برنی و بلومبرگ کنید به ضرب و شتم در S. C. بحث — اما آن را حتی مهم است ؟

دموکراتیک اولیه بحث در چارلستون کارولینای جنوبی در سه شنبه شب گذشته بحث قبل از سه شنبه هفته آینده و احتمالا آخرین بحث اولیه چرخه. بنابراین تعجبی ندارد که نامزدها در مرحله یک کمی punchy. این بود که اگر همه آنها می خواهم به تماشای بهداشت ، الیزابت وارن شلاق میلیاردر مایک بلومبرگ در هفته گذشته و تصمیم گرفت که از آن زمان به نیش سبک او. غوغا که منجر به کمتر ظریف از وارن انفرادی و رزمی هنر نمایش ما شاهد هفته گذشته اما در حقیقت آن کمتر watchable برای messiness.

رای گیری رهبر بهداشت ، برنی ساندرز تا حد زیادی اجتناب شود بسیار جدی در نقد قبلی بحث تا حد زیادی به خاطر او تنها به تازگی روشن frontrunner. که رگه هایی از ثروت به پایان رسید سه شنبه به عنوان رقبای خود (و نه “مسابقه” به عنوان بلومبرگ تلقی آنها) تصمیم به خطر خشم مار-emoji صاحبان و راه اندازی اساسی حملات در این سناتور از ایالت ورمونت.

تبلیغات:

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg فرود یک تعداد ضربات در ساندرز این ادعا که به عنوان نامزد دموکرات ساندرز خواهد سرکوب مردم در انتخابات برای پایین-رای دموکرات ها که “در حال اجرا به دور از پلت فرم خود را به عنوان سریع به عنوان آنها احتمالا می تواند.”

بعد Buttigieg اشاره کرد که ساندرز تا کنون مخالف از بین بردن سنا filibuster به طوری که دموکرات نمی خواهد نیاز به 60 رای اکثریت به تصویب قانون: “چگونه می خواهیم به ارائه یک انقلاب اگر شما حتی نمی خواهد حمایت از یک حکومت را تغییر دهید؟”

بعد با اشاره به جنجال بر ساندرز گذشته نظرات به کوبا و دیگر کمونیست ملل Buttigieg اعلام کرد که سیاست باید به دنبال و که دموکرات هستند “نمی خواهید را به نفع خود توسط reliving جنگ سرد.” که نظر به وضوح به معنای جلب توجه به 40 سال تفاوت سن بین ساندرز و Buttigieg بود که یک بچه کوچک در طول سال از ساندرز’ زندگی است که تحت بررسی.

تبلیغات:

وارن که عمدتا دستکش با سندرز نیز فرود اولیه با این استدلال که تا آنجا که او موافق با ساندرز در سیاست سوالات او احساس می کند او خواهد بود “بهتر است رئیس جمهور” نشان می دهد او بیشتر مایل به انجام کار واقعی از چیزهایی که اتفاق می افتد.

او اشاره کرد که بر خلاف Sanders, او تا به حال دقیق یک مکانیزم تامین مالی برای مدیکر برای همه پیش از آن در مبارزات انتخاباتی: “من حفر شده در. من این کار و سپس برنی تیم سطل آشغال من برای آن است.”

نتیجه این بود که شاید برای اولین بار (بیشتر از این بحث تاری با هم عادلانه بود) Sanders, به نظر می رسد مشخصه شدت دستپاچه شده. در نیمه دوم از بحث زمانی که مدیران به عنوان انتظار می رود, سوال ساندرز در نظرات قبلی ستایش برخی از جنبه های فیدل کاسترو کوبا رژیم — از جمله مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش — ساندرز به نظر می رسید کمی دفاعی. زمانی که او گفت که “کوبا پیشرفت در آموزش و پرورش” برخی در میان جمعیت او را هو. او snarkily جواب “واقعا؟”

تبلیغات:

بدون شک ساندرز درست است که این سوالات پیچیده و نکات دقیق وظریف تر خواهد بود خوش آمدید. اما خاردار, shouty ارائه گاهی اوقات به رهبری این ماده از استدلال است. ظاهر می شود برای گفتن رای دهندگان که آنها درک نمی کنند چیزی است گیج کننده و توهین آمیز و در بدترین حالت.

بلومبرگ به حال تا حدودی بهتر نشان دادن از او در هفته گذشته, اما البته که کمترین بار تا به حال برای روشن شدن. آن را هنوز هم ملال انگیز عملکرد او به عنوان چرخش بین سخنرانی مدیران در یک مغرور تن و نورد چشمان او در وارن مشروع انتقادات.

تبلیغات:

یکی از چیزهایی که بلومبرگ حال رفتن برای او این است که بر خلاف هفته گذشته او موفق به خفه کردن یک داستان منسجم برای اینکه چرا او باید نامزد. (او همچنین نگه داشته شدن عجیب و غریب به سلامتی از مخاطبان که جذب تعداد زیادی از آنلاین ظن به لطف عادت خود را از خرید چنین “آلی” پشتیبانی می کند.) متاسفانه که بحث اساسا بود که او قصد دارد برای خرید کلی انتخابات پس از او انجام داده خرید نامزدی او به عنوان ساخته شده روشن است که او گفته وارن که یکی از دلایلی که مردم باید به او رای است چرا که “من باید از این منابع است.”

علاوه بر این, عصر ایران ساخته شده مطمئن شوید که برای انتقال است که او معتقد است دموکراتیک رای دهندگان باید سپاسگزار به جای نگران آن است که پولدار هستند و مصرف ما سیاست: “از دموکرات ها که در آمد قرار دادن نانسی پلوسی در شارژ و به کنگره توانایی کنترل این رئیس جمهور من —”

او سپس خود را گرفتار و گفت: “من به آنها کردم.” که تنها کمی بهتر از آنچه او پشت-بسته-درب-با-دوستان-و-martinis مغز می خواستم بگم.

تبلیغات:

البته این مشکل با تکیه بر میلیاردرهای خود را برای خرید سیاستمداران برای شما این است که آن را برگ دموکراسی ما تا به امیال شخصی خود. گاهی اوقات که هوی و هوس این است که آنها باید دست ریاست جمهوری و تشکر برای سخاوت خود را در نظر گرفتن بالاترین مقام در زمین است که یک تصویر کامل از مشکل است.

بلومبرگ نیز آمد در سراسر به عنوان یک شوونیستی خوک هنگامی که وارن او به عنوان آخرین بحث رفت و پس از او برای چند دعاوی او را حل و فصل با زنان تحت پیگرد او را برای تبعیض جنسیتی و آزار و اذیت جنسی. وارن متهم او را از گفتن یک کارمند به “کشتن آن” هنگامی که او به او گفت که او باردار بود, شارژ بلومبرگ به صراحت تکذیب کرد — در یک تن است که به طور ضمنی که او مدعی بود یا دروغ گفتن و یا دیوانه.

اما وارن نه تنها جلو این داستان از هوا نازک. آن را به صورت مستند در پرونده دادگاه برای طرح دعوی در دادگاه است که بلومبرگ در نهایت حل و فصل در خارج از دادگاه و تایید شد توسط یک شخص ثالث به عنوان مستند توسط واشنگتن پست.

تبلیغات:

بیشتر به نقطه بلومبرگ رفتار نسبت به وارن — چشم-نورد صحبت او به عنوان اگر او یک کودک بود و خواستار کوکی ها برای تصمیم گیری خود را بی گناهی پس از خود-نقد و بررسی — باعث می شود آن را به نظر می رسد بیش از حد باور است که او رفتار زنان که برای او کار می کنند و بیش از کسی که با او دارای قدرت حتی بدتر است.

اما بلومبرگ نگه دار زدن در آن وجود دارد با وجود اینکه واقعا بد بود چون همه خود را گران انتخاباتی را قطع چند لحظه از بحث های که در آن او را صدا نمی کند که همه بد قرار داده و برخی از افزایش موسیقی در پشت آن و پتو امواج رادیو و تلویزیون با آن به طوری که میلیون ها نفر بیشتر مردم دیدن تبلیغات از همیشه دیدم بحث است.

وارن و Buttigieg هر دو بسیار عالی بود بحث اگر فقط به این دلیل که هر دو ساخته شده منسجم و قانع کننده موارد است که آنها را بیشتر electable جایگزین از هر دو ساندرز یا بلومبرگ.

بقیه مرحله به حال یک شب بد. سناتور. ctq از مینه سوتا flailed بیشتر نیست واقعا قطع بیش از خودش اما نه ساخت یک تصور. میلیاردر تام Steyer عمدتا فقط نقش کمتر خیلی بد مرد که خریداری نقطه خود را بر روی صحنه. و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن حتی اگر او سوگند یاد او که قرار بود برای پیروزی در کارولینای جنوبی در اوایل بحث صرف بیشتر از شب طرح یک سرکش خشم و فریاد دیگر نامزدها حتی زمانی که به عنوان یک ارز با Klobuchar در مورد جلوگیری از خشونت او با آنها به توافق رسیدند.

تبلیغات:

آیا هر یک از این مهم است ؟ ساندرز و مهر هر دو در آن زمان در بینی آمدن در سراسر به عنوان بد خو و تحریک پذیر و دفاعی است. برای بلومبرگ ، حمایت خود را ساخته شده است به طور کامل در گمراه کننده تبلیغات, پس, شانس خوب وجود دارد این تضعیف او در حال حاضر که مردم در واقع تنظیم در.

برای Sanders, آن ممکن است یک موضوع خیلی کوچک خیلی دیر است. او قابل توجهی شتاب رفتن به سه شنبه و به عنوان ناخوشایند آن را به عنوان ممکن است به تامل 2020 انتخابات تبدیل به یک تکرار مکررات از جنگ سرد این واقعیت است که این ملاحظات نیست برجسته به اندازه کافی برای جلوگیری اولیه رای دهندگان در اینجا و در حال حاضر. هیچ یک از این انتقادات از ساندرز قطع به استخوان حتی اگر او نمی واکنش نشان می دهند به خوبی. بنابراین آن را بسیار به احتمال زیاد است که مخالفان خود را کمی اگر هر چیزی به سرعت ساندرز را در مسیر خود را برای نامزدی حزب دموکرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>