در نزدیکی پایان سال 2019 یک چیز خنده دار اتفاق افتاده است. ناگهان پس از چند ماه از یک “برنی خاموشی” رسانه های شرکت های بزرگ شروع به توجه بیشتر به ساندرز مبارزات انتخاباتی. و آنها شروع به توجه بیشتر به این واقعیت است که ساندرز بود و به خوبی موقعیت بالقوه پیروزی نامزد دموکرات ها. سوئیچ در توجه بود خوش آمدید ثبت نام برای ساندرز هواداران که تا به حال مدت طولانی احساس سرخوردگی است که نامزد خود را تضعیف شد و کمتر.

اما همانطور که من پیش بینی در یک قطعه برای سالن پایان برنی خاموشی نیست سیگنال پایان دادن به ضد برنی رسانه تعصب. در آن قطعه من شناسایی پنج انواع کلید ضد برنی تعصب ما باید انتظار از شرکت های بزرگ رسانه ها به آنها منتقل پوشش را به مبارزات انتخاباتی خود را به طور جدی. برای اولین بار رسانه ای می فروختن پایگاه خود را پشتیبانی می کند. دوم رسانه ها خواهد underplay موفقیت خود را در رای گیری. سوم رسانه ها را نادیده بگیرد و قدرت خود را تایید. چهارم رسانه ها می گویند امریکا نیست “آماده” برای سیاست های مترقی. و پنجم, مقالات خواهد برجسته منفی و رفتن نور در پوشش سیاست.

تبلیغات:

همه پنج نفر از این تاکتیک به طور کامل در بازی در حال حاضر.

اما یکی از مولفه های اخیر در این تخته سنگ از برنی اسمیر که من پیش بینی نیست: این اتهام که او یک “شکننده نامزد.”

سابق جورج دبلیو بوش speechwriter, David Frum نوشتن برای اطلس استوار بخش زیادی از استدلال خود را بیش از چرا “برنی نمی توانید برنده شوید” در این مفهوم است که ساندرز شده است برگزار شد تا شدید نظارت عمومی:

تبلیغات:

“برنی ساندرز شکننده است نامزد شده است. او هرگز از مبارزه در یک مسابقه که در آن او تا به حال به صورت جدی شخصی موشکافی. هیچ یک از رقبای دموکرات است در معرض او را به چنین موشکافی در سال 2020 است. هیلاری کلینتون خودداری از نقد و ساندرز در سال 2016.”

در عجیب و غریب اکو Frum, New York magazine جاناتان Chait به تازگی ارائه شده خود را در ساندرز electability: “در حال اجرا برنی ساندرز در برابر تهمت خواهد بود یک عمل جنون.”

Chait همچنین ادعا می کند که یکی از خطرات عمده برای یک ساندرز نامزد این واقعیت است که مسیر خود را ضبط نشده واقعا طلبه. با توجه به Chait, “ساندرز هرگز در مواجهه با یک رای دهندگان که این آسیب پذیری می تواند مورد استفاده قرار گیرد در برابر او.”

ببخشید من ؟

تبلیغات:

آن را به عنوان هر چند این صاحب نظران از طریق خواب 2016 اولیه.

ساندرز نشده فقط به رو به رو شدید شخصی موشکافی; او مواجه شده است و ساخته شده تا اتهامات و همچنین در مورد برنی فرض شکست. به عنوان Glenn Greenwald نشان داده است که برنی فرض حملات در ساندرز به طور گسترده ای پر از شکوفه های “ارزان کمپین تاکتیک به عنوان يك روزنامه نگاری و فعالیت های اجتماعی.”

تبلیغات:

اجازه دهید باز کردن دو هسته عناصر استدلال در مورد ساندرز بودن شکننده نامزد زیرا این نقاط صحبت کردن در حال حاضر پخش كردن, مثل یک ویروس در سراسر طیف وسیعی از رسانه ها.

این اولین بار است که این ادعا که ساندرز نشده اجرای درست کمپین ملی و در نتیجه تا به حال نه برای دفاع از خود از موشکافی شدید.

واضح ترین رد این ادعا است یادآور طولانی و خسته کننده نبرد بین ساندرز و هیلاری کلینتون در سال 2016. این ایده که ساندرز در امان ماند موشکافی در آن مسابقه موسسات.

تبلیغات:

آنچه باید به خاطر داشت این است که ساندرز نیست فقط در صورت موشکافی در آن مسابقه او با برخورد آشکار تلاش برای خنثی کردن مبارزات انتخاباتی خود و دکل های اولیه به نفع کلینتون. ساندرز تا کنون در برابر حملات بیش از هر یک از دیگر ردیف بالا دموکراتیک نامزدها در سال 2020 مسابقه.

در عجیب و غریب مثال تاریخی فراموشی Frum و Chait مرکز بسیاری از استدلال خود را بر این ایده است که ساندرز است اجتناب شود هر آزمون واقعی. به عنوان اثبات آنها ارائه یک لیست طولانی از نظر آنها به ساندرز سیاسی نقاط ضعف. آنچه شاید بیشتر عجیبی در مورد این جنبه اخیر برنی انتقاد است این واقعیت است که Frum و Chait در واقع ارائه لیستی از انتقادات خود تاکید این واقعیت است که این مسائل به طور کامل در مالکیت عمومی شده اند و برای سال. در واقع هیچ یک از مسائل مطرح شده توسط Frum و Chait جدید هستند و یا شگفتی و تقریبا همه آنها بخشی از بحرانی فعلی حمله ساندرز در سال 2016.

پس چگونه شما نگرانی که وجود دارد اسکلت در ساندرز گنجه هنگامی که شما در حال حاضر به ارمغان آورد و همه آنها را در باز? شاید سوال بزرگتر این است که دقیقا چگونه شما را با این ادعا که ساندرز نشده است موضوع را موشکافی شدید سیاسی در همان زمان که شما او را از طریق موشکافی شدید سیاسی?

تبلیغات:

به نظر من که تنها چیزی که فاقد موشکافی دقیق نیست ساندرز کمپین; این منطق مورد استفاده برای تضعیف آن است.

دوم نگرانی های مطرح شده در این ستون های اخیر است با این ادعا که مغلوب ساختن پیشی جستن را تکه تکه Sanders.

با توجه به Frum اگر ساندرز چهره مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ملی, تیم خود را تجربه خواهد کرد “چه اتفاقی می افتد هنگامی که یک شبه چهره در یک میدان باز در برابر ظالم مدرن ارتش با بمب های خوشه ای و ناپالم. آنها را تکه تکه کرده و به آتش کشیدند.”

بیایید با توافق Frum که اگر ساندرز است که نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی خواهد آمد اسلحه فروزان و استفاده از هر تاکتیک کثیف آنها می توانند به دمدمی مزاجی از رای دهندگان بیش از یک ساندرز ریاست جمهوری است.

تبلیغات:

اما در اینجا چیزی نیست. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به تمرین تهاجمی ترین و بی پروا استراتژی سیاسی بدون در نظر گرفتن که برنده نامزدی. اگر آن را بایدن ما را بشنوند هرگز پایان هانتر بایدن از معاملات در اوکراین است. آن وارن انتظار مناجات Pocahontas به پایان دادن به هرگز. مغلوب ساختن پیشی جستن و بهره برداری از هر و همه نقاط ضعف او می تواند پیدا کنید. همه از ردیف بالا داوطلبان نامزدی حزب دموکرات را ارائه مغلوب ساختن پیشی جستن فرصت برای حمله به آنها را.

در عین حال آنچه که صاحب نظران می گویند نیست که از بالا ردیف نامزدهای ساندرز یکی از بهترین آماده به مقاومت در برابر تهمت را fearmongering و sensationalist هیستری. نظر سنجی به طور مداوم نشان می دهد بایدن و ساندرز به عنوان رقیب بالا به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. اخیر SurveyUSA نظرسنجی به حال ساندرز در بالا. دیگر نشان می دهد که ساندرز است که بزرگترین تهدید از همه نامزدهای دموکرات برای مغلوب ساختن پیشی جستن در تگزاس است.

اینها هنوز هم در اوایل روز برای قرار دادن بیش از حد سهام در, نظر سنجی, اما آنچه که ما می توانید توجه داشته باشید این است که بایدن نشان می دهد که شانس کمی برای نگه داشتن نسبت ناروا به حملات. در حال حاضر طول اولیه وجود دارد تعدادی از موارد زمانی که بایدن به نظر می رسید بد خلق و اشتباه است. طغیان مانند “برو رای برای شخص دیگری” بازی نخواهد کرد و اگر او چهره مغلوب ساختن پیشی جستن. اگر کسی در ردیف بالا نامزدهای است به احتمال زیاد به نگاه ضعیف در برابر تهمت آن است که بایدن.

ساندرز در ضمن همچنان به ارائه دهندگان قوی و مصمم عمل متقابل به مغلوب ساختن پیشی جستن. مهمتر از همه ساندرز بلانت سبک از رسیدن به نقطه و برش از طریق مشترک صحبت نقاط invigorates و درگیر رای دهندگان. اخیر کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه های نظرسنجی ها نشان داد که رای دهندگان در نظر ساندرز به صادق دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی از همه نامزدهای دیگر. ساندرز در بالا آمد در سیاست نیز هست. حتی بیشتر از او در رتبه بالا از نظر شفقت با 28 درصد از پرسش شوندگان گفته است که ساندرز مراقبت بیشتر در مورد افرادی مانند خود.

تبلیغات:

البته در قلب بسیار ساندرز انتقاد است و نگران است که او بیش از حد “افراطی” و سیاست های خود فشار حزب بیش از حد به سمت چپ برای او را به نفع خود. هنوز وجود دارد سازگار است شواهدی وجود دارد که ساندرز جنبش انرژی رای دهندگان به خصوص در مدارس و این که سیاست های خود تجدید نظر به اکثریت رای دهندگان.

پنهان در پشت این انتقادات از ساندرز به عنوان بیش از حد به سمت چپ است و ایده اولیه است که حزب دموکرات باید در خدمت استقرار. به عنوان Frum آن قرار می دهد “Sanders کمپین یک شرط می بندم که 2020 مسابقه می توان به دست آورد با بسیج آمریکایی ها حداقل متعهد به روند سیاسی در حالی که بیگانه و حتی متخلف آمریکایی ها بیشتر به آن متعهد است.”

چه Frum نتواند این واقعیت است که ساندرز است که در واقع بسیج کسانی که رای دهندگان که در حال حاضر احساس می کنم بیشتر از خود بیگانه و جرم سیاسی روند چرا که او تجدید نظر به رای دهندگان که احساس می کنید از سمت چپ. علاوه بر این وجود شواهد که ساندرز را به حمایت از کسانی که بیشتر از متوسط فوتبال که قصد رای دادن در برابر تهمت صرف نظر از این که چه کسی برنده نامزدی. بنابراین اگر آن را به نظر می رسد احتمال وجود دارد که ساندرز را افزایش می دهد میزان مشارکت دقیقا چگونه است که او را ضعیف حریف را مغلوب ساختن پیشی جستن?

صاحب نظران به ما بگویید که آنها نگران هستند که ساندرز کمپین شکننده است اما آنچه به نظر می رسد واقعا نگرانی آنها این است که قدرت آن است.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی