قبل از مستند من مدیریت من اعتیاد به رابطه جنسی. در حال حاضر من خارج از کنترل فزاینده.


Woman biting her lip next to neon pink eye icons.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از چشم انداز دیجیتال/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

چگونه به انجام آن تخته سنگ را ستون مشاوره جنسی. یک سوال ؟ ارسال آن به Stoya و غنی در اینجا. این ناشناس!

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من میانسال خانم که اتفاق می افتد به یک معتاد به رابطه جنسی. من شده اند در داخل و خارج از درمان (درمان و 12 گام برنامه) برای سال هیچ پیشرفت واقعی در پایدار هوشیاری. برای ثبت من از یک خانواده پس زمینه بسیار محافظه کارانه انتظارات رفتاری برای زنان: اساسا هیچ نوع بیان جنسی جایز است به غیر از موافقت با این فیلم یکی می خواهد در ازدواج. من اساسا رفتار با توجه به انتظارات تا شوهرم طلاق گرفته, من به خاطر او گفت: من تا به حال یک “جنس بدن” (او نمی خواست من را به سر و صدا و یا در اوج شهوت) و پس از آن من تجربه بازی گاه به گاه کنسول, استمناء, مشاهده انجمن, خواندن عاشقانه و پانسمان کمتر محافظه کارانه که همه منجر به احساس چنین باور نکردنی احساس گناه و شرم آور است که من به یک افسردگی عمیق. پس از ناکامی در رسیدن به هوشیاری کامل من تصمیم گرفتم به خودم اجازه می دهد به یک بار در هر دو هفته به عنوان یک مکانیکی ورزش, تا زمانی که من به نظر نمی آید در انجمن و یا اجازه دهید ذهن من سرگردان به توهمات جنسی. در غیر این صورت برای مدیریت میل جنسی من ماند بسیار مشغول سالم و فعالیت های خارج از خانه.

پس از آن مستند و رفتار من است spiraled خارج از کنترل است. البته من قصد ندارم در کنسول اما من با زدن چند بار در هفته با استفاده از رابطه و عاشقانه و حتی پیامک جنسی با یک دوست (فقط کلمات نیست عکس). من نمی خواهم به انجام هر یک از این—این بسیار مهم است برای من به افتخار ارزش من مطرح شد با عمدتا به دلیل جنسی بودن باعث افسردگی و اضطراب برای من و بسیاری از دور درمان تغییر نکرده است. من برنامه ریزی برای بررسی خودم به مسکونی مرکز نوتوانی پس از مستند برداشته شده است اما چه کار کنم در ضمن برای بازگشت به حالت پرهیز? (من تشخیص دهند که این رفتارها لزوما خطرناک و یا حتی غیر اخلاقی برای بسیاری از مردم, اما آنها من را در تضاد با خود من کد اخلاقی.)

— بیمار از جنس

عزیز بیمار از جنس

ما مخالف اصول اول است. من باقی می ماند ديپلمات که اعتیاد جنسی یک بیماری است و من اعتقاد راسخ در حق تمام زنان به بیان جنسی و رضایت باید از آنها آن را می خواهم. اما یک کد اخلاقی اخلاقی است بنابراین اجازه دهید را ببینید اگر من می توانم چیزی به شما کمک کند.

است خود را به معتادان جنسی گمنام نشست گروه تقریبا? من می دانم AA دارای جلسات دیجیتال در حال حاضر و مفید میز جلو مردم در معتادان جنسی گمنام در شهر نیویورک به من گفت از طریق تلفن است که آنها خود را منتقل جلسات آنلاین. آیا شما هنوز هم در تماس با اسپانسر خود را? در حال حاضر خواهد بود زمان زیادی برای رسیدن و درخواست برای حمایت از این چارچوب شما در حال سرمایه گذاری در. چه مهارت انجام 12 گام برنامه شما یاد می دهد ؟ با استفاده از این مهارت. به خصوص آنهایی که برای شما کار می کرد تا در حال حاضر دو چندان کردن تلاش های خود را بر روی آن. و اگر شما هنوز هم خود را سبز کتاب شما می توانید به نوبه خود آن است.

من که شما نمی توانید بیرون رفتن از خانه, اما, وجود دارد راه را به شرکت در فعالیت های سالم و بی خطر خود را. شما می توانید با دوستان خود و قرض دادن گوش به تجربیات خود و امثال. شما می توانید طبخ خورش که یخ هست. شما می توانید یک زبان خارجی است. شما می توانید به خواندن کتاب های دیگر. اگر مجاز است در درون خود سیستم باور شما ممکن است در نظر مدیتیشن. عمل اجازه دادن به کسانی که افکار ناخواسته از جنس شناور leaflike به یک جریان و انجام دور با زمان. (آنها می آیند و شما باید به آنها اجازه رفتن دوباره.) در صورتی که مجاز نمی باشد, شما ممکن است دعا می کنم هر چه که به معنی شما.

من رسیده به جو Kort, Ph. D., LMSW و ASSECT-گواهی درمانگر و او طرفداری پذیرش. “من معتقدم که اگر او می پذیرد که این بخشی از خودش آن معنا نیست که او به طور فعال و آن را انجام می دهند اما درک است که آن را O. K. های compulsivity خواهد برود یا تا حد زیادی کاهش می دهد.”

سرد دوش واقعا به کمک بیش از حد. برگزاری یخ ممکن است برای شما کار می کنند. و هر فعالیت دیگر که اشغال ذهن خود را.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من و همسرم باید با هم برای 10 سال و ما بدون بچه ها. برای تقریبا یک سال در آنجا کامل است نگه داشتن در تمام صمیمیت. نه فقط در رابطه جنسی اما صمیمیت به طور کلی. هیچ فیلم هیچ cuddling بر روی نیمکت, هیچ, دست در دست. تنها چیزی که ما را بود بوسه خداحافظی قبل از ترک برای کار.

زمانی که این آغاز شده در ماه مارس گذشته این قاب به عنوان چیزی موقت: او کار را از طریق برخی از بلوک های روانی که مانع از فکر کردن یا صحبت کردن در مورد او ، طرح این بود که ما را به یک استراحت از یک ماه در حالی که او برخی از روح جستجو و سپس بازگشت و کار بر روی انجام آن ابايي ندارند.

هنگامی که ماه اول بود که پیشرفت را به توقف آمد. او کشف برخی از تروما از روز به کالج و کار او زندگی کردم شلوغ. ما در مورد آن صحبت کردیم و من موافقت کردند که زمان بیشتری نیاز بود برای چیزهایی به آرامش دعوت می کرد و برای او به کار را از طریق تروما قبل از بررسی تمایلات جنسی او بیشتر است. بعد از این همه صمیمیت چپ ارتباط آن هرگز مورد بحث, آن را فقط اتفاق افتاده است. یک ماه بعد از آن ما تا به حال به طور ناگهانی حرکت می کند به عنوان اجاره ما مطمئن خواهد بود تجدید ارائه شده است چرا که صاحبخانه می خواست به انجام بازسازی و جک تا اجاره.

دو ماه بعد, ما همه حل و فصل در آپارتمان جدید همه چیز شده بود بستهای همه دکور در محل بودند و ما احساس راحت تر از همیشه. از من خواسته اگر او راحت داشتن رابطه جنسی, و هنگامی که او گفت که او نیست و او نیاز به زمان بیشتر من با کمال میل آن را به او داد. این ادامه داشت تا ماه سپتامبر زمانی که من با آرامش با نزدیک شدن به او و گفت که من احساس می کردم که من نیاز به صمیمیت فیزیکی و لمس نشده بودند ملاقات کرد و در حالی که من به احترام او روند بهبودی من احساس کردم که صبر من بود در آن محدود است. آن را به حال شده است در یک سال و نیم و من تنها یکی از آوردن این موضوع از عدم ما را از یک جنس زندگی. او موافقت کرد برای رفتن به درمان و از من خواست به بیمار برای فقط یک کمی طولانی تر است.

ما در حال حاضر در ماه ژانویه و پس از اشک پر شده (عمدتا در پایان من) بحث ما در نهایت reintroducing صمیمیت به رابطه ما. دیوار و پتو بین ما در تخت شکسته شده, ما در حال آغوش گرفتن بر روی نیمکت و ما دست در دست. من هیجان زده در این گام رو به جلو, اما در همان زمان من با اشتیاق به داشتن رابطه جنسی با شریک زندگی من دوباره.

من به احترام او مرزهای, اما من به هیچ وجه آماده به رفتن را از طریق یکی دیگر از فصول-سفر طولانی به آمریکا وجود دارد. او هنوز هم مخالف برای ما رفتن به زوج درمانی و او در برابر باز شدن روابط ما نیست که من می خواهم به هر دو. چگونه می توان به حمایت از همسر من از طریق بهبود فرایند در حالی که همچنین احساس نیازهای من ملاقات می تواند در درون یک چارچوب زمانی معقول کرد ؟

— صبر نازک پوشیدن

عزیز صبر پوشیدن نازک

شما اشاره نمی کند بنابراین من می خواهم به اشاره است که یائسگی می تواند به طور چشمگیری تغییر پاسخ جنسی. علاوه بر این ما سکسوالیته رشد و تغییر در طول زمان و گاهی اوقات ما ممکن است از طریق دوره های که در آن جنسی لمس است کم اهمیت و یا حتی قرار دادن.

شما با توجه همسر خود را بیش از یک سال از فضا. شما می گویید که این یک مقدار غیر منطقی از زمان صبر کنید برای اتصال فیزیکی با شریک زندگی خود را. شما در بن بست. اگر شما ارزش ارتباط و نمی توانید صبر کنید دیگر به آنچه شما توصیف به عنوان یک نیاز به ملاقات من پیشنهاد می کنم شما نیروی موضوع درمان است.

وقتی به شما می گویند همسر خود توافق کردند برای رفتن به درمان خود را در بند چهارم این بود که در جلسات منحصر به فرد? او را دنبال کنید از طریق ؟ اگر چنین است, شما ممکن است بخواهید به صحبت کردن از طریق او گریزی به زن و شوهر مشاوره با درمانگر. شما ممکن است نشستن همسر خود را پایین و توضیح دهد که چیزی به من بدهید در این وضعیت و این نمی تواند همچنان از صبر و شکیبایی شما. آماده برای پاسخ او—او ممکن است به کاهش دوباره. در صورتی که مورد, شما باید به وزن گزینه های خود را و تصمیم بگیرید که آیا شما می خواهید به ماندن در ارتباط است.

کمک به ما در حفظ و دادن مشاوره شما طلب هر هفته. ثبت نام برای تخته سنگ به علاوه در حال حاضر.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من 40-چیزی hetero زن به تازگی تنها پس از ازدواج و سعی دارم این نرم افزار دوستیابی—آنهایی که قرار بود برای دوستیابی. من قطعا برای برخی از رابطه جنسی گاه به گاه, اما هیچ چیز در مورد پروفایل من تبلیغ آن است. من به طور کامل در تمام تصاویر و چیزی نگو جنسی در پروفایل من.

این درست است که من مضطرب می شوند و توسط تعداد زیادی از مردان در گروه سنی که به نظر می رسد فکر می کنم که “من بالاتر از متوسط پایین وجود دارد” یک خط وانت. مخلوط تعبیری و جسارت آزار دهنده است برای یک چیز دیگر اگر یک مرد بهترین-پا-رو به جلو است که بالاتر از متوسط دیک پس از آن صدا به من مانند او می داند زیادی در مورد زنان است. Stoya همیشه صحبت کردن در مورد دهانه رحم درد و, چگونه مردان را دریافت نمی اهمیت دور و من فقط nod یقین هر زمان من می توانم کار با فقط در مورد هر اندازه (اجازه دهید فقط می گویند من تا به حال بسیاری از سرگرم کننده قبل از اینکه من ازدواج کردم) اما اگر یک مرد معتقد است که لذت جنسی همه چیز در مورد کیر من احساس می کنم مثل او احتمالا بد در رختخواب.

به هر حال من که خط شاید هفته ای یک بار با تغییرات جزئی در پنج یا شش پیام با کسی و من معمولا یکی از دو بلوک او و یا فقط آن پاسخ ندهید. اما من تعجب می کنم اگر من باید چیزی بگم ؟ مانند “که بزرگ بود turn-off برای من وقتی که شما شروع به صحبت کردن در مورد خود را در پنج متون”? چرا مردان حتی می گویند که ؟ آیا زنان دیگر مانند آن ؟ که می گوید: “پایین وجود دارد” پس از مانند 6 کلاس ؟

— رشد

عزیز رشد

نرم افزار دوستیابی می تواند یک کیسه مخلوط. آنها به طور کلی بیشتر شبیه یک نوار از نشست اجتماعی—حتی آنهایی که تمرکز بر قدمت بیش کنسول بازی گاه به گاه. و همیشه وجود خواهد داشت افرادی که نمی تحقیقاتی برنامه قبل از ثبت نام و در نتیجه درک نمی کنند آنچه اکثر کاربران وجود دارد. تجربه خود را دقیقا نمی نادر است.

متاسفانه مقدار زیادی از بزرگسالان را عدم توصیف آلت تناسلی خود را به طور مستقیم پرداختن به تمایلات جنسی و مطالعه اتاق.

چه مقدار از یک پروژه آیا شما می خواهید به? آن را کاملا ممکن است که برخی از این بچه ها فکر می کنم آنها در حال فریبنده و آیا باید گفت که “من بزرگ” است و نه ادب و نه همه که مربوط به بسیاری از زنان است. آیا شما می خواهید به سنت آموزشی از کشیدن? اهدای حکمت در مورد چگونه به درمان زنان به عنوان افراد برکت befuddled دیدن و با علم به این که نرم افزار تقریبا همیشه upstages اندازه که ارتباط انسان مورد نیاز است برای رضایت بخش آشنایی ؟ شما می خواهم به انجام خدمات عمومی. اما مراقب باشید—برخی ممکن است پاسخ خود را با مهربانی.

دلیل دیگری برای تعامل با کنجکاوی است. اگر شما بخواهید به آرامی شما ممکن است در واقع پاسخ به آنچه که مردان در حال فکر کردن در زمانی که آنها برتری خود را در طول. شما ممکن است جمع آوری اطلاعات در مورد دلایل آنها برای پیدا کردن که ظهر به طوری قابل ملاحظه است. شما ممکن است کشف راز انگیزه از این همه بزرگ های. اگر شما تصمیم به آن را انجام دهد لطفا گزارش.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من و همسرم هر دو در اوایل 30s. ما شده ایم با هم برای بیش از 13 سال است.
حدود یک سال و نیم پیش همسرم اعتراف کرد که او یک جاذبه فیزیکی به زنان دیگر است. من مشکوک به همان اندازه اما او هرگز اعتراف کرد به هر کسی و یا واقعا خودش تا آن زمان. من خوشحالم که او در نهایت می تواند آن را بپذیرد. او می گوید که آن را صرفا یک جاذبه فیزیکی: که اگر به هر دلیلی نمی توانیم با هم او را به قلاب تا با یک زن دیگر اما نمی توانست خودش را با داشتن یک رابطه است. من از او پرسید که آیا او می خواهم به بررسی آن از لحاظ فیزیکی با دو نفر از ما و دیگری زن. او می گوید که او نمیخواهد این دلیل که ما با هم هستیم. من فکر می کنم که بخشی از آن حسادت است; او متنفر ایده من برای پیدا کردن یکی دیگر زن از لحاظ جنسی جذاب است. او فیزیکی ناامنی در مورد خودش مثل اکثر مردم است. من سعی کنید برای متقاعد کردن او را که او زیبا است و من دوست دارم که چگونه او به نظر می رسد. بحث ما در مورد او با زن در تخت خواب به شکل نقش, اما او نمی تواند فعلا نمی تواند این ایده حتی فرضی در تخت خواب, خود, خودم و زن دیگری. همیشه فقط او و یک زن دیگر. من ارائه شده است که اگر ما به یک, ما باید قوانین و از جمله بدون لمس کردن بین خودم و زن دیگر. او می گوید: او نمیخواهد که.

من qualm است که حدود ده سال پیش او با مرد دیگری. نمی توانیم در یک محل بزرگ در روابط ما. او می خواست به دانستن آنچه در آن بود با شخص دیگری بود که من اولین و تنها که قابل درک است. ما جوان بودند و او کنجکاو بود. از طریق مقدار زیادی از زمان و صحبت ما قادر به تصویب آن است. من نگران است که در برخی از نقطه بعد از تحقق او ممکن است می خواهم چیزی متفاوت دوباره. من نمی خواهم او را به نگاه به عقب در زندگی او و تاسف است که او را کشف او تمایلات جنسی بیشتر است. من نمی خواهم او احتمالا خشمگین بودن با من به عنوان دلیل او نمی پیدا کردن بیشتر و یا نوع دیگری از شادی. من فکر نمی کنم او می تواند با زن دیگری به تنهایی حتی با اجازه من. اما این چیزی است که من می خواهم. بعد از اینکه با شخص دیگری هنگامی که من فکر نمی کنم من می تواند مسئولیت رسیدگی به آن را دوباره. اگر ما به اشتراک بگذارید شخص دیگری من فکر می کنم این می تواند چیزی است که تحقق توهمات جنسی برای هر دو ما است. من نمی مطبوعاتی خود را در مورد آن چرا که او ساخته شده است که خودش روشن او نمیخواهد که. اما نگرانی من این است که آن چیزی که ما باید احتمالا دنبال بیشتر یا ما باید انجام هیچ چیز و امیدوارم که او نمی خواهند که چیزی دیگری و یا زنده به پشیمانی?

— نگران شوهر

عزیز نگران شوهر

مگر اینکه او را در بستر مرگ بدون بعد است که خیلی دیر برای او به تجربه رابطه جنسی با یک زن دیگر, باید به او تصمیم می گیرید که او می خواهد آن را تجربه می کنند. ما نمی به طور کلی به تصویر کشیدن افراد مسن به عنوان جنسی اما تمایلات جنسی همچنان در مراحل بعدی زندگی برای بسیاری از. او هنوز هم می خواهید ویژگی های جذاب. وجود دارد هنوز هم دختران و زنان.

همسر خود را به هر دلیلی نمی خواهید به با شما. و شما گمان می برند—اگر شما نمی گویند شما به طور مستقیم خطاب آن است که او می خواهم به داشتن رابطه جنسی با یک زن به تنهایی و شما شک توانایی خود را برای تحمل آن به هر حال. اجازه دهید آن را برو.

تمرکز بر روی احساسات خود را. ایجاد یک لیست از ترس خود را: او را در نهایت ترغیب می شود به دزدکی حرکت کردن در اطراف دوباره یک رضایت طرفین ارتباط با یک زن در حال حاضر ممکن است مطرح کردن احساسات منفی از آخرین باری که او تا به حال رابطه جنسی با شخص دیگری که او را خشمگین شما بعد. فکر می کنم در مورد لیست برای چند روز. ببینید اگر هر چیز دیگری می آید و یا اگر شما به دست آوردن هر گونه شفافیت در نقاط موجود. به همسر خود است. انتخاب کنید زمانی که همه چیز آرام و حواس او را پرت بعید است. شروع با گفتن این که شما درخواست برای یک نفره. به او بگویید که شما در حال تجربه نزاع و می خواهید آن را به اشتراک با. پس از 13 سال من فرض می کنم شما می دانید که چگونه به عبارت چیزهایی به طوری که آنها خواهید بود شنیده هست. به یاد داشته باشید به گوش دادن به او ،

شما ممکن است هرگز تجربه یک نفره. توهمات برخی از بهترین چپ ، همسر خود را نیز ممکن است تغییر ذهن خود را در برخی از نقطه. محتاط از هل دادن و یا قانع کننده ، این چیزها باید وارد میل خود و با میل و کنجکاوی.

— Stoya

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

من شده اند از نظر جنسی فعال پس من 17. من در حال حاضر 29 سال سن دارد. (من مستقیم از کشورهای مستقل مشترک المنافع زن.) اکثریت سکس من بین 17 و 21 تنها زمانی بود که من مست بود, بنابراین من به یاد داشته باشید بیشتر از آن, اما من می دانم که من نمی پیوندد. من هوشیار و شروع یک رابطه جدی آغاز شده و در واقع بهره گیری از رابطه جنسی اما من یک مشکل بزرگ: من فقط می توانم, اوج, اگر من فکر می کنم در مورد افتضاح/اهانت آمیز همه چیز. و من به این معنی افتضاح. زنای با محارم و غیر مبتنی بر رضایت طرفین پیر/جوان یا اهانت آمیز حالات باید به بازی در سر من برای من به اوج. من به هیچ وجه این افتضاح/وحشتناک حالات اتفاق برای خودم یا هر کس دیگری اما من نیاز به فکر کردن در مورد آنها آمده است. در این لحظه این کار انجام می شود اما من احساس وحشتناک پس از آن, و من احساس می کنم واقعا افتضاح است که من می توانم هرگز از فکر کردن در مورد من محبت فوق العاده دوست پسر. من سعی کردم با فکر کردن در مورد آنها را—که فقط به این معنی است که من نمی خواهد آمد. من محکوم به آمده تا با همیشه خلاقانه تر افتضاح توهمات من تمام عمر به خاموش ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>