“آواتار: آخرین Airbender” باقی مانده است یکی از ناب ترین تصاویر از مبارزه با فاشیسم در تلویزیون مدرن

در میان نادر سری با یک evergreen درخواست تجدید نظر بی انتها “آواتار: آخرین Airbender” بسیار ویژه. با وجود داشتن اصل پخش Nickelodeon است و با وجود اینکه به بازار عرضه شده به عنوان کودکان عنوان Michael Dante DiMartino و Bryan Konietzko ایجاد یک حماسه با یک درخواست تجدید نظر است که دهانه نسل.

پانزده سال پس از اولین همه 61 قسمت از سری انیمیشن های وارد شده در Netflix بکشد در ماه مه بدون هیاهو, صرفه جویی برای fandom صدایی تماس و اعلام در دسترس بودن آن.

تبلیغات:

از آنجا که روز 15 مه به طور دقیق — ماجراهای Aang Sokka, Toph Katara و دشمن خود را Zuko (و وزش عمو Iroh) برگزار شد به یک نقطه در میان جریان خدمات Top 10 most popular برگزاری No. 1 اسلات در اولین روز از زمان تصدی خود.

معمولا یک سری یا فیلم را رتبه بندی در Netfix نیست شایان ذکر است مگر اینکه محبوبیت آن می افزاید زمینه به بحث و من اصلا اطلاعات دموگرافيک به شکستن سنین و یا زمینه های که در حال تماشای. در این مورد گرچه پایدار محبوبیت “آواتار” به من می دهد دلیلی برای خوش بینی. ممکن ناب ترین باهوش ترین و صمیمی ترین تصویر از اهمیت حیاتی مبارزه با فاشیسم وجود دارد که در دوران مدرن از تلویزیون است.

دنیای “آواتار” مبتنی بر یک فلسفه متعادل و هماهنگ جهانی شکاف بین مردم که ساخت فرهنگ خود را در اطراف چهار عنصر: زمین پادشاهی; شمال و جنوب آب قبایل; درجه عشایر که در جمع شرقی و غربی کوه معابد و آتش ملت محور در یک جزیره بزرگ به غرب زمین پادشاهی.

تبلیغات:

درصد کمی از هر ملت از جمعیت است و یک میل با خود عنصر را قادر می سازد که به دستکاری آن استعداد شناخته شده به عنوان “خم.” به هر نسل به دنیا آمده است یک نفر در تمام جهان است که توانایی خم تمام چهار عنصر تخصیص داده شده است که به عنوان آواتار. این گوشته می چرخد بین ملت ها به عنوان بخشی از این تمایل طبیعی به سمت تعادل و هر یک نماد است که توانایی برای دسترسی به دانش و تجارب خود و یا در گذشته زندگی می کند. اما Aang از دست داده بود برای 100 سال به دلیل یک تصادف است که قفل شده است و او را در یخ.

وقتی که او برمی گردد او هنوز a 12-year-old boy اما جهان در جنگ است و آتش ملت تبدیل به یک جامعه فاشیستی خم در total conquest حکومت بی رحمانه آتش پروردگار Ozai بدون توجه به ارزش های فرهنگ های دیگر و یا حقوق مردم که زندگی می کنند در دیگر امپراطوری. حتی مردم خود دریافت خواهید کرد که بسیار در راه خاص به نفع; برای تدریس به پسر خود شاهزاده Zuko درس حاکم scorches و زخم در چهره پسر طرد او تا زمانی که او می گرداند با Aang.

در ضمن با ملت آتش پرخاشگری نزدیک شدن بحران سطح Aang می یابد که او را به یاد بگیرند که چگونه به خم شدن سه تن دیگر از عناصر در یک ماده از ماه, در حالی که آواتار قبلی بود, سال برای کارشناسی ارشد خود را در مهارت های نا آشنا.

تبلیغات:

بنابراین.

امروز “آواتار” بینندگان به احتمال زیاد متشکل از بزرگسالان که تماشا به عنوان کودکان هنگامی که آن سه فصل اول پخش بین سال های 2005 و 2008 و همچنین افرادی مثل من که در حال حاضر به خوبی به بزرگسالی نمی هر گونه بچه ها در خانه برای سرگرم کردن اما لذت بردن از هوشمند فانتزی حماسی. زمان آن عرضه پیتر جکسون “ارباب حلقه ها” سه گانه خود را اجرا کرده بود اما جنگ عراق تا به حال فقط بدست زمانی آغاز شد که “بازگشت پادشاه” آمار تئاتر. و اگر شما تعجب آنچه در این قطعه از چیزهای بی اهمیت باید با هر چیزی و سپس شما را درک نمی کنند geekdom.

تبلیغات:

توضیح ساده است که در تجدید نظر کلی از بالا, فانتزی, به خصوص که از J. R. R. Tolkien فشار است. تالکین نیست قدر این کار بودن تفسیر به عنوان یک تمثیل برای جنگ جهانی دوم و به هیچ اعتبار به سائورون عنوان یک پایه برای آدولف هیتلر یا ژوزف استالین ترجیح می دهند این کتاب را به خدمت هدف دفاع از مبارزه بین خوب و بد به عنوان بی پایان و بنابراین جهانی قابل اجرا است.

این جلوگیری نمی کند سه گانه معروف مترقی ستاره ویگو مورتنسن بخت خود را به عنوان Aragorn برای بقیه روز خود را از گفتن مطبوعات معتقد است که جورج دبلیو بوش و سائورون به مانند ذهن است. یک فرد نمی نیاز به دانستن این را به آغوش کسانی که فیلم به عنوان داستان است که در آن ما ممکن است قلب را در طول دوران تاریک و تماشای دوباره و دوباره در سال های پس از.

“آواتار: آخرین Airbender” طول می کشد یک پیام مشابه به تالکین و می رود تا مسیر مختلف ساخت قهرمانان از آن آسیایی را تحت تاثیر قرار, قصه کودکان به جای ترک وظیفه بازگرداندن صلح و آرامش به سخت بزرگسالان است.

تبلیغات:

دوباره این نیست یک تاکتیک منحصر به فرد و نه مفهوم ارسال چهار فرزند که یکی از آنها یک منادی انتخاب یکی در یک ماجراجویی خطرناک برای نجات جهان بدون نظارت پدر و مادر است.

Aang نیز یتیم است درست مثل هری پاتر. بر خلاف هاگوارتز’ بزرگترین دانشجو, Aang نیست صرفا از دست دادن پدر و مادر خود او است بازمانده از نسل کشی است. Sokka و Katara برادر و خواهر جفت که او را از دست مادر خود را در حملات شبیه کسانی که از slavers در دامنه و خشونت. ما پیدا کردن همه از این در چند قسمت از فصل 1 که با عنوان “کتاب آب.”

در فصل دوم “کتاب زمین” معرفی Toph یک دختر کور که زمین خم مهارت های توانمند به اندازه کافی برای ترساندن رشد و فوق العاده قوی مردان است. Toph پنهان استعداد او از پدر و مادر خود را که خواهد و نه قفل دور تحت پوشش حفاظت از او. او اجرا می شود به دور و Aang می پیوندد تیم به زمین خم استاد.

تبلیغات:

فصل 3 “کتاب آتش” دارد تاریک ترین فصل از جمله حبس و شکنجه از یک شخصیت بزرگ و زن و شوهر از قسمت جایی که Aang و Katara در حال آزمایش این فرصت را برای انتقام انتقام بر کسانی که ستم آنها.

در مقایسه با دیگر سریال های متحرک فانتزی “آواتار: آخرین Airbender” است که به طور مداوم مسئول در ارائه آن از درگیری های مسلحانه به عنوان یک بیمار که فساد همه احزاب به طور منظم باعث می شود مورد رحمت و بخشش بیش از خشم و انتقام و ترویج مزایای وحدت از طریق جشن تفاوت بیش از جذب است.

این تفاوت جدی بین تماشای “آواتار” در آن زمان در مقابل دیدن آن در حال حاضر است که زندگی در امریکا به نظر می رسد و احساس می کند بسیاری مانند زندگی در آتش ملت به عنوان Aang, Katara, Sokka, Toph و در نهایت Zuko آن را تجربه کنند. این محل معتاد به آن به طور فزاینده ای توخالی حس عظمت و حتی برتری سازی توسط یک رهبر بیشتر نگران خود را با شکوه تر از مراقبت از خود مردم است.

هنوز این درس در مورد حساب بخشش آشتی و بازسازی پس از یک دوره زمانی از تخریب و استثمار و هرج و مرج هستند مناسب تمثیل برای زمان حال است. Netflix greenlighted a live-action نسخه از “آواتار: آخرین Airbender” چند وقت پیش با آن اصلی سازندگان امضا به طلیعه آن به وجود. شاید زمانی که آن را آماده خواهد شد و در یک جای بهتر. تا آن اصلی می ایستد به عنوان یک باک مثال تمثيل قدرت به اطلاع رسانی و الهام بخش به جای صرفا ارائه فرار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>