Ava DuVernay مذاکرات به سالن مورد او انقلابی — و نه سیاسی — سری “گرامی داشتن روز”

هر داستان عشق می آید ، نه همه آنها را با یک پایان “خوش و خرم.” Ava DuVernay می داند چگونه جذاب رمز و راز است که می تواند نگه داشتن بینندگان متصل به خود را از سری های مورد علاقه آنها به عنوان ریشه برای آنها به شدت می خواهید برای برنده شدن و یا از دست دادن — در عشق است.

این هسته تجدید نظر از “ملکه قند” خالق دوم مجموعه تلویزیونی برای خود “گرامی داشتن روز” که خاتمه آن سال اول فصل در این هفته پخش آن آخر قسمت شنبه شب. در آن ساعت در درام پاسخ به این سوال بینندگان خواسته از افتتاح آن صحنه را خود بازیگران زن اوان (Alano میلر) و به آرامی (Xosha Roquemore) به فاصله?

تبلیغات:

عاشقانه داستان های خوب حواس پرتی از دنیوی و اضطراب به همین دلیل است که “گرامی” شده است با یک کلیک کوچک اما مخاطبان اختصاص داده شده. “من احساس می کنم به طوری که اغلب ما محور داستان ما و خارج از ما است که ما باید این فوق العاده نیروهای خارجی که در حال تغییر و شکل دادن به داستان ما” DuVernay گفت: سالن در طول یک مکالمه تلفنی این هفته است. “و این مهم را نیز باید داستان که دست نخورده با جهان خارج است.”

روز سه شنبه آخر یک پر تلالو طلاکاری شده سن سبک فانتزی در جشن Cicely Tyson را از صحنه سرقت شخصیت Luma Langston بازنشسته بازیگر فیلم از هالیوود دوران طلایی. او نقطه عطف جشن تولد ویژگی های از جمله مهمانان مشهور به عنوان Lorette Devine و کوئینسی جونز هر دو ظاهر می شود به عنوان خود را.

در ضمن گسترده تر آمریکا بینندگان چسب به محبوب unscripted سری در مورد طبیعت بی ثبات از عشق است که در حال حاضر جریان در Netflix بکشد. بدون شک کسی که در زندگی خود را معتاد به “عشق کور است.” در واقع بسیار ذکر است که عنوان آگهی DuVernay به شوق و ذوق صحبت کردن.

تبلیغات:

“اول از همه به من گوش بده” او گفت:. “…من نمی تماشای زیادی تلویزیون. منظور من چون کار میکنم… من واقعا نه یک واقعیت TV فرد و من واقعا نمی دوستیابی نشان می دهد واقعیت فرد — منظورم این نیست من اما خواهرم گفت: “اوه خدای من شما رو به تماشای” عشق کور است.'” او شده است به من گفتن این برای همیشه لطفا برای. من به خانه. من گفت: شما می دانید چه ؟ من اجازه رفتن به ذهن من استراحت برای چند روز قبل از اینکه شروع کنم به نوع هیستریک در مورد همه چیز که در جریان است. بنابراین من شروع به تماشای این چیز.”

داستان کوتاه او را سهمیه بندی کردن “عشق کور است” تجربه به آن را آخرین اجازه می دهد خودش یک قسمت هر روز به جای bingeing آن را در یک نشسته است.

که منطبق با سرعت از اوان و به آرامی عشق وعاشقی که شکوفه های محو و rekindles در طی پنج سال و بررسی قابل توجهی در هشت روز هر یک مربوط به یک قسمت. به آرامی تربیت و شیوه زندگی است که جهان به غیر از یکی از اوان مطرح شد و زندگی در. او خلاق و زن از یک خانواده طبقه کارگر که اولویت مراقبت از افراد بیش از flashiness; او می آید از یک تصویر-وسواس بالا-وسط کلاس سیاه و سفید خانواده نیست که کامل قبول این ارتباط حتی پس از ارتکاب به یک دیگر.

تبلیغات:

اوان شما در نظر گرفته شده توسط بسیاری به انسان کامل: یک فارغ التحصیل دانشگاه استنفورد و یک به طور مستقل ثروتمند tech کارآفرین. اولیه خود را غریزه است برای خواستگاری به آرامی با گراند عاشقانه, حرکات که او rebuffs, وادار کردن او به جلو و عقب و ساده. او دوش او را با هدایای گران قیمت و یک خانه دوست داشتنی او پشتیبانی خود را از خطر از صمیم قلب. در همان زمان او نیز می تواند خفقان و تلویحا انتظار خود را به نگه داشتن اهداف و رویاهای ثانویه به خود.

به عنوان فصل سفر خود را از طریق slow burn یک داستان عشق خود اختصاص داده بینندگان متصل در رسانه های اجتماعی با واکنش های خود را به هر پیچ و تاب و دلگرم کننده به نوبه خود و خسته کننده قدم اشتباه. اما واقعیت این است که اتصال نیست به عنوان جالب به عنوان چه چیزی می آید تا در این گفتگوها. در یک راه بسیار واقعی DuVernay سری دارای یک آینه تا به مخاطبان خود یکی که عمدتا متشکل از زنان و اجازه می دهد تا هر فرد به بررسی خود عاطفی انتظارات و ارزش خود را وقتی که می آید به عنوان یک رابطه است.

تبلیغات:

و “گرامی” بینندگان پاسخ با شوق و ذوق به روش. “من فقط یک توجه داشته باشید از این شبکه دیروز گفت: این بالا اول سری اسکریپت بر پایه کابل” DuVernay گفت: “این خیلی خنده دار است. آنها به شما مانند ‘آن را در بالا نوشته سری اول در پایه کابل که در آن شما می دانید ساخته شده توسط یک نشان می دهد دونده که تولد در ماه اوت است.'”

او افزود: پس از خنده, “اما شما می دانید که بسیاری از چیزهایی که بیرون آمد و در همان زمان به عنوان ما. و ما تا به حال کوچک اما توانا و مخاطبان اختصاص داده شده. و پس از آن را سرگرم کننده به تماشای آنها آن را تماشا کنید.” DuVernay می گوید که خود هنوز چراغ سبز برای فصل دوم از این سری است که غیر معمول نیست; تقریبا هر تولید تلویزیون در انتظار نگه داشته در حال حاضر به عنوان کشور واکنش نشان می دهد به این بیماری همه گیر.

DuVernay صحبت با سالن مورد آرام روشمند رویکرد “گرامی داشتن روز” به همین دلیل مصرف آن را آهسته با آرامی و اوان مسائل و چگونه آن را در تضاد با دیگر unscripted عاشقانه همه را با وسواس.

تبلیغات:

در زیر مصاحبه شده است به آرامی ویرایش شده برای طول و وضوح.

به عنوان “گرامی داشتن روز” منتقل شده از طریق آن فصل آن بوده است جالب برای دیدن راه هایی که مردم در ارتباط بودهاند و در اطراف نشان می دهد. بسیاری از سری اختصاص داده اند مخاطبان که صدای جیر جیر در قسمت, اما وجود داشته اند بسیاری از مشاهدات در مورد آنچه که نشان می دهد به معنی هر فرد و واقعا اتصال به اوان و به آرامی و خود را در مسیر. چه آن را مانند شده است را برای شما به شاهد که ؟ آیا شما مشاهده شده است که در تمام ؟

آن را واقعا زرق و برق دار به تماشای اتصال به شخصیت گشوده آنلاین. من لذت بردن از آن در تمام نشان می دهد و هر چیزی را که من انجام می دهند. این چنین شادی قادر به شنیدن آنچه که مردم فکر می کنم در زمان واقعی به عنوان آنها در حال تماشای آن — شما نمی توانید که با تئاتر تجربه, شما می توانید آن را با تلویزیون است.

تبلیغات:

شده است وجود دارد چنین صمیمیت به گفتگو شده است که واقعا فوق العاده به سازمان دیده بان گشوده به خصوص از آنجا که ما بسیاری از زنان به تماشای نشان می دهد. و زنان در حال دست و پنجه نرم با, شما می دانید, سوال, عشق و خانواده در راه است که معمولا نمی به بیان [دیگر را نشان می دهد] به دلیل آن روایاتی که در خط مقدم صنعت ما. شما می دانید منظورم چیست ؟

معمولا ما عاشقانه دیده می شود در کمدی رومانتیک و یا آنها نور چیزی و یا شما می دانید که واقعا پرداختن به آن عمیق intimacies. من فکر می کنم مردمی که نیست سیاه و سفید و به خصوص سفید مردمی را به دیدن هر تکرار از عشق خود را برای همیشه لطفا برای. و ما نمی. بنابراین برای دیدن خواهر و استقبال از آن و صحبت کردن در مورد آن و تجمع در اطراف آن شده است یک لذت واقعی.

من قصد دارم به درخواست یک کمی بیشتر در مورد آن, اما من در واقع رفتن به محوری خود را به دیگری نشان می دهد برای یک لحظه به دلیل وجود یک مقایسه بود در اینجا ساخته شده است. بسیاری از مردم شده است صحبت کردن در مورد “عشق کور است” در Netflix بکشد…

اول از همه به طور کامل قلاب. باید به خودم بگویم: “شما می دانید چه ؟ شما فقط میخوام یک روز. OK ؟ آیا به دیوانه.” خب در حال حاضر من در قسمت هشت, و من واقعا منظم نیست برای رفتن به یک بعدی. من فقط دوست دارم این را نشان می دهد. بنابراین شما چیست سوال ؟

تبلیغات:

OK. مرسی. آنچه شما در مورد آن را دوست دارم?

خوب از یک نظر خلاق, من فکر می کنم آن را تا حد زیادی به خوبی در شرایط دوباره تصور این نشان می دهد قدمت استعارههای.

من دوست دارم که همه چیز را از نوع سقوط و که آن را در حال حرکت به سرعت. من هم واقعا فکر آن را [یک کار خوب] نشان دادن انواع مختلف از مردم. معمولا با کسانی که به شما نشان می دهد در حال تجمع در اطراف یک هسته شخص یا تو همان نوع از مردم است. من می خواهم این واقعیت است که شما یک مقدار زیادی از طبقات مختلف و نوع از مردم وجود دارد که آیا این مسابقه که آیا این سبک که آیا آن را مانند سرد مردم! این درس خوان مردم! های مختلف مردمی! مردمی که سیاه و سفید-در-سیاه یا سفید-در-سفید مردمی! همه که مانند احساس, خدای هر کس می تواند تماشای این و دیدن کسی که آنها با شناسایی.

دوست دارم که دیده می شود برخی آسیایی مردمی برخی از مردمی دیگر در آن است. اما به طور کلی من فکر می کردم آنها در انواع مختلف از مردم و من لذت می برد که.

تبلیغات:

قطعه دیگر این است که این ایده از شما می دانید آنچه که واقعا اهمیت دارد ؟ برای من همیشه بازجویی فرهنگ و طبقه و نژاد و جنسیت. به نوعی به چیزی که در آن ما واقعا برگزاری پای ما به آتش به عنوان به آنچه که برای ما مهم است به عنوان یک هسته مفهوم جالب بود. این نوع از بدست دور از آن به عنوان قسمت رفته اند. اما به عنوان یک آزمایش اولیه من فکر کردم جالب بود.

و من فقط در عشق با لورن و کامرون.

این زن و شوهر بود که من می خواهم به بحث در مورد. در اینجا نکته جالب در مورد آنها. خیلی زود در آنها زن و شوهر اول به آشکار خود را به هر یک از دیگر. و آنها به ارمغان آورد تا در طول رابطه خود را این واقعیت است که لورن گفت: “من هرگز مورخ سفید.” این نوع از همه چیز.

به همین دلیل من را که تا این است که ما بیشتر احتمال دارد برای دیدن یک زن سیاه و سفید آشنایی یک مرد سفید پوست در تلویزیون نشان می دهد این روزها و یا بالعکس مرد سیاه با زن سفید. اما من همچنین فکر می کنم مانند آنچه در “این است که ما” انجام شده است که در آن شما باید یک زن و شوهر سیاه رفتن را از طریق تجربه از ازدواج خود را از طریق فیلتر از خود بزرگتر خانواده.

تبلیغات:

و بسیاری از عناصر دیگر در بالای آن است.

وجود دارد خیلی بیشتر در مورد این رابطه در “این است که ما” است که با مبارزات که Randall می رود از طریق در نظر عاطفی سلامتی بلکه این ایده های شغلی و خانوادگی و این جور چیز ها.

آوردن این بازگشت به “گرامی” در راه همان است که شما را دیده ام مردم واکنش نشان می دهند و در تعامل با خود را نشان می دهد — و من نمی دانم اگر شما بدست آنلاین و دیده می شود واکنش افراد به “عشق کور است” و “این است که ما” اما من تعجب اگر شما در حال دیدن هیچ تفاوت با توجه به آنچه که مردم در حال اتصال با آن را نشان می دهد در مقابل اوان و به آرامی داستان در “گرامی”?

هیچ. من تا به شده است اقامت کردن توییتر بر روی هدف با “عشق کور است” از آنجا که من نمی خواهم کسی به من بگویید چه اتفاقی افتاده است و من گرفتار در “این است که ما.” بنابراین من نمی شیرجه زده آن.

چیزی که من می گویند و یکی از چیزهایی که من proudest در “گرامی” به عنوان آن مربوط به کل این ایده از عشق است که آن را واقعا در آن متمرکز شده است به طور کامل خارج از هر فرهنگی اجتماعی پارادایم. شما می دانید که وجود دارد هیچ نژادی جزء به انس خود را که نیاز به پنجه شود. وجود نیروهای خارجی است که ما در حال کاوش در این نشان می دهد که آیا آن جرم از مردان سیاه و سفید و یا شما می دانید خشونت پلیس و یا شما می دانید حقوق مدنی در مسکن و یا در کار است.

همه آن چیزهایی است که می تواند مورد توجه قرار گیرد و من آدرس آنها مقدار زیادی از کار های دیگر من به عمد من آدرس اینجا چون من فقط می خواهم آن را می شود در مورد عشق و صمیمیت بین قوم. و من احساس می کنم به طوری که اغلب ما محور داستان ما و خارج از ما است که ما باید این فوق العاده نیروهای خارجی که در حال تغییر و شکل دادن به داستان ما. و مهم آن هم داستان هستند که دست نخورده با جهان خارج است.

و بنابراین آنها باید مسائل خانوادگی در شرایط ایده در مورد آموزش و پرورش خود را بین هر یک از دیگر و ساختار خانواده بین هر یک از دیگر. اما ما به عمد نمی خواستم به آدرس چیزهایی مانند لورن و کامرون برای مقابله با, و یا هر آنچه که اتفاق می افتد در “این است که ما” که در آن صمیمیت است که همه در چارچوب بزرگتر اجتماعی ساخت. و بنابراین من فکر می کنم که یکی از چیزهایی است که واقعا طراوت در ساخت آن است.

چون معمولا من همه شما می دانید, عمیق در سیاست و تاریخ و مدنی و اجتماعی و آداب و رسوم اجتماعی از آن همه است. این فقط دو نفر و intimacies قلب است.

و هنگامی که شما واقعا در مورد آن فکر, قفقازی مردمی و داستان عشق خود را هرگز به رقابت با کسانی که همه چیز. هرگز! داستان عشق خود را در حال unburdened راه جامعه آنها را می بیند. این فقط عشق است. و شما ممکن است یک داستان در مورد کلاس, کلاسیک, من نمی دانم “نوت بوک” “داستان وست ساید,” “رومئو و ژولیت” استعارههای هر چه. اما داستان ما به عنوان مردمی به نظر می رسد به طوری افسار به مفاهیم سیاهی که آنها درک شده توسط افراد دیگر. بنابراین آن را فقط به خوبی دیده بان داستان عشق مانند “عشق جونز” مانند “عشق و بسکتبال” مانند “Mo’ Better Blues” برخی از کلاسیک سیاه و سفید داستان عشق و دراماتیک فیلم است که ما فقط نمی کنه. این نوع از چیزی بود که ما در تلاش برای بازگرداندن.

یکی از چیزهایی که من دوست داشتم در مورد یکی به اخر مانده در قسمت های مختلف سفر که آنها ساخته شده به درمانگران مختلف. هنوز هم وجود دارد خیلی از ننگ میان, سیاه مردمی در شرایط رفتن به درمان در وهله اول حتی مشاوره ازدواج.

که ساعت نیز واقعا خوب کار کرده به صورت گذشته نگر و خلاصه از اوان و به آرامی رابطه فقط به یاد مخاطبان از همه چیز است که آنها را به آن نقطه. بنابراین شما می توانید بحث کمی در مورد حاملگی خاص که فصل?

بله. من قطعا می خواستم فقط نشان می دهد مردم سیاه و سفید در درمان است. وجود دارد یک ننگ در اطراف درمانی به طور کلی در جامعه ما اما واقعا در جامعه این است که کوه به صعود برای بسیاری از مردم است.

و هنگامی که شما به عقب نگاه تاریخی به همین دلیل بسیاری از سیاه عامیانه منفی فکر می کنم در مورد درمان و مشاوره واقعی آن ریشه در تبعیض نژادی است. “این چیزی است که برای شما نیست و شما نمی تواند انجام دهد.” و که در زمان برگزاری نسل. بنابراین در کل خانواده ها از مردم آن است که از فکر به چیزی است که برای ما نیست. و پس از آن بود که واقعا برای ما مهم است سعی کنید به خراب کردن آن است. اما پس از آن در داستان خود من واقعا می خواستم برای به دست آوردن پایین که درمان [است] یک وسیله نقلیه برای هر فرد هر یک از شخصیت به صدای خود حقیقت است.

ما بسیاری از مردم به تماشای نشان می دهد بسیاری از زنان که واقعا مهم به آرامی. وجود دارد یک نظر قطعه ای که انجام شد این سایت که من عشق را به نام سایه و قانون که اجرا شده توسط سیاه و سفید مردمی که نوشتن در مورد فیلم و … در مورد یک زن سیاه و سفید در نظر گرفتن نظر مخالف از به آرامی و مهم تر از اوان. آن را واقعا جذاب به من چگونه زنان سیاه هستند تا کور اوان است که آنها نمی توانند نقاط ضعف خود.

آنها نمی توانند. همه من آنلاین این است که “اگر شما او را نمی خواهم..!” سلام sis. یک دقیقه صبر کنید, نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در اینجا. و به طوری که قسمت شد واقعا اجازه می دهد تا ما را به توقف و برای هر دو آنها را قادر به صدا در واقعا شیوه ای سازنده چه چیزی اشتباه است با راه های دیگر بود اقدام و با این هدف که همیشه وجود دارد این داستان روی دیگری هم به خصوص در روابط ما. و ما نیاز به یک دقیقه واقعا هضم و شنیدن آنچه که فرد دیگری می گوید.

ما بازخورد فوق العاده ای از این قسمت. من فکر می کنم یکی از بزرگترین تعارف از این قسمت بود, خدای من, من نمی دانم, من شاید صد و یا توییتهایی فقط اختصاص به مردمی گفت: “من هرگز در یک جلسه درمان قبل از. این که چگونه در آن است؟” شما می دانید, و, “اوه خدای من این نیست که بد است.” و “آه عجب این است که جالب است.” و بنابراین فقط از نوع برگشت به عقب است که حجاب در آن مشغول به کار در سطوح مختلف. من فکر می کنم آن را به سادگی. من خوشحال با آن است.

آیا شما شده است تعجب در واکنش به اوان و یا شما انتظار داشتند آن ؟

من در انتظار آن است. منظورم این است که ما ساخته شده او را به آنچه در او است. اما من نمی دانم اگر من انتظار داشتم خیلی [از] زنان — منظورم این است که باید داشته باشند! — فقط اجازه می دهد بد و یا به چالش کشیدن رفتار زیرا از هر چیز دیگری او درست است. و نه قادر به راه که در آن او سکوت او راه هایی که او در آن نوع غالب. مردمی را می بينيم که به عنوان ضعف خود را به عنوان مخالف خود را که جالب است.

اما از آن شده است جالب و سرگرم کننده به عنوان خوانده شده برخی از این وبلاگ های مختلف و نظرات مردمی در نهایت شروع به مانند “خوب خوب شاید او نه فقط دفاعی بودن و مسخره” و واقعا گوش دادن به او. چون من فکر می کنم در گوش دادن به ما یک شخص است که احساسی, بسته, اما او به عنوان به خوبی. آنها فقط برگزاری نمایشگاه در راه های مختلف. بنابراین من نمی دانم آن بوده است جالب آزمایش اجتماعی. نه به عنوان آبدار به عنوان “عشق کور است” اما من یاد گرفته ام که بسیاری از مردم در واکنش به “گرامی داشتن این روز است.”

فصل آخر “گرامی داشتن روز” airs سهشنبه, مارس 24 در 10 p. m. در را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>