پخت راه ما را از طریق بقا

من همیشه علاقه مند به تصاویر ذهنی است که اگر شما ارائه آنها در عکاسی فرم به شخص دیگری به نظر می رسد بی ضرر اما برای شما ذاتا به تنهایی: ویندوز ویستا از یک آپارتمان پنجره ای که دیگر به اشتراک گذاشته شده; یک نظر از یک پیو در یک کلیسا شما رها شده (و یا که شما رها); پانوراما شات از جمعیت است که در آن شما احساس می کنید به طور کامل جدا شده است. برای من یکی از آن تصاویر که از یک بیسکویت را در یک ماهی تابه ورق.

چند ماه قبل از پدربزرگم فوت کرد اما چند ماه پس از مادر بزرگ من تا به حال گذشت, من به یاد داشته باشید از دیدن او را در کوچک خود زندگی مستقل تسهیلات در غرب ویرجینیا. مدارک و شواهد از راه هایی که مادر بزرگ من تا به حال سعی در مبارزه با generic تقریبا استریل جو — بسیار دیوارهای سفید بسیار بژ فرش — هنوز هم بر روی صفحه نمایش: لحاف او تا به حال دست دوخته بالش او می خواهم قلاب بافی او placemats به شکل چله سیب قرمز است.

تبلیغات:

در این مرحله پدر بزرگ من تا به حال شروع به داشتن برخی از وعده های غذایی خود را تحویل داده و از تسهیلات کافه تریا. من اسکن منو در یخچال و فریزر خود را و به یاد داشته باشید فکر بود که آن را یک گام از نمونه بیمارستان, مواد غذایی, همه چیز مانند ماکارونی پخته و ترکیه با پوره سیب زمینی تنوری مرغ با برنج. اما اکثر شب ها بدون در نظر گرفتن آنچه که در منو او خواهد پخت خودش یک بیسکویت بیش از حد.

من نمی توانم به یاد داشته باشید که آیا آنها از یک کیسه فریزر یا یکی از آن مقوا لوله که شما موسیقی پاپ باز و پوست; من فقط می دانم که او تنها تا کنون پخت در یک زمان. ما هرگز در مورد آن صحبت کردیم. او نمی خواهد که تا به حال بسیار می گویند و آنچه که وجود دارد به می گویند ، یک روز شما در حال ساخت در شام برای خود و همسر خود را از نزدیک به 60 سال و سپس به طور ناگهانی آن را فقط به شما. شما هنوز هم باید به خوراک خود را, اما آن را یک staggeringly تلخ راه را برای انتقال به پخت و پز برای یک.

در عین حال او آن را انجام داد.

تبلیغات:

و برای سالها من به یاد راه که تنها بیسکویت نگاه تازه از فر به آرامی بخار و قهوه ای طلایی به عنوان یک استعاره بصری برای جداسازی. اما آخر هفته گذشته که من ایستاده در فروشگاه مواد غذایی — احاطه شده توسط خالی راهرو صف های طولانی و چاپ اعلامیه که به عنوان خوانده شده “مشتری گرامی لطفا توجه داشته باشید که کاغذ توالت بسته محدود به 2 واحد به ازای هر نفر” — و اسکن قفسه برای آرد نان و بسته مخمر من فکر متفاوت از این تصویر. که تنها بیسکویت نیست یک نماینده از تنهایی این یک نمایندگی پیدا کردن لحظه از قوام و لذت وقتی که تنها بازمانده احساس می کند مانند یک چالش است.

* * *

Challah, لواش, نان puris و شیرینی و فقط ساده تعجب نان و بیسکویت. نان در همه اشکال آن و تغییرات سنگ بنای در رژیم غذایی بسیاری از فرهنگ ها. آن را مقدس: مراسم مذهبی را نمایندگی و یا جلوه ای از بدن مسیح; بزرگداشت از پرواز از یهودیان را از بردگی در مصر است. آن را سیاسی: در قرن 13th انگلستان Assize نان و آل تصویب رسید, که بدان معنی است که برای اولین بار به قیمت و وزن و کیفیت نان و آبجو بود که به فروش می رسد در روستاهای تنظیم شده بود. این قانون راه را برای مدرن ایمنی مواد غذایی و حمایت از مصرف کننده.

تبلیغات:

و اغلب با خوردن نان است که در ارتباط با اجتماعی بودن. کلمه “همدم” برای مثال می آید از کلمه لاتین “باهم” و “دانشجو ترکی” — “نان” و یا کسی که با آنها شما به اشتراک گذاشتن نان. “شکستن نان” در حال حاضر یک مختصر برای جمعی غذا خوردن. تحقیقات نشان می دهد که اجتماعی غذا خوردن ممکن است تکامل یافته به عنوان یک مکانیسم برای تسهیل اجتماعی پیوند; و با توجه به اینکه باستان شناسان کشف کرده اند شواهد flatbread-ساخت در 14,000 ساله کویر سیاه dig site, آن به احتمال زیاد نان بود سازگار بخشی از این تکامل.

اما نوار دور و فرهنگی و اجتماعی اهمیت نان و شما هنوز هم در سمت چپ با یک مشخصه از تغذیه. ایزابلا Beeton شاید قرار داده و آن را بهترین در سال 1861 کتاب “خانم Beeton کتاب مدیریت خانواده است.”

تبلیغات:

نان تبدیل به یک ماده از مواد غذایی از اولین ضرورت و درستی برای آن به منزله از خود یک زندگی کامل است-خدایی که گلوتن و نشاسته و قند و شکر که این شامل نشان دهنده azotised و آب گازدار و مواد مغذی و ترکیب حفظ قدرت حیوانی و گیاهی پادشاهی در یک محصول.

و برای هزاره, breadmaking بود بخشی روزمره از زندگی داخلی. در سال 1890 حدود 90 درصد از نان پخته شده در امریکا پخته شد در خانه اما در سال 1930 کارخانه غصب خانه بیکر به عنوان مصرف کنندگان در پاسخ به نرم, یونیفرم, از قبل قطعه قطعه قرص های ساخته شده در استریل امکانات. تعجب نان به زودی نماد پیشرفت فن آوری و مدرنیته. در مقایسه با نان خانگی — با آن نرخهای چاله و بی نظمی — به نظر می رسید آشکارا نادرست و غلط.

از آن پس نان تا به حال فراز و نشیب آن در جامعه آمریکا است. در دهه 1960 هیپی پخته نان قهوه ای در قوطی قهوه به خدمت در کنار رایگان خورش در پارک گلدن گیت. در اوایل 2000s اتکینز رژیم غذایی کم کربوهیدرات رژیم غذایی مد زودگذر واقعا در زمان خاموش بسیاری از ترک چرخید ترد قرص حداقل به طور موقت. صنعتگر غذاهای حرکت 2010s الهام بخش یک نسل از نانوا خانه به سعی کنید دست خود را در خمیر ترش. در سال گذشته غذاهای دانه بنیاد راه اندازی شد #EatBreadAgain مبارزات انتخاباتی.

و در حال حاضر در سال 2020 — به عنوان COVID-19 نگرانی موج و میلیون ها نفر از آمریکایی ها خودشان منزوی در خانه — نان خانگی است و دیگر تبدیل به یک جزء اصلی البته ما در قرنطینه آشپزخانه.

تبلیغات:

* * *

من خیلی از نان نانوایی.

من خیلی از یک نانوا در همه, در واقع. من عشق ورزیدن تنوع خوراک و خورش که در آن شما شروع با یک ایده کلی و سپس اعتصاب خارج از وجود دارد. وجود دارد truisms البته پیاز و سیر همیشه بهتر است زمانی که browned در روغن زیتون و یا کره و گوشت نیاز به شور و فلفلی, پاستا, آب بود به معنای محفوظ — اما ذاتی انعطاف پذیری به این ظروف است که اجازه می دهد این ساز را به آزمایش با گرما و ادویه و زمان پخت و پز بدون f**king تا همه چیز بیش از حد به طرز وحشیانه ای.

تبلیغات:

ترین نان اجازه نمی دهد برای چنین یک بی بند و مداخله نگرش است. آیا شما تا به حال گوش به تماس در بخش “پر زرق و برق جدول” یا “شیر خیابان رادیو”? آن را احساس می کند مانند حداقل یک بار در هر دو هفته کسی که در تماس با یک سوال که چرا قرص نمی چرخد. توسط مخمر تازه است ؟ این خمیر رو به افزایش به اندازه کافی است ؟ شما در حال مشت زدن به آن را بیش از حد سخت ؟ آیا شما بیش از ورزیده است ؟

من ساخته ام challah که پدیدار از فر و نور و طلایی. من مزه آن را برای روز تعهد را آماده سازی خود را بخشی از روال بارگیری در این هفته. من دوباره سعی کنید هفته آینده فقط برای نتیجه قرص نان به نحوی که به طور همزمان گردن کلفت و نکبتی. من باید صبر برای رفع, اما من نمی; آن را یک نقص شخصیت است که کمک می کند تا نگه داشتن مورد علاقه من نانوایی محلی در کسب و کار.

اما من تنها کسی است که تبدیل و یا بازگشت به پخت نان در این زمان بحران. کوارتز گزارش داد که در حال حاضر وجود دارد در سراسر کشور مخمر کمبود (“این درست است که هر کس می خواهد به نان در خانه من حدس می زنم گفت:” باب مور بنیانگذار bob’s Red Mill). آرد ممکن است بعد از یک اسکن سریع از رسانه های اجتماعی را نشان می دهد پست بعد از پست متلاطم خمیر ترش استارت لوله های نازک از خمیر منتظر بود بافته و چاقو برگزار هوا در آماده سازی برای به ثمر رساند تزئینی کاهش است.

در نگاه اول این امر می تواند آسان به اخراج این چشم انداز مثبت در پخت نان به عنوان نشانه ای از خستگی و یا یک فرمت از katey-وحشت, اما من فکر می کنم بیش از آن است. برخی از دلایل عاطفی مردم پخت شده اند به خوبی مستند در حال حاضر: اضطراب پخت “procrastibaking,” خشم پخت. این فرمت از آن احساسات است.

تبلیغات:

بله من عصبانی و مضطرب اما حتی بیشتر از آن زمانی که من سمت چپ فروشگاه مواد غذایی مسلح با کیسه های لوبیا و برنج و آرد و مخمر من راه رفتن را به یک جهان که هولناک است در حال حاضر با اخبار از بیماری و مرگ است. این ویروس گسترده و هنوز هم وجود دارد بسیاری از ناشناختهها; مادر من و مادر او هر دو ضعف سيستم ايمنی. بسیاری از دوستان من در صنعت رستوران از کار هستند و لازم نیست که دسترسی به بهداشت و درمان مقرون به صرفه. هر روز صبح از خواب بیدار شدم و دعا می کنم که کسی که من می دانم و دوست دارم نمی مریض و سپس من دعا می کنم که اگر آنها مریض آنها نمی میرند.

بسیار در راه پدر بزرگ من در زندگی بود اما برای همیشه تغییر زمانی که مادر بزرگ من فوت کرد بنابراین ما زندگی می کند در حال حاضر. و در این صورت است که ما چسبیده به چیزهایی است که همیشه بوده است. نان اطراف بوده است فقط پس از سپیده دم ، مخمر (تقریبا) همیشه باعث خمیر به افزایش است. فر پخته بیسکویت صدر با خامه زرد پد از کره سازگار است لذت حتی در پی شکستگی.

من از یک دوست است که برداشت پخت دوباره از کار از خانه در مورد اینکه چرا او را تبدیل به آن را در حال حاضر. او به یک پاسخ این است که مطابق با آنچه که مردم دیگر به من گفت و با آنچه که من احساس می کنم. آنچه که ما در فقدان ثبات در حال حاضر ما در وقت اضافی. در حالی که ما ممکن است تمایل بیشتری به یقین در مورد جهان اطراف ما حداقل می تواند پرورش یابد با این باور که ما خواهید بود با خوردن شام در خانه فردا شب.

“پس از تلاش و زمان به هدر رفتن نیست,” او می گوید.

تبلیغات:

در حال حاضر ما در حال پخت به خودمان یادآوری کنیم که همه چیز به نگاه به جلو به — ما در حال پخت راه ما را از طریق بقا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>