سناتور. برنی ساندرز پیروزی در نیوهمپشایر در سه شنبه شب بود و سوخت در مدارس ،

ساندرز برنده تر از نیوهمپشایر جوان دموکراتیک اولیه رای دهندگان از بقیه در این زمینه در ترکیببا توجه به خروج نظرسنجی انجام شده توسط ادیسون پژوهش رسانه برای رسانه ملی.

ساندرز رهبری این دسته از رای دهندگان در سن 18 تا 29 با 51 درصد از آرا خود را. سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg ازمایش کرده او را با 20 درصد از جوانان رای و پس از آن. الیزابت وارن در 6 درصد است.

ساندرز پشتیبانی پیدا شد به طور پیوسته کوچک در میان رای دهندگان مسن تر. او هنوز هم برنده در میان رای دهندگان با سن 30 تا 44 با 36 درصد حمایت خود را دنبال Buttigieg در 22 درصد و وارن در 13 درصد است. در میان رای دهندگان با سن بین 45 تا 64, Buttigieg برنده با 27 درصد و پس از آن. ctq در 24 درصد و ساندرز در 19 درصد است. در میان رای دهندگان 65 ساله و مسن تر Klobuchar کردم 32 درصد از آرا را به دنبال Buttigieg در 24 درصد و ساندرز در 14 درصد است.

سناتور. برنی ساندرز’ برنده شدن در نیوهمپشایر بود تا حد زیادی با توجه به برنده شدن در مدارس ،
جو Raedle/گتی ایماژ

جوان مردم را برای حمایت از ساندرز شده است و سازگار جزء اصلی از مبارزات انتخاباتی خود حتی در سراسر نژادی و قومی خطوط. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن برای مثال نگه داشته است جامد سرب در میان سیاه و سفید رای دهندگان در سراسر کشور. اما جوان سیاه رای دهندگان حمایت ساندرز بیش بایدن با 12 نقطه حاشیه های اخیر واشنگتن پست-نظرسنجی ایپسوس یافت.

و ساندرز را به خوبی در میان رای دهندگان جوان در آیووا — گرفتن تقریبا نیمی از caucusgoers کمتر از 30 وجود دارد با توجه به ورودی سنجی.

یک نکته: افراد مسن به سادگی یک بزرگتر بخشی از رای دهندگان. در نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه افراد 45 ساله و مسن تر ساخته شده تا 63 درصد از رای دهندگان با توجه به نظرسنجی های خروج. افراد 18 تا 29 ساخته شده تا فقط 14 درصد است.

از لحاظ تاریخی این نیز درست در سراسر کشور: رای دهندگان جوان کمتر احتمال دارد به نوبه خود. در سال 2016 کمتر از نیمی از رای دهندگان در سن 18 تا 29 رفت و به پای صندوق های رای در حالی که اکثریت در همه گروه های سنی دیگر رای دادند با توجه به اداره آمار آمریکا.

به طور کلی این یک مخلوط داستان برای ساندرز: او به نظر می رسد قادر به تحریک افراد جوان است که کمتر احتمال دارد به رای — شاید یک نقطه برای حمایت از نظریه خود را که او می تواند آتش یک انقلاب سیاسی با توانمند سازی رای دهندگان هستند که در طول تاریخ کمتر احتمال دارد به نوبه خود. اما رای دهندگان در نیوهمپشایر به سادگی به نظر نمی رسد متقاعد مبارزات انتخاباتی خود را که بیشتر به طور مساوی تقسیم در میان دموکرات زمینه به طور کلی.

به عنوان است که اغلب درست, سپس, آینده اولیه نژادها می تواند پایین آمده به مشارکت مردم است. اگر ساندرز می توانید به اندازه کافی جوان مردم به بیرون بیایند و رای او ممکن است قادر به ساخت منجر شود که دیگر نامزدهای دموکرات نمی تواند غلبه بر. اما اگر افراد جوان نمی آیند به رای آن را برای رفتن به یک مقدار زیادی سخت تر برای او را به مهر و موم نامزدی برای ریاست جمهوری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی