قبل از John Boyega شد “جنگ ستارگان” قهرمان فین او به مراتب بیشتر از انقلاب در “حمله به بلوک”

یک دوست نزدیک من اصرار داشت که من می بینم “حمله به بلوک” در تئاتر بازگشت زمانی که آن را در سال 2011. من به یاد بیاورید از این نقطه است که واضح تر از بسیاری از خاطرات به دلیل هدفمند استدلال پشت او اصرار و نیز این واقعیت است که او حاضر به صحبت با من در مورد این فیلم تا زمانی که من می خواهم آن دیده می شود.

این بود که برای جلوگیری از خراب برخی از ذهن باد پیچ و تاب و طرح; پوستر “در شهرستان درونی در مقابل بیرونی فضا” شعار یک مختصر طرح خلاصه ای از آنچه که اتفاق می افتد. بلکه این فیلم تعجب آور به نوبه خود lurks در پیشرفت داستان خود را.

تبلیغات:

“حمله به بلوک” مدرن است-بعد دیوید بین کهکشانی در مقابل جالوت که در آن گرگ مانند درنده موجودات فرازمینی رها از آسمان و زمین در یک پارک در نزدیکی شورا و مستغلات در لندن است. Joe Cornish نوشت که این فیلم و همچنین کارگردانی آن موقعیت یک باند ناهنجار کودکان خیابانی به عنوان داستان قهرمانان حتی به تعداد کمی از آنها دوچرخه به اطراف در یک nod شاید به الیوت و دوستان خود را در Steven Spielberg کلاسیک “E. T.”

اما به عنوان بچه ها به ما یادآوری می کنند بارها و بارها در طول فیلم این است که در جنوب لندن نمی حومه میانه آمریکا است. و شرایطی که ما در دیدار با این پسر است که در آن خرابکارانه درخشش “حمله به بلوک” آغاز می شود.

داستان باز می شود در Guy Fawkes در روز آتش بازی-های سنگین تعطیلات است که در خدمت دو هدف پوشش برای تهاجم بیگانه و متنی تفسیر و پیاده روی ما به ” هود در کنار سام یک جوان زن سفید که به تازگی نقل مکان کرد و به یکی از این شورا و مستغلات آپارتمان.

تبلیغات:

سام است که در اصل یک بی گناه, راه رفتن در تاریکی است. او با فروتنی لباس پوشیدن و صحبت کردن با یک دوست در تلفن به عنوان او به طور ناگهانی در گوشه ای با یک دسته از پسران با ماسک بر روی صورت خود. یکی از بزرگترین کشد چاقو و خواسته های سام تلفن او پول و یک حلقه در انگشت او کشتی جودو با او برای آخرین بیت.

به عنوان سام اجرا می شود به دور از باند رهبر موسی می کشد خاموش شال خود را به فاش کردن چهره خود را. این است که چگونه “حمله به بلوک” معرفی قهرمان اصلی آن, چگونه چند میلیون مردمی اول آشنا شدن با فوق العاده با استعداد John Boyega, و چگونه Cornish مخفیانه dunks مخاطبان به یک آزمایش اجتماعی مربوط به زل زل نگاه کردن.

دوست من حالا من هشدار در مورد این از آنجا که او می خواست این آزمایش را به انجام کار خود را و آن را انجام داد: آن لحظه مرا کاملا خشمگین. عصبانی بودم که مدیر برای انجام هر فرد سفید را کلیشه ای ترس در مورد جوان سیاه مردان عصبانی در سفید کاری برای معرفی این B-grade بهره برداری dreck و عصبانی در Boyega بود که در 19 زمانی که این فیلم منتشر شد که ایالات متحده اجازه می دهد خود را برای استفاده در این راه است.

تبلیغات:

در پایان از “حمله به بلوک” اما من آن را دوست داشتم – loved موسی و دوست داشتنی Cornish برای کشیدن این ترفند بر من در آغاز. آن است که به مراتب از اولین فیلم قهرمانان در خارج از lawbreakers البته. اما راه Cornish به آرامی تغییر لنز و فیلتر از یک انعکاسی از زل زل نگاه کردن به یکی که همدردی با موسی و طبقه در کل خیره کننده است.

آن را در ابتدا شرایط ما را به سمت با یک زن سفید که دلیل خوب مینویسه موسی و دوستان خود را به عنوان “f**king هیولا” در آغاز داستان و پایان آن ترغیب مخاطبان برای همدردی با کسانی که در همان بچه ها و هر کس دیگری که باقی مانده این فیلم واقعی هیولا. و این کار با اثبات بارها و بارها که در یک زندگی یا مرگ بحران مردم عادی بهتر در مراقبت از یکدیگر از یک نیروی نظامی اعطا تقدیر به استفاده از خشونت در برابر فقرا است.

تبلیغات:

در مواقع استرس می توان آن را درمانی به نوبه خود به معشوق فیلم برای آرامش و الهام ترحم و راحتی. این هفته من دوباره تماشا “حمله به بلوک” به همان دلایلی بوتیک آب مارک لاف زدن در مورد ریختن مایعات با ارزش خود را به مایع در منبع آن است که می گویند من می خواستم به یاد چه چیزی باعث Boyega که رفت به ویژه در “جنگ ستارگان” بسیار جذاب به عنوان محبوب شکل از مقاومت است. و من فکر می کنم این پاسخ نهفته است در جایی در تجسم خود را از موسی به عنوان مخالف به سمت او “جنگ ستارگان” مطرح خود را از طریق stormtrooper-تبدیل-rebel فین.

طولانی نیست پس از Boyega, عناوین ساخته شده در هفته گذشته برای پرچین سیاه و سفید زندگی می کند موضوع سخنرانی در لندن هاید پارک چند تحلیل از فین شروع به ظاهر بر جدول زمانی. در میان اکثر متفکر است رابرت Daniels’ تجزیه و تحلیل در چند ضلعی که در آن او به بررسی فین به عنوان یک فرصت از دست رفته برای فیلم “جنگ ستارگان” صادقانه به تصویر کشیدن سیاه و تجربه از طریق یک انقلابی لنز.

دانیلز اشاره می کند که فین مقدمه در سال 2015 را “نیروی بیدار” آمد به طور مستقیم در میان فرگوسن میسوری تظاهرات و پس از قتل Trayvon مارتین و پس از آن تبرئه جورج زیمرمن ، در چند مهم راه او توضیح می دهد که آبرامز’ معرفی فین است که انعکاسی از انقلاب هویت احیاء:

تبلیغات:

در نیروی بیدار فین توقیف آزادی خود را از اول منظور فرار از چنگال Kylo رن با پو Dameron. او کشف هویت دور سفید stormtrooper کلاه که پاک شده خود را در رنگ پوست و انداختن او و نام FN-2187 برای تبدیل شدن به “فین.” زمانی که هان سولو, Chewbacca و فین جذب کاپیتان Phasma — فین سابق افسر فرمانده و استاد او به طعنه او را با عبارت “من مسئول شرکت” که بیان خود را تجسم سیاه و مقاومت است.

دانیلز می رود که برای اضافه کردن فین می شود سیاه و فردیت است فروختن به جا دیزنی و لوکاس فیلم در قالب یک که به نفع وحدت بیش از داد و ضرورت جذب هر شاخص فین سیاهی به یک هموژن مقاومت اختصاص داده شده, به عنوان خواهد-بود-اما-هرگز متوجه عشق و علاقه به رز می گوید فین به “مبارزه با آنچه که ما متنفرم اما صرفه جویی در آنچه که ما را دوست دارم.”

در “حمله به بلوک” Boyega به موسی نگاه نمی کند مثل یک بچه که اعتماد قدرت عشق. خشم قفل کردن صورت خود, بیان, برای صرفه جویی در زمانی که او به وضوح وحشت زده بیشتر تهدید: بیگانگان دیوانه, اسلحه toting گانگستر محلی و بدتر از همه “فدرال” آنها مختصر برای پلیس.

زمان و دوباره سام نشان می دهد آنها در تماس پلیس برای کمک به منعکس کننده تجربه او به عنوان یک زن. برای او پلیس ناجی; برای Mos و دوستان خود آنها را به عنوان مقدار به عنوان یک تهدید به عنوان بیچهره دندان های نیش و چنگال که سقوط را در میان خود از فضای بیرونی است. “شما بهتر است تماس با Ghostbusters عشق” یک انگلیسی دوبله.

تبلیغات:

در نهایت سام هیچ چاره ای جز به تیم با این که حمله کردند و در انجام این کار او می شود به می دانم که موسی تحقق این گروه از مهیب “سگ بزرگ” واقعا فقط می ترسم و غیر منتظره ای شجاع فرزندان موسی بیشتر از همه.

با وجود این فرصت از دست رفته با “جنگ ستارگان” به دیزنی اعتبار کمی در آن کتابخانه است که شانه خالی سفید نگاه کاملا معنی: “پلنگ سیاه” set در داستانی کشور آفریقایی دست نخورده توسط استعمار یا فتح به نام mentality mag.

این تصادفی نیست که این فیلم تبه کار, Michael B. Jordan Killmonger است نادر و جذاب آنتاگونیست که ممکن است از نظر اخلاقی ورشکسته اما به عنوان بسیاری از اشاره نیست و اساسا اشتباه است. او یک قاتل بدون سوال. او نیز مرده-در کیفرخواست خود را از Wakandan دولت و تعیین موضع خود را به قدرت برتر و منابع از سایر نقاط جهان از جمله از دو میلیارد مظلوم مردم سیاه و سفید آنها را به لحاظ نظری می تواند پشتیبانی.

زمانی که Killmonger سرقت از یک موزه او می گوید تدریس “چگونه می توانم شما فکر می کنم اجداد شما رو این ؟ آیا شما فکر می کنم آنها پرداخت قیمت عادلانه است ؟ و یا آنها را مانند آنها در زمان چیز دیگری است؟”

تبلیغات:

هنگامی که او در برابر شاه T’Challa و بقیه اعضای خانواده سلطنتی در mentality mag تاج و تخت اتاق او عذاب آنها را برای جدا کردن صندلی بقیه جهان را سیاه و سفید از مردم برای زندگی خیلی سخت تر زندگی می کند. “شما می دانید که من از زمانی که سیاه مردمی شروع انقلاب آنها هرگز شلیک و یا منابع خود را برای مبارزه با ستمگران. که در آن بود mentality mag?”

من فکر کردم در مورد ارز که یک هفته پیش زمانی که تظاهرات شروع مصرف کشور و پلیس ضد شورش شروع به رها کردن خشونت در شهروندان آنها قسم خورده برای محافظت و خدمت می کنند. در حالی که حداقل mentality mag شد بر روی صفحه نمایش تلویزیون. که به من آرامش داد هم برای آن چشم انداز آرمانی و برای Killmonger را رئالیسم. اما آن را نیز به من اجازه داد به آرزو و تعجب: چه می شود اگر ؟

Boyega, این مرد مرا به پایین به زمین با سخنان خود. او همچنین به من فرستاده بازگشت به تجدید موسی در کنار اردن را رها Wakandan prince – دو شخصیت رها به دفع کردن برای خود – Killmonger در اوکلند قبل از آن مورد تاخت و تاز سیلیکون دره موسی در جنوب لندن.

ما در دیدار با موسی در آغاز سفر خود را هنگامی که هدف خود را برای محافظت از قلب در تمام هزینه های و قلب او است که هنوز هم بی گناه است. و Cornish نشان می دهد که این کاملا به سادگی با در نظر گرفتن ما در داخل آپارتمان از موسی بگیرید و یاد دهید برای دیدار با خانواده خود را و ببینید که چگونه هر یک از آنها زندگی می کند . . . همه به جز ویژه برای موسی.

تبلیغات:

کرنوالی موجب صرفه جویی در زیرچشمی نگاه کردن به خلوتگاه درونی تا پایان زمانی که سام وارد می شود و یک حس که این مرد جوان او نگران است که واقعا با در نظر گرفتن جزئیات از محل خود. برای توصیف آنچه که او می بیند به ضربه واقعا دلخراش تصویر. هنگامی که او در می یابد که چگونه او در واقع این است که او آرام به او می گوید او به نظر می رسد ، “با تشکر” او می گوید: اگر چه از یک خارجی چشم انداز آن را در یک تعریف اما جدی غمگین, مشاهده است. در “E. T.” الیوت و دوستان او از جمله برادر بزرگتر خود هستند بدون سوال به عنوان کودکان.

جهان حاضر را به همان فضل و درک به موسی و دوستان خود را به عنوان ما می بینیم در چند صحنه بعد موسی enacts خود endgame در جنگ علیه موجودات فضایی. اگر چه او موجب صرفه جویی در روز, پلیس بودن, که آنها به طور خودکار به دستگیری او و اصحاب او. در آغاز از “حمله به بلوک” که همه سام می خواستم. اما در صحنه نهایی پس از مبارزه در کنار او, او با استفاده از امتیاز به پایان رسید. “من می دانم که آنها را” سام می گوید پلیس. “آنها همسایه من است. از آنها محافظت من.”

حفظ برخی از سطح از پنهان کاری در اطراف چشم انداز تغییر در “حمله به بلوک” یک ضرورت در سال 2011. من فکر نمی کنم که این مورد دیگر در سال 2020 نه صرفا با توجه به این واقعیت است که این فیلم نزدیک به یک دهه قدیمی است اما با توجه به ما در شرایط حاضر.

ما نشستن در یک زمان گسترده فرضی و خود ارزیابی در سطح فردی و در سطح جهانی. من می خواهم استدلال می کنند که یکی از دلایل بسیاری از جوان سفید مردم پیوسته اند در این تظاهرات این است که حداقل در برخی از بخش کوچک با توجه به شرایط فرهنگی در “جنگ ستارگان” پیام نمایش داده شده در این شرکت امید بستن از اتحاد شورشی آرم و تصویب مقاومت به عنوان غیر رسمی توصیف ضد MAGA مترقی.

تبلیغات:

افراد جوان در آن جمعیت بزرگ شده در یک رژیم غذایی از این افسانه فرهنگی در کنار ابرقهرمان مارول قصه های خوب در مقابل شر و شاید تشخیص تماس برای ایستادن در برابر یک supervillain زمانی که آنها آن را ببینید.

“پلنگ سیاه” و “جنگ ستارگان” فیلم شد دفتر جعبه شکسته. “حمله به بلوک” یک مالی فلاپ, پرفروش بیش از 6.2 میلیون دلار در سراسر جهان بیش از 22 هفته که آن بازی در تئاتر کمتر از نیمی از آن 13 میلیون دلار بودجه با توجه به Box Office Mojo.

اما در این راه از همه جنبهی فیلم مستقل است که آزمون زمان ایستاده, “حمله به بلوک” سزاوار گسترده تر در نظر گرفتن آن پیام و در نور به آنها ستاره آن تکامل یافته است. همچنین ارزش اشاره ضروری بشریت و خوش بینی از آن پیام که ممکن است برای یک فرد برای شروع مشاهده بیگانه دیگر در میان او به عنوان هیولا و چه از طریق تلاش و یا ضرورت وجودی دیدن آنها را به عنوان همسایگان که شایسته بود پس از نگاه. “جنگ ستارگان” ممکن است نقش مهمی در آوردن بعضی از بچه ها به انقلاب اما امیدوارم افراد بیشتری را کشف کنید “حمله به بلوک” و قدردانی از موسی در میان خود.

“حمله به بلوک” در دسترس است برای اجاره در آمازون نخست آیتونز و یوتیوب و می تواند جریان به صورت رایگان بر روی پلوتون تلویزیون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی