برنی ساندرز تایید جو بایدن از رئیس جمهور: “ما نیاز شما را در کاخ سفید”

سناتور. برنی ساندرز من-Vt., روز دوشنبه تایید سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن کمپین برای کاخ سفید است.

“ما نیاز شما را در کاخ سفید است. من انجام خواهد داد آنچه را که من می توانید ببینید که این اتفاق جو” ساندرز گفت: معاون رئیس جمهور سابق در طول یک livestream پخش بایدن وب سایت.

تبلیغات:

بایدن گفت: “من فکر می کنم که خود را تایید و به معنی یک معامله بزرگ است. این به معنی یک معامله بزرگ برای من است. من فکر می کنم مردم در حال رفتن به تعجب است که ما از هم جدا هستند در برخی از مسائل اما ما بدجور در یک دسته کامل از دیگران است. من قصد دارم به نیاز شما — و نه فقط برای برنده شدن در این کمپین اما به حکومت.”

قبل از آن که روز Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D -, n. y., نیویورک تایمز گفت که بایدن کمپین تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به او حتی اگر او یکی از ساندرز’ برجسته ترین حامیان.

“کل فرایند آینده هم باید ناراحت کننده برای همه درگیر — این است که چگونه شما آن را می دانم کار” Ocasio-کورتز گفت. “و اگر بایدن تنها انجام کارهای او را راحت سپس آن را به اندازه کافی نیست.”

تبلیغات:

پس از اشاره به این که بایدن موفق به کسب نامزدی در حالی که رد برخی از سیاست های مترقی و پشتیبانی توسط ساندرز بار خواسته Ocasio-کورتز که آیا او فکر آن را واقع بینانه است که او را “ناراحت کننده” در این مسائل.

“در حالی که بایدن است که نامزد ما همچنین می دانیم که او نمی برد چرا که از سیاست — من فکر نمی کنم او به دست آورد چرا که از دستور کار خود او به دست آورد به دلیل عوامل مختلف” Ocasio-کورتز گفت. “در دولت پس از دولت پس از دولت دموکراتیک رای دهندگان حمایت مترقی دستور کار است.”

Ocasio-کورتز اصرار داشت که او را حمایت بایدن انتخاباتی.

تبلیغات:

“من همیشه گفته ام که من را حمایت حزب دموکرات نامزد” Ocasio-کورتز گفت: بار. “اما وحدت این است که یک روند و بدانند آنچه که به نظر می رسد بخشی از این مکالمه که من فکر می کنم برنی و وارن و دیگر مردمی هستند که بخشی از به عنوان به خوبی.”

وقتی پرسید که آیا او خواهد رالی با بایدن Ocasio-کورتز گفت که او “هرگز” صحبت به معاون رئیس جمهور “که من می دانم.”

تبلیغات:

این اولین بار نیست که Ocasio-کورتز ابراز نگرانی بایدن. او گفت وگ در ماه ژوئن که او را مشاهده بایدن به عنوان یک “انتخاب عملی” و افزود که “اگر شما انتخاب نامزد مناسب مانند جو بایدن را به نفع خود است که مرد در کسی که شام میخورد, هزینه خواهد شما را از دست بدهند چرا که شما را افسرده مردم در انتخابات به عنوان به خوبی. و این دقیقا همان چیزی اتفاق افتاده است به 2016. ما برداشت منطقی اتصالات نامزد, اما که نامزد هم الهام بخش مشارکت مردم نیاز داریم.”

Ocasio-کورتز ابراز مشاهده مشابه در مصاحبه با یاهو نیوز پادکست Skullduggery آوریل گذشته. وقتی پرسیده شد که بایدن در مورد نامزدی او گفت: “به خصوص روح من در حال حاضر.”

او اضافه کرد که “من می توانم درک چرا مردم خواهد بود هیجان زده است که — این ایده که ما می توانیم بازگشت به روزهای خوب گذشته با دیدار با اوباما معاون اول رئیس جمهور. وجود دارد یک عنصر عاطفی که, اما من نمی خواهم برای رفتن به عقب. من می خواهم برای رفتن به جلو است.”

تبلیغات:

Ocasio-کورتز در نهایت تایید Sanders, توضیح در اکتبر سخنرانی اعلام تصمیم او که “ایستاده تا به قدرت شرکت های بزرگ و تاسیس منافع هیچ شوخی است. این فقط در مورد ایستاده و گفت: این چیزها اما در پشت درهای بسته خود را بازوی پیچ خورده بالعكس فشار از فشار سیاسی قرار داده می شود شما هر ترفند در کتاب روانی است و در غیر این صورت ما را به رها کردن طبقه کارگر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>