بر دستور وزارت دادگستری به اقدام قانونی علیه “از خود راضی” coronavirus محدودیت

روز دوشنبه دادستان کل ویلیام Barr با صدور نامه ای با عنوان “موازنه امنیت عمومی با حفظ حقوق مدنی” است که در آن او به وزارت دادگستری به اقدام قانونی در برابر برخی coronavirus مستند قوانین اعمال شده توسط ایالات متحده.

“به عنوان وزارت دادگستری توضیح داد: به تازگی در ارشاد به آمریکا و محلات گام برای مبارزه با بیماری همه گیر و حتی در مواقع اضطراری که معقول و موقت محدودیت های قرار داده شده در حقوق متمم اول قانون اساسی فدرال و قانونی قانون منع تبعیض علیه نهادهای دینی و مذهبی مؤمنان” نوشت: Barr. “قانون اساسی نیز ممنوع در شرایط خاص تبعیض علیه disfavored گفتار و ناروا دخالت در اقتصاد ملی است.”

تبلیغات:

“اگر یک دولت محلی و یا فرمان عبور خط از یک ورزش مناسب از قدرت برای جلوگیری از گسترش COVID19 به یک از خود راضی تخلف از قانون اساسی و قانونی حمایت وزارت دادگستری ممکن است تعهد برای رسیدگی به که نفس بیش از حد در دادگاه فدرال” ادامه داد Barr. “بنابراین من کارگردانی دستیار دادستان کل برای حقوق مدنی اریک Dreiband و متی Schneider; U. s. دادستان منطقه شرق میشیگان به منظور نظارت و هماهنگی تلاش های ما برای نظارت بر دولت و سیاست های محلی و در صورت لزوم اقدام به اصلاح آنها.”

Barr عمل می آید به عنوان گروه های جناح راست به طور فزاینده ای در اعتراض به اقامت در خانه سفارشات به خصوص کسانی که محدود کردن خطرناکی بزرگ اجتماعات کلیسا و نیاز به بسته شدن غیر ضروری کسب و کار. نظرسنجی ها نشان می دهد مردم به طور گسترده پشتیبانی از بسیاری از این اقدامات است.

خواندن کامل یادداشت را در اینجا.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>