صبور در مورد کالیفرنیا نتایج اولیه!


A long line of voters stand outside on a sunny day.

رای دهندگان صبر کنید برای رأی گیری در بونا ویستا شعبه کتابخانه در بربنک کالیفرنیا روز سه شنبه.

رابین بک/گتی ایماژ

امروز روزی است که کالیفرنیا را می بندد پای صندوق های رای در انتخابات مقدماتی. هر کس که مشتاق به دانستن آنچه اتفاق می افتد وجود دارد با این دولت تعداد زیادی از نمایندگان برای grabs. اما امروز تقریبا قطعا نه به بعد هر کسی می دانید که این نتایج.

کالیفرنیا قابل ستایش تعهد به مشارکت در آن انتخابات. در علاوه بر این به روز انتخابات در شخص رای گیری در سوپر سه شنبه رای خود را توسط ایمیل از آغاز دوره on Feb. 3—شاید خیلی زود پس از انتخابات به نظر نمی آید در حال حاضر آنچه در آن نگاه کرد و سپس—و کسانی که پست برگه های رای که هنوز هم معتبر است تا زمانی که آنها در شهریور و یا کاهش یافته است در یک محل رای گیری روز سه شنبه. اکثریت کالیفرنیا امکان استفاده از این امتیاز و بیش از حد معمول ممکن برگزار شد و بر روی برگه های رای خود تا روز انتخابات با توجه به عدم قطعیت در مسابقه.

چه کسانی از ما در رسانه ها و کسانی از شما را از نزدیک دنبال انتخابات باید انجام دهید این است که یا دمدمی مزاجی در وحشت و یا اعلام پیروزی مجموع بر اساس نتیجه هر چه ما می بینیم در اواخر شنبه شب یا جمعه صبح از آنجا که نتایج آن خواهد بود تا از نهایی است.

ما به این می گویند زیرا یک پیروزی زودرس اعلامیه یا کل freakout اتفاق افتاده و هر بار پس از کالیفرنیا شد تا حد زیادی رای-با-ایمیل, دولت, و آن است که همیشه آزار دهنده است—به ویژه هنگامی که ما در رسانه ها در حال مجرمان.

در سال 2016 کالیفرنیا مقدماتی حزب دموکرات هیلاری کلینتون به نظر می رسد که برنده دلچسب 13-نقطه پیروزی با توجه به شمارش آراء در آن روز. اما همانطور که واشنگتن پست فیلیپ دست انداز می نویسد: هنگامی که اضافی 1.7 میلیون رای شمارش شد “بیش از این هفته” — ما در حال صحبت کردن در هفتهمردم—برنی ساندرز حال کاهش کسری بودجه به 7 امتیاز. کلینتون در حال حاضر مانع متعهد نماینده رهبری در آن زمان به عنوان کالیفرنیا اولیه آمد و در پایان دم از نامزدی فصل پس از تاخیر مهم نیست بیش از حد در این طرح از همه چیز. اما در سال 2018 انتخابات میان دوره ای اعداد موجود در شب انتخابات از آن ساخته شده به نظر می رسد که تعداد زیادی از اعضای جمهوری خواه کنگره ممکن است جای تعجب حفظ کرسی های خود را. زمان رای بودند به طور کامل شمارش هفته بعد بسیاری از آنها را از دست خواهد داد و منجر به برخی از دمیده تماس از منابع معتبر.

روز سه شنبه کالیفرنیا اولیه است و نه نتیجه گیری از هر چیزی. آن را در پایان یک تقویم اصلی زمانی که نامزد است اما گواهی به هر حال این یک انتخابات عمومی که همه مبارزات پایان. در عین حال از آن می آید در یک نقطه بحرانی در اولیه در هنگام مبارزات به دنبال روایات به چرخش و برداشت از “شتاب” برای ایجاد رای دهندگان در ذهن آنها به عنوان حرکت به جلو به برخی از عمده دیگر نامزد مسابقات در هفته پیش رو است. به عبارت دیگر چگونه همه واکنش نشان می دهد به بخشی از نتایج کالیفرنیا در 24 ساعت آینده می تواند inadvisably یک تاثیر جدی در آینده چه اتفاقی می افتد در مبارزات انتخاباتی. بنابراین اگر می بینید کسی goin’ آجیل و اعلام آن را بیش از برای یک کاندیدای خاص بر اساس یکشنبه شب کالیفرنیا نتایج گویند که به فرد: هی رفیق بد گویی کردن آن را خاموش!!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>