نانوا در برابر نژاد پرستی: کوره های سراسر کشور در حال گرم کردن برای زندگی مهم

آشپز شیرینی سیمون Faure به طور معمول منطقه دعوت دانش آموزان به نانوایی, La Pâtisserie Chouquette هر سال به آنها آموزش در مورد Juneteenth یک روز برگزار شد یاد و تجلیل از زمانی که قبلا بردگی مردم در تگزاس آزاد شدند در 19 ژوئن 1865.

اما با توجه به این رمان coronavirus همه گیر Faure نانوایی شده و بازگشایی چند روز پس از بسته شدن برای نزدیک به دو ماه و اجتماعی فاصله توصیه های جلوگیری از او را از باز کردن کسب و کار خود را به در راه است که او در سال های گذشته. در عین حال به عنوان معترضان هنوز هم جمعیت خیابان های سراسر کشور خواستار عدالت برای جورج فلوید و Breonna تیلور Faure احساس او نمی تواند فقط انصراف از او Juneteenth رعایت.

تبلیغات:

بنابراین او تطبیق.

در این سال او برنامه ریزی دو روز Juneteenth جشن که ترکیبی از مجازی و حضوری حوادث و مهمتر از همه بخشی از فروش خود را از هر دو آنلاین و حضوری خرید خواهد شد به چند خیریه که در حال کار برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

“همه ما را از انجام کاری” Faure نوشت: از طریق ایمیل. “این که آیا آن را آوردن با توجه به یک علت مهم شرکت در یک اعتراض است که معنی دار و الهام بخش و یا با استفاده از استعدادهای خداداد به جمع آوری پول برای یک علت ارزشمند است. آن را لزوما یک تصمیم گیری است که من ساخته شده است. آن را به سادگی چیزی است که مورد نیاز برای انجام شود.”

تبلیغات:

در سراسر کشور نانوا’ آشپزخانه از جمله ممنوعیت رفت و آمد را در حال حاضر در خدمت به عنوان ایستگاه برای اعتراض سیاسی. خاص مکانیک ممکن است متفاوت باشد — وجود دارد Instagram پخت-پابه مجازی, شیرین, فروش و تحویل برنامه ها — اما در پایان هدف همان است: پخت برای زندگی مهم است.

کاساندرا Loftlin است که یک آشپز حرفه ای از گرجستان است که شرکت در این نانوا علیه نژادپرستی مبارزه است. راه اندازی شده توسط آشپز پائولا بلس یک جیمز ریش جایزه فینالیست و آشپز شیرینی از معرفت/Kin در واشنگتن دی سی نانوا در برابر نژادپرستی مجازی در سراسر جهان فروش پخت است که جمع آوری پول برای موسسات خیریه است که حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

Lofltin یکی از بیش از 2400 شرکت نانوا (که از بیش از 170 شهرستانها ایالات متحده و 15 کشور در مجموع). فروش رسما آغاز و در ژوئن 15, هر چند برخی از آنها آغاز شده و در اوایل زمانی که فرد نانوا خواهد شروع به پذیرش سفارشات از طریق رسانه های اجتماعی; هر شرکت کننده است که پس از آن مسئول هماهنگی خود را وانت و یا تحویل از طریق ژوئن 20.

تبلیغات:

“به عنوان یک آشپزی حرفه ای و مشتاق غذا, نویسنده, من تصمیم به اهدای کلیه وجوه به کشتی جمهوری مستقل خروجی رسانه ها ارائه اصلی چند رسانه ای پوشش ستون, قطعات هنری و ویژگی های داستان در مورد آفریقایی مهاجر در سراسر جهان” Loftlin گفت.

او خواهد بود فروش کیک پوند او و مادر بزرگ خود را مورد استفاده قرار گیرد را برای مراسم عروسی.

تبلیغات:

“هر جنوبی کوک کرده است آنچه را که آنها احساس بهترین دستور غذا را برای یک کیک پوند. یک آشپزی حرفه ای و پرشور در آشپز خانه مادر بزرگ من و من هیچ تفاوتی ندارد” Loftlin گفت. “هنگامی که من تو را دیدم بیکر علیه نژادپرستی ابتکار در ژوئن 5, من تصمیم گرفتم که ما کیک پوند بود کامل درمان شیرین است که منعکس فرهنگ ما عشق از میراث, دستور العمل, و روح مبارزه با نژادپرستی از طریق مواد غذایی است.”

چون پوند کیک محکم Loftlin ارائه گزینه های حمل و نقل, اما او نبود مطمئن شوید که چه سطح از بهره خواهد بود.

“من در ابتدا برنامه ریزی شده برای پخت یک کیک به فروش محلی,” او گفت:. “هنگامی که من اعلام کرد که فروش و ارائه شده به کشتی در رسانه های اجتماعی من به انتظار برای دریافت چهار تا پنج سفارشات. در حال حاضر ما شاهد افزایش در بهره و من انتظار دارم به پخت و حمل و نقل کیک پوند به خوبی به ماه جولای است.”

تبلیغات:

برخی از سرآشپزها شیرینی در حال فکر کردن فراتر از پخت معمولی فروش مدل برای جمع آوری کمک مالی برای سازمان هایی که بیشتر عدالت اجتماعی و برابری. راشل Wyman از مونتکلیر نان شرکت در مونتکلیر, N. J., راه اندازی کرده است #MBCbakealong.

این “پخت-همراه” در ابتدا شروع به عنوان یک راه برای Wyman پیروان برای مشغول نگه داشتن خود-جداسازی اما این هفته او در حال راه رفتن آنها را از طریق یک دستور کیک نارگیل و متعهد شده است $2 برای اولین بار 250 کیک نوشته که به ائتلاف ملی از 100 سیاه.

“من می خواستم به استفاده از این هفته پخت-همراه به منظور بالا بردن وجوه و پیوستن به مبارزه علیه نژادپرستی” Wyman گفت. “من تحقیق مواد غذایی در جنبش حقوق مدنی و داستان در مورد گرجستان گیلمور و باشگاه از جایی که با استفاده از پول به دست آورده خود را از کیک فروش برای پرداخت هزینه بنزین و جایگزین, حمل و نقل, ساخت, Montgomery, اتوبوس, تحریم امکان پذیر است. من هم یاد گرفتم که نارگیل استفاده شد در آمریکا قبل از پخت بردگی مردم در جنوب آورده آگاهی از چگونگی استفاده از نارگیل از سرزمین خود را.”

تبلیغات:

گیلمور بود آشپز و ماما از Montgomery, Ala., که مادر تغذیه جنبش حقوق مدنی. او بسیج زنان در سراسر شهرستان به فروش پوند, کیک, سیب زمینی شیرین کیک و صفحات ماهی سرخ شده و سبزی خود را در محله ارائه این زنان یک راه برای کمک به علت بدون بالا بردن سوء ظن خود را سفید کارفرمایان.

مواد غذایی نویسنده John T. لبه نوشت: در مورد گیلمور در کتاب خود “Potlikker مقالات: مواد غذایی تاریخ مدرن جنوبی.”

“در این روند او در خانه شد و یک منبع برای تغییر” لبه نوشت. و به نظر می رسد که نانوا در سراسر کشور به دنبال در جای پای او را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی