مقامات توقیف سرور حاوی بیرون درز حساس پلیس اطلاعات


Protesters gather outside the First Police Precinct Station on June 11 in Minneapolis.
BlueLeaks نشان داد چگونه مینیاپولیس پلیس نظارت معترضان رسانه های اجتماعی.
استفان Maturen/گتی ایماژ

در اواخر ماه ژوئن توزیع شده انکار اسرار یک ویکی لیکس-esqe سازمان اختصاص داده شده به شفافیت منتشر شده BlueLeaks عظیم, خلاصه ای از اسناد حساس از بیش از 200 فدرال و ایالتی و محلی سازمان های اجرای قانون در ایالات متحده آمریکا, در میان چیزهای دیگر اسناد شامل جزئیات در مورد نظارت ها و شیوه های اخیر خشونت پلیس تظاهرات.

BlueLeaks در حال حاضر منجر به تعدادی از گزارش های رسانه ها در مورد عملکرد داخلی ادارات پلیس. اما در روز سه شنبه DDoSecrets نشان داد که در هفته گذشته مقامات آلمانی از کشف و ضبط یک سرور که میزبانی BlueLeaks. دولت ایالات متحده درخواست کمک از آلمان برای بازیابی سرور که دادستان واقع در شهر باواریا از فلکنستین. این اطلاعات هنوز در دسترس بر روی شبکه Tor با توجه به DDoSecrets که قصد دارد برای پیدا کردن یک میزبان جدید.

یک هکر ناشناس که بنا به گزارش همدردی با سراسری اخیر خشونت پلیس تظاهرات به دست آمده از صدها نفر از هزاران نفر از فایل های به عنوان نتیجه یک نقض امنیتی در هوستون وب سایت شرکت توسعه Netsential که در عمل پورتال و اطلاعات مراکز برای اجرای قانون است. فایل که دهانه به عنوان دور برگشت به عنوان 1996 آشکار نیست هر سطح بالا هوش بود اما با روشن کردن پلیس نظارت و تعصب است. DDoSecrets redacted اطلاعات درباره موارد تجاوز جنسی و کودکان, اما در سمت چپ نام و شماره تلفن و ایمیل از افسران پلیس.

توییتر به طور دائم ممنوع DDoSecrets’ حساب چهار روز پس از این سازمان منتشر شده BlueLeaks ادعا که آن را نقض کرده پلت فرم را برابر مقررات های خصوصی و داده های هک. ق نیز ممنوع یک subreddit اختصاص داده شده به BlueLeaks تحت قوانین خود را در برابر های شخصی و اطلاعات محرمانه است. رسانه های متعدد اما زد با اطلاعات به انتشار داستان در مورد پلیس شیوه های. کسب و کار خودی برای مثال بازیابی اسناد آشکار چگونه Infinite فراهم می کند داده ها به اجرای قانون است. یک سند است که Infinite ارسال شده به پلیس در ماه آوریل موجود کاربر را, رسیدگی, شماره تلفن, تلفن, حالت, حساب, تاریخ ثبت نام به آدرس IP است که تا به حال دیده حساب و جزئیات کاربر دیگر حساب های رسانه های اجتماعی.

The Daily Dot منتشر شده یکی دیگر از مقاله جزئیات اتهامات مربوط به ضد همجنس جنسیتی و نژادپرستانه مدرسان در میانه Counterdrug مرکز آموزش در آیووا. به بیرون درز نظرسنجی از این مرکز دانش آموزان موجود شکایت در مورد چگونه زبان توهین آمیز و احساسات پر شده دوره. یک دانش آموز بررسی یک narcoterrorism دوره از سپتامبر 2017 نوشت: “در حالی که این مربی بود که باز در مورد ‘anti-PC’ اعتقادات—این تنها زمانی است که من تا کنون شنیده ام [N-word] بارها و بارها مورد استفاده مدرسان و دانش آموزان است.” در دوره دیگری از همان سال یک پاسخ دهنده ادعا کرد که یک مربی شوخی بارها و بارها مورد تجاوز جنسی و خواستار نگهداری تنها سیاه نر در کلاس “brotha” حتی اگر دانشجو بود مشخصه ناراحت کننده است که خطاب در این راه. همان مربی نیز گفته می شود دانش آموزان در یکی از کلاس های دیگر بازی جنسی با مضمون بازی های که تا به حال هیچ چیزی برای انجام با مواد البته. به عنوان یکی از دانش آموزان خود را شرح داده “قرعه کشی یک تصویر از یک خوک—طول دم آن نشان دهنده جنسی خود را رانندگی کنید و یا خودتان تصور کنید با یک آبشار—سه واژه های توصیفی هستند که چگونه شما احساس می کنید در مورد رابطه جنسی.”

رهگیری استفاده BlueLeaks اسناد به انجام تحقیقات گسترده ای را چگونه پلیس نظارت بر رسانه های اجتماعی و باد تهدیدات خشونت در جریان تظاهرات در مینیاپولیس در برابر جورج فلوید را کشتن. داخلی یادداشت مفصل چگونه افسران با اداره پلیس محلی و کلانتر, scoured Twitter و Facebook برای پست ها و اخبار مربوط به تظاهرات و حتی نگه داشتن زبانه ها در RSVPs برای یک کلیسا به میزبانی “صلح و نماز BBQ” و شب زنده داری شمع. افسران نیز ظاهرا قادر به دست آوردن ارتباطات از خصوصی شل و تلگرام کانال. دیگر یادداشت ها پیش بینی کرد حملات خشونت آمیز در پلیس است که هرگز به تصویب رسید. یکی از افسران هشدار داده می شود در مواظب برای معترضان حمل بالن و یا دوچرخه قفل و با پوشیدن ماسک. دیگری اظهار داشت که Antifa خواهد با استفاده از خودروی بمب گذاری شده در مقابل گارد ملی و اجرای قانون است که هرگز به پایان رسید تا اتفاق می افتد.

آلمانی دادستان که در تصرف BlueLeaks سرور باید گفت که آن را تا به این کشور مقامات قضایی به تصمیم بگیرد که آیا به آن دست را به آمریکا اف بی آی که در حال بررسی نقض و نشت هنوز برای اظهار نظر علنی در این موضوع.

Future Tense یک همکاری از تخته سنگ, جدید امریکاو دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>