آیا رای دهندگان مراقبت بیشتر در مورد مسائل خاص و یا ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر به نظر می رسد که تاثیر قابل توجهی در که آنها را برای رای دادن در مقدماتی حزب دموکرات — و به طور خاص آیا رای دهندگان پشتیبانی از سن. برنی ساندرز بالاتر از همه گزینه های دیگر.

که بر اساس نظرسنجی های خروج از نیوهمپشایر مسابقه که در آن 63 درصد از رای دهندگان به ترتیب اولویت ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. در میان این گروه حدود 28 درصد رای دادند سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg 21 درصد رای برای ساندرز و 20 درصد برای بهداشت ، ctq.

اما در میان 34 درصد از رای دهندگان نیوهمپشایر که اولویت یک نامزد که موافق با آنها در مسائل عمده ساندرز led با 39 درصد پشتیبانی با Buttigieg و Klobuchar عقب مانده به مراتب پشت در 21 و 12 درصد بود. (مسائل با توجه به همان نظرسنجی: بهداشت و درمان تغییر آب و هوا و نابرابری درآمد.)

ساندرز بزرگ سرب با مسائل متمرکز رای دهندگان می تواند توضیح دهد که خود را باریک پیروزی در نیوهمپشایر: او فقط به اندازه کافی مغلوب ساختن پیشی جستن-تمرکز رای دهندگان برای یک جامد پایه در حالی که بزرگ خود را به پیروزی با مسائل متمرکز رای دهندگان قرار داده و او را بیش از بالا.

این است که به احتمال زیاد یک بیت از یک ساده سازی وضعیت. در حالی که رای دهندگان ممکن است نام بتن اولویت پرسید که نظرسنجی رای دهندگان در تعادل یک میزبان کامل از متغیرها از electability به مواضع سیاست به شخصی likability هنگام چیدن یک نامزد. اما با توجه به اینکه خیلی از دموکرات رای دهندگان توجه است رفتن به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن — و شده است برای برخی از زمان این درگیری بین electability و مواضع سیاست خواهد شد به احتمال زیاد یکی از عمده برای بقیه اولیه فصل است.

برای ساندرز در حال حاضر frontrunner آن را نیز به نظر می رسد ضعف قابل توجه. این درست نیست که او از دست رفته در میان رای دهندگان که اولویت ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. دموکرات ها به طور کلی به نظر می رسد به نظر او به عنوان کمتر electable حداقل با توجه به نیوهمپشایر نظرسنجی های خروج: خواسته که می ایستد بهترین فرصت برابر تهمت 27 درصد از رای دهندگان گفت: Buttigieg 21 درصد گفت: Klobuchar و 19 درصد گفت: Sanders. (این متفاوت از ملی رای گیری که در آن معاون رئیس جمهور جو بایدن به طور کلی تحت سلطه به دنبال ساندرز سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ و Buttigieg.)

اگر دموکرات ها همچنان با تمرکز بر ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن اما همچنان اعتقاد داشتند که ساندرز است که بهترین فرد برای انجام این کار, حزب ممکن است یک زمان سخت متحد پشت Sanders, حتی اگر او frontrunner. که می تواند افزایش شانس هیچ یک از به دست آوردن اکثریت نمایندگان مورد نیاز به پرچ نامزدی حزب دموکرات — یک امکان واقعی بر اساس megyn kelly اولیه پیش بینی شده است.

در همان زمان شاید رای دهندگان خواهد آمد در سراسر به ساندرز اگر او همچنان برنده رای مردمی در این اولیه مسابقات. یک راه برای او به اثبات او electable, بعد از همه, این است که برای برنده شدن در انتخابات. و اگر بیشتر رای دهندگان را متقاعد توسط ساندرز مبارزات آنها ممکن است به این باور است که افراد دیگر می تواند متقاعد شود بیش از حد.

در حال حاضر هر چند نگرانی هایی در مورد electability به نظر می رسد به یک ضعف عمده برای ساندرز و می تواند به عنوان نیوهمپشایر نشان داده ارائه باز برای نامزدهای دیگر را به استفاده از.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی