پشت راست وسواس با یک درمان معجزه برای coronavirus: این نه فقط در مورد تهمت

در یکی از oddest تحولات coronavirus بحران شده اجرا بر روی یک جفت از داروهای ضد مالاریا, هیدروکسی کلروکین و کلروکين استفاده می شود که در درجه اول در ایالات متحده برای درمان آرتروز و برای جلوگیری از آسیب اندام از لوپوس. داروهایی هستند که از داروخانه ها در نرخ هشدار دهنده لطف آمریکایی ها که خود را متقاعد این داروها آنها را ذخیره کنید اگر توسعه COVID-19 و در نتیجه خروج از بیماران که در واقع نیاز به این داروها در معرض خطر است.

این اتفاق می افتد در این صورت تنها نازک شواهدی وجود دارد که این داروها در برابر رمان coronavirus و مقدار زیادی از شواهد که آنها کار نمی کند. در پاریس یکی از بیمارستان استفاده می شود که این دارو به شدت در توصیه Didier Raoult یک تغییر آب و هوا-انکار, فرانسوی, سکس با سایه شهرت — نتایج نشان می دهد این داروها موثر نیست در همه. پزشکان چینی همچنین به این نتیجه رسیدند که بی فایده بودند. این داروها شناخته شده به برخی از ترسناک عوارض جانبی از جمله مرگ ناگهانی قلبی در بعضی از بیماران. آنها همچنین برای بدنام عوارض روانی مانند پارانویا و کابوس. حداقل یک نفر در آمریکا مرده است از بلع آکواریوم تمیز کننده که حاوی یک ماده شیمیایی مشابه ترکیب.

تبلیغات:

پس چرا بسیاری از مردم خیلی مشتاق به گرفتن دست خود را در مواد مخدر است که به وضوح خطرناک است و ممکن است انجام هیچ خوب است ؟

فوری ترین دلیل آن ساده است: مردم عجله داروخانه ها و جمهوری خواهان و هر دو دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متعدد فاکس نیوز شخصیتهای باید به آنها گفت این داروها هستند “تغییر بازی” است که می تواند آنها را ذخیره کنید از coronavirus.

اما وجود دارد یک دلیل این غلط یا اثبات نشده ادعا طنین با شهروندان عادی از Trumpistan. این امید وجود دارد که سخت به دریافت درمان معجزه خواهد کرد که آنها را ذخیره کنید به طور مستقیم به سمی داروینیسم اجتماعی است که راهنماهای مدرن محافظه کاری. این نشان دهنده عمق خصومت به مفهوم مشترک عمومی خوب و دلبستگی شدید به یک racialized ایدئولوژی فردگرایی است که رفتار کالاهای عمومی مانند بهداشت و درمان به عنوان همه چیز به احتکار توسط کسانی که با افتخار پول و وضعیت را به انجام این کار.

تبلیغات:

محافظه کار ایدئولوژی به سادگی اجازه نمی دهد که احتمال این که هر چیزی از جمله pandemic, مدیریت است که رابطه موفق با “ما همه در این با هم” ذهنیت است. به جای آنها کشیده شده به این فانتزی که وجود دارد یک پلاتین عضو COVID-19 وضعیت است که می تواند خریداری شده که اجازه خواهد داد که آنها را به انتخاب کردن از درد و رنج از plebeian کلاس است که به قرنطینه و یا در معرض خطر بیماری و مرگ است.

هیچ سوالی وجود دارد که مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر جناح راست و ارقام در حال هل دادن این هیدروکسی کلروکین زاویه سخت است. مغلوب ساختن پیشی جستن است در مورد این داروها چندین بار ruing خود را روزانه خود را تبلیغ-کمپرسی “جلسات مطبوعاتی” و همچنین در توییتر.

Laura Ingraham از فاکس نیوز شده است ترجمه این مسائل به شدت میزبانی دکتر که گمراه کننده استدلال کرد که “این آغاز پایان همه گیر” شنبه شب. او همچنین تا به حال توییتهایی حذف شده توسط توییتر برای ترویج پزشکی گمراه کننده است.

تبلیغات:

Sean Hannity از فاکس نیوز شده است خواسته خود را از میلیون ها نفر از بینندگان را به چنگ زدن به این مسائل نیز گفت: “من عاشق این ایده از خارج از برچسب استفاده کنید” و با این استدلال که حتی اگر آن کار نمی کند مردم را “حق را امتحان کنید” — به طور کامل نادیده گرفتن این است که این مواد مخدر خطرناک هستند.

وجود دارد بسیاری از نمونه های دیگر به دقت جمع آوری شده در اینجا توسط رسانه ها مهم است. این نوع از تکرار کار می کند و می رود راه طولانی به سوی توضیح میدهد که چگونه با شوق و ذوق جناح راست مخاطبان ضامندار بر روی این داروها به عنوان یک معجزه ممکن است درمان.

تبلیغات:

اما هیدروکسی کلروکین شیدایی نیز جریان از شدت سلسله مراتبی مشاهده محافظه کاران نگه جامعه یک جایی که حتی نیازهای اساسی مانند مراقبت های بهداشتی باید متفاوت همراه کلاس و مسابقه خط. بهداشت عمومی اقدامات مانند قرنطینه و واکسیناسیون به مشاهده مشکوکی دقیقا به این خاطر که شامل هر کس در حدود یک برابر و اساس. آنها برای یک نوع خاص از مراقبت های پزشکی یکی که فقط برای مردم آنها را به عنوان بهتر از هر کس دیگری.

این نگرش آشکار در راه های بسیاری قبل از این بحران به ویژه در اطراف بحث بر مراقبت های بهداشتی سیاست. برای ترقی خواهان محافظه کار مقاومت به یک پرداخت کننده سیستم مراقبت های بهداشتی است گیج کننده و حتی مشاهده شده از دیدگاه خالص منافع خود. خصوصی, بیمه گران قیمت و غیر قابل اعتماد و از طرح های خود را به طور مداوم در حال تغییر می تواند باعث اساسی در مواردی مانند حفظ مداوم ارتباط با دکتر تقریبا غیر ممکن است. یک طرح برای همه آمریکایی ها را پوشش می دهد که همه ما در راه همان خواهد بود ارزان تر و کارآمد تر و گرفتن مقدار زیادی از درد به دنبال مراقبت های پزشکی در زمانی که شما به آن نیاز دارید. که به نظر می رسد آشکار است.

اما این تنها چیزی است که محافظه کاران نمی خواهم در مورد آن: آنها نمی خواهند یک طرح واحد برای همه آمریکایی ها است. بسیار ایده داشتن همان دقیق طرح مراقبت بهداشتی به مردم آنها را به عنوان در زیر آنها را به خصوص کاهش درآمد مردم از رنگ باعث واکنش تند. این چیزی است که همه از جناح راست هیستری بیش از “سهمیه بندی” در پاسخ به هر دو Obamacare و امکان مدیکر برای همه, است و در نهایت در مورد. این که شما ممکن است مجبور به انتظار در خط برای چیزی شبیه به عمل جراحی زانو, چرا که در حال حاضر اتفاق می افتد در زیر ما آمیخته خصوصی-سیستم بیمه است. این است که مردم شما خیال نالایق با توجه به رنگ پوست و یا کلاس وضعیت نیز به صبر در خط و — خدای ناکرده — ممکن است جلوتر از شما.

تبلیغات:

(این نگرش همچنین توضیح می دهد که دیرینه جناح راست تمایل به پلیس خرید مواد غذایی از مردم در مواد غذایی به مطمئن شوید که آنها چسبیده با “خود” مواد غذایی و خرید محافظه کاران احساس می کنم این سایت متعلق به درست و خوش هیکل آمریکایی است. آن را نیز توضیح می دهد که اغلب هیستریک سطح از جناح راست خصومت به حمل و نقل عمومی است که می توان به پایان عمل ارسال و سیاه مردم را به عقب اتوبوس.)

در این جهان بینی نوع خاصی از مراقبت های بهداشتی برای grubby عادی در حالی که به خوبی خاموش سفید صاحب خانه کلاس باید خود را در وضعیت نخبگان. این نیز بخشی از دلیلی که مخالفان واکسیناسیون جنبش گرفته شده در این کشور است. واکسن بعد از همه هستند ناخوشایند یادآوری است که بیماری هیچ احترام کلاس و یا نژاد اما می بیند همه انسان ها که در واقع برابر است که بسیار مناسب نیست با ایدئولوژی محافظه کار.

جای تعجب نیست پس از آن ضد vaxxer نگرش گرفته اند نگه دارید در سمت راست به خصوص در راست مذهبی این است که محکم در هم تنیده با خصومت به دولت تعریف و کنترل کالاهای عمومی و مورد علاقه گسترده خصوصی سازی همه چیز را از آموزش و پرورش به رفاه.

تبلیغات:

بسیاری از مردم بر این باورند که ضد واکسیناسیون نگرش های هستند که بیشتر در عصر جدید به سبک چپ اما در حقیقت جمهوری خواهان هستند بیشتر احتمال دارد به مخالفت با اجباری شدن واکسیناسیون بیش از دموکرات ها. آن را عمدتا جمهوری خواه به مقامات منتخب که در حال تلاش برای عقب قوانین نیاز به واکسیناسیون و راست مذهبی به طور فزاینده ای به ترویج این ایده که بهتر است برای بچه ها به سادگی به بیماری هایی مانند آبله مرغان نسبت به واکسینه کردن آنها.

این درست است که ضد واکسیناسیون ایدئولوژی آغاز شده در lefty, محافل, اما آن اتفاق افتاد و تا حد زیادی در میان سفید کردن افرادی که ممکن است رای دموکراتیک اما تمایل به زندگی به تفکیک جوامع و تمایل به در آغوش ایدئولوژی ارتجاعی مانند “دلبستگی” است که به جلوگیری از زنان از داشتن اشتغال در خارج از خانه است. در نهایت منطق ضد واکسیناسیون پایین می آید به یک باور است که نخبگان شیوه زندگی, مواد غذایی ارگانیک و هلیکوپتر مادر مانع از نیاز های همان مراقبت های بهداشتی مشترک استفاده مردم از جمله واکسیناسیون جهانی است. که این ذهنیت را جهش به جمهوری خواهان که تکیه به آن را حتی سخت تر نیست واقعا جای تعجب است.

طنز ضد واکسیناسیون جنبش است که “نخبگان” فرم مراقبت های بهداشتی — مواد غذایی آلی یک مادر بی دریغ توجه آبله مرغان احزاب — کمتر موثر از سیاست جهانی که تحت تحقیر که واکسیناسیون است. اما این نوع منطق است که در آن reactionaries به نوبه خود تا بینی خود را در منافع مشترک پس از آن نیز منافع پرولتاریا است که به سختی محدود به مراقبت های بهداشتی. آن هم در همه چیز آشکار از رد محلی تاکو ایستاده به فکر که hip-hop نیست “واقعی” موسیقی است.

که عذاب شیوه تفکر است چه رانندگی محافظه کار شور و شوق برای هیدروکسی کلروکین. این دارو احتمالا کار نمی کند و عوارض جانبی ترسناک هستند. اما گرفتن یک نسخه برای آن کمک می کند تا یک مجموعه جدا از عادی کار افرادی که در حال انجام چیزهای مقامات بهداشت عمومی تجویز مانند شستن دست های خود را زیاد و ماندن در منزل (حتی اگر برای بسیاری از آن را به معنای از دست دادن شغل و درآمد ثابت).

تبلیغات:

حتی اگر یک coronavirus واکسن توسعه یافته است نسبتا به سرعت انجام نمی شود جای تعجب نیست اگر بسیاری از محافظه کاران ترجیح می دهند از هیدروکسی کلروکین بیش از نیاز به ارائه خود را به همان ضربت که سرایداران و همبرگر باله خواهد شد تا برای. بیشتر طبقه کارگر و مردم نمی توانیم به نوبه خود پشت خود را در موثر پیشگیرانه بهداشت و هنگامی که آنها می توانید آن را دریافت کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>