برنی ساندرز 2020: بسیاری از چیزهایی که رفت راست و سپس آن را به اشتباه رفت

برنی ساندرز زد مشکوکی آرام مبارزات انتخاباتی در تمام طول. های بزرگ و ملتهب تظاهرات بودند فریبنده برای عمق سیاسی سازش آنها پنهان. همیشه رو به رشد طرح های بزرگ را برای بازسازی اقتصاد آمریکا نشان داد کمتر و کمتر در ارتباط با واقعیت به عنوان پایه انگاره های واقعی سیاسی دستیابی به موفقیت همیشه کنار. این یک سیاست انقلاب در استراتوسفر از تخیل قادر به گرفتن بر روی حریف به عنوان شفاف خرده به عنوان کمیته ملی حزب دموکرات. کمپین مرخص خود را از گرفتن بروید و ادامه داد: گذاشتن اسلحه با هر حمله. در پایان این چپ خود را پرشور مؤمنان که سرمایه گذاری در تمام ایمان خود را در مسیح بدتر از زمانی که ما آغاز شده است.

ساندرز’ پیروان تعجب اند که در طول مبارزات انتخاباتی در مورد آشکار خطاهای استراتژیک و نسبت آنها برای انسان ضروری و مهربانی است که مسلم و بدون موازی در زمان سیاست آمریکا است. اما این توضیح واقعی. از لحظه ای که من تنظیم به طور جدی به این کمپین در اوایل سال 2019 من احساس چیزی است که خاموش بود. ساندرز در حال بازی خیلی خوب با رسانه ها. وجود دارد هیچ تلاشی برای افتراق خود را از مخالفان اصلی یعنی جو بایدن و سناتور الیزابت وارن. او فرض خود را به ایدئولوژیک حزب سوسیالیست.

تبلیغات:

این اشتباهات از مفهوم تقویت خود بیش از چند بار به عنوان مبارزات انتخاباتی گشوده رسیدن به اوج در آخرین ماه و نیم از نزدیک شکست در آیووا به جارو شکست از سه شنبه و پس از آن.

هواداران نا امید شده بودند که ساندرز اجازه وارن دور با پوشیدن مترقی گوشته که در پلت فرم تنها یک شکل از سرمایه داری اصلاحطلبی. ساندرز هرگز ساخته شده است که روشن است. آن را تنها وارن خود ثابت وحی از رنگ واقعی خود به ویژه در عدم دفاع از مدیکر برای همه, که منجر به او انداخت. او به دست آورد سحر و جادو و طلسم به ناپدید می شوند مخالفان توسط تک تفکر تمرکز خود را در, پیام, برخی از ما فکر در هفته منتهی به آیووا?

اما بود که خود را چپ و او همیشه استاد از آن است. هنگامی که DNC رو به برنج حمالت پس از آیووا قفقاز را ساندرز اردوگاه تا به حال هیچ پاسخ ساخته شده است که هر گونه تفاوت. در هر مرحله از ادامه جانبه خلع سلاح متحدان این باورند اگر این زمان ساندرز در نهایت موضع در برابر DNC طرح به دنبال تضعیف جنبش خود را و پیروان آن است. او هرگز. اغلب ما شد طعنه فقط با کمی مقاومت مواجه است اما کافی نیست — یک الگوی است که باقی مانده است سازگار تا پایان.

تبلیغات:

وجود اعتراض پس از آیووا حزبی بحران که او را محروم از ضروری شتاب. ساندرز هرگز به چالش کشیده DNC صندلی تام پرز به گام پایین و یا هر گونه دیگر مقامات درگیر انتخاب را قبول رسانه ها روایت نزدیک-برابری با پیت Buttigieg. مبارزات انتخاباتی خود در واقع bragged در مورد داشتن برنده رای مردمی در آیووا (که به نمایشگاه است که چگونه بسیاری از چنین چیزهایی هستند تصمیم) ارائه سیگنال به حزب تأسیس که از همه بیشتر shenanigans خواهد بود قابل تحمل است. بود و این جای تعجب است که ساندرز هرگز یک موضوع آشکار رای دهندگان سرکوب و عجیب و غریب نتایج انتخابات رخ داده است که در همه جا در سه شنبه? یا که او رفت و همراه با شبه مقدماتی 17 مارس با انتخابات تعلیق و تمام عیار همه گیر در پیشرفت ؟ نه تنها او نیست کال برای آشکار توقف چنین بیهوده او به طور کامل اذعان نتایج هنوز دوباره.

بسیاری از ساندرز مدافعان بمب اند در طول مبارزات انتخاباتی چگونه او احتمالا می تواند در قادر مطلق جهانی الیگارشی و رسیدن به هر یک از سیاست های پیشنهادی به عنوان رئیس جمهور اگر او نمی تواند مسئولیت رسیدگی به sleazy طرح دو زمان DNC نخبگان. زمانی که حزب به سرعت coalesced در اطراف یک استقرار نامزد ساندرز’ کمپین تا به حال هیچ استراتژی پیشگیرانه برای مقابله با آن است. دوباره که بود چرا که این حزب هرگز دیده می شود به عنوان دشمن فقط مناسب پلت فرم که بر اساس آن به کوه نبرد ایده ها.

ساندرز’ “انقلاب سیاسی” هرگز چیزی بیش از یک انقلاب در پای صندوقهای رای. آن را تا به حال هرگز یک خیابان جزء و هرگز به معنای. این درست است که برنی ساندرز خود شده است بخشی از مردمی عمل از هر نوع پس از پایان غم انگیز از کمپین 2016, عاشقانه ایستاده با معلمان در اعتصاب یا مهیج برای شرایط بهتر در آمازون و دیزنی اما اقدام مستقیم هرگز به معنای بخشی از سیاسی انقلاب در برابر توطئه نخبگان.

تبلیغات:

بدون آبشاری, تشدید و تا کنون بیشتر گوش خراش خیابان استقرار توسط برخی از سپاه خود را از حامیان جوان به خصوص لاتین تبار و دیگر اقلیت ها هیچ شانسی بود که DNC دسیسه می تواند counterbalanced. که گزینه هرگز بر روی کارت و در واقعیت است که به شما می گوید همه شما نیاز به دانستن در مورد انقلاب سیاسی ما قرار بود به پشت, با این انتظار که این امر کاهش جهانی الیگارشی است که دارای اختیار هر شکل دیده می شود و کلیه قدرت. چنین رویدادی هرگز اتفاق افتاده در تاریخ جهان پس یا ما ساده لوحانه به این باور آن می تواند رخ دهد و یا ما گرفته شد برای سوار شدن.

این آشتی جویانه ساندرز از سال 2020 خریداری شده به کل استدلال در برابر خود electability زمانی که او رفت به عنوان محترم اگر تا حدودی begrudged سالمند دولتمرد با حزب دموکرات را به امتناع از مقابله با خود را, سیاسی, تخلفات, که تا به حال اجازه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای تبدیل شدن به رئیس جمهور در وهله اول. به جای ساندرز کمک را مورد بایدن همه, همراه, اگر تنها ناخواسته با شرکت در Russiagate و استیضاح خود absolving پارانوئید عینک است که catered به cowering دموکراتیک رای دهندگان و تمایل خود را برای بازگشت به عمیقا ناکارآمد status quo ante 2015. اگر شما هرگز مایل به شکست باراک اوباما به طور مستقیم چه استدلال شما در برابر او ستوان?

تبلیغات:

این توضیح می دهد که از دست رفته فرصت برای خراب کردن بایدن در چه بود به احتمال زیاد خود تنها سر-به-سر بحث. که شاید لحظه ای اوج ناامیدی برای ساندرز مؤمنان به عنوان او گذشت تا فرصت بعد از فرصت به بی اعتبار بایدن به عنوان یک کلید آمر شکست خورده قانون مراقبت مقرون به صرفه و ننگین وال استریت نجات — که هر دو به تازگی همگرا در coronavirus همه گیر و قریب الوقوع سقوط اقتصادی و همچنین جذب تکرار ضربات بدن با هدف اعتبار خود را سیاسی انقلاب است. به جز 20 دقیقه انگیختگی زمانی که ساندرز در معرض بایدن برای خود تکرار پاکستان به کاهش امنیت اجتماعی و تکرار دروغ در مورد که در بیشتر سال های اخیر — ساندرز کم و یا هیچ چیز برای دفاع از خود و پیروان خود را در برابر باطل قلدری اعتبار یکی از ایجاد قوی ترین خط حمله.

در این لحظه اولیه آن خواهد بود بیش از حد آسان به اعتبار ساندرز مبارزات انتخاباتی با برخی از موفقیت برای حرکت گفتمان سیاسی چپ. به عنوان وحشت در اطراف coronavirus نشان می دهد, با این حال, آن را آسان به مانور رای دهندگان نسبت به اقداماتی که صدا و عملی و در عین حال تنها تقویت نئولیبرالی نابرابری. گسترده بسته محرک فقط در کاپیتول هیل اگر چه ساخته شده حاشیه کمتر مضر در اصرار ساندرز و دیگران در دموکراتیک چپ ارائه می دهد یک مثال کلاسیک. The post-9/11 پست-قانون اساسی منظور شده است با توجه به یکی دیگر از سریع تحکیم.

واقعا چه شکست خورده بود در کل ایده معشوق برخی از هزاره popularizers در پنج سال گذشته که حزب دموکرات در واقع می تواند وفراهم از طریق بدون درد عمل رای گیری به تنهایی. این “داخل و خارج از استراتژی” که به دنبال افشای perfidy از نخبگان با نصب آشکارا مترقی مبارزات انتخاباتی درون حزب دموکراتیک نشان داده شده است به یک شکست توجهی. اگر ساندرز آن را نمی تواند در کار دوم خود را پی در پی مبارزه با حتی بیشتر از یک توده زیر پس چه کسی می تواند ؟ Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز نیویورک در حال حاضر پیشنهاد به عنوان وارث از داخل و خارج از استراتژی است که در حال حاضر در حال تنظیم برای دیدار با سرنوشت مشابه در دست حزب خودی.

تبلیغات:

ساندرز نمی خواهد سوار یک شخص ثالث چالش این زمان در اطراف, فقط به عنوان او نبود چهار سال پیش. او در کمپین 2016 شد قوی تر و خطرناک است به این دلیل که تهدید بود که همیشه روی میز است. او گفت که او نمی خواهد آن را انجام دهد اما هیچ کس واقعا می دانست آنچه که او انجام می دهد. شرایط ایده آل و یک فرصت خوب وجود دارد که ممکن است او به پایان رسید که دو حزب duopoly یک بار و برای همه است. این زمان در اطراف خود تعهد و وفاداری به احتمالی نامزد شده رایگان مجوز به حزب نخبگان به تضعیف او توسط هر تصور معنی. هیچ راهی وجود دارد که برنی 2020 که قرار بود به نفع خود بدون که تهدید به عنوان یک تکرار تلویحی.

همه ساندرز’ خطاهای استراتژیک و سپس پیروی از اصل فلسفی تصور غلط است. یک “انقلاب سیاسی” تفسیر صرفا به عنوان یک انتخابات انقلاب, disavowing هر استراتژی موازی در اختیار رقیب نخبگان محدود بود به شکست است. ساندرز می تواند هرگز در وارن یا بایدن چرا که او بود که همیشه در حال اجرا به عنوان یک نهاد نامزد نوع شفاعت است که ایده های او بودند غیر تهدید کننده و جریان اصلی. در عین حال نیروی خود را از سیاست های پیشنهادی بود که همیشه ضرب رقیق ارتباط خود را با این پیام که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است مفرد تهدید وجودی ما در حالی که به طور کامل excusing یک بی اعتبار شخصیت مانند جو بایدن که به معنای واقعی کلمه هر سیاست تخلفات که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن.

جالب توجه است که هر چند ساندرز ارائه کرده است یک برنامه دقیق برای هر تصور سیاسی و اجتماعی بیمار وجود ندارد هر بخش به طور خاص اختصاص داده شده به آزادی های مدنی در وب سایت خود را. من همیشه فکر می کردم این fatuous به این باور است که ما می تواند مدیکر برای همه یا دانشجو لغو بدهی در حالی که نگه داشتن post-9/11 Orwellian دولت در محل; همه گیر سوخت رم سمت نامزد از قدرت و وضعیت موجود به منظور ساخته شده است که روشن است. ساندرز نیز ندارد هر گونه پیشنهاد برای نرم کردن حزب duopoly با کاهش رای دسترسی و یا تشویق نمایندگی متناسب است. اما پس از آن دوباره برای همه میانه ناله که برنی “ندارد دموکرات” او را تبدیل به یک حزب و مرد در حال حاضر در تمام اما نام.

تبلیغات:

ساندرز هنوز هم می تواند ثابت کند کل این تحلیل اشتباه تصرف بزرگترین فرصت است که هنوز استعداد به مراتب بزرگتر از بایدن بحث است. جدا کردن صندلی مقدماتی به مه از سردرگمی جایی که تعلق دارند, او هنوز هم می تواند یک مورد که خود را تنها رفاه اجتماعی فلسفه می تواند در دیدار با بحران ناشی از کروناویروس و مشابه در مقیاس بزرگ اجتماعی خرابی. او می تواند پرتاب دستکش بلند به نخبگان نوشتن سه ماه گذشته به عنوان یک خواب بد و درخواست برای دیدار با آنها را در (مجازی) کنوانسیون با نتیجه تا در هوا. او می تواند خود را بسیج ده ها میلیون پرشور هواداران آنها را فکر می کنم فراتر از تدارکات خالص سیاست های انتخاباتی. نه سجده به حزب فشار به تن به بایدن و تایید او به زودی او هنوز می تواند در تغییر شکل کل چشم انداز کلی انتخابات را با حرکت جلو و مرکز. اما البته که یک فانتزی. ما در حال حاضر می دانم که آنچه که او را برای رفتن به فراموش نمی کنیم ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>