ممنوعیت سیگار با طعم به طور قابل توجهی کاهش می یابد جوانی سیگار, مطالعه می یابد

یک مطالعه جدید نشان می دهد که در سال 2009 تصمیم ایالات متحده غذا و دارو به ممنوعیت سیگار با طعم باعث کاهش قابل توجهی در میان افراد جوان است. این خبر خوبی برای بهداشت عمومی تلاش برای کاهش ساله بود که تقریبا حذف شده در ایالات متحده قبل از ظهور e-سیگار.

“طعم بان همراه بود با نظر آماری معنیدار فوری را افزایش می دهد و همچنین کاهش بیش از زمان” در استفاده از سیگار توسط جوانان بزرگسالان و جوانان نوشت: محققان از جورج میسون دانشگاه دانشکده بهداشت و خدمات انسانی در یک مطالعه منتشر شده در مجله بهداشت بلوغ. آنها توجه داشته باشید که 2017 با این احتمال که جوانان خواهد بود یک فرد سیگاری کاهش 43 درصد در حالی که شانس است که یک فرد بالغ جوان خواهد بود یک فرد سیگاری 27 ٪ کاهش یافت. افراد مسن’ رفتار سیگار کشیدن را تغییر دهید. این مطالعه تعریف “جوانان” به عنوان افراد بین سنین 12 و 17 و “بزرگسالان جوان” به عنوان افراد بین سنین 18 و 25.

تبلیغات:

برای تعیین اینکه آیا افراد جوان دودی کمتر سیگار پس از ممنوعیت محققان به رهبری دکتر متی Rossheim نگاه در بررسی ملی در استفاده از مواد مخدر و سلامت اطلاعات مربوط به سیگار در میان جوانان و بزرگسالان گرفته شده بین سال های 2002 و 2017.

دانشمندان استدلال می کنند که همه طعم و محصولات توتون و تنباکو باید در آینده شامل طعم ممنوعیت به حداکثر رساندن اثربخشی سیاست در جوان نگه داشتن مردم به دور از سیگار و به منظور کاهش نابرابری های سلامت تأثیر آمریکایی های آفریقایی تبار.

کارول McGruder co-صندلی آفریقایی آمریکایی کنترل دخانیات شورای رهبری است حمایت از ممنوعیت سیگار منتول و کشیدن به منظور کاهش سیگار کشیدن در میان آمریکایی های آفریقایی تبار. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش می دهد که نزدیک به 9 بیرون از 10 آفریقایی آمریکایی ها ترجیح می دهند mentholed سیگار معنی سیگار که حاوی یک ماده موجود در گياه نعناع به ماسک عطر و طعم توتون و تنباکو و ایجاد احساس خنک کننده. برخی از حقوق مدنی فعالان مخالفت با این حال بر این اساس است که این ممنوعیت می تواند مورد آزار قرار گرفته توسط اجرای قانون آمار و ارقام.

تبلیغات:

“من فکر می کنم وجود دارد اریک گارنر نگرانی در اینجا” Rev. Al Sharpton نیویورک تایمز گفت در ماه جولای. Sharpton با اشاره به 43 ساله آفریقایی آمریکایی مردی که به قتل توسط پلیس در سال 2014 به عنوان آنها او را در یک سبد. جلب شده بود به اتهام فروش سیگار.

آن را نیز یافت شده است که با اضافه کردن طعم دهنده برای محصولات توتون و تنباکو باعث ایجاد حس کاذب امنیت در میان مصرف کنندگان است.

“Cigarillo بسته توصیف عطر و طعم مانند انگور و شیرین و رنگ مانند صورتی و بنفش باعث مطلوب تر محصول برداشت در میان بزرگسالان جوان” نوشت: لی Ranney مدیر دخانیات پیشگیری و ارزیابی در دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل. “این بسته ویژگی تا به حال تاثیر بیشتری در مورد چگونه افرادی که تا به حال هرگز با استفاده از کشیدن درک شده محصول عطر و طعم و مزه در مقایسه با زمان cigarillo کاربران و افرادی که قبلا در آنها استفاده می شود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>