آواتار: آخرین Airbender برداشت اشتباه عاشقانه


Aang dips Katara in a dance.

تصویر عکس با تخته سنگ. تصویر توسط Nickelodeon Animation Studios.

این مقاله بخشی از کشتی های تکراری سری در مورد فاجعه داستانی روابط است. آن را نیز شامل اخلال گران برای آواتار: آخرین Airbender.

با وجود پایان دادن به بیش از 12 سال پیش آواتار: آخرین Airbender موفق به حفظ بشدت وفادار fanbase. برای اثبات نگاه هیچ بیشتر از سری انیمیشن’ محبوبیت در Netflix بکشد که در آن شده است در لیست بالا 10 در ایالات متحده تقریبا به طور مداوم از آنجا که ممکن است. در حالی که هدف در کودکان, آواتار پیچیده داستان در مورد جنگ بین چهار کشور هستند که هر یک بخشی از افرادی که قادر به کنترل و یا خم شدن یکی از چهار عنصر: زمین و آب و آتش و هوا و حافظ صلح آواتار که می توانید کنترل هر چهار. شخصیت ها شروع به تشخیص آرکه تایپ—Aang یک انتخاب Katara این goody-دو-کفش Sokka, کمیک امداد Zuko تنها فکر تبه کار—اما یکی از بسیاری از شادی ها نشان می دهد که چگونه از آن موفق به براندازی و upend این شسته و رفته نقش. عاطفی قلب آواتار می آید نه از پر اب و تاب پیروزی خیر بر شر است اما از ظریف و غنی راه ما به تماشای این شخصیت مرکزی رشد کند و ثابت کند که استعاره نیست سرنوشت. هر چند پایان است, در بسیاری از پیشگویی وجود دارد بسیار کمی قابل پیش بینی در مورد راه ما وجود دارد. که باعث می شود یکی از نشان می دهد چند اشتباه بیشتر از همه ناامید کننده است.

در آخرین صحنه از اواتار, Aang به نظر می رسد در سراسر جهان او را نجات داد, داشتن شکست دشمن او شده است آماده به مبارزه برای سه فصل که Katara وارد خجالت prettily و دو به اشتراک گذاشتن یک بوسه. 12 سال بعد این هنوز هم می سازد هیچ حس. از همان آغاز روشن است که Aang یک preteen راهب که یخ زده بود برای 100 سال مچاله شده در Katara—که نمی ناشر در اولین چهره آنها را ببینید بعد از اینکه در روکشی از یخ برای یک قرن ؟ در طول این سری وجود دارد مقدار زیادی از تلاش برای جلب توجه او و چند بوسه در زیر برخی از سوال شرایطی که بیشتر آن به نظر می رسد به ترک Katara که کمی قدیمی تر است و به طور قابل توجهی بیشتر قدیمی گیج تر از علاقه مند است. پس از یکی از آنها او حتی می گوید Aang برای احترام نمی این واقعیت است که او مطمئن نیست در مورد رابطه عاشقانه بین آنها است. وجود دارد چند دیگر لاسی صحنه پاشیده در اینجا و وجود دارد, اما برای اکثر, بخش, ظاهری, عاشقانه بین آنها یکی از کم توسعه یافته عناصر نشان می دهد. وجود دارد, البته, عینی چیزهای مهم تر رفتن مانند مبارزه با یک رژیم فاشیستی و آن را بهتر است که برای اکثریت آن در زمان اجرا نشان می دهد نیست زور این دو با هم—تا زمانی که آن را ندارد.

این shoehorned عاشقانه بین Aang, Katara و شاید تنها ترش توجه داشته باشید در نماد‘s طرح و آن را حتی بیشتر ناامید کننده از آینده نشان می دهد که گردد رستگاری قوس که اعتبار درام مانند بازی تاج و تخت باید حسادت. برای بسیاری از نشان می دهد Katara است مثل یک مادر نسبت به Aang, آرامش, او, به او آزار دهنده در مورد آموزش حتی رفتن تا آنجا که برای تظاهر به, بود مادر خود را در یک نقطه. عاشقانه حسرت تقریبا به طور کامل یک طرفه تا زمانی که آخرین صحنه و هر چند حرارت Katara/Aang نقطه حمل و نقل به دو محبت متقابل به عنوان شواهدی وجود دارد که آنها بخت عاشقان وجود دارد استارک تفاوت بین تعاملات خود با Aang و با یک مرد که او را نشان می دهد واقعی, عاشقانه, علاقه, یک جنگنده آزادی به نام جت. Katara تردید را کنار, که او و Aang در نهایت با هم بطور واپس گرا پیام برای ارسال به عنوان اینکه او یک جایزه برای تداوم و قهرمانی. همچنین تضعیف یکی از ایده های مرکزی نشان می دهد: که از یک انتخاب خانواده اخلاق نشان داده شده است اکثر قاطعانه توسط Zuko arc.

هنگامی که ما برای اولین بار ملاقات Zuko او را یک بعدی bully با پدر عمده مسائل chasing the heroic trio در سراسر جهان است. در آن زمان او عبور بیش از به سمت خوب در فصل سوم ما او را دیده ام نه تنها زحمت مقابله با خود شیاطین اما به طور فعال تلاش برای کفاره برای اشتباهات خود را در گذشته است. رستگاری او هرگز اجتناب ناپذیر بنابراین هنگامی که آن را در نهایت به دست آورده و آن را حتی بیشتر رضایت بخش است. در مقایسه با زمانی که با بی سر و صدا دقیق کار Zuko رستگاری به ظاهر مقدر طبیعت Aang, Katara و به عنوان خوانده شده حتی بیشتر slapdash.

در واقع نمایش گذاشته بهتر زمینه را برای دشمنان به دوستداران بين Katara و Zuko از دوستان به دوستداران آن را در نهایت به پایان رسید ، هنگامی که او را شکار کردن سه نفر آن را Katara, گردنبند او نگه می دارد بر روی ایجاد اولیه اصطکاک بین آنها اوج خود دو عنصر متضاد: آب و آتش. بعدها برخی از مهم ترین ضربه از Zuko رستگاری arc شامل Katara: در فصل 2 آخر دو به دام افتاده در یک غار که در آن Katara خود را می بیند سمت نرمتر و دانه Zuko نهایی رستگاری کاشته می شوند. زمانی که او می پیوندد باند در فصل 3 این Katara او را به سعی کنید سخت ترین برای برنده شدن بیش از, و هنگامی که او به او کمک می کند تا پیدا کردن مردی که کشته شدن مادرش او را قادر می سازد یکی از محوری لحظه از کل داستان. در سری آخر این دو را در Zuko خواهر با هم یک اصلاحی قبلی فصل آخر که در آن او خیانت Katara را به خواهر خود را به سمت. که Katara اعتماد وجود دارد که نمی توان از تکرار خیانت است شواهد کافی برای من که این دو می تواند چیزی. حتی بازیگرانی که صدای آنها به توافق برسند!

تا زمانی که کسانی که لحظه های آخر” آواتار بي پروا بود برای مقابله در مناطق خاکستری و مقاومت آسان اخلاق. این showrunners به طور مستمر نشان داده توانایی خود را به سادگی شگفت آور داستان به توسعه شخصیت جاه طلبی و backstories در تک صحنه های با حرکت به طوری که هیچ نتیجه احساس ناخواسته. چیزی که باعث می شود آن را بسیار ناامید کننده است که در لحظات پایانی یک نوع تغییر نمایش آواتار خود رفت و برای کسب شده و قابل پیش بینی جفت شدن فقط به همه چیز در تعظیم شسته و رفته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>