حمام افتاب گرفتن در شادی ساخته شده تا آمریکا بازیکنان بیس بال’ نام از یک سال 1994 ژاپنی نینتندو بازی


An aerial view of an empty baseball stadium

بیش از حد بد ما را نمی بیند بزرگان مانند Bobson Dugnutt, Sleve McDichael یا ماریو Straherry بازی در شیکاگو انوری زمینه دیده می شود در اینجا در مارس 26.

اسکات اولسون/گتی ایماژ

برای کسانی از ما که صرف زمان بیش از حد بسیاری از جوک ها زودگذر. شگفت آور, تفسیر در یک زمان رویداد ارائه شده است مبهم تنها چند روز بعد از آن; به عنوان سال تصویب و حتی الگوهای رفتاری خنده دار که به نظر می رسید که قدرت ماندن رشد بیات. فقط تعداد انگشت شماری از چیزهایی که من دیده ام آنلاین در طول سال باید واقعا با من گیر و مرا به خنده هر زمان. بعضی از آنها خنده دار است زیرا از ویژگی های خود—برای مثال این بدبخت سگ لباس پوشیدن و مانند Leeloo دالاس Multipass از عنصر پنجم—و به عنوان یک نتیجه مبهم باقی می ماند. اما دیگران نیاز به حداقل توضیح و پایدار تجدید نظر شود. مورد در نقطه: این فهرستی از بازیکنان بیس بال از 1990s ،

لیست آمد و از سال 1994 به مبارزه بیس بالدر ژاپن نسخه MLBPA بیس بالیک بازی بیس بال منتشر شده در آمریکای شمالی برای سوپر نینتندو. (کنسول بود به نام فوق العاده Famicon در ژاپن است.) در حالی که MLBPA حال صدور مجوز به حقوق واقعی بازیکنان MLB’ اسامی و آمار مبارزه با بیس بال نیست. اینترنت افسانه ای است که یک توسعه دهنده مجبور به رفتن را از طریق و ایجاد جعلی بازیکن بیس بال به نام. (من رسیده به EA Sports بازی ناشر امیدوار است که در آن قادر خواهد بود به نقطه من نسبت به مهندس اما یک نماینده به من گفت هیچ کس در سمت چپ شرکت است که می خواهم که دانش و توسعه دهنده بازی نارگیل ژاپن در حال حاضر از بین رفته.)

این استعاره در فرهنگ پاپ که نام ساخته شده تحت فشار آستانه در مسخره—مشاهده روفوس T. Barleysheath از لیز لمون در 30 راکیا Chareth Cutestory از Michael Bluth در Arrested Development—من همیشه تصور Bobson Dugnutt و Sleve McDichael به عنوان تولیدات برخی از underpaid کارآموز خواسته به آمده تا با محتمل بازیکن بیس بال نام کردن کاف. به نام tantalizingly نزدیک به آنهایی که واقعی: دوایت بدون ثانیه Sernandez به جای هرناندز یا فرناندز. آن را مانند شما نامگذاری شخصیت داستانی Schmarack Schmobama; آن را نمی باراک اوباما جز آن واضح است.

معلوم نیست دقیقا زمانی که این فهرست آن باز گشت آنلاین ولی دور از حداقل 2017. در نگاه اول من فکر کردم این لیست ممکن است یکی از بسیاری از AI-تولید الگوهای رفتاری است که جمعیت آن در اواخر 2010s-اینترنت است. پس از محبوبیت کار از Janelle شین که قطار الگوریتم برای تولید کمی (o) و خاموش نسخه از نام دستور و آب نبات قلب, پیام های دیگران شروع به ساخت جعلی-هوش مصنوعی-تولید محتوا و گفت آنها “مجبور ربات” برای یادگیری یک مجموعه داده که جوک بود در واقع انسان نوشته شده است. لذت مبارزه بیس بال لیست است که آنها را متمایز AI احساس به آنها شد اما به احتمال زیاد در واقع نوشته شده توسط انسانها—و نه حتی به عنوان یک شوخی است. پوچی احساس می کند اتفاقی که باعث می شود طنز است که بیشتر از حد واقعی است.

بدون ردیابی کردن اصلی توسعه دهندگان آن را سخت برای اطمینان می دانم که چگونه نام تولید شد. در سال 1994 آن را گرفته ام برخی از کار اضافی به نوشتن کد برای تولید جعلی با نام های, اما آن را به یک مقدار قابل توجهی از زمان را با دست بیش از حد. یک دوست که به تازگی اشاره من به Google Doc با مبارزه بیس بال‘s اتهام فهرست کامل که شامل حیرت انگیز 700 تا نام. برخی سزاوار سالن از شهرت اسلات کنار Bobson و Sleve: وجود تد بالون تونی بان Slyke, Gaetan Bamphous ماریو Straherry, Ronnis Pawgood. اما نیز وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از واقعی آمریکای شمالی نر نام: اسکات o’brian, کیت قدرت جف نوریس.

در هر صورت به نظر می رسد توسعه دهندگان به احتمال زیاد با استفاده از یک الگوریتم ساده: بسیاری از نامها در این فهرست واقعی استفاده ورزشکاران نام خانوادگی با یک حرف تغییر زوج با یک ورزشکار نام. یک لیست وارد شده در ویکی سایت برای پادکست اژدها دوستان مسابقات محبوب مم فهرستی از اسامی واقعی بازیکنان: فن های مورد علاقه Bobson Dugnutt به نظر می رسد ساخته شده است تا نسخه, هاکی, دروازه بان ران Tugnutt در حالی که تاد Bonzalez ممکن است لوئیس گونزالس بود که در آن زمان سمت چپ-صحرا نورد برای Houston Astros. من حدس می زنم بسیاری از اسامی دیگر فهرستی از این قالب را دنبال کنید و همچنین ماریو Straherry به نظر می رسد ممکن است mash-up بین ماریو دیاز و داریل توت فرنگی.

اگر هر کد ادراک خوانندگان خارش برای یک پروژه دارم برای دیدن تفسیر مدرن از زمان بازیکنان MLB’ مبارزه با بیس بال نام. فقط دانلود فعلی تیم’ فهرست اسامی و خود را بپرسید AI به طور تصادفی نیشگون گرفتن و کشیدن یک حرف یا دو نفر از هر نام و جفت آن را با یک به طور تصادفی تولید شده برای اولین بار نام. و یا اگر شما کد ادراک شما می توانید آن را راه توسعه دهندگان ژاپنی به احتمال زیاد من فقط آن را به صورت دستی. من تماس Mookie Bumdarger.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>