برکلی مک دونالد کارگران می گویند فقدان تجهیزات ایمنی موجب شیوع کروناویروس

Rosibelle آلوارادو با این نسخهها کار به عنوان یک ماشین ظرفشویی در یک مک دونالد در برکلی کالیفرنیا جایی که او به کار گرفته شده برای حدود یک سال است. اما برای چهار هفته اخیر او بوده است در اعتصاب با 11 از همکاران او در اعتراض به شرایط کار نا امن است که او معتقد است که منجر به او را گرفتن COVID-19.

آلوارادو یکی از یازده کارگران در Shattuck خیابان محل که مورد آزمایش مثبت برای coronavirus در جولای 8; او متوجه او تا به حال COVID-19 ژوئن 4. اگر چه اعتصاب رسما به پایان رسید و امروز یک تصمیم در قسمت های ساخته شده به دلیل شرایط اقتصادی برخی از کارگران آلوارادو است که قادر به بازگشت به کار از آنجا که او هنوز هم رنج می برند از COVID-19 مربوط به عوارض است.

تبلیغات:

“دیروز رفتم به اتاق اورژانس به علت درد در معده و آنها به من گفتند که من یک عفونت در معده من با توجه به COVID-19,” آلوارادو گفت: سالن در اسپانیا از طریق یک مترجم اضافه کرد که او در زمان تست دوم است و انتظار نتایج.”وجود موارد مثبت در فروشگاه و آنها را به انجام هر چیزی در مورد آن است و به همین دلیل ما در سازمان خودمان و در ادامه اعتصاب است.”

آلوارادو و همکاران او می گویند که شیوع بیماری های ناشی از کمبود وسايل حفاظت فردی مناسب ارائه شده به کارگران; ترس از مجازات برای کار از دست رفته پس از تماس با همکار آلوده; عدم عمیق پاک هنگامی که مدیریت می دانستند coronavirus پخش شد در اطراف محل کار و در یک مورد کارگران مجبور به تمیز کردن مناسب و بدون تجهیزات حفاظت شخصی (PPE). این یکی از دلایل چرا 12 کارگر در این مک دونالد محل رفت و اعتصاب در ژوئن 11, اعتصاب که به طول انجامید تقریبا یک ماه و فقط امروز به پایان رسید.

در آلوارادو اولین قرنطینه در ماه ژوئن او گفت که او برای پرداخت 80 ساعت در مجموع به مدت دو هفته از کار از دست رفته. اما این زمان در اطراف او گفته شد توسط مدیریت او نمی تواند پرداخت شود هر چند آن است که به خوبی شناخته شده است که علائم COVID-19 می گذشته بیش از 14 روز است.

تبلیغات:

“آنها به من گفت که من فقط پرداخت برای اولین قرنطینه” آلوارادو گفت. “آنها به من گفتند این نمی شود پرداخت می شود.”

لری Kamer سخنگوی غرفه مدیریت که صاحب و عمل این رستوران گفت: سالن در یک ایمیل که “مک دونالد رستوران در Shattuck خیابان در برکلی امن است.”

Kamer گفت: این عملیات به دنبال “هدایت CDC و کارشناسان بهداشت عمومی و به طور کامل همکاری با وزارت بهداشت محيط و بهداشت عمومی در شهر برکلی برای کمک به اطمینان از ایمنی کارکنان ما است.”

تبلیغات:

با این حال در بیانیه ای به سالن Matthai Chakko اطلاعات عمومی و افسر برای شهر برکلی گفت که کسب و کار در شهرستان ها نیاز به هشدار شهرستان که آنها یاد بگیرند که یک کارمند دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

“در این مورد که نشد” Chakko گفت: در یک ایمیل. “هنگامی که ما در مورد آموخته کارمند که تست مثبت کارکنان شهرستان بارها و بارها به خارج از مدیر و صاحب اما در آن زمان آنها بیش از یک هفته برای پاسخ.”

تبلیغات:

Kamer گفت برکلی مک دونالد “استقبال چندین OSHA بازدیدکننده داشته است.” “خارج از محل کار ما را در ارائه پرداخت مرخصی استعلاجی و قرنطینه پرداخت هر خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل,” او اضافه شده است.

اما خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل را پوشش نمی دهد یک وضعیت مانند آلوارادو است. Kamer گفت که کسب و کار است “ارسال مواد غذایی برای کارکنان است که قرارداد این ویروس.”

آلوارادو گفت: این شرکت شده است ساکت در مورد تحویل مواد غذایی. او اشاره می کند که او تنها با دریافت مواد غذایی یک بار این اتفاق افتاد و پس از او به نام یک مدیر چرا که او نمی دانم اگر او در حال رفتن به دریافت پرداخت در قرنطینه. طی تماس با مدیر پرسید: اگر او تا به حال دریافت مواد غذایی.

تبلیغات:

“من گفت: ‘نه’ بنابراین او گفت: “خوب من در که و من ارسال برخی به خانه خود” و این زمانی است که یک مرد جوان کاهش یافته است برخی از کیسه” آلوارادو گفت.

کارگران که در اعتصاب بودند نیز خواستار عمیق تمیز کردن از فروشگاه که کارکنان مانند ادیت Aburto یک آشپزخانه manager که در اعتصاب گفت: سالن آنها خواسته شده است به انجام خود را بدون PPE مناسب.

“تقاضای من این است که آنها را تمیز کردن عمیق در فروشگاه” Aburto گفت: سالن در اسپانیا از طریق یک مترجم. Aburto افزود که “مردم از ترس از دست دادن شغل خود را” اگر آنها دست به کار یا بیمار به دلیل نظرات و یا تهدید از مدیریت در مورد از دست دادن ساعت است.

تبلیغات:

Aburto مشغول به کار در مک دونالد در Shattuck خیابان محل برای مدت پنج سال. او گفت: سالن که او شروع به تبدیل شدن به احساس خطر در مورد کوروناویروس كردن اطراف محل کار خود را در روز یکشنبه 24 مه سال 2020 زمانی که او موفق به دریافت یک متن از یک مدیر فروشگاه گفت که این فروشگاه نیاز به فوریت تمیز آن شب. به طور خاص او خواسته شده بود به تمیز کردن کامپیوتر, کابل و مشت clock استفاده از کارگران به ساعت در زمان خود که او گفت که او در بر داشت یک درخواست عجیب و غریب.

“این عجیب و غریب بود که چگونه آنها از ما خواست برای تمیز کردن کامپیوتر و کابل” Aburto گفت. “ما درخواست خودمان ‘[آنچه] به همین دلیل ما مجبور به پاک کردن همه که ؟ آنها نیست به ما بگوید.”

آن نیست تا زمانی که او بازگشت به کار در روز سه شنبه بعد از تمیز کردن که او آموخته است که برخی از همکاران او در حال تبدیل شدن به بیمار با COVID-19.

“آنها هرگز یک جلسه به ما اطلاع که وجود موارد مثبت و یا به ما بگویید که چه می گذرد,” Aburto گفت.

تبلیغات:

هنگامی که مردم کمتر شروع به نشان می دهد تا به کار کلمه مورد COVID-19 موارد در میان کارکنان.

“ما شروع به توجه است که وجود دارد مردم نام عبور در برنامه و پس از آن که هنگامی که مردم شروع به صحبت کردن در مورد آن است که وجود دارد و موارد مثبت در فروشگاه” Aburto گفت. “آنها رفت و هرگز به رفتن یا پاکسازی فروشگاه و یا هر چیزی شبیه به آن.”

Aburto گفت که او نمی پرداخت برای یک تمیز کردن عمیق او در شب مارس 24th و نه شد و همکاران او.

“ما برای آن پرداخت می شود اما ما ارائه شد برخی از وعده های غذایی رایگان . . . . اما وجود دارد برخی از چیزهایی که در دسترس نیست برای ما که برای وعده غذایی رایگان,” Aburto گفت.

تبلیغات:

در یک ایمیل به سالن Kamer رد اتهام: “خدمه نیز ممکن است پاک کردن و پرداخت خود را در زمان انجام این کار مانند هر کار دیگر ،

در ژوئن 12, گروهی از کارگران از جمله Aburto و آلوارادو, شکایت علیه برکلی مک دونالد با کالیفرنیا ایمنی و بهداشت شغلی و مدیریت و آالمدا کانتی عمومی وزارت بهداشت جزئیات شرایط کار نا امن. در شکایت بازدید سالن کارگران مانند آلوارادو باورند که گسترش در فروشگاه خود را اتفاق افتاده است چرا که یکی از همکاران نیز مشغول به کار در تلگراف خیابان مک دونالد در اوکلند—یکی از همان ساخته شده است که اخبار کارگران پس از صحبت کردن در مورد مدیران گفتن آنها را به استفاده از پوشک سگ و فیلتر قهوه موقت به عنوان ماسک صورت.

در مه 26, تلگراف, خیابان محل که آن هم متعلق به غرفه مدیریت بسته درهای خود را پس از 33 نفر از کارگران در ادامه اعتصاب.

در حالی که اعتصاب در حال حاضر Allynn Umel به سازماندهی مدیر فست فود کارگر وکالت مبارزه با گروه 15 گفت: سالن که فست فود کارگران در سراسر کشور از جمله آنهایی که در برکلی محل را به شرکت در اعتصاب دیگری در تاریخ 20 ژوئیه برای زندگی مهم است. Umel اضافه شده که برکلی اعتصاب صحبت می کند به یک مشکل بزرگتر در حق رای مک دونالد: صاحبان اولویت سود بیش از امرار معاش از کارکنان خود را.

تبلیغات:

“از زمان شروع این بیماری همه گیر مک دونالد انتخاب کرده است یک بار دیگر به unapologetically قرار داده و سود بالاتر از همه چیز بالاتر از سلامتی و ایمنی کارگران خود را به مشتریان و جامعه سلامت” Umel گفت. “آن زمان که مک دونالد می کند بهتر است.”

وجود دارد کمی از خوشبینی محتاطانه به عنوان کارگران بازگشت به کار این هفته می آید که پس از اعتصاب تا به حال یک تماس تلفنی با جسی Arreguín شهردار برکلی در روز سه شنبه و مدیر عمومی وزارت بهداشت.

“[آنها] مطمئن کارگران که آنها ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت و این شهر وعده داده شده وجود دارد خواهد بود ادامه داد: نظارت بر” Umel گفت: سالن. “دلیل دیگر که آنها در حال رفتن به محل کار است, شما می دانید, در این لحظه کارگران نیاز به انتخاب بین معیشت خود و ایمنی خود را.”

این نگرانی وجود دارد که coronavirus هنوز در حال گسترش در فروشگاه. دو تا از جدیدترین موارد تایید شد فقط در هفته گذشته. Chakko از شهر برکلی گفت: سالن که پس از شهرستان کارکنان “تکمیل تحقیقات و با ردیابی” مشخص شد که “وجود ندارد افزایش خطر بیشتر قرار گرفتن در معرض.”

Daniela رودریگز در حال کار در مک دونالد به مدت هشت سال. در برکلی محل او با این نسخهها کار به عنوان یک خدمه مدیر. در مصاحبه ای گفت: سالن که او امیدوار است پس از این نشست با برکلی مقامات شهرستان.

“من احساس اعتماد به نفس بیشتری و همه چیز در حال رفتن به شروع به تغییر کم کم و آن را به امن تر برای ما به بازگشت به کار” رودریگز گفت: در اسپانیا از طریق یک مترجم اضافه کرد که با وجود فشار مالی برای پایان دادن به اعتصاب بیش از حد. “بسیاری از ما بستگی دارد این کار بنابراین ما نیاز به عقب بر گردیم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>