آور نیست مردم در حال طراحی تشابه. روزنامه نگار Wilfred چن اشاره کرد که جنوب آسیا بود به تازگی کشته شده توسط پلیس هنگ کنگ با استفاده از یک تاکتیک مشابه—دو زانو بر گردن او تا زمانی که آگاهی او از دست داده به یکی که کشته فلوید. برخی از هنگ کنگ فعالان ابراز همبستگی با کسانی که معترض در مینیاپولیس. دیگران با استفاده از وضعیت کمی بیشتر طلبانه. جهانی برابر چین متعلق به دولت به زبان انگلیسی تلخیص editorialized:

پس از تنها سه روز از هرج و مرج در مینه سوتا تهمت و تهدید به شلیک و استفاده از ارتش به عنوان یک تراشه چانه زنی. او علنا پیشنهاد خشونت سرکوب. این است که احتمالا این نگرش به شورش در جهان امروز است. جای تعجب نیست که توییتر پرچم مغلوب ساختن پیشی جستن را صدای جیر جیر و گفت: آن را نقض قوانین در “ستایش خشونت است.”…

آمریکا بیشترین COVID-19 تلفات و پلیس همیشه سوء استفاده از خشونت و تیرباران های دسته جمعی اتفاق می افتد در هر سال است. اما ما نخبگان سیاسی هنوز بر این باورند چنین یک کشور دارای بهترین حقوق بشر در سراسر جهان است. در حال حاضر ما در حقوق بشر به طور گسترده ای مورد انتقاد است اما ما بیشتر علاقه مند به امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ که آنها باور دارند که ممکن است خرابکاری هنگ کنگ حقوق بشر است.

“Whataboutism” یک زمان مفتخر سیاسی تاکتیک های استفاده شده توسط رژیم های اقتدارگرا. معروف ترین در طول جنگ سرد اتحاد جماهیر شوروی مقامات را به نقطه نژادپرستی و مجازات در ایالات متحده به قلم مو دور انتقاد از خود و نقض حقوق بشر. خشونت پلیس و نژادپرستی در آمریکا به هیچ وجه در کاهش سوء استفاده از دولت است که اجازه نمی دهد شهروندان خود را به صدای این نوع انتقاد که مقامات محلی و فدرال در این کشور در حال حاضر مواجه است. (هر چند با توجه بازداشت دیروز یک ساعت و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدیدات اخیر علیه سیستم عامل رسانه های اجتماعی حتی این تمایز گرفتن سخت تر به منظور جلب.)

در حالی که هیچ کس نباید درس گرفتن حقوق بشر از جهانی بار آن را عادلانه می گویند که بخش زیادی از نخبگان سیاسی آمریکا خواهد ایستاد و از حقوق مردم در کشورهای دیگر در اعتراض به بی عدالتی حتی زمانی که تظاهرات به خشونت کشیده شد اما احساس می کنم به همان شیوه در مورد شهروندان خود را. هرگز این بیشتر آشکار از روز جمعه هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن و مشاوران ارشد خود را اعلام کرد اقدامات جدید مجازات چین برای درمان آن از هنگ کنگ در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به ارسال ارتش به شلیک به معترضان در مینیاپولیس.

ایالات متحده می تواند به ترویج دموکراسی خیلی بیشتر به طور موثر به خارج از کشور اگر آن را ترویج آن در خانه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>