بازگشت به آینده: فرمانداران outflank مغلوب ساختن پیشی جستن با مقالات جدید کنفدراسیون

بازگشت در اواسط ماه مارس ران Klain مرد جمهور اوباما به اتهام دست زدن به بحران ابولا در سال 2014 به نظر می رسد در MSNBC “همه با Chris Hayes” به مخمصه فرمانداران سراسر کشور که گدایی دولت فدرال برای کمک به برخورد با کروناویروس و هدف قرار دادن موانع در هر نوبت. Klain ساخته شده این مشاهدات:

من گوش دادن به صحبت شما به رژیم صهیونیستی است. مورفی [نیوجرسی] و من احساس می کنم ما در سال 1786 در زیر مقالات کنفدراسیون اینجا. منظورم این است که شما می دانید فرمانداران برای حل مشکلات. من احترام زیادی برای رژیم صهیونیستی است. مورفی, رژیم صهیونیستی. Cuomo, رژیم صهیونیستی. لمانت Gov. گرگ. آن را بزرگ آنها در حال انجام است.

اما ما یک دولت فدرال برای یک دلیل. ما تصویب قانون اساسی و ایجاد یک کشور برای یک دلیل. و این به خصوص زمانی که این نوع از سراسر کشور با تهدید مواجه خودمان که دولت, دولت فدرال بسیج.

به یاد بیاورید که این مقالات از کنفدراسیون که اداره نوزاد ایالات متحده از سال 1781 به 1789 — زمانی که قانون اساسی تصویب شد — به نام برای هیچ رئیس جمهور, بدون قضائیه فدرال و اساسا هیچ دولت فدرال است. ایالات متحده اداره می شود به عنوان موجودیتی مستقل با کنگره به عنوان تنها ملی بدن. بنیانگذاران تصمیم گرفتند که آنها نیاز به اصلاح سیستم پس از تحقق آنها نیاز به یک دولت مرکزی قوی تر برای محافظت از شکننده کشور در آنها ایجاد شده است.

تبلیغات:

در طول سال کنگره به استعفا زیادی از قدرت خود را به رئیس جمهور در زمان جنگ که منجر به این وضعیت که در آن رئیس جمهور است که توانایی به راه انداختن جنگ تقریبا پرسشگری دارد. که قطعا قصد و قدرت است که مورد آزار قرار گرفته وحشتناکی. اما این ایده که یک دولت فدرال لازم است برای حفاظت از کل کشور, که آیا آن یک تهاجم و یا می گویند یک بیماری همه گیراست که ذاتی به قانون اساسی ایالات متحده.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است blustering در مورد “قدرت” خود را از او انتخاب شد حتی fatuously اعلام کرد “من یک مقاله دوم که در آن من باید به حق به انجام هر کاری من می خواهم به عنوان رئیس جمهور.” اخیرا او استدلال کرد که او “کل سازمان” را به کشورهای خود برداشت stay-at-home سفارشات قبل از حمایت کردن.

اما از لحظه ای که coronavirus آمار سواحل ما تهمت واقع شده است ناتوان در هر راه مهم. مطمئن شوید که او نام خود را “رئیس جمهور زمان جنگ” شده است و در تلویزیون تقریبا هر روز blathering در مورد آنچه که یک کار بزرگ او را انجام می دهند. اما در واقع او استعفا اولیه کار رئیس جمهور است که به رهبری این کشور در طول زمان بحران.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن به صراحت گفت که دولت فدرال است و نه یک “حمل و نقل کارمند” است و تنها وجود دارد تا فرد متحده است. او نمی استقرار سپاه مهندسان ارتش یا ورتبرال و تا به حال به بازوی پیچ خورده به ارسال دو بیمارستان نیروی دریایی کشتی ها به ارائه پزشکی پشتیبان گیری به امریکا در شهرهای نیویورک و لس آنجلس است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال انبوه ابزار قدرتمند در اختیار خود را به نام دفاع از تولید عمل می کنند که نیویورک تایمز اشاره کرد او در حال حاضر استفاده می شود “صدها نفر از هزاران بار” به عنوان رئیس جمهور:

مواد شیمیایی مورد استفاده برای ساخت موشک های نظامی. مواد مورد نیاز برای ساخت هواپیماهای بدون سرنشین است. زره بدن برای عوامل گشت جنوب غربی مرز. تجهیزات برای بلایای طبیعی پاسخ. یک جنگ کره-عصر قانون به نام دفاع از تولید عمل استفاده شده است به جای صدها نفر از هزاران نفر از دستور رئیس جمهور تهمت و دولت او برای اطمینان از تهیه حیاتی تجهیزات با توجه به گزارش ارائه شده به کنگره و مصاحبه با مقامات سابق دولت.

در عین حال به عنوان فرمانداران و اعضای کنگره درخواست با رئیس جمهور به استفاده از قانون به نیروی تولید هواکش و دیگر تجهیزات پزشکی برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس او برای هفته درمان می شود آن را مانند یک “شکستن شیشه” آخرین رفت و آمد مکرر استناد می شود تنها زمانی که همه چیز با شکست مواجه شد.

“شما می دانید ما یک کشور نه بر اساس ملی کسب و کار ما” آقای ترامپ گفت: در اوایل این ماه. “تماس با یک فرد بیش در ونزوئلا از آنها بپرسید که چگونه ملی کسب و کار خود کار می کنند ؟ نه بیش از حد خوب است.”

به جای استفاده از قانون به تهیه شدت مورد نیاز تجهیزات پزشکی و مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت فرمانداران ماه گذشته “ماسک هواکش تمام تجهیزات — سعی کنید آن را به خودتان است.” این منجر به جنگ مناقصه و cloak-and-dagger بازار سیاه خرید. او گله و شکایت شدت که آنها انجام شغل خود را. اما این او بود که انجام نمی دهد ،

تبلیغات:

تا آنجا که این بیماری همه گیر کوروناویروس نگران است که ایالات متحده نمی باشد و رئیس جمهور. وجود دارد تنها یک مرد که می آید در تلویزیون و یک بیت از عملکرد هنر نوع مانند است که نصب و راه اندازی Ivanka Trump جارو. اما آیا او در واقع انجام هر چیزی.

بنابراین متحده مجبور به توقف عامل تحت قانون اساسی و به عنوان Klain می گوید: باید به جای واگردانی به مقالات کنفدراسیون. در اینجا چیزی است که شما نقشه جدید به نظر می رسد مانند:

تبلیغات:

به دلیل عدم وجود رهبری ملی فرمانداران تشکیل منطقه ای قراردادهایی به منظور تلاش برای تسهیل یک پاسخ است که حس می کند. با وجود تمام بی پایان لفاظی در مورد چگونه شما می توانید یک one-size-fits-all روند این واقعیت است که به عنوان کلیشه می رود ویروس نیست احترام کرد. اگر یک دولت تصمیم به پرتاب احتیاط به باد و باز همه چیز را بدون توجه به تلفات در حالی که خود را همسایه درب بعدی تلاش می کند تا به نگه داشتن همه چیز قفل شده است برای جلوگیری از مرگ و میر بیشتر از آن خواهد بود تقریبا غیر ممکن است برای جلوگیری از گسترش از گرفتن از دست.

به عنوان نیومکزیکو رژیم صهیونیستی است. میشل Lujan گریشام نیویورک تایمز گفت: “اگر یک دولت دریافت نمی کند و منابع و مواد آنها نیاز کل کشور همچنان در خطر است.”

پس ما واقعا لازم نیست که هر نوع طرح ملی و یا راهنمایی فراتر از گفتن مردم را به شستن دست های خود را و اقامت شش فوت دور از یکدیگر متحده و محلات با هم همکاری منطقه ای را به تلاش برای ایجاد برنامه ای برای بازگشایی که نمی خواهد در نتیجه عظیم گسترش عفونت از یکی به دیگری.

تبلیغات:

به نظر می رسد به بهترین آنها می توانند تحت شرایطی. متاسفانه حتی بهترین تلاش خود را احتمالا رفتن به شکست مگر اینکه ما یک دوز موفق باشید. فقط به خاطر تهمت تصمیم گرفته است آن را به 1780 دوباره به این معنا نیست که آن واقع است. و تا آنجا که ما از نظر سیاسی تقسیم این نیست صرفا یک ماده از ایالات قرمز در مقابل آبی متحده به عنوان افزایش caseload در روستایی بیشتر محافظه کار مناطق باید روشن.

ما یک کشور در هم تنیده در بسیاری از راه های ما نمی تواند جدا اگر ما می خواستیم. مردم و کالاهای سفر آزادانه بین ایالات متحده و به همین ویروس.

اگر ما تا به حال یک ملی تست و یک برنامه منظم برای بازگشایی تدریجی شاید این می تواند به کاهش در راه جامع است. اما این همه در حال رفتن به انجام ad hoc با بازیگران مختلف فقط امیدوار است که بیمارستان ها و سردخانه نمی تاخت و تاز کردن دوباره و عرضه زنجیره ای است که نگه داشتن ما را تغذیه و عملکرد شکستن نیست با توجه به یک بیمار نیروی کار است.

تبلیغات:

این است که چرا قانون اساسی را جایگزین این مقالات از کنفدراسیون در وهله اول — به طوری که دولت مرکزی به رهبری یک رئیس جمهور می تواند به تصویب برسانند که سیاست های حفاظت از کل کشور است. متاسفانه ما یک رئیس جمهور که نمی دانم چگونه به انجام این کار نیست و علاقه مند به یادگیری.

همه او را حتی بعد از همه ما شده ایم از طریق, است, تفکر جادویی:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>