پشت بامیه پروژه غیر انتفاعی اختصاص داده شده به تغذیه سیاه, ترانس جامعه

بخش بزرگی از Ianne زمینه استوارت حمایت محور در universalizing تجربه که اغلب به عنوان یک لوکس بنابراین ساخت آنها را در دسترس به اعضای جوامع به حاشیه رانده شده. که یکی از دلایل استوارت — عجیب و غریب ایرانیان غیر دودویی فعال — تاسیس بامیه پروژه نیویورک-بر اساس غیر انتفاعی است که اشتغال, سیاه, ترانس سرآشپزها به بازدید از خانه های سیاه و سفید ترانس افرادی که دچار ناامنی غذایی به آنها را طبخ وعده های غذایی.

این یک سیستم است که دگرگون ایده های آنها فراهم شده است تجربه داشتن یک آشپز خصوصی, در حالی که همچنین خدمت جامعه که استوارت می گوید: به شدت نیاز به تغذیه به خصوص در کشوری که خود را تشخص همچنان به ای اداره و سیاسی.

تبلیغات:

استوارت صحبت با سالن مورد کار بامیه پروژه ماموریت چگونه آنها تطبیق میان همه گیر و آنچه که در آینده برای این سازمان است.

من به عنوان خوانده شده اخیر شکل که اعلام شده است که حدود 34 درصد از لباس زیر مردم گزارش زندگی در فقر شدید. چه هستند برخی از عوامل است که کمک به آن شماره?

من همیشه نوع از توصیف آن این است: تصور کنید شما یک ترانس دختر. شما حدود 16 سال, شما در حال زندگی در خانه خود را, شما می دانید که نرخ بی خانمانی در میان جامعه مردم است. و سیاه, ترانس مردم بالاترین در میان آن. بنابراین شما در حال خروج از خانه خود را, شما باید دو سال دیگر در سمت چپ از بالا مدرسه است و شما باید به شکل از چگونه به پایان است.

تبلیغات:

که رفتن به نیاز شما برای زندگی در یک پناهگاه بی خانمان به دنبال منابع جامعه و چیزهایی مانند آن. در حال حاضر شما قادر به فارغ التحصیل, اما بدون خانوادگی, پشتیبانی, آن را بسیار دشوار است برای رفتن به کالج به طوری که شما را قادر به دنبال کردن آموزش عالی و ما می دانیم که چگونه این کشور رفتار افرادی که به دنبال و یا کسانی که قادر به دنبال آموزش عالی است.

پس از آن وجود دارد شیوه های استخدام. شما می توانید لزوما یک کار در خارج به عنوان مثال از آنجا که خود را از تعصبات و تعصبات. بنابراین بسیاری از لباس زیر مردم کسانی هستند که قادر به دنبال این گزینه های مختلف به کار جنسی. در حال حاضر کار جنسی است و ما احترام که کار می کنند اما ما همچنین درک می کنیم که این خطر وجود دارد که تنها گزینه شما را ترک مردم در آسیب پذیر ترین تقاطع ها در تلاش برای پیدا کردن نه تنها مسکن و امنیت, اما همچنین به دنبال جنسیتی تایید عمل جراحی.

بنابراین در حال حاضر شما 18 سال, پیر و شما شده اند قادر به پیدا کردن کار از طریق گوییم استاندارد موسسه و تبدیل شده اند به کار جنسی — آن را آسیب پذیر, اما آن را به پول نقد سخت سرد و شما نیاز به پول نقد سخت سرد.

تبلیغات:

پس از چند سال کار, شما قادر خواهید بود به پرداخت هزینه جنسیتی تایید عمل جراحی است که شما برای پرداخت و شما قادر به پیدا کردن مسکن, اما شما مشغول به کار در جامعه در حالی که برای. ما همچنین درک می کنیم که صاحبخانه صحبت کردن با یکدیگر و شبیه به ترانس مردم به این معنی که شما مجبور به زندگی در خارج از جامعه خود را برای پیدا کردن مسکن. این سیستم بیش از حد است که نیاز به شناسایی tha شما ممکن است به اینترنت دسترسی دارند.

بنابراین سپس شما همچنین ممکن است در نهایت در آنچه ما تماس بگیرید “مواد غذایی کویر” که به معنی مناطق که در آن شما قادر به دسترسی سالم و فرهنگی خاص مواد غذایی و مواد تشکیل دهنده. بنابراین این سیستم های مختلف از blockchains که مردم در حال مرور روزانه که منجر به آمار شما در حال صحبت کردن در مورد.

تبلیغات:

یکی از عناصر بامیه پروژه ماموریت برای استخدام, سیاه, ترانس کارکنان به بازدید از خانه های سیاه و سفید ترانس مردم در نیاز به طبخ, سالم, خانه پخته و فرهنگی خاص وعده های غذایی. چگونه شما را تعریف “فرهنگی خاص” غذا و چرا مهم است ؟

فقط آنچه در آن می گوید درست است ؟ متعلق به یک فرهنگ خاص. این به این معنی است که وجود دارد برخی از مواد غذایی و مواد تشکیل دهنده است که قابل تشخیص به عنوان متعلق به آفریقا و خارج از کشور. و این مواد غذایی آرامبخش هم برای روح و هم چیزهایی که مردم می دانند که چگونه به.

اگر شما در آن بزرگ شده در یک خانواده در یادگیری چگونه به طبخ oxtails و چیزهایی مانند آن است که مواد غذایی که شما می دانید و این راه است که شما می دانید که چگونه به طبخ. بنابراین شما در حال رفتن به دنبال مواد تشکیل دهنده است که شما می توانید استفاده کنید به طبخ کسانی که وعده های غذایی به خاطر این که چگونه به شما آموخته به طبخ.

تبلیغات:

بنابراین برای بسیاری از سیاه مردمی در مناطق زندگی می کنند که ارائه آنها را با کسانی که مواد تشکیل دهنده می تواند یک چالش و همچنین می تواند یک چالش برای پیدا کردن [مواد]. پس از آن واقعا مهم است که ما در حال ارائه مردمی با تشخیص وعده های غذایی به دلیل آن است که اولویت ما همیشه به کار ما را به عنوان آرامش, جذاب و زیبا امکان پذیر است.

ما تاسیس شد و بر اساس این ایده است که ما ارائه می کنند مردم را با وعده های غذایی است که خانواده خود را تغذیه بلکه تغذیه روح خود را. یک دلیل وجود دارد که ما فقط استخدام, سیاه, ترانس سرآشپزها به طبخ به صورت سیاه و سفید ترانس مردم — ما در حال ایجاد جامعه و همبستگی و یک لحظه.

چیز دیگری که واقعا به من حمله در این مورد بیش از حد ایده داشتن کسی آمد به خانه خود را و شما طبخ یک وعده غذایی . . . conjures معانی داشتن یک آشپز خصوصی که احساس می کند مانند این چیز منحصر به فرد. و من مطمئن هستم که اگر affording که لوکس به یک جامعه است که اغلب به حاشیه رانده شده بود و چیزی که شما در مورد فکر در کنار هم قرار دادن بامیه پروژه ؟

تبلیغات:

آره کاملا. منظورم اینه که کار من به عنوان یک فعال سیاسی و یک سازمان همواره به نوعی با تمرکز بر ایده ایجاد وقفه در انحصار لوکس. من فکر می کنم که بسیاری از چیزهایی که ما در نظر لوکس این روزها باید هر روز بیشتر به حاشیه رانده شده مردم به خصوص اگر ما درک می کنیم که ما در یک جامعه است که باعث ایجاد یک نژادی طبقه بندی افراد است.

که بدان معنی است که آنها قادر به دسترسی به چیزهایی مانند مراقبت های روانی مانند مواد غذایی و غذاهای سالم و چیزهایی مانند آن. چرا ما نمی ایجاد راه است که توسط آن ما را به کسانی که وعده های غذایی, کسانی که جلسات درمانی به راحتی در دسترس برای کسانی که به آن نیاز دارید ؟

اتحاد همه گیر تغییر چگونه شما را مجبور به کار در هر راه است ؟

قطعا. ما قادر به انجام آنچه که ما قبل از رفتن به خانه های مردم, بنابراین ما ایجاد یک COVID-19 صندوق امداد. سپس یک روز ما رو بزرگ مواد غذایی اهدا و ما با قرار دادن آن در پشت یک ماشین و رفت درب-به-درب مرتب کردن بر اساس مانند یک حرکت مواد غذایی فروشگاه. که یک گزینه بود اما نه کاملا پایدار است.

تبلیغات:

سپس ما ایجاد یک صندوق است که به ما اجازه ارائه, سیاه, ترانس افراد با یک بار 100% رایگان بهداشت روان جلسه درمان با درمانگر.

من می خواهم دیده می شود یک گزارش که از زمان شروع این بیماری همه گیر است که همپوشانی با تظاهرات اخیر — که بامیه پروژه شاهد افزایش فوق العاده ای در کمک های مالی. روز وجود دارد شما را دیده ام $100,000 در فرد کمک های مالی. با این افزایش کمک های مالی در راه است, بامیه پروژه برنامه ریزی در حال گسترش خدمات ؟

آره ما هستند. اول اینکه من فکر می کنم که ما نیاز به گرفتن همه هزینه ها و تمام کاری که ما در حال تلاش برای انجام در حال حاضر است. اما پس از آن ما هدف دراز مدت خواهد بود برای باز کردن واقعی آجر و ملات محل که در آن ما می توانید شروع به ساخت یک فضا برای همه ما در, که در آن ما می تواند خوراک مردم در شخص است.

ما شاهد بسیاری از جمعی حرکت در اطراف گفتگو در مورد نمایندگی و defunding ادارات پلیس. من مطمئن هستم که کسانی که مکالمات سازمان با گروه های مانند بامیه پروژه داشتن شده است برای مدت زمان طولانی. چگونه آن را احساس به دیدن این موضوعات در کانون توجه هستند و شما امیدوار به حرکت خود ادامه خواهد داد ؟

تبلیغات:

این یک بیت از یک تلخ و شیرین احساس. این گفتگوها در جریان است بسیار طولانی تر از آنها شده در “حوزه عمومی” شما می دانید. شده اند وجود دارد راه حل هایی که شده اند به گوش وجود داشته است و افرادی که هو کردن مراحل. بنابراین به خودتان پیدا کنید در این لحظه این است که در آن شیرینی در می آید که در آن غیر ممکن است برای سازماندهی و بدون داشتن هر اونس امیدوارم درست است ؟ وجود دارد به چیزی ارزش مبارزه را دارد. اما من فکر می کنم که امید است نه آرام بخش. آن را به یک energizer. آن را به چیزی است که تغذیه ذهن, بدن و روح و ایجاد انرژی است. این است که چگونه من باید همیشه آن را درک کرد و این چیزی است که من همیشه اعتقاد داشته اند. و این وظیفه ما است و آن را یک ضرورت برای اطمینان حاصل شود که امید است پایدار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>