برنی نمی توانید برنده شوید (به عنوان مقدار) مگر اینکه جوانان مشارکت مردم موج (به عنوان آن را به تازگی)

“اولین چیزی که برای بالا بردن جهنم گفت: سازمان کار مریم هریس “مادر” جونز. “که همیشه اولین چیزی که به انجام زمانی که شما در مواجهه با بی عدالتی و شما احساس ناتوان است.”

که دقیقا مشاوره کوین درام که وبلاگ ها در این سایت که خرس به نام مادر جونز. هدایت او است و بیشتر در امتداد خطوط: متوسط بود چرا که این تنها راهی است که به electable.

تبلیغات:

Mother Jones: New Survey Suggests Bernie Can Win Only With Enormous Youth Turnout

کوین درام (مادر جونز 2/25/20) مخالف “cool kids” به بحث در مورد چرا برنی ساندرز هرگز نمی تواند رئیس جمهور منتخب.

درام ارائه شده این بینش در پست های اخیر با عنوان “بررسی جدید نشان می دهد برنی می توانید برنده تنها با مشارکت جوانان” (2/25/20). آن را به طور خلاصه یک مقاله جدید (“نامزد ایدئولوژی و رای انتخاب در سال 2020 ما انتخابات ریاست جمهوری” 2/25/20) توسط دیوید Broockman و جاشوا Kalla, سیاسی, دانشمندان در برکلی و دانشگاه ییل بود که — برای شروع با — آیا نمی گویند که برنی ساندرز می توانید برنده تنها با جوانان مشارکت مردم است.

آنچه در این مقاله در واقع گزارش شد که در یک نظرسنجی از رای دهندگان بالقوه Sanders, ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن 4.3 درصد — همان پیروزی حاشیه که جو بایدن کردم 0.2 امتیاز بیشتر از مایکل بلومبرگ حاشیه, 2.4 بیش از پیت Buttigieg و 3.2 بیش از الیزابت وارن. ساندرز را به خوبی در این بررسی دانشمندان علوم سیاسی یافت چرا که ساندرز قابل افزایش تعداد افراد جوان که گفت: آنها به نوبه خود به او رای در میان هر دو حزب دموکرات و مستقل.

تبلیغات:

اما زمانی که آنها تنظیم جمعیت از پاسخ دهندگان برای مطابقت با مشارکت مردم در سال 2016 — زمانی که هیلاری کلینتون بود که حزب دموکرات نامزد — و فرض بر این است که دموکرات ها گفت که آنها موفق به کسب رای نیست اگر ساندرز نیست نامزد خواهد شد و در واقع تا پایان رای گیری برای هر کس دموکرات نامزد شده است و سپس ساندرز’ پیروزی حاشیه رفت به 0.5 درصد—در مقایسه با 4.4 امتیاز برای بلومبرگ, 2.5 برای Buttigieg, 1.1 برای بایدن و منفی 1.6 — از دست دادن — وارن.

توجه داشته باشید که حتی زمانی که شما فرض کنید که ساندرز حامیان رای نخواهم داد تا آنجا که آنها می گویند که آنها خواهد شد و خواهد رای که آنها می گویند آنها نمی ساندرز هنوز هم برنده — بر خلاف مادر جونز’ تیتر. او فقط برنده نیست تا آنجا که برخی از نامزدهای دیگر. (توجه داشته باشید: رای گیری که رای دادن نیست — هیچ کس در واقع می داند که چه کسی برنده انتخابات تا زمانی که آن اتفاق می افتد. اما رای گیری باقی مانده است بهترین وسیله برای ما از پیش بینی نتایج.)

اما برای درام نقطه ای از این مقاله این است که ساندرز’ استفاده انتخاباتی شامل افراد جوان رای گیری بیش از حد معمول است که قصد ندارم به اتفاق می افتد: “من مدتها پیش تبدیل شد بدبینانه در مورد وعده های جوان شدن مردم به رای دادن در اعداد بزرگتر از حد معمول” او می نویسد. عنوان پست نمودار یادداشت: “به باور ساندرز است که به عنوان electable به عنوان کاندیدای میانه نامزدی خود را باید افزایش مشارکت جوانان 30 درصد بیش از سال 2016.” ادعا میکند بلاگر: “هر چهار سال زمانی که من می توانید به یاد داشته باشید, من شنیده ام وعده داده است که این سال ما در نهایت افراد جوان به نوبه خود برای ما. اما آنها هرگز فراموش.”

تبلیغات:

Turnout in previous elections among Americans 18-29

به بیشتر electable — “نه به عنوان electable” — از بسیاری از رقبای خود (مادر جونز 2/25/20) برنی ساندرز می توانست به افزایش مشارکت جوانان در یک مقیاس دیده نشده از روز … جان کری?

به جز البته زمانی که آنها انجام می دهند. نمودار است که به همراه پست نشان می دهد که جوانان مردم در انتخابات افزایش یافته و از 34.5 درصد در سال 2000 به 45 درصد در سال 2004 که با این نسخهها کار برای یک پرش از, متعجب, 30%. و با توجه به اداره آمار ایالات متحده (4/23/19) نوشتن در مورد midterm مردم در انتخابات: “در میان 18 – 29 ساله رای مردم در انتخابات رفت و از 20 درصد در سال 2014 به 36 درصد در سال 2018 بزرگترین درصد افزایش برای هر گروه سنی — 79% پرش.” بنابراین شاید ممکن است برای مردم به تغییر رای خود را در الگوهای گاهی اوقات ؟

تبلیغات:

اما واقعا بزرگترین مشکل با درام ستون است با این فرض که در اواخر فوریه سال 2020 هنوز هم وجود دارد زمان به تجارت در بیشتر electable مدل مانند کلیک کردن از یک نیروی دریایی به یک کبود, ژاکت, در حالی که خرید آنلاین. واقعیت این است که توقف ساندرز در این نقطه به معنی برچیدن خوبی سازمان یافته و مشتاق جنبش توده ای — احتمالا سه شنبه در مارس 3, که در آن نقطه 38 درصد از نمایندگان را اعطا شده است. آن سخت است برای دیدن چگونه این اتفاق می افتد بدون وحشیانه آگهی حمله حمایت بلومبرگ است میلیاردها امید به درایو منفی دموکراتها محبوب ترین نامزد است.

به امید زمانی که گرد و غبار را پاک می کند آنها قادر خواهید بود برای قرار دادن این قطعه از ائتلاف دموکراتیک را با هم پشت یک “متوسط” نامزد بدون به طور جدی افسرده میزان مشارکت — به من که می رسد به مراتب بیشتر از یک فانتزی نسبت به این باور است که افراد جوان را به نوبه خود در تعداد بیشتری برای برنی ساندرز از آنها برای هیلاری کلینتون ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>