بر اذعان می کند او هیچ مدرکی برای حمایت از رای گیری توسط ایمیل توطئه در مورد تقلبی رای

دادستان کل ویلیام بر بستری دو بار در یک مصاحبه که او هیچ مدرکی برای حمایت از ادعای خود را که بازیگران خارجی می تواند سیل انتخابات با “میلیون ها نفر” از تقلبی رای اگر آمریکا پیاده سازی یک ملی رای توسط برنامه ایمیل. تئوری توطئه شده است افشا و خنثی انتخابات ،

“من فکر می کنم وجود دارد طیف وسیعی از نگرانی ها در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای” در این کشور را بالا دادستان گفت: NPR استیو inskeep را در یک مصاحبه که پخش جمعه.

تبلیغات:

“و اجازه دهید من فقط روشن شدن اینجا: من صحبت کردن در مورد یک پست الکترونیکی-در رای گیری برای تعداد محدودی از مواردی که کسی شما می دانید در حال رفتن به سفر در سراسر جهان,” او گفت:. “و این راهی است که دولت فراهم کرده است که شما ایمیل خود را در انتخابات.”

Barr شد اشاره به پست الکترونیکی-در رای غیابی رای گیری گزینه ای که او و تعدادی دیگر از مقامات ارشد مقامات دولت اعمال شده. او رای دادند از طریق پست در ویرجینیا در سال 2012 و 2019 به گفته واشنگتن پست.

“من صحبت کردن در مورد یک قانون جامع که در آن همه برگه های رای که اساسا پست الکترونیکی-در بسیاری از موارد برای تقلب وجود دارد که نمی توان ای اداره,” Barr ادامه داد. “من فکر می کنم این امر می تواند بسیار بد است اما یکی از چیزهایی که من ذکر شده بود که امکان جعل و تقلب.”

تبلیغات:

“آیا شما شواهدی که به منظور بالا بردن خاص نگرانی؟” Inskeep را پرسید.

“نه آشکار” بر پاسخ داد.

“شما لازم نیست که به یک دانشمند موشکی به شکل که یکی از,” او اضافه شده است.

اگر روسیه سعی کنید چنین طرح آن “را به تکثیر کل انتخابات دولت دستگاه در جایی در وسط سیبری” چارلز استوارت مدیر موسس انتخابات آزمایشگاه در موسسه تکنولوژی ماساچوست گفت: CBS News.

تبلیغات:

بار ادعا کرد که برگه های رای مستعد ابتلا به تقلب به دلیل ویژگی های امنیتی “بسیار بدوی است.” یک بار دیگر این کشور را بالا دادستان موفق به ارائه شواهد و یا توضیح.

Inskeep را تعجب که آیا بر خواهد بود مایل به گرفتن پیشنهاد از کیم Wyman خواه دادستان کل ایالت واشنگتن که او را دعوت به بازرسی خود دولت اقدامات امنیتی.

تبلیغات:

“من مطمئن هستم که من قصد دارم به بیرون رفتن به واشنگتن در حال حاضر” بار گفت که او خواهد بود “خوشحالم که به او تماس بگیرید ،

“من فکر نمی کنم واشنگتن دارای تجربه زیادی در برخورد با دشمنان ما’ سرویس های اطلاعاتی” وکیل که پس از شهادت دادند که نامزدها باید هشدار FBI اگر آنها را دریافت و خاک سیاسی از یک سرویس اطلاعات خارجی ادامه داد. (Barr گفت که او نمی خواهد گسترش همان هدایت اگر آن را از یک “دشمن خارجی” به طور کلی.)

پرسید که آیا او اعتقاد داشت انتخابات انجام شده به طور عمده از طریق پست می تواند امن بر پاسخ منفی دادند. وی با اشاره به این واقعیت است که دولت تا به حال گمراه “چیزی شبیه به 20 درصد” از coronavirus امداد چک. (حدود 1.4 میلیارد دلار را به مردم مرده.)

تبلیغات:

در حالی که امداد رسانی بررسی مقصد کشیده شد از فدرال لیست بر اساس قدیمی, اظهارنامه مالیاتی, رای دهندگان خود را ارائه ترین تا به روز با آدرس پست الکترونیکی-در برگه های رای.

علاوه بر این طبیعت غیر متمرکز از کشور وزارت امور خارجه-اجرای انتخابات به معنی وجود یک تنوع گسترده ای از آراء از جمله محلی برای نامزد های مختلف و مسائل.

کلرادو انجام انتخابات از طریق پست و از سال 2013 و وزیر امور خارجه جینا Griswold می گوید: “معنای واقعی کلمه وجود دارد هزاران نفر از رای گیری سبک در هر انتخابات است.”

تبلیغات:

در پاسخ به Barr ادعا, NPR تحلیلگر سیاسی مایک پارک گفت: “صحبت کردم به هیچ رای گیری کارشناس معتقد است که این می تواند اتفاق می افتد.”

هر چند آمریکایی ها موافق رای از طریق پست دو به یک, حاشیه, نظریه مانند Barr می کند بخش قابل توجهی از در حال حاضر مشکوک رای دهندگان به سوال یکپارچگی نتایج.

در ماه جولای سال 2016 و سپس نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن علنا مطرح شده امکان خارجی انتخابات, دخالت, درخواست روسیه برای پیدا کردن هیلاری کلینتون را به اتهام دست رفته ایمیل. حملات سایبری در سیستم های مشخصی بعد از آن روز.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>