Bernie Sanders on stage speaking to supporters the night of New Hampshire primary.

برنی مردم است.

جو Raedle/گتی ایماژ

“برنی یا نیم تنه”—موضع که سناتور هواداران خواهد رای برای ساندرز و یا هیچ در تمام—شده است به طور گسترده ای به عنوان مهاجم معکوس و tonally در تقابل با سناتور پیام واقعی. آن را سخت به می دانم که دقیقا چگونه این جنبش است; مشروط است که قطعا با صدای بلند و نفرت انگیز آنلاین, اما آن را سخت برای سنجش میزان که این استراتژی نفوذ. ژانویه امرسون نظرسنجی نشان داد که ساندرز حامیان در میان به احتمال زیاد به نقص: در حالی که هیچ Buttigieg یا وارن هواداران گفت: آنها نمی خواهد رای برای حزب دموکرات نامزد اگر نامزد خود را برنده نشد 16 درصد از ساندرز به هواداران گفت: آنها نمی خواهد رای برای هر کسی اما ساندرز و 31 درصد گفت: این امر بستگی به نامزد (که عدد 10 و 14 درصد برای Buttigieg و وارن). البته نظر سنجی ناقص ابزار (cf. جو بایدن پس از سقوط ماه پیشرو در انتخابات). صحبت به نیوهمپشایر برنی حامیان همکار من اموزش گراهام در بر داشت که اکثر آنها بیش از تمایل به خط تا پشت هر کدام نامزد, هر چند یکی گفت: او به اندازه کافی نگران آیووا که او ممکن نیست.

هنوز برنی-یا-Busters کوچک به عنوان آنها ممکن است چرخید موقعیت خود را به یک استدلال برای چرا دیگران باید برای رای دادن برنی ساندرز بیش از حد صرف نظر از پلت فرم آنها ترجیح می دهند. به عنوان تلاش های سیاسی ترغیب این گروه قرار می دهد رو به جلو آشکارا خصمانه استدلال. ساندرز تنها electable نامزد آنها نشان می دهد که نه فقط به دلیل سیاست های خود را به, اما به دلیل single-mindedness از پیروان خود را. دلیل شما باید برای رای دادن ساندرز است که ما نمی خواهد رای برای هر کس دیگری. شما نمی خواهید تهمت را به نفع خود دوباره, آیا شما?

بله, آن را مانند تلفن های موبایل زشت گروگان گیری—نه درخشان قانع کننده استراتژی اما نفت خام نفس تقویت ورزش برای یک گروه چپ که نمی تواند مقاومت در برابر ضربه به خداوند برخی از قدرت بیش از یک رای دهندگان نیست که به طور معمول در نظر آنها مرتبط است. اما این دقیقا همان چیزی است که باعث می شود آن را بسیار عادی و حتی قابل فهم در یک افسرده “ما همه انسان هستیم” مرتب کردن بر اساس راه است. چرا که حقیقت این است: هر تهدید این ساندرز ستان به صراحت ساخت یکی از تکریم میانه نوسان رای دهندگان باعث می شود به طور ضمنی—و نه قضاوت ، در این میانه هرگز حتی به بیان خود را تهدید. رسانه ها روایت آن را برای او. “چه نوسان رای دهندگان می خواهید ؟” سوالی است که نجات این نام تجاری از رای دهندگان از داشتن و یا حتی پذیرش هر گونه عواقب اخلاقی در همه. سوال این است که قاب به عنوان معقول و پس از آن موضوع است. نوسان رای دهندگان—که اجازه دهید روشن است که کاهش در این چشم انداز سیاسی —به طور معمول درمان به عنوان نقطه مقابل یک برنی استن: به عنوان یک منطقی و passionless موضوع (به عنوان اگر فکر نه فقط رای دادن در انتخابات بودند از نظر اخلاقی خنثی انتخاب). که نوسان رای دهندگان مسلما بدتر از برنی یا نیم تنه خدمه است که به جای تنها ماندن در منزل و نه رای گیری در همه ممکن است او در واقع رای دادن به مرد دیگر—حتی ثبت نام کنید. این که چگونه عادت کرده اند همه ما را به گروگان برگزار می شود به میانه نگرانی. به چپ که غیر قابل انکار واقعی است ؟ خب دموکراتیک ماشین هرگز تعجب آنچه که آنها فکر می کردند; آن را به سادگی آنها را گرفته برای اعطا. پس از همه, که دیگری آنها را به رای دادن ؟

یکی از بسیاری از disorienting عوامل در این چرخه انتخابات این واقعیت است که سمت چپ است محبوب تر و مناسب تر از آن شده است در یک زمان طولانی. آنها نه یکی بلکه دو هیجان انگیز نامزد و هر دو در حال ارائه سیاست های نزدیک تر به آنچه که چپ در واقع می خواهید از بیشترین ریاست جمهوری مدعی در تاریخ ایالات متحده است. این به این معنی amusingly به اندازه کافی است که میانه نوسان رای دهندگان شده است decentered سیاسی در گفتگو. کسانی که باقی می ماند—و هنوز هم وجود دارد کاملا چند نمی به آن استفاده می شود. نه سیاسی روایت رسانه های سازمان استفاده می شود به گفتن است که تا حد زیادی بستگی عاشقانه تجزیه نوسان رای دهندگان خواسته بدون در به هیچ وجه سرزنش آنها را به خطر انداخته خشنود و آنها را وسیله ای برای استراحت از رای دهندگان. خیلی زود قدرت Buttigieg و در حال حاضر Klobuchar به عنوان به خوبی نشان می دهد که این رای دهندگان در جستجوی یک نامزد و پوشش رسانه ای نمی تواند کمک کند اما reflexively متمرکز بر اهمیت خود را. آن را به سادگی مورد که یک جمعیتی عادت به بودن دقیقهای تمایل به داشتن آن احساسات وسواس نظارت نمی کاملا به عنوان به شدت استقبال این زمان حتی اگر کابل شبکه های خبری می توانید تنظیم نیست. آیا 2020 نوید یک انقلاب سیاسی و یا نه و این حداقل واقعی است ناراحت است.

وجود دارد یکی دیگر از توجه در اینجا بیش از حد: به دلیل مردمی در مرکز تمایل به wooed با نامزدهای متعدد آنها استفاده می شود به داشتن گزینه های آنها استفاده می شود به تجربه رای خود را تعیین که به پایان می رسد تا با نامزدی. این به این معنی است که آنها معمولا مانند نامزد آنها رای در اولیه و به طور کلی. بنابراین برای چپ که به صرفا تحمل نامزدهای آنها به پایان رسیده و رای به منظور کاهش آسیب از یک بدتر نتیجه. در حال حاضر با ساندرز’ New Hampshire پیروزی تایید که او با بهترین شات در برنده شدن در این چیز معکوس ممکن است به دست آوردن. برای اولین بار ممکن است رای دهندگان در وسط نه چپ که باید برای نگه داشتن بینی خود را و رای دادن به نامزدهای آنها دوست ندارند که به سختی به اذعان آنها.

گمان می کنم وجود دارد یک مدل از طبیعت انسان جایی است که می گوید: کسی که در نهایت می شود یک طعم و مزه از در نظر گرفتن از یک جامعه است که نشان داده شده است او را تحقیر خواهد همیشه رفتار آبرومندانه و متناسب به خاطر سپردن آنچه آن را مانند به در پایین. در عمل ما بهتر می دانیم: کمی از قدرت در دست افرادی که تا به حال هرگز هر حال رفتن به اغوا کردن حداقل برخی از آنها را به استفاده از آن بد اغلب در دقیقا راه آن استفاده شد در برابر آنها. مقدار زیادی از برنی ستان در حال شکست است که آزمون در حال حاضر.

اما آن را بیش از حد روشن, چرا برخی از ساندرز هواداران هنوز هم احساس می کنم سخت انجام می شود حتی اگر نامزد خود را برنده و اعمال چه اهرم آنها در پاسخ عصبانی. بسیاری از نگرانی های خود را مشروع هستند! بیشتر اطلاعات ما درباره آیووا آسان تر از آن است که به صورت مشکوک حامیان به منظور بالا بردن چشم خود را در داده ها-دست زدن به فاجعه است که محروم ساندرز از هر چیزی شبیه به یک پیروزی روشن روایت است. بسیاری از رسانه ها را پس از آن پوشش ساندرز—به خصوص پیروزی خود را در نیوهمپشایر—شده است کمتر گیج کننده. ساندرز در حال حاضر غیر قابل انکار پیشتاز. که باید “داستان است.” به جای پیروزی خود را بارها نقل شده است به عنوان یک شکست و یا عقب نشینی یا شکست. جای تعجب نیست که ساندرز’ حامیان پیدا کردن آن شک دارم. آن است.

ساندرز ستان تنها کسانی نیستند که از دست دادن همه کاره است ، اگر در هفته گذشته است که چیزی به توسط مجریان تلویزیون به نظر می رسد ذوب پایین بیش از ساندرز’ افزایش و چه با کریس Mathews به طور ضمنی مقایسه سناتور به فیدل کاسترو و گفت: یک پیروزی برای “قرمز” ممکن است به معنای خود را اعدام و چاک تاد approvingly های یک نقل قول از یک سایت محافظه کار خواستار یک یهودی نامزد حامیان “دیجیتال پیراهن قهوه ای.” این آخرین بود و تا کنون فراتر از رنگ پریده است که یکی نتواند به درک چگونه چاک تاد باقی مانده در هوا بدون حداقل ارائه یک عذرخواهی.

ساندرز’ تهاجمی ترین حامیان احساس مانند آنها تا به حال به صحبت کردن در برابر ضد برنی چرا که هیچ کس دیگری را. بله, ساخته شده است که آنها گوش خراش ناخوشایند و خارج از قرار دادن. آن را ممکن است به راحتی به آنها که آنها تنها کسانی نیستند که متوجه چگونه ساندرز است که به روایت دیگر. حتی مارگارت سالیوان در واشنگتن پست است که نوشتن در مورد ضد برنی پدیده است. و رای دهندگان هستند توجه بیش از حد. دیروز, MSNBC, پخش فیلم از مصاحبه با یک دختر بسیار مودب رای دهندگان مردد که می خواهم تصمیم به رای دادن برای Sanders. هنگامی که فشرده که چرا او در نهایت به آنها گفت: او مریض و خسته از چه منفی MSNBC شده بود را پوشش او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی