MANCHESTER, New Hampshire — برنی ساندرز به پایان رسید و آنچه را که او آغاز شده در نیوهمپشایر چهار سال پیش.

اگرچه رای نهایی ممکن است نزدیک تر از او ساندرز است که پیش بینی برنده نیوهمپشایر اولیه با توجه به تصمیم میز HQ. از همه مهمتر به نظر می رسد او و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg گره خورده در نماینده دفعات مشاهده شده است. تصمیم میز HQ را برآورد اولیه نشان می دهد که ساندرز و Buttigieg هر دو دریافت 9 نمایندگان; مینه سوتا بهداشت ، ctq برآورد شده است به 6.

این دومین اوایل دولت به سناتور مستقل و مترقی آیکون از ورمونت شتاب به عنوان نوادا و کارولینای جنوبی است. او یک راه طولانی برای رفتن قبل از تامین نامزدی, اما مدعی پیروزی در آیوا و نیوهمپشایر قرار می دهد و او را در موقعیت دلخواهی حرکت رو به جلو.

“اجازه بدهید از این فرصت برای تشکر از مردم نیوهمپشایر برای یک پیروزی بزرگ امشب. اجازه دهید به من می گویند امشب این پیروزی در اینجا این است که این آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” ساندرز گفت: در سخنرانی پیروزی در Southern New Hampshire University در منچستر, پیاده روی به “قدرت مردم” توسط جان لنون.

آن را یک پیروزی دیگر در اینجا برای ساندرز که شوکه دموکراتیک سیاسی در سال 2016 با 22-نقطه پیروزی هیلاری کلینتون ، بیش از بیش از یک ماه از پوشش این مسابقه در اینجا من اغلب شنیده ام به او صحبت کردن در مورد “قدردانی” نسبت به دولت رای دهندگان برای نشاط بخشی و گسترش ایده های خود را در سراسر کشور در سال 2016. ساندرز بوده است مورد علاقه را به نفع خود در اینجا برای ماه گذشته اما با وجود شک و تردید در اوایل این سال که آیا او می تواند آن را بکشد.

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز و بهداشت ، برنی ساندرز در طول مبارزات انتخاباتی خود رویداد در دورهام, New Hampshire در فوریه 10 سال 2020 است.
جو Raedle/گتی ایماژ

ساندرز با عنوان عظیم 7,500 شخص تجمع دوشنبه شب در دانشگاه نیوهمپشایر با همکار مترقی ستاره Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-NY) و سکته مغزی است. مردم برگزاری قرمز “را به قدرت بازگشت” نشانه ایستاده بود پشت پرچم آمریکا در هرجا و هاکی ورزشگاه چندمین بار با roars از جمعیت که ساندرز صحبت در مورد سبز قرارداد جدید به آدرس, تغییر آب و هوا و نابرابری درآمد.

آنچه متحد ساندرز حامیان صمیمیت به یک مرد که نه منحرف در مترقی مسائل در بیش از 30 سال است. “من بوده ام به دنبال برنی از او شهردار برلینگتون” حامی و داوطلب سوزان لارنس کلرمونت به من گفت که به تازگی. “ما نیاز به 100 Bernies برای نجات این کشور است.”

در حال حاضر او در مورد به سر به نوادا و کارولینای جنوبی با شتاب. هر چند او رنج می برد در میان رای دهندگان از رنگ در سال 2016 خود را در سال 2020 مبارزات انتخاباتی در حال حاضر مقدار زیادی از کار را به گسترش خود nonwhite رای دهندگان پایگاه در سراسر کشور است. او در حال حاضر آگهی با Latino رای دهندگان در پای صندوق های رای و برش به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در اوایل رهبری با رای دهندگان.

بایدن خود را رها نیوهمپشایر شب انتخابات حزب در حمایت از مبارزات انتخاباتی در ایالت کارولینای جنوبی در روز سه شنبه و Buttigieg و به تازگی صعودی سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ نگاه آماده برای به دست آوردن از بایدن سقوط در پای صندوقهای رای است.

Sanders کمپین تا به حال فراز و نشیب در نیوهمپشایر این سال است. اما ماه سازماندهی و سه شنبه را به نفع خود قرار داده و او را در یک جامد مسیر رو به بالا. در میان ساندرز متحدان وجود دارد یک حس است که او هرگز به نامزدی.

“من فکر می کنم برنی در سال 2016 شد این شورشیان نامزد این پای در آسمان این فرد گفت:” سابق نیوهمپشایر AFL-CIO رئیس جمهور علامت مکنزی. “او در آینده با مسائل 15 دلار در هر ساعت حداقل دستمزد دانشگاه آزاد — مردم شد و گفت:” این مرد آجیل.’ در حال حاضر من در نگاه او به نظر می رسد مانند رئیس جمهور.”

در تابستان Sanders, نیوهمشایر, کمپین دچار مشکل شد.

برخی از مشخصات بالا ساندرز هواداران از سال 2016 روشن کرده بود حمایت خود را به همکار مترقی الیزابت وارن. وارن حرکت آشکار در دولت و رسانه ها روایت شد که او می تواند با موفقیت تحکیم مترقی رای دهندگان — و احتمالا برنده اصلی.

هواداران در انتظار ایالت و سناتور ” برنی ساندرز در دورهام, New Hampshire در تاریخ 30 سپتامبر سال 2019.
پرستون Ehrler/SOPA Imag/گتی ایماژ

سناتور. برنی ساندرز مبارزات در Rindge, New Hampshire در فوریه 10 سال 2020 است.
Salwan ژرژ/واشنگتن پست از طریق گتی تصویر

در حالی که برخی از ساندرز 2016 حامیان آنها خرید در اطراف برای یک نامزد دیگر نیز با صدایی زنگ به کمپین ملی: چیزی که قرار بود به طرز وحشیانه ای اشتباه در یک وضعیت که در آن آنها احساس ساندرز باید یک مزیت است.

“نگرانی من شد و الیزابت وارن بود-سازماندهی برنی ساندرز کمپین برای سه ماه اول کمپین گفت:” ساندرز 2016 مدیر سیاسی Kurt Ehrenberg شناخته و مترقی عمل در دولت که در ابتدا امضا به عنوان مشاور ارشد به نیوهمپشایر عملیات در سال 2020 است. در حالی که رهبری ملی متمرکز بود در بایدن و ساختمان آن در کالیفرنیا عملیات Ehrenberg ناگهان ترسید ساندرز قرار بود به شکست خود را در حیاط خلوت خود می آیند فوریه.

نگرانی این بود که اگر ساندرز در دست دولت است که راه اندازی شده او در سال 2016 می تواند غیر قابل جبرانی آسیب مبارزات انتخاباتی.

“من صحبت کردن در مورد رقابت بر روی زمین برای رهبری جنبش مترقی در نیوهمپشایر که وارن بود از ما دور” Ehrenberg گفت. Sanders تیم تا به حال کمی حضور در نیوهمپشایر کنوانسیون حزب دموکرات در تابستان به خصوص در مقایسه با ارتش وارن هواداران که نشان داد تا. اساسی سازمانی ابزار مورد ندارد و نیوهمپشایر هواداران که تا به حال کمک راهنما در ساندرز عظیم 2016 برنده احساس کمپین ملی نیست به دنبال مشاوره خود را.

کمپین تغییر چیزهایی در ماه سپتامبر در آوردن اعتماد 2016 کارمند شانون جکسون, جدید, New Hampshire, مدیر امور خارجه. جکسون است که جهانی ستایش ساندرز متحدان در دولت است.

“او تبدیل شده و بسیاری از چیزهایی که در اطراف” گفت: جانیس Kelble سیاسی سازمان در آمریکا پستی اتحادیه کارگران در نیوهمپشایر و ساندرز حامی در سال 2016 و 2020. “ما در زمان یک گام به عقب در حالی که آن را در زمان برخی از زمان بازیابی. اما من فکر می کنم شانون شده است واقعا متمرکز شده است و من فکر می کنم او 100 درصد پشت آن است. که برای من روشن آن را نه فقط یک کار.”

Sanders مبارزات انتخاباتی خود را ساخته است کمپین رای دهندگان تماس و درب ضربه زدن; جکسون به من گفت این کمپین زدم و در رو از 475,000 درب قبل از آن نهایی get-out-the-رای آخر هفته جلوتر از شنبه. شنبه گذشته به تنهایی داوطلبان زدم در 150,000 درب.

“بهترین راه [ساندرز] احساس می کند برای دریافت پیام ما این است که از فرد به فرد” جکسون به من گفت شنبه در یک کرباس راه اندازی در منچستر, New Hampshire بزرگترین شهرستان. “و به همین دلیل, دوباره, هر راه ما قطع این کمپین این افراد طراحی شده است. من فکر می کنم که آنچه واقعا مهم است این است که کسانی که مکالمات و کسانی که داستان های شخصی.”

در واقع در منچستر نوار جکسون بود در داوطلبان به معنای واقعی کلمه فرار از نزدیکی درب-ضربه زدن چمن تا اواسط بعد از ظهر از آنجا که بسیاری رفته بود در صبح است.

“این مسابقه بسیار متفاوت تر از سال 2016; این دلیل است که ما شده اند قادر به ساخت بر 2016,” جکسون گفت.

ماندگار ترین سوال فارسی ساندرز در سال 2020 این است که آیا او می خواهم که قادر به گسترش در سال 2016 پایه در مدارس و ترقی خواهان هر دو در نیوهمپشایر و در سراسر کشور.

New Hampshire است که یک آزمون سخت در مورد اینکه آیا سناتور ورمونت می توانید درخواست تجدید نظر به nonwhite رای دهندگان آن را 90 درصد سفید. اما ساندرز کمپین در اینجا شده است ساخت یک تلاش هماهنگ شده به درخواست تجدید نظر به دولت در جامعه پناهنده در Nashua و منچستر به عنوان به خوبی به عنوان آن روستایی, اقتصادی, افسرده شمالی منطقه است.

سناتور. برنی ساندرز استقبال گروهی از حامیان در منچستر, New Hampshire در فوریه 4 سال 2020 است.
جو Raedle/گتی ایماژ

“ما در انجام بسیاری از کار در جوامع جدید آمریکا, Manchester, Nashua, به طور خاص” جکسون گفت. “من عاشق ما چک کردن تماس های هر شب جایی که من به شنیدن در مورد داستان بر روی درب وجود دارد و بسیاری از, بسیاری از بار ما سازمان [در حال] گفت:” در اینجا یک داستان من رو در مورد ما تا به حال هرگز ما درب زدم در.'”

ساندرز نظریه برنده انتخابات متکی بر گسترش رای دهندگان و به طور سنتی نادیده گرفته شده گروه به نوبه خود. زمان صرف سازماندهی ماهواره قفقاز در مساجد و در میان مهاجر کارگران کارخانه کمک آب مشارکت برای سناتور در آیووا قفقاز.

این استراتژی می رود به مراتب فراتر از دو متحده است. ساندرز پیشرو 2020 نامزد در میان رای دهندگان لاتین است که تقویت مشخصات خود را در فوریه 22, نوادا قفقاز و نماینده غنی کالیفرنیا که رای در روز سه شنبه. بایدن ممکن است یک برتری در میان سیاه و رای دهندگان به عنوان یک کل است, اما سناتور ورمونت ساخته شده است که قابل تاخت و تاز با رای دهندگان سیاه; یک صبح مشورت نظرسنجی سه شنبه منتشر شد نشان داد ساندرز ضرب و شتم بایدن در میان رای دهندگان سیاه سنین 18 تا 29 با 23 امتیاز به عنوان به خوبی به عنوان باریک 2-نقطه سرب در میان رای دهندگان سیاه سنین 30 تا 44.

هر چند ساندرز کمپین 2016 به حال شهرت برای جذب نامتناسب سفید ائتلاف است که تغییر در راه این زمان در اطراف. جوانتر رای دهندگان و مردم از رنگ ممکن است کلیدی برای ساندرز مسیر به نامزدی. یک نیوهمپشایر پیروزی تنها کمک می کند تا او وجود دارد.

“اگر ساندرز نگه می دارد, برنده, من می توانید ببینید دموکرات در کشورهای دیگر در هیئت مدیره گفت: دانشگاه نیوهمپشر استاد علوم سیاسی دانته Scala. “من احساس می کنم مثل ما بودند گفت: همان چیزی که در مورد تهمت چهار سال پیش وجود یک سقف. بیشتر به شما برنده شوید بهتر است که استدلال می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی