“Belgravia”: که در آن “Downton Abbey” در دیدار دیکنز به جز با یک مطلب بی باک کمتر گرسنه یتیم

گچ آن را به زمان و شرایط ما اما Julian Fellowes’ “Belgravia” است که به طرز محسوسی سالن محور امر است. چنین مورد با 19th-century British درام – مهم عمل می گیرد در اتاق ناهار خوري بزرگ و گسترده ballrooms به عنوان مخالف به فضاهای باز. وجود باغ خوشبختانه اما بسیاری از عکس های از خیابان های شهرستان. لندن را شلوغ معابر کثیف هستند مکان های مناسب برای خانم ها و لباسهای گران قیمت خود را. اگر تنظیمات احساس restrainted است که نقطه. به خصوص در اینجا.

هنوز که هنوز هوا که قوانین در طول داستان می کند “Belgravia” چند نعمت.

تبلیغات:

Fellowes در صورتی که شما نیاز به یادآوری داد ما “Downton Abbey” یک فانتزی است که در آن اشراف ایستادن برای بندگان که مراقبت از آنها و ارل از Grantham نرم به این واقعیت است که بریتانیا کلاس سلسله مراتب است که به آرامی در حال تغییر است.

“Downton” کست سایه طولانی بیش از هر دوره انگلیس درام که وارد کرده در پی آن است. “Belgravia” بر اساس Fellowes خود 2016 رمان و ساخت ایالات متحده خود را به نمایش Epix است سیستم ایمنی بدن به این. به برخی از بینندگان در واقع مجموعه ای رنج می برد و در مقایسه به دلیل آن دودی کمتر شادی و دارای یک سطح پایین تر از تصفیه snark در آن corseting. حتی آشنا ملودیک درخشش جان Lunn امتیاز می تواند برای جبران آن طنز کسری یا خودنمایی میکند عدم وجود یک شخصیت در تاریخ همتراز با مگی اسمیت تیغ هوش وارثه کنتس.

اما اگر شما می توانید داستان را Dickensian عطر و طعم و محتوای خود را با Tamsin Grieg دلخراش عملکرد و هریت والتر استخوان خشک و کلاس آگاه bitchery و سپس شکستن خود چین بهترین خدمات و حل و فصل در . . . برخی بیشتر.

تبلیغات:

یکی از جنبه های “Belgravia” که احساس می کند در حال حاضر همانطور که در بالا اشاره شده است قریب به اتفاق تقرب و عصر را بخشنده و مجلل فضای داخلی. اکثریت سری طول می کشد محل در اواسط 1840s و مناسب برای این دوره بسیاری از تعاملات قابل توجهی را در داخل بزرگترین اتاق های مجلل شهرکهای یا قبل از عبوس شومینه در humbler در میان بگذارند. همه شانه به آغوش یک چشم است که باید ما را خوشحال چند هفته پیش اما در حال حاضر فقط باعث می شود یک فرد می خواهید به چوب به سر او از یک پنجره باز کنید.

عمدتا اگرچه در داخل مکالمات و جمعیت خیابان تنها تقویت احساس محافظه کار “Belgravia” القا در افراد مبتلا به بی ضرر از تب یونجه و انواع کابین. اگر داستان نیست بنابراین رواقی شاید که نمی خواهد مهم است. اما از آن است که جدی امر یکی در می خواهید از چند باز ویندوز و یک نسیم است.

داستان ما شروع می شود در یک معروف توپ در بروکسل (بر اساس یک رویداد واقعی آن است که فانتزی!) که رقص دور در آستانه نبرد Quatre بند که گودال انگلیسی-نیروهای متفقین در برابر ناپلئون بناپارت ارتش. آن است که در این بی پروا امر که در آن ما در حال معرفی به جیمز Trenchard (Philip Glenister) یک تاجر ساختمان موفقیت خود را در اتحاد با اشراف است. جامعه بالا به نظر می رسد در پایین جیمز و همسرش آن (Greig) و خود را “betters” تعجب می کنم که چگونه آنها wrangled دعوت. گچ آن را به زیبایی از دختر خود سوفیا (امیلی رید) که برنده قلب از خداوند ادموند Bellasis (جرمی نومرک جونز) یک افسر در دوک ولینگتون ،

تبلیغات:

افسوس که دوستداران مقصد نیست برای همیشه در پس از, خوشحالی یا در غیر این صورت. ادموند نامیده می شود به نبرد سوفیا قلب شکسته است و هر دو از آنها را به یک پایان غیر منتظره. این Trenchards’ ویرانی مدت طول می کشد پس از از دست دادن دختر خود را.

جهش به جلو و یک چهارم از یک قرن و آن اتفاق می افتد به حضور اجتماعی و چای که در آن او در دیدار کنتس از برککنهورست (والتر), خواهر دوشس که انداخت افسانه ای توپ در بروکسل و در اواخر پروردگار ادموند پدر. سوگوار مادران ارز چند نوع کلمات.

تبلیغات:

آنچه در آن می کند که کنتس این است که به یاد ماندنی عاشقانه فرزندان خود را مشترک منجر شد . . . در یک نوزاد پسر. پیچ و تاب!

در حال حاضر قبل از اینکه شما خود را دریافت کنید لباسها در یک شبیه پیچ و تاب و با اعلام “اسپویلر!” خرس در ذهن که این تاریخی راه اندازی رول به سرعت در قسمت اول. این کلاس واقعی نبرد رخ می دهد پس از آن چای هنگامی که آن را برمی گرداند به کنتس نشان می دهد که آنها به اشتراک گذاشتن یک نوه بود که چپ مطرح شود توسط یک کشور چند در اوصاف کشیش. کنتس در پاسخ رفتار اکثر unbecomingly. مانند بزرگ, پیر “ببینید شما روز سه شنبه” اگر ما در حال فرانک. و ما!

هنگامی که کنتس سرد کردن او متوجه می شود که پس از او و همسرش Peregrine ارل از برککنهورست (تام ویلکینسون) هیچ وارث – خداوند ادموند بود که تنها پسر خود را – شاید آنها باید نگاه خود را از دست نوه. پایین و ببین پسر چارلز پاپ (جک Bardoe) رشد کرده تا به یک داغ گرفتن یک تاجر پنبه. کنتس است beguiled!

تبلیغات:

از این نقطه آرام تنش دکمههای پایین خشم و سالن طرح قانون روز. چارلز دوست داشتنی آقا – ماجراجو و مهربان و فروتن و موفقیت. و او نمی تواند درک اینکه چرا ارل و کنتس را ناگهان درخشش او.

نه می تواند به بالا در جامعه میگذرد آنها را احاطه کرده از جمله کنتس را تحت عنوان fop یک برادرزاده جان Bellasis (Adam James) که همراه با او بی فایده پدر است مقیم وقت خود را به وارث ثروت خانواده و تقلب خود را به زودی به شود همسر خانم ماریا خاکستری (Ella Purnell).

این Trenchards در ضمن گیر با یک کار بیهوده و بی فایده, پسر الیور (ریچارد Goulding) و وضعیت خود را-وسواس همسر سوزان (Alice Eve). هر دو آنا و کنتس را بسیار جای dote در نوع خود درخشان نوه جز هر رابطه زن و شوهر به او یک راز است و مهمتر از آنها نفرت.

تبلیغات:

نیز وجود دارد یک “طبقه پایین” عنصر “Belgravia” با بندگان اقدام به عنوان av c یونانی کر. هیچ یک دریافت این نوع از توسعه شخصیت است که ممکن است محل آنها را در تاریخ همتراز با Grantham خانواده کارکنان.

این یک Julian Fellowes مشترک “Belgravia” بسیار تلگراف که در آن رهبری از پرش به فرود. Fellowes ممکن است هدایت گریم ویکتوریا فاجعه اما به اندازه کافی از امضای خود استعداد و چند نادرست و غلط را لمس Belgravia را bleaker عناصر خوش طعم. خائنانی رفتار بد و کمی خود را یاد بگیرند درس و بهبود روح خود را در معامله. معافیت های جنگ بیش از چای صلح میانجیگری بیش از چند دوره و شام. هر کس و همه چیز می درخشد زیبایی در شمع.

نتیجه یک lushly brocaded و ابریشمی امر است که آن نقاط خوب با وجود این تیره در آن تن و کلاچ بازیکنان در گروه – Grieg, والتر, Glenister و زن و شوهر خوشحال که در اطراف این جهان whirls – را خوش طعم کندتر امتداد در داستان است. “Belgravia” نمی حمل و نقل ما را به یک رویای به راحتی و به طرز ماهرانه ای از سلف خود انجام داد. اما حداقل آن را تصویب لمس لوکس به هنر نشسته brooding انجام و در انتظار بدبختی به تصویب.

“Belgravia” آغاز بکار در یکشنبه 12 آوریل در 9 p. m. در Epix.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>