برنی ساندرز اتحادش را تغییر امریکا — اما چگونه ؟ ما نمی دانیم که بخش هنوز

برنی ساندرز همه چیز را او می تواند. من فکر می کنم این مهم است که به اذعان کرده است که در میان تمام این چه ifs و دوم-حدس زدن و صندلی استراتژیک انتقادات در میان همه تاسف خوردن و gloating و تئوری توطئه و خواستار وحدت است.

به عنوان یک فرد از یک نامزد و یک رهبر ساندرز به آن را در سراسر دو پرشور انتخاباتی که تغییر سیاست آمریکا به ویژه چپ — شاید بسیاری شاید فقط کمی — و که پیامدهای احساس خواهد شد برای سالها یا دهه ها. اگر ما می تواند چشم ما از تروما از این قرنطینه لحظه و بررسی افق و عقبی ما ممکن است متوجه است که آن را تخت از شگفت انگیز او تا کنون ساخته شده از این راه دور.

تبلیغات:

زمانی که ساندرز راه اندازی اولین کمپین در سال 2015 به او بسیار نزدیک به یک شوخی نامزد: این septuagenarian یهودی سوسیالیستی از بروکلین یک سناتور از یکی از کوچکترین و عجیب ترین ایالت در کشور که قرار بود به وزیر سابق امور خارجه و بانوی اول بود که تقریبا کل حزب دموکرات دستگاه پشت سر او. موفق باشید ha ha. زمانی که او تصمیم به اجرای دوباره در سال 2019 او تقریبا جهانی شرح داده شده توسط همان دانشمند کلاس که قضاوت نادرست او اولین بار در اطراف — به عنوان یک چاره اندیشی موقت یا بازگشتی که پیام و موجو شده بود بسته بندی در جذاب تر فرم Beto o’rourke یا کامالا هریس و یا الیزابت وارن و یا هر کس دیگری بود طعم این هفته که هفته.

صاحب نظران در اشتباه بودند در مورد برنی ساندرز و سپس آنها حق داشتند. هر دو همه چیز درست است. چرا که اگر ساندرز به همه و گالوانیزه یک نسل کامل و جعلی یک جنبش سیاسی فوق العاده ای شدت آنچه که او انجام داد به وضوح کافی نیست. آن را به اندازه کافی برای برنده شدن در نامزدی حزب دموکرات و یا به دست گرفتن کنترل از حزب دموکرات اجازه دهید به تنهایی به او به عنوان رئیس جمهور انتخاب و آن را به اندازه کافی برای دور کردن شک و تردید بسیاری از آمریکایی ها احساس نسبتا و یا در غیر این صورت در مورد مبارزات انتخاباتی خود و جنبش خود و پیام خود را.

با توجه به تجربه ذهنی از پنج سال گذشته شاید آنچه برنی ساندرز هم نبود حتی ارزشمند و یا سازنده باشد. من فکر نمی کنم آن را از راه دور عادلانه به سرزنش ساندرز و یا حامیان او برای هیلاری کلینتون flukish شکست در سال 2016 و یا ادعا می کنند که ساندرز کمپین آسیب دیده حزب دموکرات در هر ماده راه است. کلینتون قربانی چنین عجیب و غریب مجموعه ای به هم پیوسته شرایطی که ما هرگز حل کردن همه آنها را; از ابتدا تا پایان مبارزات انتخاباتی خود را خالی از سکنه بود با دلهره از عذاب آمد که در نهایت درست است. همانطور که برای حزب دموکرات آسیب در حال حاضر انجام شده است و تا حد زیادی خود وارد; تمام برنی حرکت بود به افشای آن است.

تبلیغات:

اما من به خوبی آگاه است که برخی از شما با خواندن این مطلب احساس خواهد شد در غیر این صورت و خوشحال خواهد شد به بیان این نظرات با زور و اجبار. در هر صورت وجود دارد هیچ نقطه ای در تلاش برای طرح دعوی این سوالات در حال حاضر: Rephrased بزرگتر و بیشتر نمادین از نظر آنها سوال چپگرا و لیبرال ها همچنان به مبارزه با به آینده نامحدود با یا بدون برنی ساندرز.

آنچه در پیش روست برای “مترقی جنبش” نامشخص است. آنچه در پیش روست برای برنی خودش نیست. او در حال حاضر خود را به پایان رسید دوم و مطمئنا آخرین انتخابات ریاست جمهوری یک تصمیم است که اجتناب ناپذیر بوده است پس جو بایدن ساحل به ساحل رفت و برگشت در سه شنبه مقدماتی در 3 مارس در تقریبا فراموش شده قبل از Coronavirus. به عنوان بسیاری دیگر اشاره کرده اند وجود دارد بی رحمانه طنز در ساندرز رو نهایی خود را شکست و در طول یک بحران ملی است که محوری خود را اولیه کمپین موضوع — نیاز ملی و جهانی مراقبت های بهداشتی — به خط مقدم در چنین غم انگیز و دراماتیک مد. تاریخ و به خصوص تاریخ سیاسی اغلب به نظر می رسد ساخته شده از جمله ironies.

آیا ساندرز اجرا می شود برای دیگر مجلس سنا مدت در سال 2024 میلادی در سن 82 خواهد بود بین او و مردم ورمونت. اما خود را غیر منتظره و بعید است در اواخر حرفه ای به عنوان یک غالب سیاسی ملی رقم در حال حاضر تقریبا بیش از. می توانید از ما احتمالا می دانید که چه نوع از شکل برنی ساندرز خواهد بود برای آیندگان? او یک بی ربط پاورقی پیامبر بدون افتخار و یا چیزی بین این دو است?

تبلیغات:

البته که نه — چگونه تاریخ می داند او بستگی دارد چه اتفاقی می افتد در تاریخ است. من می آیند نه برای دفن برنی و نه به ستایش او. وقتی که من می گویند او همه چیز را او می تواند بخشی از آن است به رسمیت شناختن است که ساندرز بود که همیشه ناقص برخی سودای مترقی جنبش و ناقص مسنجر با فوری و لازم است پیام. در هر دو خود را شکست خورده مبارزات ساندرز زد به خود محدودیت ها و کسانی که خود را بیش از حد پیروان متعصب و همچنین ساختاری و نهادی موانع قرار داده شده توسط دموکراتیک استقرار و رسانه ها کلاس و….

اینها چیزهایی هستند که در تناقض: ساندرز و جنبش خود را مواجه قسم خورده اپوزیسیون از کسانی که درک آنها را به عنوان یک تهدید وجودی و نیز سقوط طعمه به خود استکبار و زیاده روی آنها محاسبات غلط استراتژیک و millenarian سند چشم انداز. در بسیاری از راه های ساندرز مبارزات انتخاباتی 2016 و 2020 در حال حاضر کاملا متفاوت روایات — اگر برای اولین بار تکرار شد تا حد زیادی وسط کلاس دانشجو جنگهای صلیبی دوم به مراتب متنوع تر و بیشتر آشکارا working-class — اما خود را سازمانی نقاط قوت و ضعف مشابه بودند.

تبلیغات:

هیچ کسی نیست که به دنبال برنی ساندرز’ حرفه ای می تواند موجه او را متهم بودن جنسیتی یا نژادپرستانه و یا از condoning کسانی که از دیدگاه دیگران. (در حالی که این سوالات کمی تیره باید ما می گویند که آن را می آید به جو بایدن.) اما در هر دو موارد ساندرز مبارزات انتخاباتی به طور کامل شکست خورده را به نفع خود بیش از سیاه و رای دهندگان به خصوص در بیشتر محافظه کار ایالت های جنوبی و موفق به بیگانه بسیاری از کالج تحصیل زنان به خصوص نسیم “شراب مادرم” از حومه که سوار بر “موج آبی” از سال 2018 است. پس از این دو گروه هستند و بدون شک وفادار ترین و ضروری بلوک دموکراتیک رای دهندگان این بود که جزئی شکست.

من گمان postmortem تجزیه و تحلیل نوشته شده است در حال حاضر محل ارزش بیش از حد در آنلاین برنی Bro جنگ و یا حمایت از podcaster جو روگان یا مشابه epiphenomena. کسانی که همه چیز انجام شده برخی از نشانه شناختی وزن, مطمئن, اما همه آنها منعکس کننده این واقعیت است که ساندرز’ حرکت انقلابی دگرگون اهداف و جریان تا حدودی بیش از حد به آسانی به آخرالزمانی و/یا تخیلی زبان است که بسیاری از ميانه دموکراتیک رای دهندگان در بر داشت گیج کننده و یا خارج از قرار دادن.

هر دو شخصا و ایدئولوژیک Sanders متعهد شد به ارائه همان پیام را به همه رای دهندگان. این چیزی بود که از دستیابی به موفقیت در کمپین 2016 در حال اجرا در برابر نهایی برش و تاس نامزد, اما مانند همه موثر سیاسی, پیام, آن را فقط کار می کرد تا زمانی که آن کار متوقف شد. ساندرز خود بود و هرگز راحت با حزب دموکرات را به شدت معاملاتي این-برای-که در ارتباط با سنتی آفریقایی-آمریکایی رای دهندگان پایه — که او بازدید با برخی از توجیه به عنوان یک مصنوع از کلینتون-عصر نئولیبرالیسم — اما هرگز در بر داشت یک راه جایگزین برای رسیدن به آن دسته از مردمی است.

تبلیغات:

سیاه رای دهندگان در واقع مانند برنی ساندرز کاملا به خوبی به عنوان نظرسنجی پس از نظرسنجی را به شما بگویم — اما آنها هرگز به فروش می رسد او را به عنوان بهترین شرط بندی به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از احسان سوال بدون پاسخ است که تحت سلطه 2020 مبارزات انتخاباتی. که مطمئنا نقش با طبقه متوسط زنان سفید پوست بیش از حد, اما اجازه دهید روشن است: هر دو ساندرز مبارزات تا به حال یک درک مشکل با جنسیتی که فقط بدتر و نه بهتر. که آیا یا نه که ناعادلانه تقویت و یا سوء استفاده توسط مخالفان خود را نه نامزد و نه حلقه درونی خود را در هر نقطه در نزدیکی به اندازه کافی به آن آدرس.

آن را تقریبا می رود بدون گفت در این نقطه است که افزایش رهبری پس از برنی مترقی جنبش است به احتمال زیاد به زنان و برای آن موضوع زنان از رنگ. (در مورد شما بدونم: اسکندریه Ocasio-کورتز را به نوبه خود 35 چند روز قبل از 2024 انتخابات و از این رو واجد شرایط به سوگند ، اما من مطمئن هستم که چگونه مهم ساندرز’ عدم تسلط با intersectional چپ-لیبرال گفتمان واقعا بود و در پایان. الیزابت وارن زد ترین آشکارا intersectional انتخابات ریاست جمهوری در تاریخ و هرگز موفق بالاتر از مقام سوم به پایان برسد و حتی در خانه خود دولت است.

برنی ساندرز است که آنچه در او است و ما همیشه به حال خوب با بد. او هرگز به رئیس جمهور بود اما او خیلی نزدیک به این احتمال از هر یک از ما انتظار می رود. او یک garrulous, پیر رادیکال از بروکلین که احساس سیاسی باز زمانی که هیچ کس دیگری نمی شد و شخصیت یکی از بعید ترین روایت از تاریخ اخیر آمریکا. او انرژی نسل جدیدی کشیده و آنها را به عمل سیاسی و به آنها نشان داد که تغییر امکان پذیر است — و سپس به آنها نشان داد که نیاز به سنگ زنی سازمانی کار می آید و با درد موانع و همیشه می رسد آهسته تر از آن را باید. میراث او نوشته خواهد شد در سال آینده. اما در حال حاضر کار خود را انجام داده است.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>