به قید وثیقه میله


Chairs sit stacked inside a closed bar in Austin, Texas, June 26, 2020. - Texas Governor Greg Abbott ordered bars to be closed by noon on June 26 and for restaurants to be reduced to 50% occupancy. Coronavirus cases in Texas have spiked in recent weeks after being one of the first states to begin reopening. (Photo by Sergio FLORES / AFP) (Photo by SERGIO FLORES/AFP via Getty Images)
نگه داشتن آن را تعطیل.
SERGIO FLORES/گتی ایماژ

ایالات متحده سابقه طولانی نجات صنایع انتقادی در زمان بحران: راه آهن خودروسازان خطوط هوایی و بانک ها. در زمان های مختلف واشنگتن swooped به نجات همه آنها را.

و در حال حاضر ممکن است زمان برای هدف دیگری نخواهد کرد. به خاطر سلامت عمومی و روحیه کنگره نیاز به صرفه جویی در امریکا موسسات نوشیدن. ما نیاز به یک نوار ملی نجات.

به عنوان coronavirus بحران پوشیده است آن را تبدیل به طور فزاینده ای روشن است که اجازه می دهد بارها و کلوپ های شبانه به بازگشایی این است که به سادگی امن نیست چرا که آنها دقیق نوع شلوغ داخلی محیط های پر از مردم با صدای بلند فریاد, آواز خواندن و مبادله قطرات تنفسی که در آن گسترش بیماری بیشتر به راحتی. آن را به طور گسترده ای اعتقاد بر این است که اجازه می دهد مردم را به بازگشت به مورد علاقه خود را آبیاری سوراخ سوخت انفجار اخیر COVID-19 نفر در سراسر جنوب و غرب و حداقل نه کشورهای مختلف از جمله نقاط آریزونا و تگزاس و فلوریدا مجبور به تعطیل میله به پایین را امتحان کنید و شامل شیوع بیماری خود را. اواخر ماه گذشته تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اعتراف کرد که اگر او “می تواند بازگشت و ازنو هر چیزی, آن را احتمالا خواهد شده اند به آهسته باز از میله های زندان است.” Dr. Anthony Fauci, دولت منجر شود, بیماری های عفونی, متخصص بود و حتی بیشتر بلانت در سنا در جلسه چند روز بعد. “میله: واقعا خوب نیست واقعا خوب نیست,” او گفت:. “جماعت در یک نوار در داخل خبر بد است. ما واقعا باید برای متوقف کردن آن است.”

مشکل با بستن بارها و کلوپ های شبانه پایین به طور نامحدود است که این امر قرار داده و بسیاری از آنها را از کسب و کار به طور دائم. و تا زمانی که نوار صاحبان نگران ورشکستگی و بار من نگران از دست دادن شغل خود را, آنها در حال رفتن به قرار دادن فشار سیاسی محلی و مقامات منتخب به آنها اجازه بازگشایی آیا یا نه آن را در واقع امن است. وجود دارد, من به شما بچه یک “نوار زندگی موضوع” اعتراض در تگزاس در پایان ماه ژوئن. ما می توانیم انتظار زیادی است که اگر ملت کارائوکه سالن و بارها مجبور به ماندن توقیف برای چهار تا شش ماه.

راه حل واضح برای این اتصال این است که به قید وثیقه میله های زندان است. آنها را به طوری که آنها می تواند پوشش هزینه های خود را از جمله اجاره, حتی در حالی که آنها در حال تعطیل. که راه شهرداران و فرمانداران دیگر نمی خواهد در صورت انتخاب بین حاوی ویروس و صدور حکم مورد علاقه کسب و کارهای محلی به احتمال زیاد مرگ است.

کنگره است البته در حال حاضر برنامه به معنای کمک به کسب و کارهای کوچک زنده ماندن ملی ما کشمکش با طاعون. متاسفانه آنها تبدیل به ضعیف طراحی شده برای موسسات که ملزم به تعطیل به طور کامل در طی یک دوره طولانی از زمان. چک حفاظت از برنامه نیاز به کسب و کار به صرف بیشتر پول آنها پرداخت قرض از کارگران خود را اگر آنها می خواهند برای واجد شرایط برای وام بخشش که لزوما ترک به اندازه کافی برای اجاره. کسب و کار می تواند قرض گرفتن پول با محدودیت های کمتری از طریق اقتصادی آسیب فاجعه برنامه وام, اما آنها به آن پرداخت و آن را روشن نیست که چگونه بسیاری از کافه ها و باشگاه ها خواهد بود قادر به زنده ماندن پس از همه گیر در حالی که بر دوش با signifiant بدهی.

یکی از امیدوار کننده ایده شناور در کنگره در حال حاضر راه اندازی مجدد قانون دو حزبی پیشنهاد نوشته شده توسط سنسور. مایکل بنت از حزب دموکرات از کلرادو و تاد جوان جمهوری خواه از ایندیانا است. آن را ارائه کوچک و متوسط کسب و کار است که باید جدی رنج می برد فروش قطره وام های کم بهره به پوشش تا شش ماه از حقوق و دستمزد و سایر هزینه ها از جمله اجاره و آب و برق. اما بدهی خواهد بخشیده شود بر اساس چه مقدار از درآمد خود را کاهش یافته است و وام گیرندگان نمی توان مورد نیاز برای نگه داشتن کارکنان خود را در حقوق و دستمزد اگر آنها نبودند در واقع باز است. یک بار که به طور کامل تعطیل و در آوردن پول می تواند استفاده از پول نقد برای پرداخت آن صاحبخانه و هنوز 90 درصد از بدهی های خود را لغو.

راه اندازی مجدد طراحی شده است برای کمک به تمام انواع کسب و کار خود را نه فقط گوشه نوار های ورزشی و یا راک مورد علاقه باشگاه. اما متاسفانه معلوم نیست اگر کنگره خواهد بود مایل به تصویب چنین گسترده در برنامه های بعدی کمک بیل. اگر آن نمی باشد., آن را هنوز هم حس را به تصویب باریک تر از نسخه با هدف در کافه ها و باشگاه ها و رستوران ها (از داخل سالن ناهار خوری هنوز هم می تواند مشکل ساز) و دیگر خاص کسب و کار است که ما نیاز به نگه دارید تا حدی یا به طور کامل تعطیل به خاطر مبارزه با COVID. در تمام احتمال, هدف نوار نجات نخواهد بود که گران است. در حالی که بیش از 4 میلیون کوچک و متوسط کسب و کار پول قرض گرفته شده از طریق چک حفاظت از برنامه وجود دارد تنها در مورد 66,000 کافه ها و باشگاه ها در کل ایالات متحده با توجه به آمریکایی انجمن شب زنده داری.

و این امر می تواند پول خوبی به سر برد. کافه ها و باشگاه ها بازی outsized نقش را در گسترش coronavirus که به معنی پرداخت به نگه داشتن آنها را تعطیل حس می کند. آنها همچنین بازی یک outsized نقش فرهنگی و اجتماعی زندگی ما در شهرستانها و شهرهای کوچک که بدان معنی است که ما باید یک دلیل خوب برای نگه داشتن آنها را در زندگی حمایت. من برای یک, می خواهید می شود قادر به رفتن و گرفتن یک آبجو در مورد علاقه من شیرجه زمانی که تمام این کابوس است در نهایت بیش از.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>