مبارزه با نوار: در پورتوریکو کشور, بهترین bartenders سر و صدا در یک کوکتل مخلوط کردن

در یک گردشگاه مشرف به آجر طاق به صف نخل نکردم داخلی حیاط در قلب سان خوان پورتوریکو موزه هنر معاصر, گابریلا Holzer آماده به مخلوط نوشیدنی. در این خوشبو اواخر ژانویه شب 26 ساله متصدی بار به نظر می رسد مناسب گرمسیری در یک لباس سبز و زرد شیرازه یک پاپ از رنگ روشن در او ، Holzer تمرکز مشتاقانه در سینی جلو — قابل حمل و محیط کلی محل لود شده با شیکر, عینکی, یخ و یک خط کوچک carafes — شاخص های کامل ریزه اندام برگ نعناع ،

این چیزی او انجام نشده بی شماری شب در Porco سالن & ماورا اتاق در کلیولند جایی که او با این نسخهها کار در پشت نوار. و در عین حال این شب های مختلف: او مخلوط کردن و خدمت خود را ایجاد برای قضات که تصمیم خواهد گرفت که اگر این پتانسیل برای پیوستن به صفوف طبقه کلاسیک, کوکتل رم آنهایی که همه می دانند. فکر می کنم: انگلستان, mojito, پیر کوبا. این شرکت Holzer خود ایجاد A Mi Manera (“راه من”), مشتاق به نگه داشتن.

تبلیغات:

Holzer یکی از هشت متحده آمریکا فینالیست رقابت به یکی از دو ملی برندگان قصه های کوکتل بنیاد میراث کوکتل رقابت ارائه شده توسط Bacardí برای پیشبرد به Bacardí میراث جهانی کوکتل رقابت در میامی این ممکن است که در آن 41 شرکت کننده از 40 کشور خواهد شد با یکدیگر رقابت بین المللی عنوان شده است. (من با حضور میراث به عنوان مهمان از Bacardí.) مثل این مسابقات در حال تاسیس یک خط لوله که از طریق آن نوشیدنی های جدید به نوار منوها در سراسر کشور و جهان و یک مرحله که در آن فردا کوکتل ستاره کشف کنید.

Holzer اول است. او را دو دقیقه به راه اندازی و پس از آن موسیقی کاهش و میکروفن بر می آید, به او شش ساعت به او بگویید نوشیدن داستان — و اشتباه نکنید داستان همه چیز نیست اما از آن است که کلید به پانل از قضات و یک اتاق پر از تماشاگران در حالی که او می لرزد سويه و هرچه.

“ترک میراث خود را به عنوان یک زن است به خصوص مهم است” Holzer آغاز می شود از مرحله. “متاسفانه ما تا کنون کمتر نشان داده و شناخته شده است. بنابراین برای من Bacardí میراث کمپین من تصمیم به تقویت میراث از زنان در جامعه با گوش دادن به داستان های باور نکردنی است که آنها را برای به اشتراک گذاشتن.”

تبلیغات:

او به عنوان اقدامات و هرچه او می گوید داستان: چگونه هر عنصر را در نوشیدنی خود نشان دهنده یک درس او آموخته بود توسط یک زن دیگر درس او امیدوار است که برای پرداخت به جلو در آینده است.

“دوست من لیز گفت: من در مورد زمانی که او در تلاش برای پیدا کردن جایگاه خود در صنعت خدمات. و سپس او به من گفت: من امیدوارم که یک روز به یک مربی بنابراین به عنوان نه به موضوع زنان به آنچه که من تا به حال به از طریق رفتن برای رسیدن به جایی که من هستم. Aquafaba است که مواد تشکیل دهنده که کمک می کند را افزایش طعم زیادی در A Mi Manera,” Holzer روایت ریختن نخود فوم گیاهی جایگزین سفیده تخم مرغ را شاکر. “تا عطر و طعم آن می رود کشف نشده اما حضور آن می شود بسیار آشکار در محصول نهایی.”

با هر عنصر او می افزاید: به داستان خود را. “شری به ارمغان می آورد قدرت و حکمت به دستور. آن را نشان دهنده روح ما زنانه اجداد که هموار راه را برای ما امروز.”

تبلیغات:

سپس از آن زمان به لرزش. جمعیت وحشی می رود سیاه و کف زدن به عنوان یک فلش از نقره برش هوا.

* * *

یک محل که در آن زنان نیست و کمتر است که در ایالات متحده میراث فینالیست مرحله. دو برنده خواهد ظهور از شب رقابت ها به نمایندگی از شرق و غرب ایالات متحده بخش. Holzer رقابت در برابر سه مرد تمام مستقر در نیویورک است. تلنگر که برای غربی فینالیست تحت سلطه لس آنجلس و سان فرانسیسکو — سه زن یک مرد. در واقع همه زنان که به رقابت پرداختند که در هفته در نیمه نهایی دور پیشرفته. (این آمد و به عنوان یک شگفتی به من حال بارگذاری درایور قبلی که روز مفروضات مورد که نخبگان متصدی بار خواهد بود die hard ظاهرا.)

تبلیغات:

اما Holzer است تنها Midwesterner و غیر ساحلی متصدی بار به آن را در این دور در, San Juan. او همچنین نسبتا جدید به کوکتل آمده بیش از کلیولند قوی آبجو صحنه کمی بیش از یک سال پیش. شاید در چشم برخی از, است که باعث می شود او یک توسری خور بالا رفتن در برابر سه dudes از نیویورک میله های زندان. اما Holzer به نظر نمی رسد fazed در مورد ساخت ملی نهایی این رقابت اصلی تنها در دومین مسابقه تا کنون.

“من فکر می کنم آن را بسیار ویژه ای است که من به نمایندگی از کلیولند” Holzer, 26 به من گفت که آن روز صبح قبل از او و همکار رقبای رهبری به ساحل برای یک کلاس یوگا. پرنیان در میان bartenders تر است ما یک خانواده از من اینجا نیست برای پیدا کردن دوستان, راه, فلسفه که Bacardí به شدت تشویق می کند از طریق چهار روز از فعالیت های گروه برنامه ریزی شده در سراسر مسابقات. “من فکر نمی کنم مردم فکر می کنم در مورد کلیولند به عنوان یک محل برای غذا و نوشیدنی به همان اندازه به عنوان آنها باید. ما برخی از فوق العاده میله کوکتل.”

در Porco, Holzer توضیح می دهد که او “نوع [a] آزمایشگاه” با آزادی را تجربه فراتر از ماورا منو. طراحی یک کوکتل برای رقابت مانند میراث یک عمل متعادل: بخش علمی و بخش هنری کار در بسیار خاص و محدودیت. لیست از قوانین است. وجود دارد 17 به تنهایی فقط برای مواد تشکیل دهنده است که نمی توانید تعداد بیش از شش از جمله پایه است که باید در انتخاب از یک لیست کوتاه از Bacardí (بدیهی است) rums. هیچ خانه bitters و یا تزریق. هیچ توتون و تنباکو و یا CBD تزریق. بیش از سه مشروبات الکلی و مواد تشکیل دهنده. آن را نمی تواند شامل تنظیم هر چیزی — تکرار: هر چیزی در آتش است.

تبلیغات:

هدف در اینجا این است که برای ایجاد یک بالا نوشیدنی است که به طور بالقوه می تواند پیدا کردن یک خانه بر روی هر نوار کوکتل منو: کلاسیک در ساخت و نه مد روز, beast, توجه-به دنبال کاری یا عجیب و غریب با تو رفتگی در دیوار تجدید نظر شود.

“درست میراث کوکتل می تواند سفر به جهان بود به راحتی تکرار و دوست داشتنی به تودهها” روشن Bacardí Rums, شمال امریکا, معاون رئیس جمهور, لیزا Pfenning.

برای A Mi Manera, Holzer مخلوط Bacardí Ocho, an 8-سال سن رم که تبدیل به یک عامل اصلی برای صنعت کوکتل با Oloroso شری, یک, در خانه, شربت توت فرنگی آب لیمو و فوق aquafaba و نعناع برگ چاشنی زدن.

تبلیغات:

آن را Holzer به ناخن آن — در مورد دو جلسه. برای یک هنرمند مانند او (به معنای واقعی کلمه: Holzer دارای درجه هنرهای زیبا), کار در پارامترهای دقیق لزوما بازدارنده.

“چیزهای خوب از محدودیت گاهی اوقات به دلیل آن نیروهای شما را به یک مسیر و نیروهای شما را به فکر می کنم خلاقانه,” او گفت:. “این واقعا هل می دهد شما را به فکر می کنم فراتر از آنچه که شما انجام داده اند اگر شما می توانید هر چیزی در همه.”

امید است که این نوشیدنی را به یک زندگی پس از مرگ طولانی گذشته رقابت در منوها از میله که در آن رقبا کار و فراتر از آن. برنده Bacardí میراث جهانی کوکتل رقابت بسیار خوب برای افزایش یک متصدی بار حرفه ای — آنها صرف سال آینده سفر به جهان آموزش خود را در صنعت همسالان, استخدام, دور بعدی رقبا و نمایشگاه نوشیدنی خود را و داستان خود را. این که چگونه جدید کلاسیک در حال تاسیس بعد از همه — یک منو تصویب در یک زمان.

تبلیغات:

“میراث هدف را به جلو کلاسیک معاصر در کوکتل, اما آن را نیز ایجاد می کند معاصر افسانه در bartenders گفت:” کارولین روزن جمهور از قصه های کوکتل بنیاد Bacardí را شریک در این رقابت است.

Pfenning امتیاز به Darnell Holguin, 2017 سواحل شرق ایالات متحده آمریکا میراث برنده و در حال حاضر آشامیدنی مدیر در لاس’ دامان در نیویورک است که شرکت متعلق به “پلنگ سیاه” ستاره (و رم هواخواه) Michael B. Jordan, که برنده کوکتل “این یک رویا” یک چیز ثابت در لاس’ دامان منو. میراث فارغ التحصیلان نیز در خود میله مربی آینده رقبا و حتی به عنوان رقابت قضات است.

“ما 2016 برنده, ایالات متحده آمریکا Gn چان فرصتی برای کشف کوکتل فرهنگ در بیش از بیست شهر در سراسر جهان و کار با برخی از بهترین و پرشور ترین bartenders در سراسر جهان” Pfenning اضافه شده است. “او سپس در ادامه به ایجاد wildly موفق ‘cocktailmobile’ مفهوم دو مرغ لطفا غربت pop-up نوار/رستوران که بر اساس یک vintage VW van و سفر در سراسر کشور.”

بنابراین بیشتر در معرض خطر در اینجا از حقوق لاف زدن به خصوص برای یک تازه وارد نسبت.

تبلیغات:

* * *

در اینجا چیزی در مورد داستان بخشی از کوکتل رقابت: آن را آسان برای رد شدن از آن به عنوان بازاریابی مزخرف اعتیاد به مواد مخدره گردد برای کمک به فروش یک نوشیدنی. اما قادر به گفتن یک داستان خوب است زمان افتخار عهد بوق, مهارت. حتی در diviest از غواصی, آن چیزی است که جدا wannabes از جوانب مثبت. و اگر مسابقات مانند میراث در مورد بالا بردن bartenders نه فقط نوشیدنی های خود را به وضعیت ستاره داستان است که در آن متصدی شخصیت و ارزش های خود را — واقعا درخشید.

در سراسر صنعت روزن می گوید: “بار من در حال حاضر بیش از هر زمان ضربه زدن به خلاقیت خود و چرخه زندگی کامل کوکتل از ایجاد به مصرف کننده. آن را بیش از فقط استعداد آن را که معنی دار در مورد منابع تمام جنبه های کوکتل.”

در فینال مرحله bartenders گفت: داستان در مورد کودکی خود و خانواده خود را در شبهای تابستان طولانی در این شهر زندگی-تغییر قدرت عشق و مسافرت های بین المللی. وقتی که درست انجام شود داستان یک نوشیدنی مش با داستان یک فرد بیش از حد. و حتی زمانی که در خدمت پیچیده ترین کوکتل آن را هرگز فقط در مورد نوشیدنی — اگر شما می توانید یک حامی احساس مانند آنها در شخصی خود را “به سلامتی” آنها بیشتر احتمال دارد به وفادار به دنبال متصدی بار در هر کجا که او می رود.

تبلیغات:

گفتگو با Holzer به سرعت نشان می دهد که او را در اینجا به زنجیر رم-مشخصی دختر-قدرت platitudes. وجود دارد یک درایو برای برابری و عدالت پشت نوشیدن داستان.

اگر خواهم که بارگذاری درایور شما در حال تعجب به یاد بگیرند که زنان بار من در حال نوآوری هستند رقابت و نشان دادن و کردن در این سطح شاید که چون از (کاملا خسته و منسوخ شده) تصویر فانتزی مرد Mixologist از اوایل قرن 21 قهرمانانه شکل از هنر و صنعت کوکتل انقلاب — gartered آستین تا خورده در سراسر قفسه سینه خود را, سبیل, نکات مومی به یک نقطه که هنوز نه به طور کامل پژمرده از تصور عمومی است.

“من فکر می کنم بخشی از آن ممکن است زنان مشغول هستند و در واقع کار انجام کار خود را به طوری که آنها لازم نیست که زمان برای نشستن وجود دارد و نگهداری سلاح های خود را عبور و در صورت از چیزی” Holzer گفت: با خنده. “ما آن را در هر حرفه ای هنگامی که شما در رسیدن به یک سطح معینی. برای برخی از دلیل شما می بینید زنان نه به عنوان به همان اندازه به عنوان نماینده مردان است. اما این استعداد چیزی است.”

او همچنین سریع به اشاره است که در جامعه حداقل که تصویر نیست از ازدحام این زمینه است.

تبلیغات:

“آنچه من می بینم در زنان و مردان در اطراف من فعال است تمایل به تغییر است,” او گفت:. “کلیولند بسیار مترقی در این راه است.”

بخشی از رقبای مبارزات خود را برای کوکتل شامل همچنین جمع آوری پول برای یک علت که پس از آن می شود بخشی از نوشیدن داستان. Holzer قرار دادن A Mi Manera پول که در آن دهان خود را است و بودجه مراقبت های بهداشتی مناسب برای زنان در صنعت خدمات که در آن بسیاری از کارگران هنوز هم بدون وجود مطالبات از شغل خود. بخشی از کسانی که منحصر به فرد سلامت نیازهای Holzer بر باروری هستند — و نه نیاز به پرداخت هزاران دلار برای دریافت یک يو درج و یا حذف به عنوان مثال می تواند تمام تفاوت را برای کارگران که در راهنمایی.

“شما به طور مداوم با استفاده از بدن خود را به ایجاد کوکتل, پیاده روی بر روی زمین. این استرس در مفاصل و ماهیچه های خود را. و در مغز خود را, شما می دانید, به طور مداوم صحبت کردن به مردم در سلامت روان نیز بخشی از آن به دلیل اگر شما نمی مراقبت از خود شما نمی تواند مراقبت از مهمانان خود را,” او اضافه شده است.

* * *

Holzer قرار داده تا قوی, ارائه, اما در پایان جای کسی را گرفتن برای شرقی ایالات متحده به عنوان توسط ظریف سبک از Tsunetaka Imada (از شرق روستای speakeasy سهم فرشته) که شکوفه های گیلاس-الهام Sabor a Mi به ارمغان می آورد ژاپنی شراب آلو همراه با Bacardí چهار سال سن رم. تیلور Cloye از لا در اینجا و در حال حاضر (یکی از Esquire بهترین میله در امریکا برای 2019) در زمان West Coast عنوان با او ترش سیب و Ocho زنانه-power-الهام Maestra. آنها هر دو به رقابت جهانی عنوان در میامی بعد از این بهار.

اما برنده شدن به عنوان آنها می گویند همه چیز نیست. برای یک تازه وارد نسبت مانند Holzer حتی قبل از او پا بر روی نهایی مرحله فقط وجود دارد در سن ژوئن معرفی او به اعضای برجسته صنعت و مخاطبان گسترده تر شبکه و دید که می تواند پرداخت در فرصت های آینده. او با اشاره به چالش های آنها در نظر گرفته شد که در هفته به عنوان یک فرصت ارزشمند برای یادگیری و رشد. اما آن را نیز به او باز به سرب بیش از حد.

“این به من می دهد آژانس به ترک یک میراث برای خودم که گاهی اوقات آن را طول می کشد کمی فشار. و این یک فشار بزرگ” او گفت:. “من هرگز تا به حال فرصتی برای کنار هم قرار دادن وقایع به قهرمان یک علت برای آموزش مردم در همه چیز. این به من این فرصت را به گام در طرف دیگر, را با اقتدار و چیزهایی اتفاق می افتد راه من آنها را می خواهید به اتفاق می افتد.”

A mi manera, در واقع.

* * *

آیا می خواهید به سعی کنید دست خود را در یک میراث شایسته کوکتل ؟ در اینجا برنده شدن دستور العمل های از ایالات متحده آمریکا به علاوه ساده لوح Holzer را ایجاد.

SABOR A MI — Tsunetaka Imada برنده کوکتل

مواد لازم:

 • 1 ½ قطعات BACARDÍ Añejo Cuatro
 • ½ بخشی شراب آلو
 • 1 قسمت آب گریپ فروت صورتی
 • ½ بخشی, دارچین, شربت
 • 2 قاشق چایخوری آب لیمو
 • 2 خط تیره از شکوفه پرتقال آب
 • چاشنی زدن: Umeboshi

MAESTRA — Taylor Cloye برنده کوکتل

مواد لازم:

 • 1 ½ قطعات BACARDÍ Reserva Ocho رم
 • ½ بخشی Laird اپل هویج
 • ¾ آب لیمو
 • ¾ سیب سبز, شربت
 • ¾ آب جوش
 • 1 سفیده تخم مرغ

A MI MANERA — Gabriela Holzer را کوکتل

مواد لازم:

 • 1 ½ قطعات BACARDÍ Reserva Ocho رم
 • ¼ بخشی Lustau Oloroso شری
 • ½ بخشی شربت توت فرنگی
 • ½ بخش آب لیمو
 • ½ بخشی Aquafaba
 • چاشنی زدن: برگ نعناع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی