برنی است حریف مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد


Donald Trump and Bernie Sanders.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و برنی ساندرز.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های سارا Silbiger/گتی ایماژ و تراشه Somodevilla/گتی ایماژ.

برنی ساندرز در حال افزایش است. کمتر از یک هفته قبل از اولین مسابقه دموکراتیک اولیه نظر سنجی به سناتور ورمونت به طور متوسط سه نقطه سرب در آیووا و هشت نقطه سرب در نیوهمپشایر. ملی او با صعود به عرض پنج درصد از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. اگر ساندرز برنده اول دو دولت او را قوی کرده است شانس برنده شدن نامزدی.

که برای تلفن های موبایل مانند یک خبر خوب برای ترقی خواهان. اما از آن نمی باشد. ساندرز عمده بدهی که نمی شده بهره برداری در شرکت. اگر او نامزد کسانی که بدهی می تواند دست این انتخابات به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. David Frum این مورد روز دوشنبه در اقیانوس اطلس و جاناتان Chait نوشتن برای نیویورک حمایت کرده است آن را با شواهد از انتخابات اخیر. اما نظرسنجی ها نشان می دهد که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر شناسایی یک موضوع است که بین ببرد ساندرز: خود سوسیالیسم.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال اجرا بر روی اقتصاد, اما او می داند که بسیاری از رای دهندگان او را دوست ندارم. او نیاز به کسانی که رای دهندگان چیزی برای ترس در مورد دیگر ، که در آن سوسیالیسم در می آید. مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از آن کلمه در هر رالی امید به دموکرات ها نگاه رادیکال و ترسناک است. سناتور. الیزابت وارن موافق با بسیاری از ساندرز’ اما او نشانی ‘ تی آنها را سوسیالیسم. ساندرز می کند. او نقش حق را به برگ برنده دست.

اگر شما اویختن با جوان ترقی خواهان شما ممکن است تحت تاثیر این است که سوسیالیسم محبوب است. است اما فقط در سمت چپ. در آخرین نظرسنجی گالوپ گرفته شده در ماه سپتامبر لیبرال ها و دموکرات ها مشاهده سوسیالیسم مطلوب اما آمریکایی ها به عنوان یک کل آن را رد کرد و 57 درصد به 39 درصد است. در همان نظرسنجی پاسخ دهندگان بازدید سرمایه داری مطلوب و 60 درصد به 35 درصد است. یک دانشگاه هاروارد/نیویورک تایمز نظرسنجی صورت گرفته در ماه های ژوئیه و اوت نتایج مشابه در بر داشت: آمریکایی ها تایید سرمایه داری 57 درصد به 37 درصد در حالی که رد سوسیالیسم 59 درصد به 34 درصد است. نظرسنجی صورت گرفته در ماه مه توسط مرکز تحقیقات پیو در ماه مارس برای آزادیخواه موسسه کاتو و در ماه دسامبر برای فاکس نیوز نتایج مشابهی را به همراه داشت. در هر بررسی سوسیالیسم نمرات خوبی در میان ترقی خواهان می شود اما مذکور را شکست داد در میان رای دهندگان به عنوان یک کل در مرحله نهایی مسابقات با سرمایه داری.

یک سیاستمدار آمریکایی معتقد است که عمیقا در سوسیالیسم به عنوان ساندرز می کند تا به هر حق اجرا به عنوان یک سوسیالیست. اما احتمالا هزینه او. در ماه نوامبر یک HarrisX بررسی پرسید: “آیا شما تا به حال برای رای دادن سوسیالیستی برای انتخاب دفتر؟” لیبرال ها گفت: آنها خواهد بود. اما 72 درصد از رای دهندگان ثبت شده و حتی 64 درصد از دموکرات ها گفت: آنها نمی خواهد. هنگامی که رای دهندگان پرسیده شد که آیا آنها هرگز رای برای یک “جمهوری دموکراتیک سوسیالیستی”—ساندرز’ ترجیح فرمول—درصد که گفت هیچ کاهش یافته و به 52 درصد است. اما هنوز هم اکثریت.

این تعداد 52 درصد است و بدتر از آن به نظر می رسد. این نه فقط مردمی در سمت راست. شامل 25 درصد از دموکرات ها و 29 درصد از رای دهندگان که “تکیه لیبرال.” تفریق این افراد از دموکراتیک مشارکت و شما را در دردسر هستید. داده ها را برای پیشرفت به سمت چپ متمایل سازمان یافت بیشتر تشویق اعداد: در آن نظرسنجی 62 درصد از احتمال دموکراتیک اولیه رای دهندگان ابراز مطلوب نظر “سوسیالیسم دموکراتیک بود.” اما 17 درصد از جمله 38 درصد از دموکرات اولیه رای دهندگان که نام خود را در حد متوسط و یا محافظه کار ابراز نامطلوب نظر. که یک بخش از رای دهندگان دموکرات بیمار می تواند به از دست دادن.

این امکان وجود دارد که ساندرز از طریق ترکیبی از الهام و وعده های انتخاباتی می تواند غلبه بر سیاسی کشیدن از دفاع از سوسیالیسم. خود را خالص مطلوب امتیاز در رای دهندگان به عنوان یک کل است که بسیار نزدیک به رتبه بندی خود را دموکراتیک رقبا. و برخی از ضد سوسیالیستی رای دهندگان به وضوح مانند Sanders. یک راسموسن نظرسنجی صورت گرفته در ماه نوامبر برای محافظه کار Heartland موسسه نشان داد که 20 درصد از احتمال رای دهندگان که با بیان بسیار مطلوب نظر ساندرز نیز گفت: آنها نمی خواهد “رای برای یک نامزد ریاست جمهوری که مشخص خودش را به عنوان یک سوسیالیست.” شاید این رای دهندگان را کنار خود گریزی به سوسیالیسم و انتخاب Sanders.

در بزرگترین مسئله بهداشت و درمان ساندرز است پیشنهاد دقیقا چه رای دهندگان نمی خواهم در مورد سوسیالیسم.

اما آن را بسیار خوش بینانه است. هنگامی که مردم در تضاد خود را در یک بررسی ساده ترین توضیح این است که آنها آگاه نیست از تناقض است. چه اتفاقی می افتد زمانی که افرادی که می گویند آنها مانند Sanders, اما همچنین می گویند که آنها هرگز برای رای دادن سوسیالیستی پیدا کردن او یک سوسیالیست? چگونه بسیاری از کسانی که رای دهندگان دموکرات می توانیم به از دست دادن ؟

شما می توانید استدلال می کنند که سوسیالیسم فقط یک لوازم آرایشی و بهداشتی اصطلاح و آنچه که واقعا مهم هستند ساندرز’ ایده های سیاست در مسائل خاص. اما بزرگترین مسئله بهداشت و درمان ساندرز است پیشنهاد دقیقا چه رای دهندگان نمی خواهم در مورد سوسیالیسم. بر خلاف بایدن و دیگر نامزدها که به نفع “عمومی گزینه”—دولت-اجرای طرح بیمه سلامت است که در رقابت با شرکت های بیمه خصوصی ارائه کنندگان اضافی انتخابی—ساندرز “مدیکر برای همه” لایحه به صراحت آن را “غیر قانونی برای خصوصی, شرکت بیمه, به فروش بیمه پوشش” و یا “یک کارفرما به ارائه مزایای” که “تکراری مزایای” ارائه شده توسط دولت است. آن را ایجاد یک دولت انحصار است.

هر نظرسنجی نشان می دهد که گزینه برنده است و مدیکر برای همه یک بازنده است. در سپتامبر NBC/وال استریت ژورنال بررسی 67 درصد از رای دهندگان تایید شده “اجازه می دهد افراد با سن کمتر از 65 گزینه خود را برای خرید پوشش بهداشت و درمان از طریق برنامه Medicare.” تنها 20 درصد مخالف این ایده. اما در همان نظرسنجی 56 درصد از رای دهندگان مخالف—و تنها 41 درصد مورد علاقه—مدیکر برای همه است. این است که 26 نقطه از دست دادن حمایت عمومی بیمه بهداشت و درمان و 36 نقطه افزایش در مخالفت با آن را هنگامی که شما تغییر از مترقی سرمایه داری به ساندرز-سبک سوسیالیسم.

سایر نظرسنجی ها نشان می دهد مشابه آسیب. در دسامبر فاکس نیوز نظرسنجی 66 درصد از رای دهندگان تایید شده “تغییر سیستم مراقبت های بهداشتی به طوری که هر آمریکایی می تواند به خرید مدیکر اگر آنها می خواهند.” اما تنها 41 درصد پشتیبانی “خلاص شدن از بیمه درمانی خصوصی و حرکت به یک دولت-اجرای سیستم مراقبت های بهداشتی برای همه است.” در دسامبر NPR/Marist نظرسنجی 56 درصد از رای دهندگان طرفدار “دولت-اداره بهداشت و درمان طرح … که در رقابت با بخش خصوصی برنامه های بیمه درمانی.” اما تنها 40 درصد مورد علاقه “ملی برنامه بیمه درمانی برای همه آمریکایی ها است که جایگزین بیمه درمانی خصوصی است.”

ساندرز خواهد اجازه دهید شرکت های فروش بیمه تکمیلی نیست که در رقابت با دولت-اجرای طرح. اما آن را حل نمی کند مشکل سیاسی. در ماه سپتامبر یک HarrisX نظرسنجی در بر داشت هنگامی که رای دهندگان ارائه شد یک انتخاب در میان پنج بیمه سلامت سیستم 10 درصد انتخاب سخت سوسیالیستی موقعیت که “مدیکر/پزشکی باید گسترش برای پوشش دادن همه شهروندان بدون در نظر گرفتن سن و یا درآمد و برنامه های بهداشتی باید لغو شود.” یکی دیگر از 27 درصد انتخاب ساندرز موقعیت که “مردم باید قادر به خرید خصوصی مکمل برنامه.” از سوی دیگر 19 درصد گفت: “در حال حاضر سیستم بهداشت و درمان باید نگه داشته شود عنوان شده است.” و 18 درصد گفت: “دولت باید حذف خود از پرداخت برای همه مراقبت های بهداشتی است.”

که 37 درصد بلوک در سمت چپ و 37 درصد بلوک در سمت راست. باقی مانده بلوک از رای دهندگان 25 درصد انتخاب گزینه وسطی: “هر شهروند باید قادر به ثبت نام در مدیکر/پزشکی بدون در نظر گرفتن سن و یا درآمد در حالی که کسانی که با خصوصی برنامه می تواند نگه داشتن خود بیمه های موجود.” به کسانی که رای دهندگان در وسط آنها چه می خواهند و شما در حال صحبت کردن به 62 درصد اکثریت. لغو خصوصی پوشش مراقبت های اولیه بهداشتی و شما در معرض خطر بیگانه 62 درصد اکثریت.

سوسیالیسم و ممنوعیت بیمه درمانی خصوصی فقط آغاز این مورد در برابر Sanders. او امیدوار مزایای عظیم با هیچ ایده چه مقدار از آنها هزینه کنید در یک کشور که در آن رای دهندگان به طور گسترده در مخالفت با افزایش مالیات. او می گوید: همه felons باید مجاز به رای “حتی اگر آنها در زندان است.” و او دارای سابقه اظهارات و فعالیت های است که کمک خواهد کرد که تهمت قاب او را به عنوان یک دیوانه رادیکال: ترویج مارکسیسم انقلابی ستایش کمونیست کشورهای مخالف خصوصی خیریه خواستار لغو سیا و سرزنش زن هورمونی سرطان در سرکوب جنسی و دیگر “روان تنی” عوامل است. دموکراتیک نامزدها نیست, با استفاده از این نقل قول در برابر Sanders. مغلوب ساختن پیشی جستن قطعا خواهد بود.

اگر شما فکر می کنم سوسیالیسم است که به اندازه کافی مهم است خطر از دست دادن انتخابات, رای, برای Sanders. اما اگر همه شما می خواهید یک پیشرو دولت—یکی که ارائه می دهد یک بیمه بهداشت عمومی گزینه باعث می شود کالج مقرون به صرفه تر و بسیج کشور در برابر تغییر آب و هوا—شما خیلی بیشتر احتمال دارد به آن نامزد عملگرا. این احساس خوب را به رای دادن به نامزد شما بیشتر تحسین. اما اگر ساندرز برنده نامزدی و مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات پیروز شود و شما باید چهار سال دیگر به احساس سوختگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی