بالتیمور تظاهرات سرنگونی کریستوفر کلمبوس, مجسمه شیر یا خط آن را به داخلی بندر


Protesters pull down the statue of Christopher Columbus in Baltimore, Maryland on July 4, 2020, in this still image obtained from a social media video.
معترضان پایین کشیدن مجسمه کریستف کلمب در بالتیمور مریلند در تاریخ 4 ژوئیه سال 2020 در این تصویر به دست آمده از رسانه های اجتماعی تصویری.
اسپنسر کامپتون/کرج

معترضان در بالتیمور پایین کشیده یک مجسمه کریستف کلمب و آن را انداخت و به شهرستان درونی هاربر در روز استقلال. تظاهرکنندگان با استفاده از طناب برای yank پایین کلمبوس مجسمه که واقع شده است در نزدیکی این شهر کوچک ایتالیا محله به عنوان آتش بازی رفت در سراسر شهر در چهارم جولای. آن را نشانه آخرین سرنگونی یک بنای تاریخی به عنوان ایالات متحده و کشورهای دیگر در سراسر جهان—از طریق یک راه بسیار عمومی حساب بیش سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس. در بالتیمور مجسمه سرنگون شد و پرتاب به بندر به عنوان بخشی از یک تظاهرات که خواستار, در میان چیزهای دیگر به کاهش بودجه برای اداره پلیس و حذف مجسمه “تجلیل سفید supremacists صاحبان بردگی مردم عاملان نسل کشی و استعمارگران.”

کلمبوس مجسمه قرار داده شده اند به عنوان بخشی از این اعتراضات به عنوان تظاهر کنندگان را تخریب و یا پاره آنها را در شهرستانها متعدد از جمله میامی, Richmond, St. Paul و بوستون. همچنین این محل در تعطیلات آخر هفته هنگامی که برگ برنده مشخص می شود کسانی که می خواهند برای سرنگونی مجسمه به عنوان اعضای یک “جناح چپ انقلاب فرهنگی” است که در تلاش برای بازنویسی تاریخ ایالات متحده است.

کلمبوس مجسمه در بالتیمور شد متعلق به این شهرستان اختصاص داده شده و در سال 1984 توسط شهردار سابق ویلیام دونالد شافر و رئیس جمهور رونالد ریگان بود. اما دولت در شهرستان به نظر نمی رسد بیش از حد عصبانی در مورد از دست دادن این بنای تاریخی است. سکس دهنی, انگشت کردن پایین این مجسمه بخشی از یک “re-معاینه محل مصرف در سراسر کشور و در سطح جهان در اطراف برخی از این آثار و مجسمه ها که ممکن است نشان دهنده چیزهای مختلفی را برای افراد مختلف” لستر دیویس سخنگوی دموکراتیک شهردار برنارد C. “جک” جوان گفت: بالتیمور خورشید در شب شنبه. “ما درک پویایی که در حال بازی کردن در بالتیمور بخشی از ملی روایت.” دیویس همچنین تاکید کرد که حفاظت از مجسمه بود نه یک اولویت پلیس در شهرستان زیرا آنها بسیاری از مسائل بزرگتر به نگرانی در مورد. “افسران ما در شهر بالتیمور که برخی از بهترین در کشور آنها اصولا در رابطه با حفاظت از زندگی,” او گفت:. “که مقدس است. هر چیز دیگری می افتد ثانویه که از جمله مجسمه.”

آیا به پاره کردن مجسمه در حال حاضر بوده است موضوع بحث در این شهرستان است. رئیس شورای شهر, Brandon Scott, که همچنین حزب دموکرات نامزد برای شهردار گفت: شنبه شب او پیشنهاد کرده بود این مجسمه را به پایین گرفته شده در سال 2017 که چند مؤتلفه بناهای تاریخی برداشته شد. دیگر قانونگذاران محلی به تازگی استدلال کرد که این شهرستان نیاز به انجام بیشتر برای حفظ و حراست از این شهر کلمبوس مجسمه.

طی یک سخنرانی در کوه راشمور در جمعه تهمت پرده برداری از یک فرمان اجرایی به منظور ایجاد یک “باغ ملی آمریکا قهرمان” است که شامل مجسمه “تاریخی قابل توجهی آمریکایی ها است.” اجرایی به منظور به طور خاص اشاره می کند که کسانی را شامل می شود در باغ “شامل چهره های عمومی مانند کریستوفر کلمبوس, Junipero Serra و مارکی de La Fayette که زندگی قبل و یا در طول انقلاب آمریکا و شهروندان آمریکایی اما چه کسی ساخته اساسی تاریخی کمک به کشف و توسعه و یا استقلال از آینده ایالات متحده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>