بایر به پرداخت تا 10 میلیارد دلار برای حل و فصل سرطان دعاوی بیش از glyphosate این علف کش در خلاصه

آلمان شرکت داروسازی بایر موافقت کرده است به پرداخت تا $10.9 میلیارد دلار به عنوان حل و فصل دعوی قضایی بیش خلاصه یک weedkiller تولید شده توسط شرکت های فرعی مونسانتو است که در مواجهه با پرونده های حقوقی متعدد بیش ادعا می کند که مواد تشکیل دهنده فعال آن باعث سرطان می شود.

در بیانیه روز چهارشنبه بایر گفت که آن را خواهد پرداخت بین $8.8 میلیارد دلار به 9.6 میلیارد دلار برای حل و فصل کنونی دادخواهی در برابر ارزیابی و اضافی $1.25 میلیارد دلار برای حمایت از یک کلاس جداگانه توافق در مورد نیاز شرکت به آدرس دادخواهی آینده.

تبلیغات:

بایر به ارث برده حقوقی آن سردرد پس از خرید مونسانتو در سال 2018 برای $63 میلیارد دلار است. حل و فصل را پوشش می دهد حدود 95,000 موارد و مستلزم موافقت نامه های رسیده به طور جداگانه با 25 سرب شرکت های حقوقی.

“اولین و مهمترین, خلاصه حل و فصل است و عمل درست در زمان مناسب برای بایر را به یک دوره طولانی از عدم اطمینان به پایان” ورنر Baumann, مدیر ارشد اجرایی بایر در بیانیه ای گفت:. “آن برطرف ترین زمان ادعا می کند قرار می دهد و در جای خود یک مکانیسم مشخص برای مدیریت خطرات بالقوه آینده دادخواهی. آن است که از نظر مالی مناسب زمانی که در برابر مالی قابل توجهی خطرات ادامه داد: چند سال دادخواهی و اثرات مربوط به شهرت ما و به کسب و کار ما.”

او افزود: “این تصمیم به حل و فصل خلاصه دادخواهی ما را قادر به تمرکز به طور کامل در بحرانی تامین بهداشت و درمان و مواد غذایی است. آن را نیز بازگشت به گفتگو در مورد ایمنی و ابزار از glyphosate مبتنی بر علف کش ها به صورت علمی و قانونی عرصه و به تمام بدن از علم است.”

تبلیغات:

Glyphosate یک علف کش است که ماده فعال در خلاصه. سازمان بهداشت جهانی مورد مطالعه قرار glyphosate و مصمم است که آن را “احتمالا” باعث سرطان می شود. یک 2019 دانشگاه واشنگتن مطالعه نشان داد که glyphosate قرار گرفتن در معرض تا حد زیادی افزایش می دهد خطر ابتلا به سرطان. در عین حال سازمان حفاظت محیط زیست آمده است که وجود دارد “بدون خطرات ناشی از نگرانی برای سلامت انسان هنگامی که glyphosate استفاده شده است مطابق با آن زمان برچسب.”

دادگاه ویژه اسناد و مدارک و شهادت را از صدها نفر از افرادی که تحت درمان با گیاهان خلاصه و دچار سرطان بعد.

آمریکا محصولات تحت درمان با 250 میلیون پوند از glyphosate هر سال است. کاربرد گسترده این بدان معنی است که علف کش تراوش می کند به بسیاری از محصولات غذایی فرآوری شده. گروه کاری محیط زیست یک علم غیر انتفاعی دریافتند که مصرف جو دو سر مبتنی بر محصولات غذایی اغلب شامل سطوح glyphosate که بیش از 160 قسمت در میلیارد سلامت معیار. حبوبات به خصوص اغلب سطوح بسیار بالایی از glyphosate; Cheerios نمونه تست شده توسط این گروه شامل glyphosate در غلظت 490 قسمت در میلیارد است.

تبلیغات:

Kaitlin Sopoci-Belknap, مدیر ملی از حرکت برای اصلاح یک مردمی سازمان سیاسی که طرفداران به پایان شرکت تشخص می گوید که مونسانتو درگیر در لابی تلاش برای تحت تاثیر قرار glyphosate مقررات. “مونسانتو برپا کرده پیچیده کمپین روابط عمومی به پهلوان پنبه دانشمندان و تضعیف یافته است که glyphosate سرطانی است,” Sopoci-Belknap اشاره کرد. “علاوه بر این مونسانتو و کشاورزی رهبران حفاظت از این شرکت منافع یک درب گردان ارتباط با بسیاری از سازمان های که قرار است برای نظارت و تنظیم این شرکت است.”

او افزود: “مونسانتو و انجمن های تجارت محصولات کشاورزی نیز ساخته شده مهم سیاسی کمک به Congressmembers مانند سابق هرزه لامار اسمیت از تگزاس که ریاست خانه علم, فضا و فناوری کمیته که در آن او با استفاده از پلت فرم خود را برای تضعیف [آژانس بین المللی تحقیقات سرطان] هنگامی که سرطان یافته های بیرون آمد متهم آژانس با استفاده از ‘گیلاس برداشت” علم که تعیین که glyphosate است ” احتمالا سرطان زا باشد.'”

تبلیغات:

دعاوی ادعا کرده اند که خلاصه علل سرطان ها مانند لنفوم غیر هوچکین جانسون لنفوم, لنفوم سلول b و سرطان خون. Gary رسکین از بنیانگذاران و مدیر شرکت به ما حق می دانم (USRTK), یک سازمان غیر انتفاعی است که به بررسی و صنایع غذایی کشور گفت: Ldrlb سال گذشته که مونسانتو کار کرده بود با منافع عمومی گروه و استادان دانشگاه را ادعا می کند که در دفاع از امنیت آن آفت کش ها. این شرکت سپس درگیر در کنترل خسارت پس از آن موفق به سرکوب انتشار اسناد به دنبال از طریق قانون آزادی اطلاعات (FOIA) درخواست در مورد شرکت روابط عمومی دانشگاه.

“این بسیار روشن از اخبار در حال اجرا برای دو دهه قبل که این شرکت که تا به حال چیزهای زیادی برای پنهان کردن” رسکین توضیح داد. “این است که در برخی از روش های بسیار قدیمی تاکتیک. این چیزی است که صنعت دخانیات کامل. در برخی از راه این صنعت در حال راه رفتن در صنعت دخانیات کفش

او افزود: “اما در همان زمان استفاده از اشخاص ثالث و شخص ثالث و شبکه ها و سازمان ها [است] فوق العاده موثر است و به همین دلیل مونسانتو آن را ندارد.”

تبلیغات:

به روز رسانی: یک نماینده از بایر رسیده به سالن و گفت:”حل و فصل در حال حاضر را پوشش می دهد حدود 95,000 و این شرکت انتظار دارد که حل و فصل در مجموع برای پوشش کامل 125,000 موارد است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>