قبل از او نوشت: او گرافیک خاطرات میرا یعقوب تا به حال به یاد بگیرند به منظور جلب


Close up of a woman.

میرا یعقوب.

عکس با کیم

در این قسمت از کار اسحاق باتلر صحبت با نویسنده میرا یعقوب در مورد چالش های مختلف—و—نوشتن داستان و خاطرات; چگونه او تصمیم به نوشتن خوب صحبت کردن بااو خاطرات در گرافیک به شکل خلاق خود را تحت تاثیر قرار; و بیشتر. این جزئی متن مکالمه خود را ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

اسحاق ساقی: من از طرفداران بزرگ از رمان خود را Sleepwalker راهنمای رقص. من یک احساس است که روند نوشتن این کتاب و 2019 را خوب بحث: خاطرات در گفتگوبودند بسیار متفاوت است.

میرا یعقوب: شما حق آن را واقعا متفاوت برای نوشتن یک رمان در مقابل خاطرات. اگر من تصویر خودم را در نوشتن یک رمان آن را به عنوان یک حیوان کوچک در حال اجرا را از طریق یک میدان. هر چیزی می تواند اتفاق می افتد. آن شادی ؟ آن است که ترور? من نمی دانم. همه امکانات باز هستند. من نمی دانم که دقیقا چه چیزی از من در تلاش برای رسیدن به, اما روند گرفتن وجود دارد احساس می کند واقعا سرگرم کننده است.

یکی از چیزهایی که من در مورد نوشتن یک رمان در مقابل یک داستان کوتاه است که در آن می توانید کمی سرگردان. و آنچه بیرون می آید در آن سرگردان است که معمولا به عنوان جالب به عنوان داستان خود را به عنوان در هر نقطه که شما در تلاش بودند برای رسیدن به. من نوشت: این کتاب بیش از 10 سال است. من آن را نوشتم از طریق مرگ پدر و تولد فرزند من و گذاشته شدن و همه این چیزها. اما آن را مانند رفتن به یک جزیره که در آن من به کنترل همه چیز است. و این احساس واقعا شگفت انگیز بود قادر به رفتن به آن محل. این واقعا متفاوت از نوشتن خاطرات.

به نظر می رسد مانند وجود دارد هر دو لجستیکی تفاوت و—من نمی دانم که ما باید آنها را معنوی تفاوت ؟ —بین آن دو چیز است.

من فکر می کنم معنوی تفاوت یک راه خوب برای قرار دادن. تا آنجا که لجستیکی تفاوت رفتن یکی این است که من خاطرات است خاطرات گرافیکی. بنابراین من تا به حال به خودم آموزش نحوه قرعه کشی به انجام این کار است. و من تا به حال برای ایجاد یک زبان بصری بود که من از رفتن همراه است. من تا به حال به یاد بگیرند که بسیاری از برنامه ها برای انجام این همه و بسیاری از نرم افزار و چگونه به نگه داشتن یک قلم. این همه عجیب و غریب, ضربه زننده چیزهایی که صدا خیلی خسته کننده اما در لحظه ای که شما در حال تلاش برای یادگیری آنها شما می توانید فقط احساس کاملا احمقانه در هر ثانیه. من احساس نمی کنم که زمانی که من در حال نوشتن رمان به خاطر من می خواهم به نوشتن تمام زندگی من و من تا به حال شده است در تلاش برای نوشتن یک رمان تمام زندگی من است. به طوری که آن را در نهایت ژل زده آن را فقط مانند آزادی آزادی آزادی.

Cover of Mira Jacobs' book Good Talk.

خوب بحث پوشش

خاطرات احساس واقعا متفاوت است. اگر من می خواهم که خودم در لحظه ای که من تصمیم به نوشتن/قرعه کشی این خاطرات, “خوب, شما در حال رفتن به باید به خودتان آموزش دهید که چگونه به منظور جلب. و سپس شما در حال رفتن به یادگیری این پنج نرم افزار برنامه. و سپس شما در حال رفتن به صرف تمام روز در آن شما در واقع ماندن در همان موقعیت به دلیل دریافت کنید بنابراین شما تمرکز بر آنچه شما انجام می دهند که در زمانی که شما فکر می کنید به حرکت دوباره خود را به عقب در حال رفتن به احساس می کنم مثل یک ستون نمک” من احتمالا نمی خواهد آن را انجام داده اند.

وجود محدودیت های مختلف در بازی مناسب است ؟ وجود دارد محدودیت از هنر و محدودیت از آن که غیرداستانی به عنوان مخالف به صفحه خالی که در آن شما می توانید چیزی بنویسید. آن را برای تلفن های موبایل مانند چیزی وجود دارد خوب در مورد آن دسته از محدودیت.

من از طرفداران بزرگ از محدودیت زمانی که می آید به خلاقیت است. من مقصر این واقعیت است که من یک برج جدی, اما واقعا من باید لبه های تیز و قوانین است که تولید بسیاری برای من. در این کتاب شما متوجه خواهید شد که هیچ یک از عبارات تا کنون تغییر در شخصیت و چهره. که عمدی محدودیت به دلیل آن را در مورد تمام این مکالمات که تحت تاثیر زندگی من و بسیاری از آنها به دلیل لود می شود. بسیاری از بار سفید مخاطبان احساس بیم و هراس در مورد وارد شدن به این گفتگو. و حتی قهوه ای و سیاه و سفید مخاطبان ما می تواند احساس خستگی بیش از حد فقط نیاز به بحث در مورد آن در همه زمان ها.

بنابراین من تصمیم گرفتم من که قرار بود برای تغییر عبارات چرا که من نمی خواهم به انجام این کار عاطفی در پشت آن. اما قرار داده است که فشار زیادی بر روی هر خط از متن. هر خط به طور ناگهانی به حال به انجام بسیاری از کار. و من باید به شما بگویم که به عنوان یک سابق استعاره دلال و کسی که واقعا دوست دارد به نوشتن دقیق احساس دقیق احساس این احساس شگفت انگیز به مانند “نه شما نمی توانید به انجام این کار دیگر. بیشتر استعاره هیچ کدام مجاز است. شما مجاز به اشاره در هر چیزی. آن چه وجود دارد یا نه.”

برای گوش دادن به قسمت کامل از کاربا کلیک بر روی بازیکن زیر و یا عضویت در اپل پادکست, Spotifyو یا هر کجا که شما گوش دادن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>