MANCHESTER, New Hampshire — بهداشت ، برنی ساندرز (I-VT) اعلام کرد پیروزی در آیوا قفقاز پنج شنبه بعد از ظهر ساعت پس از کمیته ملی حزب دموکرات صندلی تام پرز به نام برای recanvass به ممیزی بیش از حد-نزدیک-به-تماس آیووا نتایج.

“ما در حال حاضر در یک نقطه با برخی از 97 درصد از حوزه گزارش که در آن مبارزه ما برنده محبوب اولیه رای توسط برخی از 6000 آرا” ساندرز به خبرنگاران گفت: در منچستر زمینه ، “به عبارت دیگر برخی از 6000 بیشتر مردم آیووا نمایندگان شان بیرون آمد و در جلسه شب برای حمایت از ما از نامزدی انتخابات از هر کس دیگری. و هنگامی که 6000 بیشتر مردم می آیند را برای شما در یک انتخابات از نزدیکترین حریف ما در اینجا در شمال انگلستان تماس بگیرید که یک پیروزی است.”

آیووا قفقاز هنوز رسما به نام برای هر نامزد اما نتایج نشان می دهد بسیار نزدیک مسابقه بین ساندرز و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg. Buttigieg اعلام پیروزی دوشنبه شب قبل از هر نتیجه ای منتشر شد اما نه زمان زیادی را صرف شعار پیروزی از آن به بعد در دنباله در نیوهمپشایر.

Former South Bend, Indiana, Mayor Pete Buttigieg raises a hand in greeting while supporters wave “Pete 2020” signs.
سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg ورود در یک مراسم انتخاباتی در Des Moines, آیووا, on December 28, 2019.
جو Raedle/گتی ایماژ

این اولین سال آیووا دموکرات قفقاز را گزارش کرده اند, محبوب, برگه رای گیری, این اولین بار از یک نامزد می تواند استدلال مانند ساندرز است. با 97 درصد از حوزه گزارش در قفقاز پس از تاخیر عمده وجود دارد یک تیغ نازک حاشیه 0.1 درصد جدا کردن این دو نامزد در سنتی متریک آیووا حزب دموکرات است در گذشته گزارش شده است: “هيئت دولت معادل” (همچنین به عنوان شناخته شده SDEs) که تعیین چگونه بسیاری از نمایندگان هر نامزد خواهد شد در ایالت آیووا کنوانسیون.

“به عنوان آن می ایستد در حال حاضر … یا من یا آقای Buttigieg به پایان خواهد رسید و با بخش کوچکی از یک مزیت در SDEs. که ممکن است تغییر کند ممکن است ما در سرب با کمی” ساندرز گفت. “با توجه به باقی مانده برجسته حوزه و ریاضی خطاهای که ما در حال کشف در داده های ما به خوبی می تواند در نهایت با بیشتر SDEs.”

حتی اگر تعداد SDEs مشخص بود آیووا برندگان در گذشته — و متریک آیووا حزب دموکرات خود را اولویت بندی — ساندرز استدلال کرد که این مسابقه به صورت ملی نمایندگان و خام مجموع رای بسیار بزرگتر و تعیین کننده به دست آورد که در سال 2020 است. او و Buttigieg هستند برای شماره ملی نمایندگان — 11 هر یک تا کنون.

“اما این تفاوت — مهم نیست که چه کسی اینچ جلوتر در پایان بی معنی است چرا که ما هر دو به احتمال زیاد به دریافت شماره ملی نمایندگان به کنوانسیون ملی دموکرات ها در میلواکی” ساندرز تاکید کرد. “کسانی که ملی نمایندگان نه دولتی نمایندگان آنهایی که واقعا مهم در نامزدی روند.”

آیووا اهمیت واقعی نیست و نمایندگان این حرکت تولید شده توسط برنده شدن در اینجا. برای اولین بار در کشور مسابقه ارزانی حرکت در یک سناتور یا frontrunners. در اعلام خود پیروز و برجسته رای مردمی برگه ساندرز در تلاش است برای ضبط روایت و تمرکز آن را مستقیما بر روی خود است.

به عنوان ساندرز اشاره کرد بارها و بارها در روز پنج شنبه او پیشتاز در آرای مردمی در, آیووا, هر دو در اول و دوم تجدید.

ساندرز به خبرنگاران گفت که او تا به حال فقط چند دقیقه قبل از آموخته های DNC صندلی تام پرز خواستار recanvass یا “دست ممیزی” از نتایج اما اصرار داشت آن را تغییر نمی خام مجموع رای مبارزات انتخاباتی خود دریافت کرده بود در آیووا. در اولین تراز رای ساندرز دریافت 42,672 آرا نسبت به Buttigieg را 36,718. در دومین و آخرین تراز رای ساندرز مجموع رای به افزایش 44,753 در حالی که Buttigieg رفت تا به 42,235.

“ما برنده هشت نفر در انتخابات توسط برخی از 6000 رای است که رفتن به تغییر” ساندرز گفت. “چه چیزی ممکن است تغییر در این به اصطلاح “بازشماری’ چند SDEs اینجا.”

پس از پرز به نام برای recanvass در پنج شنبه, آیووا, حزب دموکرات صندلی Troy قیمت با صدور بیانیه ای گفت recanvasses ممکن است درخواست شده توسط نامزدهای فردی خود را به جای DNC.

“باید هر انتخابات ریاست جمهوری در انطباق با آیووا نماینده انتخاب طرح درخواست recanvass به IDP آماده شده است” قیمت گفت. “در چنین شرایطی به IDP را ممیزی پرونده های کاغذی از گزارش ارائه شده توسط حوزه صندلی و امضا توسط نمایندگان ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی.”

ساندرز — همراه با دیگر نامزدها — به نظر می رسد مشتاق برای قرار دادن آیووا پشت سر او و حرکت بر روی نیوهمپشایر سنتی راز-رای گیری اولیه در روز سه شنبه, فوریه 11, که مقامات در اینجا پیش بینی ادامه خواهد بسیار بیشتر هموار از هرج و مرج از آیووا قفقاز. ساندرز برنده دولت در سال 2016 با 22 امتیاز و بسیاری از آنها مشاهده کنید تا ببینید که آیا او می تواند تکرار است که با یک پیروزی دیگر در هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی